FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jel ko upratio cime su strumfovi oblijepili svlacionicu za derbi? Sve neki naslovi, izjave nasih igraca, kurcenja i slicno. Vazda nam se to odbije od glavu. 
Re: FK Sarajevo
Nevjerovatno kakva medijska pomama,zavist i ljubomora
Prema najvećem BiH fudbalskom klubu.Naravno,potpomognuta
Lažnim legendama bivših igrača,trenera,petokolonasa,
Botova i trolasa!
Svi oni vise slave poraz Sarajeva nego pobjedu Željkane!
Sramota je bilo otvoriti K.lix,lobotomiju u nedelju navečer pa do danas.Po 4-5 komentara,većinom od neobrazovanih,providnih
Novinarcica kao u naslovima”gazi Pitare”i “gazi Reala”
Ovaj jedan glupan sinoc na trecem portalu objavljuje ovo • 2 !?!

“Čuj samo rijecnika”pjesma -osveta-provokacije”sa
“Šuti moj dječače plavi”!
Hebote koja bolest mitomanija.
U nedelju navečer 457 gostiju u jednom trenutku ovde bilo
Prema najvećem BiH fudbalskom klubu.Naravno,potpomognuta
Lažnim legendama bivših igrača,trenera,petokolonasa,
Botova i trolasa!
Svi oni vise slave poraz Sarajeva nego pobjedu Željkane!
Sramota je bilo otvoriti K.lix,lobotomiju u nedelju navečer pa do danas.Po 4-5 komentara,većinom od neobrazovanih,providnih
Novinarcica kao u naslovima”gazi Pitare”i “gazi Reala”
Ovaj jedan glupan sinoc na trecem portalu objavljuje ovo • 2 !?!

“Čuj samo rijecnika”pjesma -osveta-provokacije”sa
“Šuti moj dječače plavi”!
Hebote koja bolest mitomanija.
U nedelju navečer 457 gostiju u jednom trenutku ovde bilo
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!
👉Ubica Mitomana i Botova😎
👉Ubica Mitomana i Botova😎
-
OsmaDolazi
- Postovi: 2713
- Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
- Lokacija: Grbavica
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma šuplja prića, seljačka politika. Svaki derbi pokušavaju na isti fazon. Što nisu pokazali šta ih je dočekalo u svlačionici na Koševu, pa su opet 3 primili.NisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:15Jel ko upratio cime su strumfovi oblijepili svlacionicu za derbi? Sve neki naslovi, izjave nasih igraca, kurcenja i slicno. Vazda nam se to odbije od glavu.![]()
Mogu se oni hajcati koliko hoće, ali kad smo mi na nivou to ništa ne igra ulogu. U nedelju nismo bili na nivou i to je to.
Re: FK Sarajevo
Ma mogu moj qurac jedino stavit u svalčionicuNisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:15Jel ko upratio cime su strumfovi oblijepili svlacionicu za derbi? Sve neki naslovi, izjave nasih igraca, kurcenja i slicno. Vazda nam se to odbije od glavu.![]()
Šta je stavljala Sloboda Zvijezda lištica moj qurac sigurno nisu pa su nas razmotirali, igrači nam igraju loše, slabo, bezidejno trener nam se pogubio taktički, formaciski, pozicijama na terenu, pristupom.
Sarajevo, koje je na Koševu rastavilo od nogometa duplo bolji zrinjski sa Rendulićem nego što je sad, izgleda kao skupina amatera koja se tek okuoila.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Re: FK Sarajevo
JA ne želim da zvučim kao branitelj Rožmana, ja sam inače za stručnost, rad, red i disciplinu u svemu pa tako i u sportu. Ali kako nama najvijačima ne ide u glavu da je trener čovjek (kao i mi svi). Radi i griješi. Nekada su greške skupe, nekada se daju ispraviti bez posljedica. OK, napravila se fula sa pojedinim igračima, idu na klupu, transfer listu, pokuša se naći kompromisno rješenje itd. Ljudi dragi nemoguće je na zimskoj pauzi naći kapitalce i pregaziti ligu. Još je bila info da smo bili u kontaktu sa nekim jakim imenima ali su tražili prevelike cifre. SAmim tim znači da su neki došli a nisu bili prva opcija niti želja.
