Premijer liga BiH - aktuelno

upohaluhizugnimda
Postovi: 469
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 15 apr 2024, 17:14

let3 je napisao/la:
15 apr 2024, 17:09
CampobelloDiMazara je napisao/la:
15 apr 2024, 17:04
Samo sam napisao da je Ibricic mangup ispao kakve to veze ima sa Sarajevom :rol:

Kako su poludili sta je ovo :rol:
Mozda je tebi ispao mangupcina i lafac, mozda tebe impresionira ponasanjene krkana poput Ibricica ili Jakovljevica, al ako cemo realno ispali su samo primitivci i seljacine, ono sto i jesu :kafa:
Ma ovo ti je tip lika koji vidi nekog seljobera u BMW-u kako se kurci po gradu i svrsi u cega. Samo primitivca moze impresionirati primitivno ponasanje. Sta reci kad cak i navijaci Sarajeva govore da je debil.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

worchester
Postovi: 1199
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la worchester » 15 apr 2024, 17:17

A zna li neko sta ibricicu to nije bilo po volji pa da onako kidise na istraumiranog gigovica?

Avatar
riGonTM
Postovi: 416
Pridružen/a: 31 jul 2022, 22:50
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la riGonTM » 15 apr 2024, 17:18

ne znam ni ja sta je senijadu nasem, svakako pitari kazu da smo dogovorili x pa mi je sad nejasno sto je laki nervozan onoliko, zarad cega ?🤪🤪🙌🙌
Navijati za Zelju je stvar filozofije, navijati za malene je stvar geografije.

tareizo
Postovi: 1705
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tareizo » 15 apr 2024, 17:19

IBRO POLUDIIIIIII stigla
ga tek sad od torcide zelja AFERIM
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

upohaluhizugnimda
Postovi: 469
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 15 apr 2024, 17:24

Mirvic im je toliko papaka navukao u klub da je to strasno. Bas ih je poseljacio do kraja. Ali opet kazem, sta ocekivati od covjeka koji uzme privatni avion da ode na koncert Jale Brata? Emancipovao se on u Americi, zaradio para, ali ne moze selo iz njega. Daj mu Jalu, Ibricica i pet bradatih gorila da ga prate okolo, da se moze kurciti po gradu i vuci bijelo po raznim Tavernama, jer bi ga onakvog kljakavog neko nasamarao da je sam. Naravno da je to impresivno degenima i kompleksasima poput Campobella, on sanja da dodje u tu situaciju, ali normalni ljudi na takve pojave gledaju s gadjenjem.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61825
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 15 apr 2024, 17:25

Fascinantno je koliko lažu, prvo se Ibričić vadio da je sve montirano protiv Borca, pa smo danas vidjeli kakav je u stvari.

Sad onaj kaže da se ništa nije desilo u tunelu, da je sve iscenirano. :rol:

Zašto se kurchite ako nemate muda da snosite posljedice.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
stojko
Postovi: 1731
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 15 apr 2024, 17:25

riGonTM je napisao/la:
15 apr 2024, 16:48
CampobelloDiMazara je napisao/la:
15 apr 2024, 16:46
Koji podanicki klub je postao ovaj Zeljo :tokralju:

Bore se za opstanak iskljuci im sudija dva igraca i jos im se ovaj ovako ponasa na tribini :tokralju:

Pa na svakom drugom stadionu u takvoj situaciji bi po labrnji dobio prije nego sto bi pokusao nesto a ne uradio


Meni je ovdje Ibricic pravi mangup ispao vise mu stalo do Sarajeva nego citavom zapadu koji suti ko picke do Zelje :thumbdown:
pa pasa moj ibricic je na stadion usao na nasu desetogodišnju, no sikiriki :kralj:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap:
Bravo filozofijo. Znaci dao vam milju i moze vam jebbati mattere?? No sikiriki :kralj: :urnebes: :urnebes: :urnebes: Nek si to potvrdio :salut: :tokralju:

