FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
sta reci
od gubljenja nedjelje, para i zivaca, ugadjaj je upotpunjen katastrofom na krmetnjaku
Pisao bih neke analize i sta i kako dalje ali kontam kome uopste zvizdi **** za forumom
Puna podrska braci sa tribine, totalna ofanziva!
od gubljenja nedjelje, para i zivaca, ugadjaj je upotpunjen katastrofom na krmetnjaku
Pisao bih neke analize i sta i kako dalje ali kontam kome uopste zvizdi **** za forumom
Puna podrska braci sa tribine, totalna ofanziva!
NEMA NAZAD
Re: FK Sarajevo
Znači "slabiji" klubovi ne bi smijeli imati JEDNU DOBRU SEZONU i imati neki rezultat. Pogledaj Leicester, Atalanta na korak od finala LP, Girona, Lens, Union Berlin. Nemoj mi te priče Boga ti.Sanchez87hz je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:10Druze Slogi koju vodi jedan Jagodic zamisli i koja ima duplo slabije igrace od nas bjezis 1 bod,a mi kao imamo top trenera i samo treba strpljenjaBegovicRamiz je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:01neka Simona 15 godina nije problem
samo bih volio da nam neko napise ovdje pomake i pozitivne stvari koje smo dobili od kad je tu
kako se biraju treneri samo gori moze docipa ko je ovdje lud??
Pa cetvrti bi bili sa ovakvim igracima i bez trenera.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
I da nam neko objasni sta je to plan igre, i koji je to trenerov rukopis, onako prepoznatljiv.BegovicRamiz je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:01neka Simona 15 godina nije problem
samo bih volio da nam neko napise ovdje pomake i pozitivne stvari koje smo dobili od kad je tu
kako se biraju treneri samo gori moze doci
Da znamo sta cekamo i zbog cega trpimo ovolike poraze.
- FKS -
- Osttribine
- Postovi: 2892
- Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Al fkt mogu sr.at ovi sa tim famoznim sistemom, pa ne pravi trener sistem nego klub ima izgradjen sistem kojem se trener mora prilagoditi, evo recimo u Njemackoj sistem Bajerna je taj da pored toga sto oni ulazu dovode svake sezone gledaju da ostete konkurenciju u svojoj ligi na taj nacin sto im otkupe najbolje igrace ili trenere. Ko da ti ovde u klubu pravi sistem, Ajla, Potura i ostale one sfk uhljebarke.
Onda ovaj izjednacava bivsu YU ligu sa ovom zabokrecinom, kao trebamo biti zadovoljni 4.tim mjestima koja osvajamo u eri Mirvica u jednoj od najlosijih liga Evrope. Stvarno da se zapitas jesu li ti ljudi normalni. Ili je to taj sistem sa Mirvicem i tim ulaganjima da nas ubijede da budemo zadovoljni cetvrtim mjestom tri sezone u nizu, dok se recimo halabuka prije pravila na bilo kojeg trenera koji bi zavrsio drugi ili treci i sa daleko manjim ulaganjima. Fkt vas ne kontam.
Kao sto vec napisah za Rožmana, ne bih ga otjerao, ostavio bih ga nek se pati do kraja sezone i nek upise i ovo crnilo u svoj CV kako je odradio posao u FK Sarajevo, cisto da poslije ne placete za njim. Ali ocekivati od njega nesto u nastavku, a pogotvo u narednoj sezoni je suludo, lik se pogubio definitivno.
Onda ovaj izjednacava bivsu YU ligu sa ovom zabokrecinom, kao trebamo biti zadovoljni 4.tim mjestima koja osvajamo u eri Mirvica u jednoj od najlosijih liga Evrope. Stvarno da se zapitas jesu li ti ljudi normalni. Ili je to taj sistem sa Mirvicem i tim ulaganjima da nas ubijede da budemo zadovoljni cetvrtim mjestom tri sezone u nizu, dok se recimo halabuka prije pravila na bilo kojeg trenera koji bi zavrsio drugi ili treci i sa daleko manjim ulaganjima. Fkt vas ne kontam.
