FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
40
21%
Husref Musemić
43
23%
Zoran Zeljković
6
3%
Ostanak Simona Rožmana
99
53%
 
Ukupno glasova: 188

Avatar
Beli98
Postovi: 1340
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 13 mar 2024, 22:28

kanarinac je napisao/la:
13 mar 2024, 22:25
Faul Catakovica u prvom poluvremenu,faul Martinovica,faul nad Hasicem bez zutog,ne svirana dva penala u Banjaluci,u ligi go iz ofsajda,faul nad guliasvilijom protiv Veleza,kada nije sviran,i jos 1000 faulova koji nisu svirani kad naprave,i jos hiljadu koje su oni napravili,koji nisu svirani,video od 10 min napraviti,i na tik tok you tube,poslat u uefu,stvarno ima materijala,ali bas.
I to ce neko pogledat od uefinih, reci ce "Zanimljivo" i ugasit browser.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2558
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 13 mar 2024, 22:29

Dođem kući sa stadiona pogledam tekmu na TV da vidim bolje situacije. Prvo ne mogu da vjerujem šta su Mustafić I Fencis promašili, naročito Mustafić, koji je dobio čistu loptu od Hasića samo da je u gol proslijedi. Frencis kao da je klizač a ne fudbaler. Opet smo loši bili u sredini. Ova vezna linija Buljubašić - Julardzija - Mustafić jednostavno ne može igrati zajedno. Tri otprilike ista igrača, kojima fale znalci sa njima da bi i oni nešto pokazali, sami njih 3 su totalno izgubljeni. Ne znam šta Rožman konta ali sa njima trojicom u veznom redu, nas nema nigdje. Samo jedan od njih 3 može igrati, jer su i dvojica od 3 puno.

Što se tiče sudija, to su ljudi koji su tu uglavnom preko štela i veza, slabo je ko od njih zaslužio da svira. Gura svako svog, nešto poput posla u državnoj službi "daj ovog mog negdje tamo namjesti". Morate biti svjesni da Musa misli da je dobro sudio, a to će tako i kontrolor da potvrdi. Pa onaj mahač iz Bužima, što sramoti prezime Nanić i dalje maše. Problem sa našim sudijama jeste što ih niko ne kažnjava za loše prestave, ako neko baš užasno odsudi par tekmi ga ne delegiraju pa ga opet vrate. Nema sankcija tako da oni na terenu rade šta hoće.
Meni je jasan i Vico i Beus, guraju ljudi svoje. Naš problem su ovi kao naši koje smo delegirali u savez. Šta rade ti ljudi tamo, ima li i jedan sudija da je adekvatno kažnjen zbog svojih bravura, nema.

Bruka i sramota Sarajevskog fudbala jeste da nas i Želju u savezu predstavlja nekakav Fuad Čolpa, što bi Nikić rekao pa taj mačku sa praga nije šutnuo a kamoli loptu. Ne znam šta kao klub očekujemo kada nas kao klub, a i komšije zastupa Čolpa. Ovo mu je biografija:
Od 1969. nastupao za sve kategorije FK „Saobraćajac“, a od 1988. do danas, kao sportski radnik obavljao odgovorne funkcije u organima i tijelima FK „Hrid“, Udruženja sportskih radnika Kantona Sarajevo, Fudbalskog Saveza Kantona Sarajevo i NS/FS BiH. Ako mu ovo u biografiji piše, možete misliti koliko je slagao jer tu svi lažu.
Najgore od svega jeste da ga FK Sarajevo podržalo, i bukvalno gurnulo u savez, protukadidat mu je bio Džindo iz Želje. Ne treba zaboraviti da je Čolpa bio onaj koji je glasao da igramo tekmu sa Rusima, kada ni Srbija nije htjela igrati. Njega Vico za dvaju obradi. Tako da meni nije kriv Vico ni sekunde, Vico je tu po zadatku, kriv je klub jer je nekakvog Čolpu poslao u savez. Ove godine su ponovo izbori, da vidimo koga ćemo podržati, vjerovatno Braco gumena glava ili Memo haljevac.

Conscious
Postovi: 320
Pridružen/a: 23 mar 2016, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Conscious » 13 mar 2024, 22:30

Koliko je Velezu oduzeto bodova kad je prekinuta utakmica?

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5920
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 13 mar 2024, 22:33

zagorski je napisao/la:
13 mar 2024, 22:25
Treba stati uz klub svakako pa kako god dalje da bude.