Evo ja sam vam uplatio 2 desetogodisnje. Mogu li i ja pomoci ibricicu? :rol: :rol: :rol:

CampobelloDiMazara
Postovi: 3253
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 15 apr 2024, 17:27

upohaluhizugnimda je napisao/la:
15 apr 2024, 17:14
let3 je napisao/la:
15 apr 2024, 17:09
CampobelloDiMazara je napisao/la:
15 apr 2024, 17:04
Samo sam napisao da je Ibricic mangup ispao kakve to veze ima sa Sarajevom :rol:

Kako su poludili sta je ovo :rol:
Mozda je tebi ispao mangupcina i lafac, mozda tebe impresionira ponasanjene krkana poput Ibricica ili Jakovljevica, al ako cemo realno ispali su samo primitivci i seljacine, ono sto i jesu :kafa:
Ma ovo ti je tip lika koji vidi nekog seljobera u BMW-u kako se kurci po gradu i svrsi u cega. Samo primitivca moze impresionirati primitivno ponasanje. Sta reci kad cak i navijaci Sarajeva govore da je debil.
Valjda je Grbavica vasa kuca i tako se prema njoj trebate odnositi. Imaju pravila ponasanja i bar minimalno sto ste mogli je skociti i reci halo sjedi dole neces se ovdje tako ponasati. Ne govore navijaci Sarajeva da je debil mozda par njih ostalima je sigurno narastao u ocima zbog muda onako se ponasati medju 95 posto tudjih koji se zivotom bore za opstanak

Avatar
club21
Postovi: 1903
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la club21 » 15 apr 2024, 17:29

Ibricic je kaznjen moze li ga savez za ovo jos kazniti.
Jadno od njega , kao da je na koridi a ne utakmici. Pa on zastupa klub i ovako se ponasa.

Avatar
stojko
Postovi: 1731
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 15 apr 2024, 17:32

Filozofija unijeli na stadion palice. Ni na vlastitu tribinu ne smiju bez oruzja :bow: :bow: Jesu ih Horde ispametile :urnebes: :clap:

Policijski službenici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo, prilikom provođenja mjera i radnji na osiguranju derbi utakmice između FK „Željezničar“ i FK „Sarajevo“ koja se odigrala jučer na stadionu Grbavica, prilikom pregleda prostora tribina i „Fan shopa“, pronašli su i privremeno oduzeli 81 komad baklji i 46 komada drvenih palica – „držalica“.

:rol: :rol: :rol:

Avatar
riGonTM
Postovi: 416
Pridružen/a: 31 jul 2022, 22:50
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la riGonTM » 15 apr 2024, 17:33

stojko je napisao/la:
15 apr 2024, 17:25
riGonTM je napisao/la:
15 apr 2024, 16:48
CampobelloDiMazara je napisao/la:
15 apr 2024, 16:46
Koji podanicki klub je postao ovaj Zeljo :tokralju:

Bore se za opstanak iskljuci im sudija dva igraca i jos im se ovaj ovako ponasa na tribini :tokralju:

Pa na svakom drugom stadionu u takvoj situaciji bi po labrnji dobio prije nego sto bi pokusao nesto a ne uradio


Meni je ovdje Ibricic pravi mangup ispao vise mu stalo do Sarajeva nego citavom zapadu koji suti ko picke do Zelje :thumbdown:
pa pasa moj ibricic je na stadion usao na nasu desetogodišnju, no sikiriki :kralj:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap:
Bravo filozofijo. Znaci dao vam milju i moze vam jebbati mattere?? No sikiriki :kralj: :urnebes: :urnebes: :urnebes: Nek si to potvrdio :salut: :tokralju:

Evo ja sam vam uplatio 2 desetogodisnje. Mogu li i ja pomoci ibricicu? :rol: :rol: :rol:
ja kako vidim psovao je mater gigovicu i sivcu. a da se obratio u ružnom tonu nekom iz Zelje, letio bi preko zapadne ograde to znamo i ti i ja. drugo je sto si ti neinteligentan pa čitaš samo sto zelis da pročitaš, a da si pametan ko sto mislis da jesi znao bi da je na zapadu bilo policajaca u civilu koji su štitili tvog direktora na kojeg drkas danonoćno 😏😏😏
Zadnja izmjena: riGonTM, dana/u 15 apr 2024, 17:35, ukupno mijenjano 2 puta.
Navijati za Zelju je stvar filozofije, navijati za malene je stvar geografije.

