FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
48
31%
Ne
108
69%
 
Ukupno glasova: 156

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4063
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 15 apr 2024, 09:59

Celik se osporavao, top odigrao. Buljubasic top. Znaci mladje snage u kombinaciji sa ponekom zvijeri koja bi ovdje dosla godinu dvije da odigra, poduci i proda se dobro. Jajalo, Benko. Strogi profesionalci, mudovidit likovi koji iz podrske navijaca izvuku 150% a ne oni koje je dzaba furati.
Ostalo omladinci nasi i ovi talenti sto kupimo sirom BiH.

Vezano za utakmicu, pa sta bi bilo da smo primili gol ne mogu da zamislim. Sigurna lomaca, dva igraca vise itd. Piqcasto jeste, naprijed pogubljeno totalno. Jednostavna rjesenja imas ti izmisljas toplu vodu. Steta, valjda nam vece ogorcenost kako su imali igraca manje, ali trebali su imati dva.
On nas poravna jos u svlacionici.

Anicicu isto pruziti ruku, moze nesto ko kosorica da proba. Hem sto je stari kenjac i od njega svasta ocekivati. Prvi derbi nije ni htio igrati, sad se valja u 92.oj.
Dulja prije Pene, prije Andjusica? na osnovu cega, na osnovu partije iz 2014-e? Ovim povratnicima ugovor po ucinku i tjt. Zabij mjastore 10 i podijeli 10 asistencija i halal svaka marka.
A ne da glume po Sarajevu C ronalde s ali expressa.
- 1 9 4 6 -

fks74
Postovi: 9353
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 15 apr 2024, 10:05

Radoviću treba podršku dati, ja da sam bio na njegovom mjestu udavio bih Štilića ua psovanje djece. I opet on dobio karton a Štilić ništa.

Antikloc
Postovi: 2520
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 15 apr 2024, 10:07

FoSte95 je napisao/la:
15 apr 2024, 09:36
E čuj smijeniti Rožmana sad kad se ekipa ustabilila sa rezultatima, u zadnje 5 utakmica 11 bodova. Evodentan je problem u veznom redu gdje imaš jedino Buljubašića i Julardžiju da nešto igraju Mustafića stvarno ne mogu više spominjati momak ograničene fudbalske intaligencije. Dok god on bide u startnih 11 kao taj "kreativac" nama lijepe igre nema. Pena je očigledno završio sa klubom. Raduje bolja forma Francisa (došla da novom ulogom na terenu).

Sve u svemu nije loše, izgurati do kraja sezone, Evropu izboriti pa čemo da vidimo na ljeto
Zadnje cetri utakmice igrali protiv 11,10,9,8 plasiranog. Timovi koji se raspadaju,ne znas ko je gori i pogubljeniji. Poluamaterski klubovi i timovi.
A Skijasa naravno ne treba mjenjati ,neka ga do kraja,da pojede sva go*na koja je izasrao. Rozmana je trebalo mjenjati kad ga je Vlado Jagodic sa Slogom prosuo 3-0. Tad se vidjelo da ne zna i da nema kapacitet.
A jucerasnja tekma nije izgledala kao prodana,nego kao neprodana. Odnosno neuspio pokusaj kupovine,poslije kojeg je uslijedila silna nervoza. Zemuncima bod nista ne znaci,posebno jer su ostali bez jedinog igraca ,koji zna lopte i moze koliko toliko trcati Hirosa a i bez kapitena Cocalica. A vjerovatno bez jos kojeg,s obzirom na onolike zute kartone. Mozda i bez poganog Stilica,on je star nema kuveta a mali Celik ga je dobro klepao :urnebes: Noge mu se pozlatile. A i nemojte biti preostri prema Radovicu. Stilic je prigradski klosar,njemu svaka samara trazi. Tako da sigurno ga nije bezveze udarao. Skretnicari bez kupovine ne mogu ostati u ligi a pitanje je hoce li uspjeti kupiti.
Nama je tekma rezultatski nebitna. Bili treci ili cetvrti,to je nama neuspjeh. Nama je sezona propala vec poslije desetak kola. Nego privesti kraju pa pokusati ispocetka.
Ono sto bi ja volio to je : Identitet i djeca. To je uvijek dobitna kombinacija. Cak i kad se ne ostvari neki ultimativni sportski rezultat ,ostaje lijep osjecaj ,da radis prave stvari i da si na dobrom putu.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

guadalupe
Postovi: 1020
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 15 apr 2024, 10:10

fks74 je napisao/la:
15 apr 2024, 10:05
Radoviću treba podršku dati, ja da sam bio na njegovom mjestu udavio bih Štilića ua psovanje djece. I opet on dobio karton a Štilić ništa.
Samo se kod nas etikiraju igraci, pustite ba momka , pogrijesio, pogrijesio, pa Zidana isprovociraju u finalu svjetskog a ne jednog Radovica. Ispao naivan sta ces,ali ako nista jedan je od srcanijih igraca.

Avatar
FCUM
Postovi: 7137
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 15 apr 2024, 10:11

fks74 je napisao/la:
15 apr 2024, 10:05
Radoviću treba podršku dati, ja da sam bio na njegovom mjestu udavio bih Štilića ua psovanje djece. I opet on dobio karton a Štilić ništa.
Kakva podrska? Papire je vec trebao dobiti

Ako mu je psovao,saceka se kraj i **** mu se mater i nek dobije 10 tekmi zabrane.
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Tatamata1946
Postovi: 1698
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 15 apr 2024, 10:13

malibega je napisao/la:
15 apr 2024, 08:05
Pokrali nas protiv igmana na koševu
Protiv zvijezde
Protiv borca smiješno pričati
Kazna na sve to

I ekipa se vrati, igra fin fudbal,
I seremo za sinoć nešto, pa rožman ga je prvo poluvrijeme rastavio, nisu se pojavili na terenu...
Mi bi lakše dali go da nije bilo crvenih jer ne znamo probiti bunker, a to je željo igrao.

Sloga izgubila, velež izgubio mi donijeli bod iz derbija gdje se nikad ne zna i vi nezadovoljni...
Da postanemo bosanski dinamo je dug proces, kako klub tako i navijači... Pa njima gori igraju kuci i redovno slave bod s nama... Ma hajte molim vas
Ja ne znam sta smo mi ocekivali, da ih dobijemo i da idu u drugu ligu. Pretjerujemo bgm
Otkad je to bod na Grbavici katastrofa, sta smo to mi Real Madrid. Bod ko kuca, nikad lakse ga nismo osvojili na Grbavici. Oni se branili ko Zepa...
Zrinjski igrao nerijeseno s njima, Velez ih slucajno dobio moglo je biti i njihovu korist tad, proslu dobili Slogu. Previse se potcjenjuju. Ispade da je katastrofa bod na Grbavici kao da su Famos

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4063
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 15 apr 2024, 10:13

non stop sumnja u mlade igrace, bez potrebe. Draze mi je da napravi sranje Celik, Muhamed nego Anicic, Radovic.

Mustafic... trudi se, bori se. Nije to to, x situacija gdje moze dati jednostavan pas, ubitacan on ceka, kasni. Vidi se da nema taj slif tipa Avrama.
Fali nam igrac duplo bolji i skuplji od Avrama. Uz stopera i dva beka (isto kao za avramovu zamjenu) i to je to.

Za trenera, nek se koprca do kraja pa....

@guadalupe mislis da to gurbeti nisu znali, stila npr? Pogledas ig Radov icu i vidis relaciju s djecom mu. Znas da je srcan i borac i da ce ti uzvratiti.
Stila je velika lija prgava i mi trebamo imati takvog u sastavu.
- 1 9 4 6 -

Tatamata1946
Postovi: 1698
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 15 apr 2024, 10:20

roccosiffredi je napisao/la:
15 apr 2024, 08:40
Veće **** niti su trenirale, a bogami niti igrale za ovaj klub. Ovakvog Željkana ne pobijediti, a sa 2 igrača manje i natrpati mogu samo **** i mentalni patuljci. Izgurati ovo do kraja, pa se igrati razlaza.
Nismo imali dva igraca manje nego jednog. Nisu mogli centra preci ali jbg nismo zabili. Da smo uspjeli zabiti pisali bi hvalospjeve jer statistika kaze da smo ih rasturili bez obzira sto nas je sudija sasijecao za svaki kontakt i navlacio na remi nakon kartona

ŠTA_JE
Postovi: 1060
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 15 apr 2024, 10:21

fks74 je napisao/la:
15 apr 2024, 10:05
Radoviću treba podršku dati, ja da sam bio na njegovom mjestu udavio bih Štilića ua psovanje djece. I opet on dobio karton a Štilić ništa.
Treba, naravno, pruziti mu podršku. A on treba kao i svi igrači da izvuku pouku, da sazriju kao ljudi i shvate da su to sve smišljene provokacije pa da ostanu mirni i hladni. A zamislite vi klošara štilića koji igraču opsuje dijete. E jesi sportista štiliću u pm. Pravi onaj šupak.

Lavcina
Postovi: 443
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 15 apr 2024, 10:28

Jesu se balerine naspavale? Da iduci put kone dobiju 3 crvena pa mozda i zabiju koji gol? Bruka prije svega nestrucnog staba koji svaku jacu utakmicu izgubi na taktickom planu. A bruka za balerine jer na terenu djeluju kao babe, ne mogu probiti ekipu koja ima 2 igraca manje na terenu.

Direktni saucesnici u tome, da Železničar ostaje u ligi. Aferim svima u klubu. Treba i to znati uraditi. Kad ljudi igraju najgoru sezonu u historiji bosanske lige oni nam u mjesec dana klepe 4 boda.

I sad ce se opet naci neka budala i govorit kako trebamo istrpjeti Rozmana. Gora takticka ubleha od zalizanog i gori ziheras od Vinka. On i jeste za Domžale i slicne ekipe. Kakav on i rad pod pritiskom. Lik bio izgubio svlacionicu zbog yebenog Ziljkica. Dosta ti reci.

boki86
Postovi: 2401
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 15 apr 2024, 10:29

ŠTA_JE je napisao/la:
15 apr 2024, 10:21
fks74 je napisao/la:
15 apr 2024, 10:05
Radoviću treba podršku dati, ja da sam bio na njegovom mjestu udavio bih Štilića ua psovanje djece. I opet on dobio karton a Štilić ništa.
Treba, naravno, pruziti mu podršku. A on treba kao i svi igrači da izvuku pouku, da sazriju kao ljudi i shvate da su to sve smišljene provokacije pa da ostanu mirni i hladni. A zamislite vi klošara štilića koji igraču opsuje dijete. E jesi sportista štiliću u pm. Pravi onaj šupak.
Treba radovicu **** mater i nogom ga nabiti. Znaci imas dva igraca manje, priliku da pobjedis, sve na tvojoj strani i ti pustis da te isprovocira. On tebi djete opsuje, ti njemu uzvratis daBogda tvoja poginula i odes sa osmjehom. Kakav debil

NajvecaRadosti
Postovi: 6432
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 15 apr 2024, 10:29

Meni jos jace sto imas igrace koji ne znaju pravila fudbala :rol: :rol:
Jucer 2 identicne situacije gdje nas igrac pada na 20ak metara umjesto da se stane i trazi faul nasi pucaju iz nemoguce situacije pa traze faul :urnebes:
Ne zna on ako sudija pusti prednost a on sutne na gol da ne moze vracati faul vise.Aut ne znamo izvesti od 46'.Od nastanka kluba nama je najveci problem izvesti aut i stvoriti nesto iz auta.Isto sto me nervira protivnik lezi trazi faul sudija nista ne svira umjesto da nastavi sa igrom on nesto stoji i ceka.Pa idiote glupi igraj ako nije svirao sta te boli qurac sto se on previja i trazi nesto.

Eh zato je Igman protiv tebe dobio nepostojeci penal.Jer njih trojica stoje i nesto gledaju cekaju a ovi deranjem ubjedili sudiju da je penal.Glupani glupi

Strasno koliko imamo takticki neodgovornu,nedisciplinovanu i nepismenu ekipu gdje se sve zivo svodi na idnividualni kvalitet.Mustafic jucer ne da nikome loptu da pejgamber dodje ne da covjek.Kome se dokazujes vise igraj za ekipu.Hasic je bezveze nesto vrti i ofirno nabija yebo mu punac sve sto ima.Renan nepokretan.Julardzija sve sam reko ranije...Prolaznu ocjenu jedino mogu dobiti Celik,Buljubasic i Kyeremeh.Ostali svi nek se stide i navedu u CV da nisu mogli dobiti predzadnju ekipu na tabeli koja igra sa igracem manje 70 minuta.Pic.ketine jedne preplacene boli vas qurac za derbi ovo je vama prolazna faza u zivotu a nama zivot.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 15 apr 2024, 10:32, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Seipronto
Postovi: 156
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 15 apr 2024, 10:30

Mene najviše iritira psiha igrača, imam dojam da namjerno prave probleme i startove da bi dobijali žute kartone kako bi mogli odmarati sljedeću (ode sa trebom na Jahorinu, prima platu, boli ga k) i mnogi od njih guzeljaju po terenu, ne trude se, troše lopte bezveze, čak se jednom Hasić i svađao sa Rožmanom pored out linije...

