Ima nacina kako da ga bojkotuju a da klub i rezultati ne ispastaju tako da balerine ostaju balerine pa sve i da jeste tako.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
Re: FK Sarajevo
Ma nije njihovo da misle jel on nekompetentan, doduse mogu oni to da misle, al njihovo je da srce na teren ostave i da igraju i treniraju kako im se kaze.
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️
COYG‼️
Re: FK Sarajevo
Naravno ali današnji fudbaleri su princeze. Čim im nije po ćejfu stvaraju se bojkoti i klanovi. Ne samo kod nas nego u svim klubovima svijeta. Veliki problem je ako puno igraca sumnja u njegovu stručnost. Mislim da svaka prica ima dvije strane.
𝕯𝖆𝖏 𝖌𝖔𝖑 𝕾𝖆𝖗𝖆𝖏'𝖛𝖔 𝖓𝖆𝖒𝖆 𝖛𝖎š𝖊 𝖓𝖊 𝖙𝖗𝖊𝖇𝖆 🇱🇻
Re: FK Sarajevo
U takvim slucajevima, bar kod nas, fino se ukljuce navijaci i ljudi koji ce fino da “porazgovaraju” sa igracima i SŠ a isto tako i Ismir/Tan koji pare daje i da se situacija smiri.Leon1946 je napisao/la: ↑06 mar 2024, 14:42Naravno ali današnji fudbaleri su princeze. Čim im nije po ćejfu stvaraju se bojkoti i klanovi. Ne samo kod nas nego u svim klubovima svijeta. Veliki problem je ako puno igraca sumnja u njegovu stručnost. Mislim da svaka prica ima dvije strane.
Ovako sad ako se samo pusti, nema izlaza
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️
COYG‼️
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Pa malo je i na stetu jedne americke firmestojko je napisao/la: ↑06 mar 2024, 14:54On nikako ne moze proci lose. U tome i jes najveci problem sa trenerima i igracima. Ugovori su svi na stetu kluba.kempes je napisao/la: ↑06 mar 2024, 14:32Rozman treba priznati da je podcijenio ligu i da ce morati zasukati rukave kako bi nesto napravio.
On takodjer mora shvatiti da se protiv nas sve ekipe nabriju kako bi nam otkinuli bodove i da se mora prilagodjavati svakoj utakmici, stanje terena, broj sati putovanja itd.
Nadam se da ce napraviti nesto u kupu i izboriti evropu jer do tada i da popije otkaz zbog rezultata, proci cemo lose mi a i on.
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Protiv Borca u srijedu u 17:30h.
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Nama treba teorija
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
Re: FK Sarajevo
Sjećam se kad je birvaktile Gerrard namjerno fulio penal da bi išao Roy.Chony533 je napisao/la: ↑06 mar 2024, 14:45U takvim slucajevima, bar kod nas, fino se ukljuce navijaci i ljudi koji ce fino da “porazgovaraju” sa igracima i SŠ a isto tako i Ismir/Tan koji pare daje i da se situacija smiri.
Ovako sad ako se samo pusti, nema izlaza
𝕯𝖆𝖏 𝖌𝖔𝖑 𝕾𝖆𝖗𝖆𝖏'𝖛𝖔 𝖓𝖆𝖒𝖆 𝖛𝖎š𝖊 𝖓𝖊 𝖙𝖗𝖊𝖇𝖆 🇱🇻
- BordoBBoja
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pridruzen 28., februaraLeon1946 je napisao/la: ↑06 mar 2024, 15:29Sjećam se kad je birvaktile Gerrard namjerno fulio penal da bi išao Roy.Slažem se s tobom u potpunosti samo sto je kod nas Sjeverna Koreja u klubu, niko na svijetu ne zna sta se desava u klubu sem ljudi u klubu. Da li Mirvah misli da navijači žele napakostiti klubu za kojeg navijaju, šta li je?
Anamo on plavi
Re: FK Sarajevo
Citam ovo za igrace i bojkot. Kakav radovic i bojkot. Sta vam je ba ljudi. Znam od kolege koji je sa jednim igracem dobar da je rada vise nego posten lik. Da je on taj sto drzi ekipu. Bas je Mustafic slicno skoro u emisiji reko.
Mislim da je jedini ziljkic bio sto je bojkotiro. Igraci koji su na klupi nemaju pravo bojkotirati. Pa redovna ti je plata buraz.