Avatar
scholsey
Postovi: 1801
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la scholsey » 15 apr 2024, 17:34

Kolko god Ibričić bio ljaka (a jest ozbiljna ljaka), barem nije ljudska ljiga ko Štilić.. kakav futavac, ne vjerujem u šta je onolike godine sprdio.

Još manje vjerujem da ga retardi i hvale. E bijednici.. i fol se čudite što ste gdje ste, i u fudbalu i u svojim jadnim životima.
The saddest thing in life is wasted talent.

RatoborniMrmot
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 15 apr 2024, 17:38

CampobelloDiMazara je napisao/la:
15 apr 2024, 16:46
Koji podanicki klub je postao ovaj Zeljo :tokralju:

Bore se za opstanak iskljuci im sudija dva igraca i jos im se ovaj ovako ponasa na tribini :tokralju:

Pa na svakom drugom stadionu u takvoj situaciji bi po labrnji dobio prije nego sto bi pokusao nesto a ne uradio


Meni je ovdje Ibricic pravi mangup ispao vise mu stalo do Sarajeva nego citavom zapadu koji suti ko picke do Zelje :thumbdown:
Nekoliko bitnih napomena. Lik je u ViP lozi na Zapadu, pored njega stoji jedno deset drotova + drotovi u civilu koji obezbjedjuju prostor izmedju Zapada i ViP-a. Nije to bas situacija da je ovo uradio na tribini tek tako. Papak je to.

Tebi dusa hraknuti Zeljeznicar, mora da si negdje dobio po tamburi, a nije da nije bilo situacija od pumpe Braca Mujic do Bradine. Mozda sam te i ja udarao :mrgreen:
Zadnja izmjena: RatoborniMrmot, dana/u 15 apr 2024, 17:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
stojko
Postovi: 1731
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 15 apr 2024, 17:39

riGonTM je napisao/la:
15 apr 2024, 17:33
stojko je napisao/la:
15 apr 2024, 17:25
riGonTM je napisao/la:
15 apr 2024, 16:48

pa pasa moj ibricic je na stadion usao na nasu desetogodišnju, no sikiriki :kralj:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap:
Bravo filozofijo. Znaci dao vam milju i moze vam jebbati mattere?? No sikiriki :kralj: :urnebes: :urnebes: :urnebes: Nek si to potvrdio :salut: :tokralju:

Evo ja sam vam uplatio 2 desetogodisnje. Mogu li i ja pomoci ibricicu? :rol: :rol: :rol:
ja kako vidim psovao je mater gigovicu i sivcu. a da se obratio u ružnom tonu nekom iz Zelje, letio bi preko zapadne ograde to znamo i ti i ja. drugo je sto si ti neinteligentan pa čitaš samo sto zelis da pročitaš, a da si pametan ko sto mislis da jesi znao bi da je na zapadu bilo policajaca u civilu koji su štitili tvog direktora na kojeg drkas danonoćno 😏😏😏
LAZ!
Psovao je vasima a ne gigovicu. Ali nema veze, platio je :rol: :rol:

Avatar
riGonTM
Postovi: 416
Pridružen/a: 31 jul 2022, 22:50
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la riGonTM » 15 apr 2024, 17:44

stojko je napisao/la:
15 apr 2024, 17:39
riGonTM je napisao/la:
15 apr 2024, 17:33
stojko je napisao/la:
15 apr 2024, 17:25

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap:
Bravo filozofijo. Znaci dao vam milju i moze vam jebbati mattere?? No sikiriki :kralj: :urnebes: :urnebes: :urnebes: Nek si to potvrdio :salut: :tokralju:

