FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nadam se da je ajlica maknuta skroz. poslije nje i poturu treba ispratiti.
ovo sa snimke zaslona mi je skroz OK, izgleda da ima karakter, nije klimoglavac, iznio probleme, dao otkaz...
ono što mene interesuje je, ako se razišao s Tanom zbog neslaganja otkud kod nas, pretpostavljam izmirili se, međutim ako Tanov modus operandi nije valjao u KVK šta on očekuje ovdje onda?
ovo sa snimke zaslona mi je skroz OK, izgleda da ima karakter, nije klimoglavac, iznio probleme, dao otkaz...
ono što mene interesuje je, ako se razišao s Tanom zbog neslaganja otkud kod nas, pretpostavljam izmirili se, međutim ako Tanov modus operandi nije valjao u KVK šta on očekuje ovdje onda?
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: FK Sarajevo
Dovoljno.
Matthias Leterme naslijedio Ajlu Alimanović
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
- jurisicduska
- Postovi: 10893
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja se uopšte ne zajebajem, jedan je već doveden.
Re: FK Sarajevo
Tan jednostavno ulozi novac, postavi klub na neke temelje i onda ocekuje da taj klub postane samo-odrziv pa tek onda da ostvari i neki profit. To je normalno cilj svakog biznismena pa niko nije lud da vjecno ulaze u neku rupu bez dna. Druga stvar je sto u BiH i na Balkanu generalno postoje ljudi koji su u stanju od milijardera za cas napraviti milionera. 
U novi boj ...
-
OsmaDolazi
- Postovi: 2713
- Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
- Lokacija: Grbavica
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Ta floskula je kod nas najvise prisutna da recimo 100% ili 60% vlasnik neke firme, radnje ili organizacije, nebitno, ocekuje da bude samoodrzivo i funkcionise samostalno, da skoro pa ne ulaze novac, je totalna iluzija. Pogotovo u fudbalu i pogotovo kod nas, gdje se mora ulagati novac iznova jer na kraju godine kad se crta podvuce, profit/troskovi nisu isti nego su neisbalansirani. To ne funkcionise ni u jednom njegovom klubu, kao sto je vidljivo, kao sto je ovaj Belgijanac to i dokazao, a pokazatelji su klubovi koji imaju gazde, da se novac mora investirati ili reinsvestirati od profita. Tolko godina imamo te gazde pa klub nije samoodrziv, sto je kod nas nemoguca misija, jer nemamo mi resurse za takve stvari.
Re: FK Sarajevo
Meni je to ime odmah bilo poznato, sjecam se malo kroz politiku tog lika, ko bi reko.... 
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10172
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sto ugovor na 90 dana?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11470
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jedino čudno u cijeloj priči. Da je na 6 mjeseci, okej, ovako bukvalno do jula
Ali, to na stranu, mislim da je ovo dobar potez. Nakon Ayle upgrade 200%, ipak je u pitanju čovjek koji ima iskustvo rada u Belgiji kao direktor kluba. I to nije kratko bio, od 2009. se vrtio po Kortrijku.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Ovaj bek iz Grčke?
Re: FK Sarajevo
Piše da će toliko trajati snimanje situacije i novi način funkcioniranja kluba. Možda i ostane kasnije.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑03 apr 2024, 11:22Jedino čudno u cijeloj priči. Da je na 6 mjeseci, okej, ovako bukvalno do jula![]()
Ali, to na stranu, mislim da je ovo dobar potez. Nakon Ayle upgrade 200%, ipak je u pitanju čovjek koji ima iskustvo rada u Belgiji kao direktor kluba. I to nije kratko bio, od 2009. se vrtio po Kortrijku.![]()
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
jedan razlog može biti što je lik tu "iz usluge" isključivo da uspostavi sistem u skladu s KVK i spremi mjesto nekom dugoročnom rješenju.
drugi razlog može biti 'probni' rad, pa da se za novu sezonu odnosno dugoročni angažman dogovore kasnije i detaljnije.
drugi razlog može biti 'probni' rad, pa da se za novu sezonu odnosno dugoročni angažman dogovore kasnije i detaljnije.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11470
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja se iskreno nadam da će ostati, vjerujem da zna svoj posao.skoJaa je napisao/la: ↑03 apr 2024, 11:32Piše da će toliko trajati snimanje situacije i novi način funkcioniranja kluba. Možda i ostane kasnije.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑03 apr 2024, 11:22Jedino čudno u cijeloj priči. Da je na 6 mjeseci, okej, ovako bukvalno do jula![]()
Ali, to na stranu, mislim da je ovo dobar potez. Nakon Ayle upgrade 200%, ipak je u pitanju čovjek koji ima iskustvo rada u Belgiji kao direktor kluba. I to nije kratko bio, od 2009. se vrtio po Kortrijku.![]()
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovako na prvu gledajuci moju raju i poznanike svi kontaju na utakmicu protiv Igmana. Imam osjecaj da ce biti dobra posjeta. Nadam se da cemo napokon dobiti tog Igmana na Kosevu
Re: FK Sarajevo
Horde zla su pobjednicka grupa. To zapamtite svi. Moze biti manjih poraza i gubitaka, ali ratovi se na kraju uvijek dobijaju i dobijali su se.
Samo odrzati zajednistvo i ljubav prema klubu. Ljubav ne manjka, znaci odrzati zajednistvo.
"Vodi, sijedi ili se skloni sa puta". Jer pobjednik se zna vec unaprijed.
Samo odrzati zajednistvo i ljubav prema klubu. Ljubav ne manjka, znaci odrzati zajednistvo.
"Vodi, sijedi ili se skloni sa puta". Jer pobjednik se zna vec unaprijed.
- FKS -
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo je odlican potez, sigurno je covjek vise nego kompetentan za taj posao.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
a možda se čeka i konačna odluka nakon apelacione.luckystrike je napisao/la: ↑03 apr 2024, 11:34jedan razlog može biti što je lik tu "iz usluge" isključivo da uspostavi sistem u skladu s KVK i spremi mjesto nekom dugoročnom rješenju.
drugi razlog može biti 'probni' rad, pa da se za novu sezonu odnosno dugoročni angažman dogovore kasnije i detaljnije.
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Uspostavlja se novi sistem kluba. Sprema se teren da se Ajla vrati jača nego ikad i da nas povede u nezaustavljivi niz u Europi, zato je takav ugovor. Nenad će biti desna ruka.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑03 apr 2024, 11:22Jedino čudno u cijeloj priči. Da je na 6 mjeseci, okej, ovako bukvalno do jula![]()
Ali, to na stranu, mislim da je ovo dobar potez. Nakon Ayle upgrade 200%, ipak je u pitanju čovjek koji ima iskustvo rada u Belgiji kao direktor kluba. I to nije kratko bio, od 2009. se vrtio po Kortrijku.![]()
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.





