FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

johntravolta123
Postovi: 1665
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 09 mar 2024, 19:22

Trka i zelja na nivou , jos samo gol fali ...

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 09 mar 2024, 19:23

Surreal je napisao/la:
09 mar 2024, 19:17
Miomir je jedini konstantan.
Miomir i Buljubasic- Mali ce biti strasan igrac. Samo mu treba strucna ruka i zdrava sredina ,gdje moze napredovati.
A pohvalama igre nema mjesta. Igras protiv kluba koji je 99 % drugoligas. Najgori gost lige. Sa najvise primljenih golova u gostima. U prosjeku primaju skoro po 3 gola po utakmici u gostima. Njih su sve ekipe iz gornjeg dijela tabele rijesile rutinski.
Qurcu ovo ne valja sa nase strane. Nema nama napredka dok je Skijas kod nas.

Avatar
scholsey
Postovi: 2963
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 09 mar 2024, 19:24

Pitar6785 je napisao/la:
09 mar 2024, 19:18
Meni ovo izgleda ok, vidi se da igraci imaju taj dicidion making je losa, vidi se da su ih rezultati psihicki sjeballi
Tačno tako drug. A i generalno sporo donose odluke, sve je to od tog nekog straha.

Dosta bolje nego ranije, realno smo bar jedan gol zaslužili.
Zadnja izmjena: scholsey, dana/u 09 mar 2024, 19:24, ukupno mijenjano 1 put.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3881
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 09 mar 2024, 19:24

Kakav napredak u igri :tokralju:

Avatar
Morgen19
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 mar 2023, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morgen19 » 09 mar 2024, 19:25

Igramo protiv Igmana, i opet ovo kurcu ne valja...idi skijaš idi Allaha ti

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6352
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 09 mar 2024, 19:25

Ne mozes izaci iz onakve krize i dubioze, odmah ocekivati fantaziju.
Ovo je barem neka naznaka da se nesto mijenja na bolje. Nadam se barem.
Zelja, volja, trcanje, intezitet...ali i forsiranje kombinatorike, za razliku od onih nabijanja lopte naprijed stalno.

Dati podrsku ekipi. Ne znam sta ocekuju pojedinci ovdje.
- FKS -

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Thasos » 09 mar 2024, 19:26

Očugledna želja, zalaganje i trka. Sve je ok do njihovog gola a onda ništa curku ne valja. Iako mora se reči da nam je i sreća okrenula leđa

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8135
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 09 mar 2024, 19:26

Ovoj ekipi treba go i pobjeda, NE MJENJAT ROZMANA TAMAN IZGUBILI I OVU UTAKMICU..

Igraci su u grcu..

Idemo RAJVO

Moramo brze izvodit aute i Roga mora nastavit sa brzim izbacivanjem lopte u polje

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 09 mar 2024, 19:26

mosarajvosa83 je napisao/la:
09 mar 2024, 19:20
SamoDaKazeem je napisao/la:
09 mar 2024, 19:17
Želja se vidi ali nemamo veznog igrača koji će kreirati šansu i tu je sav problem,a to se treba adresirati na Real Madrid i Rožmana .Bojkoti su šuplje priče.
Gledaj ovog jos vazi,svaki dan ista prica od kad se registrovao,sta je ovo ovako u pm
Opet ovaj klimoglavac.Pa zar imaš obraza nakon svega još na forum ulaziti :wtf:

Avatar
FCUM
Postovi: 6131
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 09 mar 2024, 19:28

Bice ovo ok,samo da nastave ovako. Nije bajna igra ali poslije svega sto je bilo ovo je odlicno
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
forgempp
Postovi: 6684
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forgempp » 09 mar 2024, 19:30

nokee je napisao/la:
09 mar 2024, 19:20
Surreal je napisao/la:
09 mar 2024, 19:16
Ne znam vala čemu toliko oduševljenje igrom.
72% posjed lopte 12 suteva, dobro zalaganje = fali ti gol samo. Al izvinite, nista ne valja je mod ovdje. Mi smo Sarajevo trebalo je ovo biti 4-0 do sad itd
Pa i trebalo je bit 2-0 da su normalne okolonosti.
Ybt zadovoljavamo se sa posjedom i nekakvim sutevima, a 0 na poluvremenu protiv fakin Igmana.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 09 mar 2024, 19:30

Poslije rjesene situacije sa kepecom, ekipa je ocigledno vratila zelju na terenu i pristup je sada ok.
Sada trebaju dva tri dobra rezultata i bit ce to dobro.