Mislim da se klub mora oglasiti povodom ovoga
Mislim da je jedini ziljkic bio sto je bojkotiro. Igraci koji su na klupi nemaju pravo bojkotirati. Pa redovna ti je plata buraz.
Mislim da se klub mora oglasiti povodom ovoga
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bgm meni izgleda ko da bojkotuje Rozmana jedno 90% ekipe. Sta je Renan odigrao u posljednji 5 utakmica bez trke, zelje, golova pa Penaranda isto još onu panenku opali protiv Slobode, pa Hasić svaki pas i centar šut pogrešan i moglo bi se nabrajati baš mnogo. Ne znam po cemu se zaključilo da bojkotuju Andjušić i Mustafic.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jedan nezadovoljan igrac moze syebat sve ostale, kao da truhlu jabuku bacis u gajbu sa zdravim. Nece ta truhla nikad postat ponovo dobra nego ce ostale istruhnut. Zato se to i zove ekipa, tim. Jedna slaba karika moze sve uyebat. Pa i na PESu kad 7 igraca dodje sa onim condition strelicama ka dole, dzaba ti dvojica sa top "kondicijom", ti ne mozes nista. Slazem se ja da je Renan u qrcu u zadnje vrijeme, al evo npr, i njemu mozda smetaju odnosi u ekipi, mozda je stao na jednu stranu u svlacionici i pao u nemilost kod druge. I odmah nema ni lopti, nema niceg. I nervoza kad se uvuce, dzaba sve. Iliev je primio glup gol jer ga je Krpic navuk'o kao debila, izbacio ga iz ravnoteze kao Stilic Dupovca onda u jednom derbiju.bordobijeli je napisao/la: ↑06 mar 2024, 16:24Bgm meni izgleda ko da bojkotuje Rozmana jedno 90% ekipe. Sta je Renan odigrao u posljednji 5 utakmica bez trke, zelje, golova pa Penaranda isto još onu panenku opali protiv Slobode, pa Hasić svaki pas i centar šut pogrešan i moglo bi se nabrajati baš mnogo. Ne znam po cemu se zaključilo da bojkotuju Andjušić i Mustafic.
Ono sto je cinjenica je da ne mozes nijednog igraca u nastavku izdvojit i reci "e ovaj igra, ostali ne". Svi su uzasni, svi su u krizi.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
FKS AKADEMIJA: POTPISI UGOVORA TALENATA IZ VLASTITOG POGONA

U svečanom salonu „Svetozar Vujović“ svoje prve ugovore sa FK Sarajevo potpisali su talenti iz vlastitog pogona Akademije.
Ugovor su potpisali tri člana juniorske selekcije: Ognjen Šešlak (2006.), Amer Bašović (2006.) i Faruk Bezdrob (2006.).
Pored juiora, ugovore su dobili i četiri člana kadetske selekcije. Riječ je o Anes Mehmedović (2008.), Adin Aleta (2007.), Kerim Bajrović (2008.) i Lazar Lajić (2008.).
Ugovori za naše Akademce potvrda su njihovog talenta i predanog rada. S neumoljivim fokusom na razvoj vještina i strateško planiranje, cilj nam je pratiti razvoj svakog igrača i podići ih do njihovog najvećeg potencijala.

U svečanom salonu „Svetozar Vujović“ svoje prve ugovore sa FK Sarajevo potpisali su talenti iz vlastitog pogona Akademije.
Ugovor su potpisali tri člana juniorske selekcije: Ognjen Šešlak (2006.), Amer Bašović (2006.) i Faruk Bezdrob (2006.).
Pored juiora, ugovore su dobili i četiri člana kadetske selekcije. Riječ je o Anes Mehmedović (2008.), Adin Aleta (2007.), Kerim Bajrović (2008.) i Lazar Lajić (2008.).
Ugovori za naše Akademce potvrda su njihovog talenta i predanog rada. S neumoljivim fokusom na razvoj vještina i strateško planiranje, cilj nam je pratiti razvoj svakog igrača i podići ih do njihovog najvećeg potencijala.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
LUTRIJA BIH: NOVO PARTNERSTVO ZA POTICANJE RASTA FK SARAJEVO

Lutrija Bosne i Hecegovine, kao društveno odgovorna kompanija, potpisala je jednogodišnji ugovor s Fudbalskim klubom Sarajevo. Kroz dosadašnje partnerstvo, Lutrija BiH dala je doprinos razvoju našeg kluba ali i sporta u Bosni i Hercegovini općenito.
