Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
‘ajde baš da vidimo na šta će to ličiti. balavurdija je oduševljena, sad još samo fale kapiten kolašinac i fanatikosi u upravnom odboru
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
ili je iskoristio priliku da im uvali nerješivu situaciju … vidjećemo
kino kako god okreneš
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Mnogi pljuju po Barbarezu evo od pocetka od same konferencije ali jako korektan iskaz, odmjeren, bez velikih rijeci i obecanja...Sta je trebalo,da govori stvari koje nama odgovaraju...
Hajde da vidimo ko ce biti pomocnici i sacekajmo spisak prvi.
Vjerujem da ga nece mnogo mijenjati, mozda jedno ili 2 imena.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Najinteligentniji upis ovdje. Svaka čast.Chevalier je napisao/la: ↑19 apr 2024, 19:06Meni nakon pressa ovo izgleda losije nego sto sam ocekivao.
Barba i Spaha prepadnuti kao da se pitaju sta nam je ovo trebalo. Cak i na pitanje o potencijalnim nesuglasicama zbog prgavih karaktera nisu odgovorili umirujuce kako sam ocekivao. Barba ni na jedno pitanje nije korektno odgovorio. Sve politicki odgovori. Ni o stilu igre, ni igracima, ni štabu, sve moralo izmedju redova citati.
Onda Barba za Džeku nespretno odgovorio da se nikoga nece moliti. Ne mozes iz njegovih odg skontati hocel tipa vratiti Begovica, Viscu, Bicakcica ili ce se tipa i sa Dzekom pozdraviti i okrenuti mladima.
Govori kako ce naci ljude koji znaju posao. Pa sta ce onda on tu? Kao maskota a da najvecu platu uzima.
Spaha takodjer kao da je iznenadjen pozicijom, kao da sam ne smatra da joj je dorastao.
Vico ispao najveci car. Spustio loptu, prebacio teret, friendly, profesionalan nastup.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Tako je, jako nepripremljeni su došli na press.Chevalier je napisao/la: ↑19 apr 2024, 19:06Meni nakon pressa ovo izgleda losije nego sto sam ocekivao.
Barba i Spaha prepadnuti kao da se pitaju sta nam je ovo trebalo. Cak i na pitanje o potencijalnim nesuglasicama zbog prgavih karaktera nisu odgovorili umirujuce kako sam ocekivao. Barba ni na jedno pitanje nije korektno odgovorio. Sve politicki odgovori. Ni o stilu igre, ni igracima, ni štabu, sve moralo izmedju redova citati.
Onda Barba za Džeku nespretno odgovorio da se nikoga nece moliti. Ne mozes iz njegovih odg skontati hocel tipa vratiti Begovica, Viscu, Bicakcica ili ce se tipa i sa Dzekom pozdraviti i okrenuti mladima.
Govori kako ce naci ljude koji znaju posao. Pa sta ce onda on tu? Kao maskota a da najvecu platu uzima.
Spaha takodjer kao da je iznenadjen pozicijom, kao da sam ne smatra da joj je dorastao.
Vico ispao najveci car. Spustio loptu, prebacio teret, friendly, profesionalan nastup.
Daćemo im opravdanje da se sve brzo izdešavalo i da, realno, ni jedan ni deugi nemaju nikakvo iskustvo ni u ovoj ulozi. Na koncu, neka pokažu na djelima da misle ozbiljno i temeljito. Imali smo dobere govornike, pa na terenu ništa.
Bez obzira, nastave li sa ovakvim nemuštim, neozbiljnim odnosom prema medijima, to je znak da su vjerovatno neozbiljni u svemu.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ma bolje da je Hadzibegic vracen, doba repke zlatnim slovima upisana u historiju
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Jedan jedini primjer gdje je tako nesto funkcionisalo.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑19 apr 2024, 17:07Shevchenko bez iskustva odveo Ukrajinu do četvrtfinala Eura. Just saying.StevieG8 je napisao/la: ↑19 apr 2024, 17:05Koja glupost, da mu je iole stalo do vodjenja reprezentacije koliko do komentarisanja po twitteru ulozio bi barem godinu dana u neki vid edukacije ili treniranja mladjih kategorija ako vec nema mjesta u prvim timovima (ima kod nas tho)![]()
Covjek do neki dan nije imao ni nas pasos eto koliko se spremao da vodi ovo.
Ne razumijem ni kako mislite da taj vid motivacije izgleda, trcite momci borite se idemo sada all in a sad ce moji pomocnici da vam objasne taktiku za danas![]()
![]()
(Mada je i Sevcenko radio pola godine kao pomocnik)
Sevcenko se ovdje spominje 5 godina i nikada nije nađen neki drugi primjer.
FUDBALSKI KLUB SARAJEVO
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Mislim da ima muda da ili pocne bez dzeke tekme ili da ga izvede kad vidi da vise ne moze, sto ne mozes reci za prethodnike
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Trebalo je ovo ranije uraditi,ali savez je dosao do zida i mislim da ovako spasavaju sebe.
Da li ce se snaci u ovoj ulozi,e znam ali isto tako igramo slabo pa ako i ne bude islo nije napravio veliki promasaj u svojoj selektorskoj karijeri.
Cekamo da se potvrde pomocnici...
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
I svidja mi se u startu sto najavljuje da Ce krenuti u totalno podmladjivanje i uigravanje novih igraca koji dolaze.
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
- Pensioner26
- Postovi: 4231
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
-
Direktorcic
- Postovi: 2590
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Upravo momak dokazao kvalitet jos jednomDirektorcic je napisao/la: ↑17 apr 2024, 18:17Ako Hadzikic ne bude u ozbiljnim kombinacijama za poziciju golmana,nije nikad nijedan igrac iz nase lige zasluzio poziv
- feniksptica
- Postovi: 19108
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Da nije Vico bio na pressu bila bi katastrofa.
BOT (ponude u inbox)
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
I da je rekao bilo sta, igracemo ovako ili onako,sta bi to nama donijelo, osim kojeg posta vise i koje rasprave visefeniksptica je napisao/la: ↑19 apr 2024, 20:51Pa ne moze Barba govorit o stilu i načinu igre kad je nema a nema ni zamisli kako bi to izgledalo.
Da nije Vico bio na pressu bila bi katastrofa.
Ali jeste rekao da ce u 5-6 dana on i Spaha obici 10-tak zemalja i vecinu reprzentativnih igraca i razgovarati sa njima.
Rekao je da kostur ekipe vec ima u glavi. Je li trebao pricati o imenima ili formaciji prije nego obavi razgovore sa igracima ili sa svojim pomocnicima.
Mozda zeli razgovarati sa Spahom ili Misketom u 4 oka.
Zasto ste oko svega tako pesimisticni i nestrpljivi.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Bosnjo22, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, Frankie, Fudo, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, greenwood, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, InatSilniBosanski, J1897, jasmin10, KockarVicin007, kovac, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Mocvara1991, omanovski, Pensioner26, rossonero85, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, seha77, Shategabri, signalidunapark, soccerfan, soxx, StevieG8, tiketoke, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 356 gostiju.