Kao sto vec napisah za Rožmana, ne bih ga otjerao, ostavio bih ga nek se pati do kraja sezone i nek upise i ovo crnilo u svoj CV kako je odradio posao u FK Sarajevo, cisto da poslije ne placete za njim. Ali ocekivati od njega nesto u nastavku, a pogotvo u narednoj sezoni je suludo, lik se pogubio definitivno.
- BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ma bilo sta burazHajdeee je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:31I da nam neko objasni sta je to plan igre, i koji je to trenerov rukopis, onako prepoznatljiv.BegovicRamiz je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:01neka Simona 15 godina nije problem
samo bih volio da nam neko napise ovdje pomake i pozitivne stvari koje smo dobili od kad je tu
kako se biraju treneri samo gori moze doci
Da znamo sta cekamo i zbog cega trpimo ovolike poraze.
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo podrskaH8Z7 je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:20Znači "slabiji" klubovi ne bi smijeli imati JEDNU DOBRU SEZONU i imati neki rezultat. Pogledaj Leicester, Atalanta na korak od finala LP, Girona, Lens, Union Berlin. Nemoj mi te priče Boga ti.Sanchez87hz je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:10Druze Slogi koju vodi jedan Jagodic zamisli i koja ima duplo slabije igrace od nas bjezis 1 bod,a mi kao imamo top trenera i samo treba strpljenjaBegovicRamiz je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:01neka Simona 15 godina nije problem
samo bih volio da nam neko napise ovdje pomake i pozitivne stvari koje smo dobili od kad je tu
kako se biraju treneri samo gori moze docipa ko je ovdje lud??
Pa cetvrti bi bili sa ovakvim igracima i bez trenera.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Yebo majku dva mjeseca hvalospjevi o Dudicu na temi, svi izgleda zaboravili horor koji smo prezivjeli pod njegovim vodstvom. Yebo vas Kragujevac i Superliga Srbije. Jednom sam rekao i opet cu: liga Srbije je bez Zvezde i Partizana slabija od nase. More je igraca koji ovdje meda ne mogu ili su u najboljem slucaju prosjecni, a tamo su razbijali. Yebeni Melunovic je bio u top 3 strijelaca lige tamo. Haskic bio prvi strijelac lige sa Radnickim iz Nisa ako se dobro sjecam (dobar je i ovdje al sa boljom ekipom ima gori ucinak), Momcilo Mrkaic isto trpao za Vojvodinu a u Borcu truba, Pejovic jedan od najboljih veznjaka lige... Pa treneri, pokojni Jesic uzeo titulu bez poraza, Lalatovic kup s Vojvodinom, ovdje se obojica brukali, Lalat uz svu mogucu sudijsku pomoc. Daj ba, smijesna liga sa dva rezimska kluba (naizmjenicno) u koje se milioni sipaju i koji drze rejting lige evropskim uspjesima.
I kenja se o Serbecicu radi jednog tima kola, onaj Drobarov je bio u timu sezone bugarske lige pa ga ovdje napadaci u zubima nosili. Ova liga uopste nije jednostavna ni lagana, losa je radi velikog petljanja politike i premalo ulaganja drzave u sve klubove.
I kenja se o Serbecicu radi jednog tima kola, onaj Drobarov je bio u timu sezone bugarske lige pa ga ovdje napadaci u zubima nosili. Ova liga uopste nije jednostavna ni lagana, losa je radi velikog petljanja politike i premalo ulaganja drzave u sve klubove.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ocigledno je da budale brane ovoga smucara,a nemamo dva pasa po utakmici i jedan sut u okvir gola,to samo dalabu moze podrzavati.BegovicRamiz je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:16ma yebo i tabelu i koliko kome bjezimoSanchez87hz je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:10Druze Slogi koju vodi jedan Jagodic zamisli i koja ima duplo slabije igrace od nas bjezis 1 bod,a mi kao imamo top trenera i samo treba strpljenjaBegovicRamiz je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:01neka Simona 15 godina nije problem
samo bih volio da nam neko napise ovdje pomake i pozitivne stvari koje smo dobili od kad je tu
kako se biraju treneri samo gori moze docipa ko je ovdje lud??