U središtu ovog partnerstva leži zajednička vizija za podizanje sportskog iskustva. Putem strateške saradnje i uzajamne podrške, nastojimo da iskoristimo snagu sporta za stvaranje svakodnevnih promjena.
"Izuzetno smo ponosni što možemo potvrditi da je Lutrija Bosne i Hercegovine sklopila partnerski ugovor s Fudbalskim klubom Sarajevo. Ovo partnerstvo ne samo da pokazuje našu predanost razvoju sportske zajednice u BiH, već i našu posvećenost promovisanju društveno odgovornih vrijednosti kroz podršku sportu. Naša vizija je jasna - želimo iskoristiti moć sporta kako bismo inspirisali pozitivne promjene u svakodnevnom životu", izjavili su iz Lutrije BiH.
Lutrija BiH u narednom periodu pripremit će razne pogodnosti za navijače bordo tima, te osigurati im priliku da učestvuju u brojnim nagradnim igrama. Sve aktivnosti pripremit će zajedno uz podršku FK Sarajevo.

Lutrija Bosne i Hecegovine, kao društveno odgovorna kompanija, potpisala je jednogodišnji ugovor s Fudbalskim klubom Sarajevo. Kroz dosadašnje partnerstvo, Lutrija BiH dala je doprinos razvoju našeg kluba ali i sporta u Bosni i Hercegovini općenito.
U središtu ovog partnerstva leži zajednička vizija za podizanje sportskog iskustva. Putem strateške saradnje i uzajamne podrške, nastojimo da iskoristimo snagu sporta za stvaranje svakodnevnih promjena.
"Izuzetno smo ponosni što možemo potvrditi da je Lutrija Bosne i Hercegovine sklopila partnerski ugovor s Fudbalskim klubom Sarajevo. Ovo partnerstvo ne samo da pokazuje našu predanost razvoju sportske zajednice u BiH, već i našu posvećenost promovisanju društveno odgovornih vrijednosti kroz podršku sportu. Naša vizija je jasna - želimo iskoristiti moć sporta kako bismo inspirisali pozitivne promjene u svakodnevnom životu", izjavili su iz Lutrije BiH.
Lutrija BiH u narednom periodu pripremit će razne pogodnosti za navijače bordo tima, te osigurati im priliku da učestvuju u brojnim nagradnim igrama. Sve aktivnosti pripremit će zajedno uz podršku FK Sarajevo.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- GalileoGalilei
- Postovi: 2826
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako se ikome ne može ništa prigovoriti, to su Renan i Đuričković. Ta dva momka igraju do zadnjeg atoma snage i nema pravo niko da im kaže pola riječi. Gledam Renana u derbiju, pojede se od muke, leti na sve strane ne bi li nešto izvukao. Kod 3-0 se nije predao, leti, ganja itd. Momak je oličenje profesionalizma i da imamo još šest-sedam takvih u ekipi, ne bi se nalazili u ovoj situaciji. Renan već odavno nije imao upotrebljivu loptu, jedine šanse koje se sjećam je protiv Borca kad je mogao bolje šutirati. Najguplje mi je kad mi neko spominje Renana, a lik doslovno nema jednu upotrebljivu loptu po utakmici.
Za Đuričkovića važi isto. Njega da nema u odbrani, mi bi primili još doata golova. Pravoremen, jak, dobar u skoku, prati igru, "glasan". Kapitenski igra i po meni, on od naredne sezone mora biti prvi izbor za kapitena.
U pravu su ljudi, a to zna i Ibričić, nemamo jakih karaktera u svlačionici. Imaš Đuričkovića i Renana, te eventualno Ilieva. Kad se sjetim perioda Merse, Velkoskog, Stanojevića, Rahmana, Lazića, to su sve bili momci koji su bili zaduženi za dobru atmosferu i hemiju. Uz njih, ti mladi igrači u to vrijeme su dobro kliknuli (Vladan, Mujakić, Pidro itd.).
To se na ljeto mora promijeniti i moraju se naći autoritativni igrači. Lijepo je što sad imamo Mehmedovića, Krdžalića, Matanovića, Kapetanovića, ali tim momcima treba lider.
