FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ljudi vracajte karte, ostat ce ovim grbavickim zemuncima pare ako ne vratite.
Re: FK Sarajevo
Ja ne znam je li mi gledamo istog djurickovica, ali on je nakon pauze u svakoj utakmici imao najmanje jedan direktan pas protivnicima koji je ugrozio nas gol.GalileoGalilei je napisao/la: ↑06 mar 2024, 16:48Ako se ikome ne može ništa prigovoriti, to su Renan i Đuričković. Ta dva momka igraju do zadnjeg atoma snage i nema pravo niko da im kaže pola riječi. Gledam Renana u derbiju, pojede se od muke, leti na sve strane ne bi li nešto izvukao. Kod 3-0 se nije predao, leti, ganja itd. Momak je oličenje profesionalizma i da imamo još šest-sedam takvih u ekipi, ne bi se nalazili u ovoj situaciji. Renan već odavno nije imao upotrebljivu loptu, jedine šanse koje se sjećam je protiv Borca kad je mogao bolje šutirati. Najguplje mi je kad mi neko spominje Renana, a lik doslovno nema jednu upotrebljivu loptu po utakmici.
Za Đuričkovića važi isto. Njega da nema u odbrani, mi bi primili još doata golova. Pravoremen, jak, dobar u skoku, prati igru, "glasan". Kapitenski igra i po meni, on od naredne sezone mora biti prvi izbor za kapitena.
U pravu su ljudi, a to zna i Ibričić, nemamo jakih karaktera u svlačionici. Imaš Đuričkovića i Renana, te eventualno Ilieva. Kad se sjetim perioda Merse, Velkoskog, Stanojevića, Rahmana, Lazića, to su sve bili momci koji su bili zaduženi za dobru atmosferu i hemiju. Uz njih, ti mladi igrači u to vrijeme su dobro kliknuli (Vladan, Mujakić, Pidro itd.).
To se na ljeto mora promijeniti i moraju se naći autoritativni igrači. Lijepo je što sad imamo Mehmedovića, Krdžalića, Matanovića, Kapetanovića, ali tim momcima treba lider.
Protiv sirokog im je dodao cistu loptu nakon koje smo primili gol.
Znaci frajer ne zna dodat pas da mu zivot ovisi od toga, i uklopio se u sivilo ekipe savrseno.
Al eto, glasan je i galami na protivnike i zalijece se u tucu pa cemo se praviti da je dobar.
Re: FK Sarajevo
Bešiktaš će raskinuti ugovor sa Hasićem.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
-
OsmaDolazi
- Postovi: 2713
- Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
- Lokacija: Grbavica
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne, ako ne vratite pare. Smatra se donacijom UNFKS-u.Tatamata1946 je napisao/la: ↑06 mar 2024, 17:51Znaci ako ne vratimo kartu pare idu njima. Hvala na pojasnjenju
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma nije problem, nek ostanu pare unfks ali me zanima moram li vratiti ulaznicu unfks ili je mogu ostaviti kod sebe da ne idem u udruzenjeOsmaDolazi je napisao/la: ↑06 mar 2024, 17:52Ne, ako ne vratite pare. Smatra se donacijom UNFKS-u.Tatamata1946 je napisao/la: ↑06 mar 2024, 17:51Znaci ako ne vratimo kartu pare idu njima. Hvala na pojasnjenju
Re: FK Sarajevo
Pa ne moze te niko natjerat da vratis, nece ti horde na vrata doci da ti uzmu komad papira.Tatamata1946 je napisao/la: ↑06 mar 2024, 17:57Ma nije problem, nek ostanu pare unfks ali me zanima moram li vratiti ulaznicu unfks ili je mogu ostaviti kod sebe da ne idem u udruzenjeOsmaDolazi je napisao/la: ↑06 mar 2024, 17:52Ne, ako ne vratite pare. Smatra se donacijom UNFKS-u.Tatamata1946 je napisao/la: ↑06 mar 2024, 17:51
Znaci ako ne vratimo kartu pare idu njima. Hvala na pojasnjenju
Ali sad imamo dvije oprecne informacije, jedan kaze pare idu zeljeznicaru, jedan udruzenju.
Ima li neko provjerenu informaciju?
Re: FK Sarajevo
Ko su oni koja picka materina da bojkotuju trenera koji im dođe nadređeni?