Pa cetvrti bi bili sa ovakvim igracima i bez trenera.
evo da vidim samo gdje smo napravili pozitivan pomak jer ocito je da ne gledamo isto il necemo da vidimo
- morsecode
- Postovi: 453
- Pridružen/a: 18 feb 2018, 00:32
- Lokacija: nula tries tri najluigi smo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sezona je svakako propala, neka radi do kraja da vidimo hoce li to liciti na nesto, ima jos minimalno 14 utakmica.
Pa i ako promasimo Evropu, i nije kraj svijeta. Makar se necemo ofirati protiv nekih levata.
Samo po meni Rozman ne izgleda kao trener koji ce od Sarajeva napraviti najjacu ekipu u drzavi, lijepo je sto raja hoce da ne pravimo greske koje smo mnogo puta pravili, ali nije Rozman taj tip.
Pa i ako promasimo Evropu, i nije kraj svijeta. Makar se necemo ofirati protiv nekih levata.
Samo po meni Rozman ne izgleda kao trener koji ce od Sarajeva napraviti najjacu ekipu u drzavi, lijepo je sto raja hoce da ne pravimo greske koje smo mnogo puta pravili, ali nije Rozman taj tip.
"To je jednostavno SARAJEVO"
-
Istinasamo123
- Postovi: 893
- Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nije tacno.napoleon72 je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:47Yebo majku dva mjeseca hvalospjevi o Dudicu na temi, svi izgleda zaboravili horor koji smo prezivjeli pod njegovim vodstvom. Yebo vas Kragujevac i Superliga Srbije. Jednom sam rekao i opet cu: liga Srbije je bez Zvezde i Partizana slabija od nase. More je igraca koji ovdje meda ne mogu ili su u najboljem slucaju prosjecni, a tamo su razbijali. Yebeni Melunovic je bio u top 3 strijelaca lige tamo. Haskic bio prvi strijelac lige sa Radnickim iz Nisa ako se dobro sjecam (dobar je i ovdje al sa boljom ekipom ima gori ucinak), Momcilo Mrkaic isto trpao za Vojvodinu a u Borcu truba, Pejovic jedan od najboljih veznjaka lige... Pa treneri, pokojni Jesic uzeo titulu bez poraza, Lalatovic kup s Vojvodinom, ovdje se obojica brukali, Lalat uz svu mogucu sudijsku pomoc. Daj ba, smijesna liga sa dva rezimska kluba (naizmjenicno) u koje se milioni sipaju i koji drze rejting lige evropskim uspjesima.
I kenja se o Serbecicu radi jednog tima kola, onaj Drobarov je bio u timu sezone bugarske lige pa ga ovdje napadaci u zubima nosili. Ova liga uopste nije jednostavna ni lagana, losa je radi velikog petljanja politike i premalo ulaganja drzave u sve klubove.
Tsc,Cukaricki, pa cak nekad i vojvodina igraju ozbiljniji fudbal dosta od svih nasih klubova.
Uspjesniji su ovi klubovi i u evropi od nas....
Posebno tsc i cuka igraju atomski fudbal za nas sa mladim igracima i prave ozbiljne transfere za nas nedostizne.
Nek pogleda mirvic nekad ova dva kluba da vidi sta je sistem, ozbiljni skauti, i kako djeca prave akcije, golove bez nekih polovnjaka preplacenih iz venecuele...
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svrha tih klubova je da tavore kroz ligu, vecina ih se mora sklonit Zvezdi i Partizanu, ako nece sami tu je sudija da pogura. Slazem se da imaju bolje izlazne transfere jer je trziste tamo vec dalo hrpu sjajnih igraca, al yebes ligu koju u 21. vijeku osvajaju samo dva kluba. Mislim da su osim njih samo Skoti to "uspjeli".Istinasamo123 je napisao/la: ↑05 mar 2024, 00:05Nije tacno.napoleon72 je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:47Yebo majku dva mjeseca hvalospjevi o Dudicu na temi, svi izgleda zaboravili horor koji smo prezivjeli pod njegovim vodstvom. Yebo vas Kragujevac i Superliga Srbije. Jednom sam rekao i opet cu: liga Srbije je bez Zvezde i Partizana slabija od nase. More je igraca koji ovdje meda ne mogu ili su u najboljem slucaju prosjecni, a tamo su razbijali. Yebeni Melunovic je bio u top 3 strijelaca lige tamo. Haskic bio prvi strijelac lige sa Radnickim iz Nisa ako se dobro sjecam (dobar je i ovdje al sa boljom ekipom ima gori ucinak), Momcilo Mrkaic isto trpao za Vojvodinu a u Borcu truba, Pejovic jedan od najboljih veznjaka lige... Pa treneri, pokojni Jesic uzeo titulu bez poraza, Lalatovic kup s Vojvodinom, ovdje se obojica brukali, Lalat uz svu mogucu sudijsku pomoc. Daj ba, smijesna liga sa dva rezimska kluba (naizmjenicno) u koje se milioni sipaju i koji drze rejting lige evropskim uspjesima.
I kenja se o Serbecicu radi jednog tima kola, onaj Drobarov je bio u timu sezone bugarske lige pa ga ovdje napadaci u zubima nosili. Ova liga uopste nije jednostavna ni lagana, losa je radi velikog petljanja politike i premalo ulaganja drzave u sve klubove.
Tsc,Cukaricki, pa cak nekad i vojvodina igraju ozbiljniji fudbal dosta od svih nasih klubova.
Uspjesniji su ovi klubovi i u evropi od nas....
Posebno tsc i cuka igraju atomski fudbal za nas sa mladim igracima i prave ozbiljne transfere za nas nedostizne.
Mozda sam se pogresno izrazio, mozda nasa liga nije jaca kvalitetom ekipa i to, al je mnogo teza za igranje. Posebno kad uporedis koji novac se tamo vrti radi tih transfera.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Da nema Zvezde ne bi bilo ni ti ekipa, samim tim ni izlaznih transfera. Zvezda nabila koeficijent, povukla još jedan klub u LP, jedan od 3. pretkola čini mi se logično da će biti traženi.napoleon72 je napisao/la: ↑05 mar 2024, 00:13Svrha tih klubova je da tavore kroz ligu, vecina ih se mora sklonit Zvezdi i Partizanu, ako nece sami tu je sudija da pogura. Slazem se da imaju bolje izlazne transfere jer je trziste tamo vec dalo hrpu sjajnih igraca, al yebes ligu koju u 21. vijeku osvajaju samo dva kluba. Mislim da su osim njih samo Skoti to "uspjeli".Istinasamo123 je napisao/la: ↑05 mar 2024, 00:05Nije tacno.napoleon72 je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:47Yebo majku dva mjeseca hvalospjevi o Dudicu na temi, svi izgleda zaboravili horor koji smo prezivjeli pod njegovim vodstvom. Yebo vas Kragujevac i Superliga Srbije. Jednom sam rekao i opet cu: liga Srbije je bez Zvezde i Partizana slabija od nase. More je igraca koji ovdje meda ne mogu ili su u najboljem slucaju prosjecni, a tamo su razbijali. Yebeni Melunovic je bio u top 3 strijelaca lige tamo. Haskic bio prvi strijelac lige sa Radnickim iz Nisa ako se dobro sjecam (dobar je i ovdje al sa boljom ekipom ima gori ucinak), Momcilo Mrkaic isto trpao za Vojvodinu a u Borcu truba, Pejovic jedan od najboljih veznjaka lige... Pa treneri, pokojni Jesic uzeo titulu bez poraza, Lalatovic kup s Vojvodinom, ovdje se obojica brukali, Lalat uz svu mogucu sudijsku pomoc. Daj ba, smijesna liga sa dva rezimska kluba (naizmjenicno) u koje se milioni sipaju i koji drze rejting lige evropskim uspjesima.
I kenja se o Serbecicu radi jednog tima kola, onaj Drobarov je bio u timu sezone bugarske lige pa ga ovdje napadaci u zubima nosili. Ova liga uopste nije jednostavna ni lagana, losa je radi velikog petljanja politike i premalo ulaganja drzave u sve klubove.
Tsc,Cukaricki, pa cak nekad i vojvodina igraju ozbiljniji fudbal dosta od svih nasih klubova.
Uspjesniji su ovi klubovi i u evropi od nas....
Posebno tsc i cuka igraju atomski fudbal za nas sa mladim igracima i prave ozbiljne transfere za nas nedostizne.
Mozda sam se pogresno izrazio, mozda nasa liga nije jaca kvalitetom ekipa i to, al je mnogo teza za igranje. Posebno kad uporedis koji novac se tamo vrti radi tih transfera.
Ne znam kome objašnjavaš ovdje, sad Rožman da ode i ima niz kao Dudić možeš misliti teme kako bi gorila. Ne branim nikog samo činjenice pišem, ni ja ne vidim ništa u igri (ako se može nazvati tako ovo što gledamo) pod Rožmanom nakon pauze.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FK Sarajevo
Pa i jesmo lovci, samo što lovimo kao ovaj dole
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Naši juniori haraju. Zaista slabo koristimo našu djecu. Pa sjetim se i onog Dudica što je gurao Đokanovica od metar i želja da poraste na štopera, pa zar nije mogao probati sa nekim juniorom bar. Ujebana je sezona sad, treba pokušati uzeti kup, a ove zvijezde što miniraju igru poslati malo na tribine da se hlade bez plate/disciplinska. Ubaciti 5/6 djece neka igraju, te ove nafurane baletane postepeno vraćati u igru kada se debelo prizemlje. Sa Rožmanom ili bez, mora se već jednom prekinuti kurcoboljja i prepotentnost igrača.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Isti ljudi koji su za smjenu Rožmana iste su stvari pisali i za vrijeme Sablića, i za vrijeme Vasoskog i za vrijeme Feđe i za vrijeme Mirze. I svaki od njih je otišao, promjeni se nesto mjesec dana otprilike i onda hajde ispočetka. I ne mogu da vjerujem da se isti ti ljudi nisu opametili i skontali da je kod nas trener najmanji problem.
Ne branim Rožmana sekunde, ali jel stvarno vi mislite da cemo mi njegovom smjenom riješiti sve probleme koje imamo ? Jel stvarno mislite da je Mustafić za mjesec dana zaboravio igrat lopte a bio na skoro pa glavni igrac a sada grohno toliko da je na klupi evo vec par utakmica ? Ziljkic nas je bolan nosio i vadio svaku utakmicu za vrijeme Mirze (gol ili asistencija) igrao se sa protivnickim igracima i sta sad on za 2/3 mjeseca zaboravio lopte igrat ? Renan od najjačeg napadača lige, do karine za samo mjesec dana... i masa još igrača da ne nabrajam sada i sta sve je to kao slucajno ?
Ne mogu da vjerujem koliko pojedini plitko razmisljate, evo citam i ibretim se. Pogotovo se ibretim jer nam je ovo DE JA VU koji se dešava 3/4 puta u roku od 2 godine a mi bi opet po istim principima postupali.
Evo ne vjerujem...
Problemima koje mi imamo, pristupati treba drugačije i ići malo dublje sa rješenjima, a ne linijom manjeg otpora. Smjeni trenera za mir u kući i idemo dalje. Pa ovakvim načinom za dvije godine bolan neće niko htjeti ni da čuje za nasa pogotovo da nas preuzme.