Za Đuričkovića važi isto. Njega da nema u odbrani, mi bi primili još doata golova. Pravoremen, jak, dobar u skoku, prati igru, "glasan". Kapitenski igra i po meni, on od naredne sezone mora biti prvi izbor za kapitena.
U pravu su ljudi, a to zna i Ibričić, nemamo jakih karaktera u svlačionici. Imaš Đuričkovića i Renana, te eventualno Ilieva. Kad se sjetim perioda Merse, Velkoskog, Stanojevića, Rahmana, Lazića, to su sve bili momci koji su bili zaduženi za dobru atmosferu i hemiju. Uz njih, ti mladi igrači u to vrijeme su dobro kliknuli (Vladan, Mujakić, Pidro itd.).
To se na ljeto mora promijeniti i moraju se naći autoritativni igrači. Lijepo je što sad imamo Mehmedovića, Krdžalića, Matanovića, Kapetanovića, ali tim momcima treba lider.
Re: FK Sarajevo
Zna li iko kad su ti treninzi dole??
Jel se može pogledati??
Kakva je situacija u vezi toga jel postoji neka zabrana kako je Rozman trener
Zna li iko odavde sa foruma tačnu i pouzdanu info??
Imam slobodnog vremena ovo dva dana i otišao bi da vidim tu famoznu atmosferu.
Jel se može pogledati??
Kakva je situacija u vezi toga jel postoji neka zabrana kako je Rozman trener
Zna li iko odavde sa foruma tačnu i pouzdanu info??
Imam slobodnog vremena ovo dva dana i otišao bi da vidim tu famoznu atmosferu.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Treninzi su zatvorenog tipa. I akademije a ne prvog tima.AVNOJ je napisao/la: ↑06 mar 2024, 16:56Zna li iko kad su ti treninzi dole??
Jel se može pogledati??
Kakva je situacija u vezi toga jel postoji neka zabrana kako je Rozman trener
Zna li iko odavde sa foruma tačnu i pouzdanu info??
Imam slobodnog vremena ovo dva dana i otišao bi da vidim tu famoznu atmosferu.
Re: FK Sarajevo
MortemHz je napisao/la: ↑06 mar 2024, 16:45LUTRIJA BIH: NOVO PARTNERSTVO ZA POTICANJE RASTA FK SARAJEVO
Lutrija Bosne i Hecegovine, kao društveno odgovorna kompanija, potpisala je jednogodišnji ugovor s Fudbalskim klubom Sarajevo. Kroz dosadašnje partnerstvo, Lutrija BiH dala je doprinos razvoju našeg kluba ali i sporta u Bosni i Hercegovini općenito.
U središtu ovog partnerstva leži zajednička vizija za podizanje sportskog iskustva. Putem strateške saradnje i uzajamne podrške, nastojimo da iskoristimo snagu sporta za stvaranje svakodnevnih promjena.
"Izuzetno smo ponosni što možemo potvrditi da je Lutrija Bosne i Hercegovine sklopila partnerski ugovor s Fudbalskim klubom Sarajevo. Ovo partnerstvo ne samo da pokazuje našu predanost razvoju sportske zajednice u BiH, već i našu posvećenost promovisanju društveno odgovornih vrijednosti kroz podršku sportu. Naša vizija je jasna - želimo iskoristiti moć sporta kako bismo inspirisali pozitivne promjene u svakodnevnom životu", izjavili su iz Lutrije BiH.
Lutrija BiH u narednom periodu pripremit će razne pogodnosti za navijače bordo tima, te osigurati im priliku da učestvuju u brojnim nagradnim igrama. Sve aktivnosti pripremit će zajedno uz podršku FK Sarajevo.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Za akademiju znam to je pozitivno, nisam znao za prvi tim od kako je Rozman tu.jurisicduska je napisao/la: ↑06 mar 2024, 16:58Treninzi su zatvorenog tipa. I akademije a ne prvog tima.AVNOJ je napisao/la: ↑06 mar 2024, 16:56Zna li iko kad su ti treninzi dole??
Jel se može pogledati??
Kakva je situacija u vezi toga jel postoji neka zabrana kako je Rozman trener
Zna li iko odavde sa foruma tačnu i pouzdanu info??
Imam slobodnog vremena ovo dva dana i otišao bi da vidim tu famoznu atmosferu.
Hvala u svakom slučaju.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.