Evo ja sam vam uplatio 2 desetogodisnje. Mogu li i ja pomoci ibricicu? :rol: :rol: :rol:
ja kako vidim psovao je mater gigovicu i sivcu. a da se obratio u ružnom tonu nekom iz Zelje, letio bi preko zapadne ograde to znamo i ti i ja. drugo je sto si ti neinteligentan pa čitaš samo sto zelis da pročitaš, a da si pametan ko sto mislis da jesi znao bi da je na zapadu bilo policajaca u civilu koji su štitili tvog direktora na kojeg drkas danonoćno 😏😏😏
LAZ!
Psovao je vasima a ne gigovicu. Ali nema veze, platio je :rol: :rol:
sam sebi dokazuješ koliki si mitoman. cestitam
slika
Navijati za Zelju je stvar filozofije, navijati za malene je stvar geografije.

avanti003
Postovi: 150
Pridružen/a: 03 apr 2024, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avanti003 » 15 apr 2024, 17:46

stojko je napisao/la:
15 apr 2024, 17:32
Filozofija unijeli na stadion palice. Ni na vlastitu tribinu ne smiju bez oruzja :bow: :bow: Jesu ih Horde ispametile :urnebes: :clap:

Policijski službenici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo, prilikom provođenja mjera i radnji na osiguranju derbi utakmice između FK „Željezničar“ i FK „Sarajevo“ koja se odigrala jučer na stadionu Grbavica, prilikom pregleda prostora tribina i „Fan shopa“, pronašli su i privremeno oduzeli 81 komad baklji i 46 komada drvenih palica – „držalica“.

:rol: :rol: :rol:
Mnogo nas raspamećuje grupa koja nema akcije godinama

Licniznanstvenik
Postovi: 1146
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Licniznanstvenik » 15 apr 2024, 17:47

trebalo bi Ibro da ode malo do Splita, pa da yebe majku većini igrača Hajduka, treneru i struci, možda oni proigraju nakon toga
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
IsmirMirvic
Postovi: 170
Pridružen/a: 25 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IsmirMirvic » 15 apr 2024, 17:52

upohaluhizugnimda je napisao/la:
15 apr 2024, 17:24
Mirvic im je toliko papaka navukao u klub da je to strasno. Bas ih je poseljacio do kraja. Ali opet kazem, sta ocekivati od covjeka koji uzme privatni avion da ode na koncert Jale Brata? Emancipovao se on u Americi, zaradio para, ali ne moze selo iz njega. Daj mu Jalu, Ibricica i pet bradatih gorila da ga prate okolo, da se moze kurciti po gradu i vuci bijelo po raznim Tavernama, jer bi ga onakvog kljakavog neko nasamarao da je sam. Naravno da je to impresivno degenima i kompleksasima poput Campobella, on sanja da dodje u tu situaciju, ali normalni ljudi na takve pojave gledaju s gadjenjem.
Kakva hrpa gluposti u jednom postu, a najveca je ta da muzicki ukus odredjuje kakav je neko kao covjek 🙄

I by the way, trap muzika se slusa od istocne do zapadne obale u Americi i nije nikakav balkanski trash kako vi implicirate!

curvanord
Postovi: 504
Pridružen/a: 07 mar 2022, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la curvanord » 15 apr 2024, 17:53

Buljubašić ti prska ženu Štilićuuu

Avatar
feniksptica
Postovi: 15623
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 15 apr 2024, 17:55

Virtu4l je napisao/la:
15 apr 2024, 17:12
Kako su samo branili Ibričića. :rol: :rol:


"Ja sam porodičan čovjek, sa nekim stvarima se nikad ne bi igrao." :urnebes:
I gdje je problem ?? Tad je bila rijec o prijetnjama djeci !!!

Gdje se ovdje prijeti djeci ??
Nemoj spinovat, ostavi to kolegama. Ti to ozbiljnije znas raditi
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: supervizor i 26 gostiju.