FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
johntravolta123
- Postovi: 1665
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Trka i zelja na nivou , jos samo gol fali ...
Re: FK Sarajevo
Miomir i Buljubasic- Mali ce biti strasan igrac. Samo mu treba strucna ruka i zdrava sredina ,gdje moze napredovati.
A pohvalama igre nema mjesta. Igras protiv kluba koji je 99 % drugoligas. Najgori gost lige. Sa najvise primljenih golova u gostima. U prosjeku primaju skoro po 3 gola po utakmici u gostima. Njih su sve ekipe iz gornjeg dijela tabele rijesile rutinski.
Qurcu ovo ne valja sa nase strane. Nema nama napredka dok je Skijas kod nas.
Re: FK Sarajevo
Tačno tako drug. A i generalno sporo donose odluke, sve je to od tog nekog straha.
Dosta bolje nego ranije, realno smo bar jedan gol zaslužili.
Zadnja izmjena: scholsey, dana/u 09 mar 2024, 19:24, ukupno mijenjano 1 put.
The saddest thing in life is wasted talent.
Re: FK Sarajevo
Kakav napredak u igri 
Re: FK Sarajevo
Igramo protiv Igmana, i opet ovo kurcu ne valja...idi skijaš idi Allaha ti
Re: FK Sarajevo
Ne mozes izaci iz onakve krize i dubioze, odmah ocekivati fantaziju.
Ovo je barem neka naznaka da se nesto mijenja na bolje. Nadam se barem.
Zelja, volja, trcanje, intezitet...ali i forsiranje kombinatorike, za razliku od onih nabijanja lopte naprijed stalno.
Dati podrsku ekipi. Ne znam sta ocekuju pojedinci ovdje.
Ovo je barem neka naznaka da se nesto mijenja na bolje. Nadam se barem.
Zelja, volja, trcanje, intezitet...ali i forsiranje kombinatorike, za razliku od onih nabijanja lopte naprijed stalno.
Dati podrsku ekipi. Ne znam sta ocekuju pojedinci ovdje.
- FKS -
Re: FK Sarajevo
Očugledna želja, zalaganje i trka. Sve je ok do njihovog gola a onda ništa curku ne valja. Iako mora se reči da nam je i sreća okrenula leđa
Re: FK Sarajevo
Ovoj ekipi treba go i pobjeda, NE MJENJAT ROZMANA TAMAN IZGUBILI I OVU UTAKMICU..
Igraci su u grcu..
Idemo RAJVO
Moramo brze izvodit aute i Roga mora nastavit sa brzim izbacivanjem lopte u polje
Igraci su u grcu..
Idemo RAJVO
Moramo brze izvodit aute i Roga mora nastavit sa brzim izbacivanjem lopte u polje
-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Opet ovaj klimoglavac.Pa zar imaš obraza nakon svega još na forum ulazitimosarajvosa83 je napisao/la: ↑09 mar 2024, 19:20Gledaj ovog jos vazi,svaki dan ista prica od kad se registrovao,sta je ovo ovako u pmSamoDaKazeem je napisao/la: ↑09 mar 2024, 19:17Želja se vidi ali nemamo veznog igrača koji će kreirati šansu i tu je sav problem,a to se treba adresirati na Real Madrid i Rožmana .Bojkoti su šuplje priče.
Re: FK Sarajevo
Bice ovo ok,samo da nastave ovako. Nije bajna igra ali poslije svega sto je bilo ovo je odlicno
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Re: FK Sarajevo
Pa i trebalo je bit 2-0 da su normalne okolonosti.
Ybt zadovoljavamo se sa posjedom i nekakvim sutevima, a 0 na poluvremenu protiv fakin Igmana.
Rafa Nadal!
EDIN DŽEKO!!!
EDIN DŽEKO!!!
Re: FK Sarajevo
Poslije rjesene situacije sa kepecom, ekipa je ocigledno vratila zelju na terenu i pristup je sada ok.
Sada trebaju dva tri dobra rezultata i bit ce to dobro.
Sta bi vi, da nakon 4 poraza odjednom ekipa izadje i zabije 6 golova? Sa je dobiti bilo kako
Sada trebaju dva tri dobra rezultata i bit ce to dobro.
Sta bi vi, da nakon 4 poraza odjednom ekipa izadje i zabije 6 golova? Sa je dobiti bilo kako
Zadnja izmjena: Pantelija, dana/u 09 mar 2024, 19:32, ukupno mijenjano 1 put.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Fali prava desetka
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Najgoroj odbrani haman planete zemlje u 100-oj ligi svijeta Smucar nije uspio izgraditi dvije akcije kako treba a kamo li gol zabiti 
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11453
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bolji smo, liči to na nešto, daleko od nečega fenomenalnog, ali kako je bilo, danas je odlično, dosta šansi, nazad znamo ispasti. Valjda ovo nekako uzmemo. Psihički bi nam značilo pravo.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Nebi nista mjenjao
Re: FK Sarajevo
Koja muka za gledati, ali ipak bolje od proslog kola, jer gore i nije moglo. Igra na bez plana, pressing ne postoji..daj boze da neka frljoka uleti.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: FK Sarajevo
Ko god kaze da je ovo lose veze o fudbalu nema. Igramo protiv Edisovog autobusa i probit cemo ga do kraja, ako ne ima brat losMi da nas pogura 
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..
- NisamInSajder
- Postovi: 3708
- Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako nema ?SamoDaKazeem je napisao/la: ↑09 mar 2024, 19:17Želja se vidi ali nemamo veznog igrača koji će kreirati šansu i tu je sav problem,a to se treba adresirati na Real Madrid i Rožmana .Bojkoti su šuplje priče.
Pa Julardžija, kad god je primio loptu na 30tak metara od njihovog gola desilo se poslije nešto, on je taj kreator. Imaš situacije kad je Hasića izbacio, pa on dva tri puta pokušao pronaći nekog u 16m centaršutom/pasom, ali nikog. Tu ga trebamo imati, na 30m od njihovog gola i koristiti. Eh, to što ga trošimo na 6ici na on započinje napade svojim uvlačenjem među štopere je druga priča. A upravo i kad je on tu, nama napad loše počinje, nema protoka, dosta teži prenos nego kad je Buljubašić taj igrač.
Renan slab, previše se izvlači, a tu nema korisiti. On mora da se zabije u 16m i čeka loptu. Aničić, nekada jako slaba rješenja uzima. Radović do centra katastorfa, od centra vrlo dobar.
Fino je ovo. Nastaviti ovako i pobjeda je naša.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi
suti moj djecace plavi
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta ti je budaletino ja sam tu duze nego sto ces ti ikad biti,nego necu da odgovaram na hrakanje po klubu. Debili kao ti njima nije jasno da pravi navijaci nece 24 sata pljuvat klub medjutim koga boli k za vama,lajite i dalje vase misljenje jikom bitno nije,samo Sarajevo samo HZSamoDaKazeem je napisao/la: ↑09 mar 2024, 19:26Opet ovaj klimoglavac.Pa zar imaš obraza nakon svega još na forum ulazitimosarajvosa83 je napisao/la: ↑09 mar 2024, 19:20Gledaj ovog jos vazi,svaki dan ista prica od kad se registrovao,sta je ovo ovako u pmSamoDaKazeem je napisao/la: ↑09 mar 2024, 19:17Želja se vidi ali nemamo veznog igrača koji će kreirati šansu i tu je sav problem,a to se treba adresirati na Real Madrid i Rožmana .Bojkoti su šuplje priče.![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: bordobijeli, nedimmmm1337 i 15 gostiju.