Dodaš tome da imaš ljude u klubu totalno nenaviknute na naš ljendohanski mentalitet, nestrpljenje i samo se traži rezultat odmah i sada. Ako imaš dva igrača u svlačionici koji se minutama nadaju tako što će sabotirati trenera, puno je. Mediji nam svakako ne žele dobro. Evo već treći dan čitamo bajke o velikom Želji koji je pobijedio Sarajevo, a ljudi se za opstanak i dalje bore.
Ja bi malo da navijači pišu i o temama koje se tiču nas direktno: ko je krivac što nismo mogli doći na utakmicu, šta uraditi sa tokičnim istokom zbog kojeg ne možemo doći protiv Igmana isl?
Ko to sebi daje za pravo da pravi taocima armiju normalnih navijača kluba kako mu se ćejfne?
Puna usta i tastatura nekakvih izlijeva ljubavi prema klubu, a samo bi tjerali, ponižavali i sramotili klub.
Dodaš tome da imaš ljude u klubu totalno nenaviknute na naš ljendohanski mentalitet, nestrpljenje i samo se traži rezultat odmah i sada. Ako imaš dva igrača u svlačionici koji se minutama nadaju tako što će sabotirati trenera, puno je. Mediji nam svakako ne žele dobro. Evo već treći dan čitamo bajke o velikom Želji koji je pobijedio Sarajevo, a ljudi se za opstanak i dalje bore.
Ja bi malo da navijači pišu i o temama koje se tiču nas direktno: ko je krivac što nismo mogli doći na utakmicu, šta uraditi sa tokičnim istokom zbog kojeg ne možemo doći protiv Igmana isl?
Ko to sebi daje za pravo da pravi taocima armiju normalnih navijača kluba kako mu se ćejfne?
Puna usta i tastatura nekakvih izlijeva ljubavi prema klubu, a samo bi tjerali, ponižavali i sramotili klub.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
brod tone, al' nema veze, istok je toksičan 
Re: FK Sarajevo
AhahahhaStroj1946 je napisao/la: ↑05 mar 2024, 13:36Kako se Željezničar motivisao za derbi: "Mirvić je rezervisao restoran za večeras"
Pazi ti tekstova i priceOvi ko da su titulu osvojili jbte, pa i onaj bod nisu ovako slavili kad su docek igracima napravili. Pa dobili smo i mi 3:0 prosli derbi, ali ovakvih stvari nije bilo nikad sa nase strane.... kakvi kompleksi jbte... Jbte ispadosmo fakat Real Madrid
Kako slagase za Djurickovica
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sve ok, isto sam i ja pisao, ali itekako doprinose i stvari poput nesmotrenih porednjenja sa Realom (iako znamo sta je mislio, ali nebitno), onog Djurickovicevog kurcenja itd. Igraci u ovoj ligi se svi znaju, komuniciraju medjusobno. Svi su oni svjesni kakvi su uslovi kod nas, kakvi u drugim klubovima. To je motiv vise svakome, pogotovo kad se kurcis bez pokrica, kao sto to mi radimo. Nama je Hiros smijesan, narkoman, klosar, pa dodje momak i baca nase igrace na usta, vise uradi na jednoj utakmici nego nasi svi veznjaci na prethodnih 3. Ili eto Pena je zvijer, igracina, 25k eura, ovo-ono, dodje derbi, prebiju ga i neki Amoah odigra tri puta bolje od njega.AVNOJ je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:25Ma mogu moj qurac jedino stavit u svalčionicuNisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:15Jel ko upratio cime su strumfovi oblijepili svlacionicu za derbi? Sve neki naslovi, izjave nasih igraca, kurcenja i slicno. Vazda nam se to odbije od glavu.![]()
Šta je stavljala Sloboda Zvijezda lištica moj qurac sigurno nisu pa su nas razmotirali, igrači nam igraju loše, slabo, bezidejno trener nam se pogubio taktički, formaciski, pozicijama na terenu, pristupom.
Sarajevo, koje je na Koševu rastavilo od nogometa duplo bolji zrinjski sa Rendulićem nego što je sad, izgleda kao skupina amatera koja se tek okuoila.
Re: FK Sarajevo
Bio je jedan, poslali smo ga na posudbu kažu nije ni za terminafeniksptica je napisao/la: ↑05 mar 2024, 14:46Je l ima kakav junior ya beka..bolje njega kalit a slabiji ucinak tesko je imat
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Rozman je zreo za otkaz, e to ako je problem reci treba i forum ugasiti.
da li ce na duze staze njegov odlazak/ostanak dobro donijeti klubu, to cemo da vidimo. Ono sto sad se prikazuje je za 10 samara i noga u guzicu
da li ce na duze staze njegov odlazak/ostanak dobro donijeti klubu, to cemo da vidimo. Ono sto sad se prikazuje je za 10 samara i noga u guzicu
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
Re: FK Sarajevo
F.K.Sarajevo je vazda bilo trn u oku kroz historiju zato
Sto nismo bilo vodjeni političarima nego uspješnim
Privrednicima i Carsijom.
Znalo se vazda koga i šta taj Klub predstavlja.Problem nije
Bio kad bi tavorili oko sredine tabele nego alarm bi se palio
Kad bi se nas klub borio za trofeje.
Evo historije po mom sjećanju.
Da krenemo od 1966/67 kada nam odlaze 2 reprezentativca
U Hajduk.Ipak mi osvajamo titulu i trebali smo uzeti i Kup ,
Da nas Splicani nisu uz pomoc politike prevarili.
Na izvlacenju za domacina je Hajdukov predstavnik izvukao
Lopticu koja je bila topla i tako dao domaćinstvo Hajduku.
Sarajevo je bilo tada puno bolji tim i da se igralo na Kosevu
Bi sigurno osvojili Kup i Duplu krunu!!
Onda ide 1979g. Kada tada jedan od najboljih igrača
Srebrenko Repcic zajedno Sa Radomirom Savicem ide u C.Z.
Te jeseni je Sarajevo bilo jesenji Šampion!
Onda dolazi 1985g.i nenadani i veoma bezobrazni odlazak
Husrefa Musemica u C.Z.
Znaci dogovor medju igračima koji su oslovili titulu je bio
Da svi ostanu na okupu i pokušaju napraviti Evropski uspjeh.
Medjutim Husref Musemic je imao svoje tajne planove.
Isto veće kad su mu saigraci sa trenerima i upravom
Slavili kod”Pinje” na Sedreniku,Husref se vozio prema BG,
A da niko iz Kluba i saigraca znao nije!
Onda ide izgubljena titula od Brotnja gdje Savez u zadnji
Momenat izmišlja neke gol-razlike samo da mi ne odemo
U finale sa Budućnošću.Treba tome dodati i nerazuman odlazak
“Legende”Turkovica pred tekme sa Brotnjom!
Onda slučaj “Jesic”Itd .do današnjih dana.
Kada se analizira retrospektiva dogadja koji su nas doveli
Trenutno u ovu situaciju sve polazi od pobjeda protiv
Zrinjskog,Želje pa do tekme sa Borcem.Tu se pale dušmanski
alarmi.Tim dobro igra,prosjek na Kosevu 9-10 000.
Nisu ovo nikakve gluposti ni teorije zavjere.To su samo
Cinjenice i lako provjerljivi argumenti.
Zašto je zakazao stručni stab u igrači i samo direktno
Pomogli ovu situaciju -ne znam.
Ali da se ide na rušenje prvo Istoka Koševa,pa sada HZ i na
Kraju,glavne mete Ismira Mirvica je očigledno.
Cilj je da se pokuša i Nazalost u tome trenutno uspjevaju
Dusmani razdori u klubu medju navijačima i odlazak Mirvica.
Nadam se da će Gospodin Mirvic ostati dosljedan u svome
NEMA NAZAD
Hebo Rozmana,trenere,igrače.Svi njih ima na tone.
Ismira Mirvica&comp. Ne bas.Razmislite malo!
Političke kurave to jedva čekaju zato upotrebljavaju sva
Medija da ponize Mirvica,Klub i navijace Sarajeva!
Sto nismo bilo vodjeni političarima nego uspješnim
Privrednicima i Carsijom.
Znalo se vazda koga i šta taj Klub predstavlja.Problem nije
Bio kad bi tavorili oko sredine tabele nego alarm bi se palio
Kad bi se nas klub borio za trofeje.