Medutim mislim da su morali dobro razmisliti prije nego sto su odlucili da ovo urade, jer bojim se da osim odredene podrske od nas navijaca klubu ovo nece nista dobro donijeti.

Protiv kriminalnog Saveza treba svakako ustati, ali mora se raditi pametno i planski i da svi nasi klubovi budu dio toga. Koliko je to realno sad ne znam,zna se kako je zavrsila 4r inicijativa.
Druga stvar, ja se pitam zasto klub nije reagivao odmah nakon sto se saznalo da ce nam suditi Musa i zasto do sada nismo nista poduzeli nakon svih dosadasnjih sudijakih lakrdija na nasu stetu.

Sad kako stvari stoje bojim se da cemo samo popusiti foru i sta ce dalje biti Bog zna i kakve ce posljedice biti po klub.
Klub je isao na fer i korektan odnos sa savezom i da pusti da vidimo dalije to bas tako ,, vico je napravio MNOGO VECU GRESKU NEGO MISLI ZIVI BILI PA VIDJELI..


Znam da ovo zvuci glupo AL PONAVLJAM VICO JE NAPRAVIO VELIKU GRESKU KOJU SAZVAKAT SIGURNO NECE MOCI NI ON NI UJAK MU

boki86
Postovi: 2459
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 13 mar 2024, 22:33

Conscious je napisao/la:
13 mar 2024, 22:30
Koliko je Velezu oduzeto bodova kad je prekinuta utakmica?
Nije bas ovo ista situacija, tamo je raja uletila koliko se sjecam, sudija jedva zivu glavu izvukao

Zeko87
Postovi: 2292
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 13 mar 2024, 22:33

Al kako su nas momački izbili iz cipela, od mahača do Luke Bilbije kao četvrtog. Mislim da je i Mirviću od večeras jasno šta se još mora uraditi da bi klub napredovao osim da upumpavaš keš u igrače.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2595
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 13 mar 2024, 22:34

Ne trebas biti strucnjak da vidis da smo mi kao ekipa jedan rastimani orkestar.
U odbrani niki ne zna sta treba radi. Oba gola Borca, bog nam pomogo sta je ono i kakva je ono odbrana.
Sredine nemamo, ono sto dodje do napada to zavrsi sebicnoscu nekog od strucnjaka.

Do 15 minute hladno 2:0 trebalo biti i ti dodjes do 0:1 iz kontre gdje nam je reakcija odbrane presmjesna. Pa ono ni Vrbanjusa onako se ne postavlja.

Mi kad krenemo u kontru, umjesto da sirimo na stranu oni trce jedan prema drugom.

Sta li su oni radili na pripremama, sta je bio cilj istih. Bog sami zna
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Madafaka
Postovi: 3311
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 13 mar 2024, 22:36

Conscious je napisao/la:
13 mar 2024, 22:30
Koliko je Velezu oduzeto bodova kad je prekinuta utakmica?
3

kleja
Postovi: 154
Pridružen/a: 12 apr 2022, 09:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kleja » 13 mar 2024, 22:37

TurkishAirlines je napisao/la:
13 mar 2024, 22:34
Ne trebas biti strucnjak da vidis da smo mi kao ekipa jedan rastimani orkestar.
U odbrani niki ne zna sta treba radi. Oba gola Borca, bog nam pomogo sta je ono i kakva je ono odbrana.
Sredine nemamo, ono sto dodje do napada to zavrsi sebicnoscu nekog od strucnjaka.

Do 15 minute hladno 2:0 trebalo biti i ti dodjes do 0:1 iz kontre gdje nam je reakcija odbrane presmjesna. Pa ono ni Vrbanjusa onako se ne postavlja.

Mi kad krenemo u kontru, umjesto da sirimo na stranu oni trce jedan prema drugom.

Sta li su oni radili na pripremama, sta je bio cilj istih. Bog sami zna
Jedino kod Borca šta je večeras regularno bilo , bio je drugi gol, prvi je faul nad Hasićem

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 13 mar 2024, 22:37

Ljudi kakva je ovo hobotnica,pokusajte na you tube npr ukucati,faul nad guliasvilijem,
Samo Sarajevo

Avatar
H8Z7
Postovi: 4639
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 13 mar 2024, 22:39

Madafaka je napisao/la:
13 mar 2024, 22:36
Conscious je napisao/la:
13 mar 2024, 22:30
Koliko je Velezu oduzeto bodova kad je prekinuta utakmica?
3
+ navijači su im utrčali u teren. Međutim kakva god kazna, žalba i do kraja idemo.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Zeko87
Postovi: 2292
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 13 mar 2024, 22:40

Koja je načelno funkcija Mirvića u klubu, može li ga savez suspendirati kao Hasića iz Veleža i narušiti tako funkcioniranje kluba ?
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5920
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 13 mar 2024, 22:41

TurkishAirlines je napisao/la:
13 mar 2024, 22:34
Ne trebas biti strucnjak da vidis da smo mi kao ekipa jedan rastimani orkestar.
U odbrani niki ne zna sta treba radi. Oba gola Borca, bog nam pomogo sta je ono i kakva je ono odbrana.
Sredine nemamo, ono sto dodje do napada to zavrsi sebicnoscu nekog od strucnjaka.

Do 15 minute hladno 2:0 trebalo biti i ti dodjes do 0:1 iz kontre gdje nam je reakcija odbrane presmjesna. Pa ono ni Vrbanjusa onako se ne postavlja.

Mi kad krenemo u kontru, umjesto da sirimo na stranu oni trce jedan prema drugom.

Sta li su oni radili na pripremama, sta je bio cilj istih. Bog sami zna
Upravu si, sta je bilo posle crvenog kartona.. sudija je vidio da igraci borca nemogu izdrzat odlucio je direktno i otvoreno ici na nas..

Faul nad renanom nije sudjen 1 metar sudijs od njeg kad je dobio crveni..

Uradio je ovo jer ce reci nije do njeg jer mu pomocnik nije signaliziro..itd itd


Nas niko u savezu ne zastupa pa colpa javno stiti vica i kad je vico 100% kriv.. i sad ce ga stitit

kleja
Postovi: 154
Pridružen/a: 12 apr 2022, 09:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kleja » 13 mar 2024, 22:42

Zeko87 je napisao/la:
13 mar 2024, 22:40
Koja je načelno funkcija Mirvića u klubu, može li ga savez suspendirati kao Hasića iz Veleža i narušiti tako funkcioniranje kluba ?
Predsjednik kluba

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 13 mar 2024, 22:43

Sjeca li se ko crvenog kartona prosle godine,za Traku
Samo Sarajevo

Avatar
cookiech
Postovi: 585
Pridružen/a: 20 jun 2019, 16:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la cookiech » 13 mar 2024, 22:44

hz033 je napisao/la:
13 mar 2024, 22:28
kosevodom je napisao/la:
13 mar 2024, 21:18
antiklocu i surealu se posteno naj3b3m zenske familije i punoljetne djece
Pridruzujem se cestitkama, sad citam njegov post i ne vjerujem. Daj moderatori banujte ove botove !!!!
Nakon sto sam provalio da je to jedan te isti lik, usutio se smrad

zagorski
Postovi: 7789
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 13 mar 2024, 22:45

I svi ovi papanski portali pisu o ‘skandaloznom’ potezu i o tome kakva nas kazna ceka, niko ne pise o kriminalnom sudenju i generalno o kriminalnom Savezu i o tome da je liga poluregularna sa ovakvim sudenjem. Fujjj

Avatar
Madafaka
Postovi: 3311
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 13 mar 2024, 22:46

Ali onaj “faul” Catakovica kad je Kyeremeh fulio zicer :rol:

Avatar
H8Z7
Postovi: 4639
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 13 mar 2024, 22:48

Madafaka je napisao/la:
13 mar 2024, 22:46
Ali onaj “faul” Catakovica kad je Kyeremeh fulio zicer :rol:
Smijurija
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
kempes
Postovi: 553
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 13 mar 2024, 22:49

zagorski je napisao/la:
13 mar 2024, 22:45
I svi ovi papanski portali pisu o ‘skandaloznom’ potezu i o tome kakva nas kazna ceka, niko ne pise o kriminalnom sudenju i generalno o kriminalnom Savezu i o tome da je liga poluregularna sa ovakvim sudenjem. Fujjj
ne interesuje to nikog.

pohrlili su nasi kupiti karte i napuniti bilino.

najgore sto se moze desiti je da odemo na euro i tako gici napunimo kasu milionima eura

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72 i 54 gosta.