Ne branim Rožmana sekunde, ali jel stvarno vi mislite da cemo mi njegovom smjenom riješiti sve probleme koje imamo ? Jel stvarno mislite da je Mustafić za mjesec dana zaboravio igrat lopte a bio na skoro pa glavni igrac a sada grohno toliko da je na klupi evo vec par utakmica ? Ziljkic nas je bolan nosio i vadio svaku utakmicu za vrijeme Mirze (gol ili asistencija) igrao se sa protivnickim igracima i sta sad on za 2/3 mjeseca zaboravio lopte igrat ? Renan od najjačeg napadača lige, do karine za samo mjesec dana... i masa još igrača da ne nabrajam sada i sta sve je to kao slucajno ?
Ne mogu da vjerujem koliko pojedini plitko razmisljate, evo citam i ibretim se. Pogotovo se ibretim jer nam je ovo DE JA VU koji se dešava 3/4 puta u roku od 2 godine a mi bi opet po istim principima postupali.
Evo ne vjerujem...
Problemima koje mi imamo, pristupati treba drugačije i ići malo dublje sa rješenjima, a ne linijom manjeg otpora. Smjeni trenera za mir u kući i idemo dalje. Pa ovakvim načinom za dvije godine bolan neće niko htjeti ni da čuje za nasa pogotovo da nas preuzme.
- Felixians4
- Postovi: 6219
- Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nema ti pravila. Nekad se isplati nekog istrpjeti kad 99 posto ne bi, nekad i ne. Nekad šok terapija ili v.d. trener postane senzacionalno rješenje i na najvišem nivou.ajdohordas je napisao/la: ↑05 mar 2024, 00:45Isti ljudi koji su za smjenu Rožmana iste su stvari pisali i za vrijeme Sablića, i za vrijeme Vasoskog i za vrijeme Feđe i za vrijeme Mirze. I svaki od njih je otišao, promjeni se nesto mjesec dana otprilike i onda hajde ispočetka. I ne mogu da vjerujem da se isti ti ljudi nisu opametili i skontali da je kod nas trener najmanji problem.
Ne branim Rožmana sekunde, ali jel stvarno vi mislite da cemo mi njegovom smjenom riješiti sve probleme koje imamo ? Jel stvarno mislite da je Mustafić za mjesec dana zaboravio igrat lopte a bio na skoro pa glavni igrac a sada grohno toliko da je na klupi evo vec par utakmica ? Ziljkic nas je bolan nosio i vadio svaku utakmicu za vrijeme Mirze (gol ili asistencija) igrao se sa protivnickim igracima i sta sad on za 2/3 mjeseca zaboravio lopte igrat ? Renan od najjačeg napadača lige, do karine za samo mjesec dana... i masa još igrača da ne nabrajam sada i sta sve je to kao slucajno ?
Ne mogu da vjerujem koliko pojedini plitko razmisljate, evo citam i ibretim se. Pogotovo se ibretim jer nam je ovo DE JA VU koji se dešava 3/4 puta u roku od 2 godine a mi bi opet po istim principima postupali.
Evo ne vjerujem...
Problemima koje mi imamo, pristupati treba drugačije i ići malo dublje sa rješenjima, a ne linijom manjeg otpora. Smjeni trenera za mir u kući i idemo dalje. Pa ovakvim načinom za dvije godine bolan neće niko htjeti ni da čuje za nasa pogotovo da nas preuzme.
Očigledno da se Ibričić ne snalazi, mislim da mu je FK Sarajevo prekrupan zalogaj, a upitno je i koliko štofa im za taj posao. Sportski direktor je krucijalna pozicija većini klubova.