Evo historije po mom sjećanju.
Da krenemo od 1966/67 kada nam odlaze 2 reprezentativca
U Hajduk.Ipak mi osvajamo titulu i trebali smo uzeti i Kup ,
Da nas Splicani nisu uz pomoc politike prevarili.
Na izvlacenju za domacina je Hajdukov predstavnik izvukao
Lopticu koja je bila topla i tako dao domaćinstvo Hajduku.
Sarajevo je bilo tada puno bolji tim i da se igralo na Kosevu
Bi sigurno osvojili Kup i Duplu krunu!!
Onda ide 1979g. Kada tada jedan od najboljih igrača
Srebrenko Repcic zajedno Sa Radomirom Savicem ide u C.Z.
Te jeseni je Sarajevo bilo jesenji Šampion!
Onda dolazi 1985g.i nenadani i veoma bezobrazni odlazak
Husrefa Musemica u C.Z.
Znaci dogovor medju igračima koji su oslovili titulu je bio
Da svi ostanu na okupu i pokušaju napraviti Evropski uspjeh.
Medjutim Husref Musemic je imao svoje tajne planove.
Isto veće kad su mu saigraci sa trenerima i upravom
Slavili kod”Pinje” na Sedreniku,Husref se vozio prema BG,
A da niko iz Kluba i saigraca znao nije!
Onda ide izgubljena titula od Brotnja gdje Savez u zadnji
Momenat izmišlja neke gol-razlike samo da mi ne odemo
U finale sa Budućnošću.Treba tome dodati i nerazuman odlazak
“Legende”Turkovica pred tekme sa Brotnjom!
Onda slučaj “Jesic”Itd .do današnjih dana.
Kada se analizira retrospektiva dogadja koji su nas doveli
Trenutno u ovu situaciju sve polazi od pobjeda protiv
Zrinjskog,Želje pa do tekme sa Borcem.Tu se pale dušmanski
alarmi.Tim dobro igra,prosjek na Kosevu 9-10 000.
Nisu ovo nikakve gluposti ni teorije zavjere.To su samo
Cinjenice i lako provjerljivi argumenti.
Zašto je zakazao stručni stab u igrači i samo direktno
Pomogli ovu situaciju -ne znam.
Ali da se ide na rušenje prvo Istoka Koševa,pa sada HZ i na
Kraju,glavne mete Ismira Mirvica je očigledno.
Cilj je da se pokuša i Nazalost u tome trenutno uspjevaju
Dusmani razdori u klubu medju navijačima i odlazak Mirvica.
Nadam se da će Gospodin Mirvic ostati dosljedan u svome
NEMA NAZAD
Hebo Rozmana,trenere,igrače.Svi njih ima na tone.
Ismira Mirvica&comp. Ne bas.Razmislite malo!
Političke kurave to jedva čekaju zato upotrebljavaju sva
Medija da ponize Mirvica,Klub i navijace Sarajeva!
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!
👉Ubica Mitomana i Botova😎
👉Ubica Mitomana i Botova😎
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma nije problem reci, ali otkaz mu ne mozes dati. Zasto polemisati o necemu sto nije realna mogucnost u ovom momentu.TurkishAirlines je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:46Rozman je zreo za otkaz, e to ako je problem reci treba i forum ugasiti.
da li ce na duze staze njegov odlazak/ostanak dobro donijeti klubu, to cemo da vidimo. Ono sto sad se prikazuje je za 10 samara i noga u guzicu
Re: FK Sarajevo
Znas kako ce ti to biti dodje novi trener malo pozitivan sok dodje evropa mlatnu te neki anonimnusi i onda ce se poceti pricat kako nije Rozman kriv kao ni Dudic. U ovom klubu nije do trenera problem je negdje dublji vidis samo ponasanje igraca nezalaganje itd najbolje bi bilo da je do SŠ ali nije nažalostTurkishAirlines je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:46Rozman je zreo za otkaz, e to ako je problem reci treba i forum ugasiti.
da li ce na duze staze njegov odlazak/ostanak dobro donijeti klubu, to cemo da vidimo. Ono sto sad se prikazuje je za 10 samara i noga u guzicu
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Pa treba raspravljati, necu pricati o procvatu ruza. trenutno je to aktuelno, kad bude covjek titulu osvojio onda cemo pricati kako cemo mu qurac pushiti jer je najbolji trener u historiji klubaNisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:48Ma nije problem reci, ali otkaz mu ne mozes dati. Zasto polemisati o necemu sto nije realna mogucnost u ovom momentu.TurkishAirlines je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:46Rozman je zreo za otkaz, e to ako je problem reci treba i forum ugasiti.
da li ce na duze staze njegov odlazak/ostanak dobro donijeti klubu, to cemo da vidimo. Ono sto sad se prikazuje je za 10 samara i noga u guzicu
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
-
bordobijelisampion
- Postovi: 1563
- Pridružen/a: 10 dec 2022, 16:17
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta se mora desiti da nam prva utakmica bude derbi po onom sistemu?
Re: FK Sarajevo
Nek nam objasni Jurišić Duškaajdohordas je napisao/la: ↑04 mar 2024, 01:33Da li Kyeremeh spava mirno sada nakon onakve partije...
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ili da mi ostanemo gdje jesmo, 4. mjesto, a da oni budu 9., ili da mi padnemo na 5. mjesto a da oni ostanu 8.bordobijelisampion je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:52Sta se mora desiti da nam prva utakmica bude derbi po onom sistemu?
eventualno da mi skočimo na 3. mjesto a da oni padnu na 10.
derbi bi bio svakako na Koševu te ako nisam u krivu pred praznim Istokom.
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne mozes dati treneru otkaz, jer to za sobom povlaci raskid jedno 20 ugovora, sto mi ne mozemo podnijeti finansijski, a i ne mozemo ponovo praviti neke rekonstrukcije. Zato kazem, to nije realna mogucnost, raspravljali mi ili ne. Sad i mahala radi punom parom. Ako jedan igrac drugom uleti klizeci malo jace na treningu, za tri dana ce se to prepricavati kao tuca s teskim tjelesnim povredama. Klub moze izaci i objasniti navijacima, javnosti kako i sta, da se stavi tacka na tu pricu do kraja sezone kada ce se moci podvuci crta.TurkishAirlines je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:51Pa treba raspravljati, necu pricati o procvatu ruza. trenutno je to aktuelno, kad bude covjek titulu osvojio onda cemo pricati kako cemo mu qurac pushiti jer je najbolji trener u historiji klubaNisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:48Ma nije problem reci, ali otkaz mu ne mozes dati. Zasto polemisati o necemu sto nije realna mogucnost u ovom momentu.TurkishAirlines je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:46Rozman je zreo za otkaz, e to ako je problem reci treba i forum ugasiti.
da li ce na duze staze njegov odlazak/ostanak dobro donijeti klubu, to cemo da vidimo. Ono sto sad se prikazuje je za 10 samara i noga u guzicu![]()
Re: FK Sarajevo
Mislim da je Borac prelomna sto se Rozmana tiče.
Ne vjerujem da će dati ostavku,Slovenac je to.
Nazalost,ne vjerujem da ćemo lahko pobijediti Igman
Jer će nam izaci grubo,oštro kao Zeljkana.
Bumo vidjeli!
Ne vjerujem da će dati ostavku,Slovenac je to.
Nazalost,ne vjerujem da ćemo lahko pobijediti Igman
Jer će nam izaci grubo,oštro kao Zeljkana.
Bumo vidjeli!
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!
👉Ubica Mitomana i Botova😎
👉Ubica Mitomana i Botova😎
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I ja sam najbliži tome, takvi ljudi bi jedino reagovali kad ih udariš po džepu uključujući i stručni štab na čelu sa Senijadom.Mourinhokilledbarca je napisao/la: ↑05 mar 2024, 15:03Ako moje postove pratis znao bi da protiv sam smjene ali sam za neki vid reprekusija u vidu udaranja po dzepu i slicno.Surreal je napisao/la: ↑05 mar 2024, 14:51a ostali be like:Mourinhokilledbarca je napisao/la: ↑05 mar 2024, 14:44Antikloc i ostala ekipa navijaca kad Sarajevo izgubi i treba da se pljuje aktuelni trener:
![]()
![]()
![]()
Svi moraju snositi odgovornost.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Online
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 14 gostiju.