Šta evo i ja ću svog šefa bojkotovati jer mi se ne sviđa
Šta evo i ja ću svog šefa bojkotovati jer mi se ne sviđa
-
ShojaStojan
- Postovi: 47
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
AKO SE NE VRATI KARTA PARE OSTAJU ŽELJEZNIČARU, A AKO SE VRATI KARTA POSTOJI OPCIJA DA DONIRATE 12 KM UNFKS. 100 POSTO PROVJERENO I TAČNO.spezial je napisao/la: ↑06 mar 2024, 18:00Pa ne moze te niko natjerat da vratis, nece ti horde na vrata doci da ti uzmu komad papira.Tatamata1946 je napisao/la: ↑06 mar 2024, 17:57Ma nije problem, nek ostanu pare unfks ali me zanima moram li vratiti ulaznicu unfks ili je mogu ostaviti kod sebe da ne idem u udruzenje
Ali sad imamo dvije oprecne informacije, jedan kaze pare idu zeljeznicaru, jedan udruzenju.
Ima li neko provjerenu informaciju?
UGLAVNOM MORA SE VRATITI KARTA !!!
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Citirao sam te neki dan i već sam ti objasnio dva puta kada si pitao.Tatamata1946 je napisao/la: ↑06 mar 2024, 17:51Znaci ako ne vratimo kartu pare idu njima. Hvala na pojasnjenju
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
Istinasamo123
- Postovi: 893
- Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
12 puta je pitao do sada, hebes mi mater ako i ima kartu...MortemHz je napisao/la: ↑06 mar 2024, 18:04Citirao sam te neki dan i već sam ti objasnio dva puta kada si pitao.Tatamata1946 je napisao/la: ↑06 mar 2024, 17:51Znaci ako ne vratimo kartu pare idu njima. Hvala na pojasnjenju
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Mozda Rozman bojkotuje samog sebe.bordobijeli je napisao/la: ↑06 mar 2024, 16:24Bgm meni izgleda ko da bojkotuje Rozmana jedno 90% ekipe. Sta je Renan odigrao u posljednji 5 utakmica bez trke, zelje, golova pa Penaranda isto još onu panenku opali protiv Slobode, pa Hasić svaki pas i centar šut pogrešan i moglo bi se nabrajati baš mnogo. Ne znam po cemu se zaključilo da bojkotuju Andjušić i Mustafic.
Nedostatak snage i znanja da vodis ekipu se danas zove bojkot.
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
- GalileoGalilei
- Postovi: 2826
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jeste sigurno, tuče se, pa sam zato rekao. Sunce ti poljubim..spezial je napisao/la: ↑06 mar 2024, 17:45Ja ne znam je li mi gledamo istog djurickovica, ali on je nakon pauze u svakoj utakmici imao najmanje jedan direktan pas protivnicima koji je ugrozio nas gol.GalileoGalilei je napisao/la: ↑06 mar 2024, 16:48Ako se ikome ne može ništa prigovoriti, to su Renan i Đuričković. Ta dva momka igraju do zadnjeg atoma snage i nema pravo niko da im kaže pola riječi. Gledam Renana u derbiju, pojede se od muke, leti na sve strane ne bi li nešto izvukao. Kod 3-0 se nije predao, leti, ganja itd. Momak je oličenje profesionalizma i da imamo još šest-sedam takvih u ekipi, ne bi se nalazili u ovoj situaciji. Renan već odavno nije imao upotrebljivu loptu, jedine šanse koje se sjećam je protiv Borca kad je mogao bolje šutirati. Najguplje mi je kad mi neko spominje Renana, a lik doslovno nema jednu upotrebljivu loptu po utakmici.
Za Đuričkovića važi isto. Njega da nema u odbrani, mi bi primili još doata golova. Pravoremen, jak, dobar u skoku, prati igru, "glasan". Kapitenski igra i po meni, on od naredne sezone mora biti prvi izbor za kapitena.
U pravu su ljudi, a to zna i Ibričić, nemamo jakih karaktera u svlačionici. Imaš Đuričkovića i Renana, te eventualno Ilieva. Kad se sjetim perioda Merse, Velkoskog, Stanojevića, Rahmana, Lazića, to su sve bili momci koji su bili zaduženi za dobru atmosferu i hemiju. Uz njih, ti mladi igrači u to vrijeme su dobro kliknuli (Vladan, Mujakić, Pidro itd.).