Ako sad Rožman i ostane, logično da bi mu naredna bila imperativ troboda. Dovoljno je kvalitetan i skup kadar s armijom navijača u jednoj relativno slaboj ligi da bi prolazila ikakva opravdanja za stručnjaka s nelošim renomeom, zato ga se i trpi za što bi netko već letio
-
Istinasamo123
- Postovi: 893
- Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dva razvojna kluba kojima je i cilj ovo sto rade, jer znaju da ne mogu protiv zvezde i partizana.napoleon72 je napisao/la: ↑05 mar 2024, 00:13Svrha tih klubova je da tavore kroz ligu, vecina ih se mora sklonit Zvezdi i Partizanu, ako nece sami tu je sudija da pogura. Slazem se da imaju bolje izlazne transfere jer je trziste tamo vec dalo hrpu sjajnih igraca, al yebes ligu koju u 21. vijeku osvajaju samo dva kluba. Mislim da su osim njih samo Skoti to "uspjeli".Istinasamo123 je napisao/la: ↑05 mar 2024, 00:05Nije tacno.napoleon72 je napisao/la: ↑04 mar 2024, 23:47Yebo majku dva mjeseca hvalospjevi o Dudicu na temi, svi izgleda zaboravili horor koji smo prezivjeli pod njegovim vodstvom. Yebo vas Kragujevac i Superliga Srbije. Jednom sam rekao i opet cu: liga Srbije je bez Zvezde i Partizana slabija od nase. More je igraca koji ovdje meda ne mogu ili su u najboljem slucaju prosjecni, a tamo su razbijali. Yebeni Melunovic je bio u top 3 strijelaca lige tamo. Haskic bio prvi strijelac lige sa Radnickim iz Nisa ako se dobro sjecam (dobar je i ovdje al sa boljom ekipom ima gori ucinak), Momcilo Mrkaic isto trpao za Vojvodinu a u Borcu truba, Pejovic jedan od najboljih veznjaka lige... Pa treneri, pokojni Jesic uzeo titulu bez poraza, Lalatovic kup s Vojvodinom, ovdje se obojica brukali, Lalat uz svu mogucu sudijsku pomoc. Daj ba, smijesna liga sa dva rezimska kluba (naizmjenicno) u koje se milioni sipaju i koji drze rejting lige evropskim uspjesima.
I kenja se o Serbecicu radi jednog tima kola, onaj Drobarov je bio u timu sezone bugarske lige pa ga ovdje napadaci u zubima nosili. Ova liga uopste nije jednostavna ni lagana, losa je radi velikog petljanja politike i premalo ulaganja drzave u sve klubove.
Tsc,Cukaricki, pa cak nekad i vojvodina igraju ozbiljniji fudbal dosta od svih nasih klubova.
Uspjesniji su ovi klubovi i u evropi od nas....
Posebno tsc i cuka igraju atomski fudbal za nas sa mladim igracima i prave ozbiljne transfere za nas nedostizne.
Mozda sam se pogresno izrazio, mozda nasa liga nije jaca kvalitetom ekipa i to, al je mnogo teza za igranje. Posebno kad uporedis koji novac se tamo vrti radi tih transfera.
Tsc-zvezda u subotu sam gledao strasna utakmica nezamisliv fudbal za nase igrace.
Tako su nesto i nasi zamislili ali pored toga i trofeje da uzimamo, sto ce ici vrlo tesko kako vidimo...
Re: FK Sarajevo
Sto se ovako nije pricalo kad je Dudic bio? Bila je i igra, i sansi milion po utakmici, samo je rezultat falio i razapeli ga na kraju.OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑04 mar 2024, 22:50Meni nije problem i da smo deseti, ako vidim da ima igra nekog smisla i da nadolazimo. Kakav sistem Rozman jos moze uspostaviti? Eto dobio je igrace, pripreme, sve. I vidimo li rezultat rada? Vidimo. Gori nego Mirza.
I sta imamo od toga da ga istrpimo. Koju posluku da poramo? Kome?
Sve mi znamo.
Re: FK Sarajevo
Vidim Borac igra u nedjelju tek od 19:30 i to vjerovatno tešku i iscrpljujucu utakmicu protiv Zrinjskog u Mostaru, dobro je sto cemo imati 24 sata vise odmora od njih pred revanš kupa. Dakle oni moraju na dva dalja putovanja u kratkom roku, vjerovatno ce i Vinko protiv nas izmješati karte, njima je važnije da ne izgube u Mostaru.
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Zeljoo1921 i 19 gostiju.