Sta bi vi, da nakon 4 poraza odjednom ekipa izadje i zabije 6 golova? Sa je dobiti bilo kako
Zadnja izmjena: Pantelija, dana/u 09 mar 2024, 19:32, ukupno mijenjano 1 put.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 09 mar 2024, 19:30

Fali prava desetka

Sanchez87hz
Postovi: 872
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 09 mar 2024, 19:31

Najgoroj odbrani haman planete zemlje u 100-oj ligi svijeta Smucar nije uspio izgraditi dvije akcije kako treba a kamo li gol zabiti :bow:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11453
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 09 mar 2024, 19:32

Bolji smo, liči to na nešto, daleko od nečega fenomenalnog, ali kako je bilo, danas je odlično, dosta šansi, nazad znamo ispasti. Valjda ovo nekako uzmemo. Psihički bi nam značilo pravo.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8135
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 09 mar 2024, 19:32

Nebi nista mjenjao

Avatar
Fudo
Postovi: 5315
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 09 mar 2024, 19:32

Koja muka za gledati, ali ipak bolje od proslog kola, jer gore i nije moglo. Igra na bez plana, pressing ne postoji..daj boze da neka frljoka uleti.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

esprit24
Postovi: 5375
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 09 mar 2024, 19:33

Ko god kaze da je ovo lose veze o fudbalu nema. Igramo protiv Edisovog autobusa i probit cemo ga do kraja, ako ne ima brat losMi da nas pogura :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3708
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 09 mar 2024, 19:33

SamoDaKazeem je napisao/la:
09 mar 2024, 19:17
Želja se vidi ali nemamo veznog igrača koji će kreirati šansu i tu je sav problem,a to se treba adresirati na Real Madrid i Rožmana .Bojkoti su šuplje priče.
Kako nema ?

Pa Julardžija, kad god je primio loptu na 30tak metara od njihovog gola desilo se poslije nešto, on je taj kreator. Imaš situacije kad je Hasića izbacio, pa on dva tri puta pokušao pronaći nekog u 16m centaršutom/pasom, ali nikog. Tu ga trebamo imati, na 30m od njihovog gola i koristiti. Eh, to što ga trošimo na 6ici na on započinje napade svojim uvlačenjem među štopere je druga priča. A upravo i kad je on tu, nama napad loše počinje, nema protoka, dosta teži prenos nego kad je Buljubašić taj igrač.


Renan slab, previše se izvlači, a tu nema korisiti. On mora da se zabije u 16m i čeka loptu. Aničić, nekada jako slaba rješenja uzima. Radović do centra katastorfa, od centra vrlo dobar.


Fino je ovo. Nastaviti ovako i pobjeda je naša.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 09 mar 2024, 19:33

SamoDaKazeem je napisao/la:
09 mar 2024, 19:26
mosarajvosa83 je napisao/la:
09 mar 2024, 19:20
SamoDaKazeem je napisao/la:
09 mar 2024, 19:17
Želja se vidi ali nemamo veznog igrača koji će kreirati šansu i tu je sav problem,a to se treba adresirati na Real Madrid i Rožmana .Bojkoti su šuplje priče.
Gledaj ovog jos vazi,svaki dan ista prica od kad se registrovao,sta je ovo ovako u pm
Opet ovaj klimoglavac.Pa zar imaš obraza nakon svega još na forum ulaziti :wtf:
Sta ti je budaletino ja sam tu duze nego sto ces ti ikad biti,nego necu da odgovaram na hrakanje po klubu. Debili kao ti njima nije jasno da pravi navijaci nece 24 sata pljuvat klub medjutim koga boli k za vama,lajite i dalje vase misljenje jikom bitno nije,samo Sarajevo samo HZ

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []