NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Budućnosti?

Anketa je završila: 26 maj 2024, 16:02.

Pobjeda
6
67%
Neriješeno
1
11%
Poraz
2
22%
 
Ukupno glasova: 9

kirat410
Postovi: 710
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 13 apr 2024, 21:15

Sljedeće tri tekme su ispit za Darija.

Priželjkivali smo ove dvije pobjede kući i odradili su ih napokon onako kako treba, ali sad idu zeznutiji protivnici.

Tomislav solidna ekipa, Bratstvo i Tošk u formi. Kad bi uzeli po bod u gostima i dobit kući Gračanlije vrh, ali baš teško, bit će zanimljivo u svakom slučaju.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6047
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 13 apr 2024, 21:19

Vjerovatno i bez Scolsa. Danas je kod onog pada i ukazane prve pomoći doživio potres mozga.

Zato je i mijenjan na poluvremenu i vozilom hitne pomoći odvezen na posmatranje....
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

zamorano
Postovi: 1394
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 13 apr 2024, 21:25

Lijepa brojka gostujučih navijača na sjeveru. Ljudi iz Kaknja su ispoštovali svoj klub i svoj grad ali im Rudar to nije uzvratio,nadam se da če ostat u ligi al potanki su skroz! Naš tim solidno dobar i napreduje iz kola u kolo. Mehič standardno sirovina opasan i po naše i njihove igrače.Damjanovič je Murinjo za glupog Duvnjaka. Polako spremat ekipu za sljedeču sezonu,pomalo isprobat sve talentovane juniore a polako se počet zahvaljivat Isakoviču,Karaliču,Durmišu,Mehiču i još pokojem antitalentu! Previše se žutih dobija za bezvezne prekršaje,prigovore i ostale nebuloze.Koliko plača klub žuti karton jel zna ko? Možda 100km? Naš "jug" fura nešto svoje,navijanje ništa ni sa čim! Nema konekcije s ostatkom stadiona što je jako bezvezno! Pokušat ne izgubiti protiv Tomislava i onda se opet može očekivat brojka raje kao danas možda i veča!
::::SAMO ČELIK::::

PonosniSmogovci
Postovi: 795
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 13 apr 2024, 21:46

Imaju oni jos itekako dosta raditi i krvi propisati prvo da bi pokazali da su talenti pa tek onda nesto dalje.

Danas nakon ulaska djece iz nase skole zamalo nismo od dobijene utakmice napravili veresiju. Primamo gol nakon greske Hodzica, u kontri Masica u 90 minuti, Masic sprinta i vodi loptu, a Ahmetspahic kasni na pas jer trci lagano.

To su djeca sigurno da ih trebamo trpiti ali ne smijemo ih ni slucajno dizati u nebesa i praviti mi nasom pricom neke super ekstra talente od kojih cemo zaraditi neke milione.

Nakon sto je proslo kolo neko zapalio baklju, danas sam vidio da je opet neko ubacio nesto s zapada na teren. Dok jedni placaju kaznu koju je i jug i zapad napravio bakljadama i dok se suzdrzavaju od paljenja pirotehnike, a znamo sta to znaci u navijackom svijetu, drugi opet po istom. A upravo je taj debil koji je to ubacio iz sorte ljudi koja prva pljuje po bakljadama juga, seru nakon poraza i najglasniji su s svojim odvratnim komentarima. Dok god su ljudi takvi mi cemo se dobro dobro namuciti dok se ne vratimo u PL. Sramota!!

Igra zadovoljavajuca, Rudar nije imao sanse dok im mi nismo poklonili. S ove dvije pobjede smo se osigurali od price o ispadanju, a iskreno se nadam da bi na kraju mogli biti u prvih 5. Damjanovic i ekipa su ispunili zalaganja na domacem terenu, sad se najiskrenije nadam da ce ovakvo zalaganje biti i u Tomislavu.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 13 apr 2024, 21:52

Jest zapadlijama krivo što ih jug ignoriše od početka polusezone :urnebes: :urnebes:

Raskol na pomolu, sad će u inat robiji paliti baklje :rol: @zamorano odavno nije ratovao sa jugom :mrgreen:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
samocelik
Postovi: 6107
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 13 apr 2024, 22:07

Nemoj ti zapad dirat, ima da u Duvnu napadnemo jače nego Dario :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Steelman
Postovi: 2053
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 13 apr 2024, 22:19

Cestitke ekipi na pobjedi. Lijep dan i solidna posjeta za ove okolnosti. Zar moze biti nesto ljepse nego doci suncanog dana na svoje Bilino i bodriti svoj Čelik kad to mogucnosti dopustaju?! Svakom ko je podrzao danas svoj klub respekt i samo tako treba nastaviti.

Inace, lijepo je vidjeti i Kakanjce u finom broju na sjeveru. Gusari i Green firm takodje respekt. Nadam se da ce opstati u ligi, jer Rudar zasluzuje da igra bar ovu ligu. Ipak, drago mi je da smo ih dobili. Kod nas nikom ne smije biti popustanja, pa tako niti traziti ikom ista slicno. Sve po zaslugama i nek bude kako mora biti.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

PonosniSmogovci
Postovi: 795
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 13 apr 2024, 22:41

samocelik je napisao/la:
13 apr 2024, 22:07
Nemoj ti zapad dirat, ima da u Duvnu napadnemo jače nego Dario :D
Na zapadu ima itekako pozitivnih pojedinaca i velikih navijaca kluba koji su tu od prvog kola kantonalne ali nazalost s boljim rezultatima dolaze i doci ce sve vise onih koji za svojih 7KM misle da su generalni sponzori.

Baco
Postovi: 36
Pridružen/a: 24 jan 2020, 22:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Baco » 13 apr 2024, 23:07

PonosniSmogovci je napisao/la:
13 apr 2024, 22:41
im
samocelik je napisao/la:
13 apr 2024, 22:07
Nemoj ti zapad dirat, ima da u Duvnu napadnemo jače nego Dario :D
Na zapadu ima itekako pozitivnih pojedinaca i velikih navijaca kluba koji su tu od prvog kola kantonalne ali nazalost s boljim rezultatima dolaze i doci ce sve vise onih koji za svojih 7KM misle da su generalni sponzori.
**** majku ti bi mene da učiš o Čeliku,koji su bili za Čelik kada se nisi ni rodio.Možda se tebi trebam dokazivati ko smo i šta smo.Moju generaciju su raselili i životni putevi odveli svugdje drugo osim u Zenicu.Mene tekma košta minimalno 50 KM i smatra da te pare mogu komentarisat,ali ako vam ne trebaju navijači istinski onda ja i moja ekipa odustajemo do bolji ljudi i vremena i da moji 50 KM je krvavo zarađeni a ne od lopovluka i narkomanije i da jesam generalni sponzor .Sve ste rastjerali
Tom politikom......Preispitajte se dok još nije kasno.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 13 apr 2024, 23:21

slika
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

zamorano
Postovi: 1394
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 13 apr 2024, 23:23

Truhlo je napisao/la:
13 apr 2024, 21:52
Jest zapadlijama krivo što ih jug ignoriše od početka polusezone :urnebes: :urnebes:

Raskol na pomolu, sad će u inat robiji paliti baklje :rol: @zamorano odavno nije ratovao sa jugom :mrgreen:
Ignorisat ce i zapad himnu na pocetku :mrgreen: :urnebes: Mi cemo pjevat minut sutnje :urnebes: Nemam ja sta ratovat,ja samo kazem ono što raja komentarise na zapadu da ovi s juga deru se u raskoraku :rol: Mada ruku na srce treba priznat da su u formi što se navijanja tiče,svih 90 minuta navijaju! :clap: A nema Čelika bez zapadlija,vazda bilo i vazda ce bit!!!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
samocelik
Postovi: 6107
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 13 apr 2024, 23:26

Baco je napisao/la:
13 apr 2024, 23:07
PonosniSmogovci je napisao/la:
13 apr 2024, 22:41
im
samocelik je napisao/la:
13 apr 2024, 22:07
Nemoj ti zapad dirat, ima da u Duvnu napadnemo jače nego Dario :D
Na zapadu ima itekako pozitivnih pojedinaca i velikih navijaca kluba koji su tu od prvog kola kantonalne ali nazalost s boljim rezultatima dolaze i doci ce sve vise onih koji za svojih 7KM misle da su generalni sponzori.
**** majku ti bi mene da učiš o Čeliku,koji su bili za Čelik kada se nisi ni rodio.Možda se tebi trebam dokazivati ko smo i šta smo.Moju generaciju su raselili i životni putevi odveli svugdje drugo osim u Zenicu.Mene tekma košta minimalno 50 KM i smatra da te pare mogu komentarisat,ali ako vam ne trebaju navijači istinski onda ja i moja ekipa odustajemo do bolji ljudi i vremena i da moji 50 KM je krvavo zarađeni a ne od lopovluka i narkomanije i da jesam generalni sponzor .Sve ste rastjerali
Tom politikom......Preispitajte se dok još nije kasno.
Koji Čelik prije rata? Trebaš dokazati! Ne samo ti. Nego i ja i moja familija i svi koji želimo imati neki klub. Šta se ložiš ako ti ili vam neko nešto ovako ili onako kaže? Šta je tu problem? Ja sam ovaj vikend dao za Čelik preko 200 maraka, na ovaj i onaj način. Nabijem te sad na **** ako nisi halialio marku a kreno si na stadion. Da si generalni sponzor znao bi šta pišeš. Nabijem te
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

PonosniSmogovci
Postovi: 795
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 13 apr 2024, 23:38

Baco je napisao/la:
13 apr 2024, 23:07
PonosniSmogovci je napisao/la:
13 apr 2024, 22:41
im
samocelik je napisao/la:
13 apr 2024, 22:07
Nemoj ti zapad dirat, ima da u Duvnu napadnemo jače nego Dario :D
Na zapadu ima itekako pozitivnih pojedinaca i velikih navijaca kluba koji su tu od prvog kola kantonalne ali nazalost s boljim rezultatima dolaze i doci ce sve vise onih koji za svojih 7KM misle da su generalni sponzori.
**** majku ti bi mene da učiš o Čeliku,koji su bili za Čelik kada se nisi ni rodio.Možda se tebi trebam dokazivati ko smo i šta smo.Moju generaciju su raselili i životni putevi odveli svugdje drugo osim u Zenicu.Mene tekma košta minimalno 50 KM i smatra da te pare mogu komentarisat,ali ako vam ne trebaju navijači istinski onda ja i moja ekipa odustajemo do bolji ljudi i vremena i da moji 50 KM je krvavo zarađeni a ne od lopovluka i narkomanije i da jesam generalni sponzor .Sve ste rastjerali
Tom politikom......Preispitajte se dok još nije kasno.
Zbog takvih ko ti i jesmo gdje jesmo. Dao Bog da odustanete ali nemoj onda da se vracate ni u PL.

PonosniSmogovci
Postovi: 795
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 13 apr 2024, 23:44

Ne treba lopovima punit djepove,samo likvidacija je realna a NFS bojkotovat na sve nacine jer je Celik najvise dao BiH kad je trebalo .Hvala i nasim lopovima sto su sve pokrali,hvala i tuzilastvu sto je sve ispratiolo sve generacije lopoVa u Celiku i sto su ih podrzali.Haram Vam bilo
Prilika Pivicu pa da vidimo sta ce uradit,jedini ima neki plan i program....Celik Forever
Obicni sda poltron koji je jedan od onih koji su zagovarali likvidaciju i mijenjanje imena kluba. Propast ce Celik zbog njegovih 50KM.

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 14 apr 2024, 00:01

Fina utakmica. Brzo smo poveli i lakse je bilo za gledat. Imali smo dosta prilika, bili smo bolji, zasluzeno pobjedili. Protiv Tomislava se nadam da cemo napokon postici gol u gostima, te mozda i izvuci pozitivan rezultat. Ma kakav bi bio simpatizer kad se ne bih nadao tri boda hahaha. Zelim tvrdu utakmicu, a ne da nas povedu dva razlike do poluvremena i da utakmicu zavrsimo sa mozda jednim samo traljavim sutem.

+12

Avatar
laudrop
Postovi: 1390
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 14 apr 2024, 09:05

Mahir Mehić! :bow: :bow: :bow: :bow:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

dinodino2019
Postovi: 2478
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 14 apr 2024, 09:07

Protiv Tomislava bez Hamzica i Muse tri zuta i vjerovatno Mehic koji se povrijedio. Bice tesko, nadam se da cemo makar gol dati za promjenu
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

HarisZe
Postovi: 1961
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 14 apr 2024, 10:45

Kad se vraca Horic?
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Bandit88
Postovi: 416
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 14 apr 2024, 10:45

Mehić nakon duela dobio (blaži) potres mozga i izdržao do poluvremena :bow: :salut:

PonosniSmogovci
Postovi: 795
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 14 apr 2024, 10:54

Haman i Talha s utucenim rebrom odigro citavu utakmicu dok se Durmis nase dijete lagano sece.

Samo ti lagano sine prodat ce tebe tvoj babuka u barselonu pa ce tvoj talenat doci do izrazaja.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.