Avatar
Vanja8
Postovi: 10381
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 15 apr 2024, 10:32

Slazem se sto ljudi pisu da smo vece sanse za pobjedu imali da je ostalo 11 na 11...
Mi imamo generalno problem sa duplim blokom...
Zasto ? Mislim iskljucivo jer nas vezni red u 90% slucajeva siri loptu na krilo, cak i stoper imaju taj nekakav zadatak gurnuti je prema aut liniji...
Sinoc gledam kako se njihova centralna odbarana automatski pomjera prema krilu cim Anicic ili mali Celik krenu u iznosenje lopte...
Generalno, a ne znam zasto, mi kao i u vrijeme Husa apsolutno ne pokusavamo igrati okomito...Strah od gubitka lopte i kontre, sta li je, pojma nemam...
Sinoc kad god su Mustafic, Julardzija, Buljubasic odigrali kroz sredinu imali smo neka desavanja pred njihovim golom jer nisu uspijevali na vrijeme da to zatvore...
Ali to je do Rozmana, na tom segmentu se mora raditi...
Za mene najveca Simonova pogreska sinoc je vadjenje Keremyaha i uvodjenje totalno izvan forme Renana...

Muhamed Buljubasic, a sta reci... :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Tatamata1946
Postovi: 1698
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 15 apr 2024, 10:32

Citam da su se oni branili sa 8 igraca. Ispade da smo mi bili kompletni.
Citam kako smo cuvali bod. Ja ne znam sta ste vi gledali. Jednostavno nismo mogli probiti bunker. Nismo znali i malo sudija sjeckao, oni se valjali. Uspjeli sw odbraniti i to je jedina stvarnost.
Pravite bezveze tragediju od ovoga

Avatar
skullcrusher
Postovi: 945
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 15 apr 2024, 10:33

Jedina dobra stvar kako smo ih karali navijanjem, nema veze glas sam izgubio al smo ih popisali nikad jace parole nisu bile. mrzim zeljeznicmar a igraci ko igraci znao sam da ce navuci nekog naseg glupana prvo su malog Celika probali i onda glupan Radovic nasjedne pa debilcino nek ti psuje sve sto imas komplet porodicu znas da to radi da crveni dobijes samo proleti u svlacionicu... koliko glup momak
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

NajvecaRadosti
Postovi: 6432
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 15 apr 2024, 10:41

ŠTA_JE je napisao/la:
15 apr 2024, 10:21
fks74 je napisao/la:
15 apr 2024, 10:05
Radoviću treba podršku dati, ja da sam bio na njegovom mjestu udavio bih Štilića ua psovanje djece. I opet on dobio karton a Štilić ništa.
Treba, naravno, pruziti mu podršku. A on treba kao i svi igrači da izvuku pouku, da sazriju kao ljudi i shvate da su to sve smišljene provokacije pa da ostanu mirni i hladni. A zamislite vi klošara štilića koji igraču opsuje dijete. E jesi sportista štiliću u pm. Pravi onaj šupak.
Normalno da je sportista i jako mudar lik.Nama treba jedan takav igrac vise nego ista jer od Rahmana ga nemamo.
Veliki kvalitet znati isprovocirati igraca da dobije karton i pomoci svojoj ekipi.To u svijetu skupoooo kosta.

To sto nas idioti nasjednu i sto do 30.godine nisu shvatili sta je provokacija to je njihov amaterizam i nekvalitet.Ko im yebe mater kad su glupi ko 100 quraca.I treba da mu psuje.
Provociraj i ti njega nemoj ostavljati ekipu na cjedilu glupane idiotski.Yebem ti sve Radovicu sto imas mrs iz kluba
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Shategabri
Postovi: 14815
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 15 apr 2024, 10:57

ŠTA_JE je napisao/la:
15 apr 2024, 10:21
fks74 je napisao/la:
15 apr 2024, 10:05
Radoviću treba podršku dati, ja da sam bio na njegovom mjestu udavio bih Štilića ua psovanje djece. I opet on dobio karton a Štilić ništa.
Treba, naravno, pruziti mu podršku. A on treba kao i svi igrači da izvuku pouku, da sazriju kao ljudi i shvate da su to sve smišljene provokacije pa da ostanu mirni i hladni. A zamislite vi klošara štilića koji igraču opsuje dijete. E jesi sportista štiliću u pm. Pravi onaj šupak.
Štilić je glumio Gatuza cijelo prvo poluvrijeme, ono baš hinjski udarao u rebra i gazio naše igrače, nije on trebao ni dočekati poluvrijeme na terenu.

Sivca treba diskreditovati za naše naredne utakmice, nek sudi kome hoće, nas nek zaobiđe!
Koševo Zapad

fera
Postovi: 12854
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 15 apr 2024, 11:06

Jel Renan bas van forme ili mu se be igra, sinoc totalno beskoristan.
You are someone else I am still right here

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54671
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 apr 2024, 11:08

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.