To se na ljeto mora promijeniti i moraju se naći autoritativni igrači. Lijepo je što sad imamo Mehmedovića, Krdžalića, Matanovića, Kapetanovića, ali tim momcima treba lider.
Protiv sirokog im je dodao cistu loptu nakon koje smo primili gol.
Znaci frajer ne zna dodat pas da mu zivot ovisi od toga, i uklopio se u sivilo ekipe savrseno.
Al eto, glasan je i galami na protivnike i zalijece se u tucu pa cemo se praviti da je dobar.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bešiktaš ne računa na Hasića. Znači, slobodan
Re: FK Sarajevo
Ma fino tebi ljudino otkaz pa kuci bojkotuj, to ti je to.
Ziljkic se mud.onja pravio od starta, i nek ide fino sad i za ruku povede sve ove sto su ga podrzali i bili sa njim “u klanu”
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️
COYG‼️
Re: FK Sarajevo
Sjeca li se iko posljednjeg naseg fudbalera koji je pao u formi i kasnije se vratio na visok nivo? Ja se, majke mi, ne sjecam posljednjeg takvog.
Kad jednom padne, to mu je i kraj.
Kad jednom padne, to mu je i kraj.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bojkotuju ga Matanović,Krđalić, Mehmedović, Jularđija ovaj novi golman
Pa ne bih baš rekao prije će biti da je doveo karine od igrača ispao toliko ohol i bezobrazan da je boljim igračima smanjio minutažu,a neke i otjerao zarad ubleha koje je doveo i ovi skontali ok eto neka te sad ti tvoji vade iz govana.
Al sve opet počinje od nedostatka uprave.Sve si rastjerao,ostavio kurvetine i onda ti dođe slovenac i priča bajke.
Da smo normalan klub reklo bi mu se majstore imaš pravo na jednog pomočnika i dva svoja igrača.Kad se pokažeš možeš dovesti još dva i to je to.
Ovako tovari magare dok je u blatu lik doveo 10 nekakvih pomočnika,igrača i još plače kako ga igrači ne slušaju.
Neminovno je da će otići,samo je pitanje koliku pustoš će ostaviti iza sebe.
Pa ne bih baš rekao prije će biti da je doveo karine od igrača ispao toliko ohol i bezobrazan da je boljim igračima smanjio minutažu,a neke i otjerao zarad ubleha koje je doveo i ovi skontali ok eto neka te sad ti tvoji vade iz govana.
Al sve opet počinje od nedostatka uprave.Sve si rastjerao,ostavio kurvetine i onda ti dođe slovenac i priča bajke.
Da smo normalan klub reklo bi mu se majstore imaš pravo na jednog pomočnika i dva svoja igrača.Kad se pokažeš možeš dovesti još dva i to je to.
Ovako tovari magare dok je u blatu lik doveo 10 nekakvih pomočnika,igrača i još plače kako ga igrači ne slušaju.
Neminovno je da će otići,samo je pitanje koliku pustoš će ostaviti iza sebe.
-
Istinasamo123
- Postovi: 893
- Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne racunaj ga, nece ostati ovde kad mu istekne posudba.
Re: FK Sarajevo
U sustini brate nikad se niko nije vratio na nivo neki jer se nije ni trpilo da dodje opet na neki nivo…
Bilo je igraca naravno koji u pocetku nisu bili nista vise nego prosjek i kroz vrijeme se pokazali kao klase i to je to
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️
COYG‼️
Re: FK Sarajevo
Hajd što on bojkotuje trenera, pa majku ti hebem ti ugrožavaš i ponižavaš klub šta on misli da je neko stvarao 80 godina klub a on eto što mu se nesviđa trener dovodi klub u situaciju da ga svako selo može poniziti.
Ma samo da se hoče zvanično klub oglasiti i imenovati te pojedince. Kakvi licmjeri nose naš dres čuj on iz svoje lične frustracije dozvoljava da se svako iživljava nad našim klubom ma da si mi od majke rođen nečeš.
Ljudi dolaze na stadion po kiši hladnoči idu na gostovanja troše svoj novac i vrijeme, a ti, ne da te boli qurac za tim nego radiš protiv kluba, sabotiraš. igraš da izgubiš, raduješ se porazu kluba za koji igraš.
Kažem samo da se hoće klub oglasiti i imenovati te ljigavce.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Online
Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, belosevic23, misstianopenaldo, Seipronto i 26 gostiju.



