Može se to i dvojako posmatrati, zašto mi kao klub nismo afirmirali nekog trenera, već smo potrošili 25 ljudi tako što smo im trpali otkaze i razpinjali u prosjeku nakon 15-20 utakmica.
Da je svaki od njih imao 50 utakmica da pokaže šta zna možda bi bio neki bolji i od Jakirovića. Znam, saće neko reći gdje su poslije Sarajeva, ali to je takav posao teško dolaziš u priliku voditi ozbiljniji klub, ali ubijeđen sam da su Kodro, Sablić, Marinović, Dudić, Rožman, vrijedni trpljenja i da iza sebe neće ostaviti pustoš kad odu iz kluba.


