FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
51
32%
Ne
109
68%
 
Ukupno glasova: 160

Avatar
sonpenn
Postovi: 3595
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 13 maj 2024, 20:35

Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4320
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 13 maj 2024, 20:39

Ako je istina dobrodošao, sretno i nama i tebi.
Da prvi čestitam novom trener ko je da je :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Evander
Postovi: 14509
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 13 maj 2024, 20:42

Pitaristok je napisao/la:
13 maj 2024, 20:27
Ulaze covjek svoje pare da klub ziv i onda ti dođes da palamudis na sta je potrosio 5 miliona.
Jel te on guzi pa poslije sexa ga pitas, ko zena mu, sto bolan trosis pare od sarajva.
Najveca ublehaska prica da on trosi neke svoje pare.
Na koji to nacin on moze ubaciti svoje privatne pare u klub? Pojasni mi.
Istina, ima nekih placanja plata preko Amerike i firki tamo, ali ni to nisu nuegove pare sigurno.
Gdje su na izvjestaju ta ubacena sredstva? Svaki prihod mora biti naznacen.

Potrosile su se pare od prodaje Dala i ostal8h prodaja i procenata, koje su za nase prilike bile odlicne pare.

Starletan-papak je samo marioneta Tana.

fks74
Postovi: 9355
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 13 maj 2024, 20:59

Skoro svi veliki evropski klubovi posluju u minusu. Važno je da nam je dug na minimali.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1986
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 13 maj 2024, 21:00

Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 20:42
Pitaristok je napisao/la:
13 maj 2024, 20:27
Ulaze covjek svoje pare da klub ziv i onda ti dođes da palamudis na sta je potrosio 5 miliona.
Jel te on guzi pa poslije sexa ga pitas, ko zena mu, sto bolan trosis pare od sarajva.
Najveca ublehaska prica da on trosi neke svoje pare.
Na koji to nacin on moze ubaciti svoje privatne pare u klub? Pojasni mi.
Istina, ima nekih placanja plata preko Amerike i firki tamo, ali ni to nisu nuegove pare sigurno.
Gdje su na izvjestaju ta ubacena sredstva? Svaki prihod mora biti naznacen.

Potrosile su se pare od prodaje Dala i ostal8h prodaja i procenata, koje su za nase prilike bile odlicne pare.

Starletan-papak je samo marioneta Tana.
Iako mnogi brzo zaboravljaju ja bi ipak da ti čestitam i da ti se zahvalim na onoj uspješnoj akciji za reciklažu što si organizovao između Kluba i JKP Rad. Dokaz da se sve može i da ljubav prema klubu prevazilazi sve razlike i animozitet koji imaš prema određenim personama.
Čestitke još jednom.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
Evander
Postovi: 14509
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 13 maj 2024, 21:02

AVNOJ je napisao/la:
13 maj 2024, 21:00
Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 20:42
Pitaristok je napisao/la:
13 maj 2024, 20:27
Ulaze covjek svoje pare da klub ziv i onda ti dođes da palamudis na sta je potrosio 5 miliona.
Jel te on guzi pa poslije sexa ga pitas, ko zena mu, sto bolan trosis pare od sarajva.
Najveca ublehaska prica da on trosi neke svoje pare.
Na koji to nacin on moze ubaciti svoje privatne pare u klub? Pojasni mi.
Istina, ima nekih placanja plata preko Amerike i firki tamo, ali ni to nisu nuegove pare sigurno.
Gdje su na izvjestaju ta ubacena sredstva? Svaki prihod mora biti naznacen.

Potrosile su se pare od prodaje Dala i ostal8h prodaja i procenata, koje su za nase prilike bile odlicne pare.

Starletan-papak je samo marioneta Tana.
Iako mnogi brzo zaboravljaju ja bi ipak da ti čestitam i da ti se zahvalim na onoj uspješnoj akciji za reciklažu što si organizovao između Kluba i JKP Rad. Dokaz da se sve može i da ljubav prema klubu prevazilazi sve razlike i animozitet koji imaš prema određenim personama.
Čestitke još jednom.
Gluposcu na nivou sedmogodisnjeg djeteta, intresantan mozes biti samo balavurdiji i glupanima, kakvih istina ne nedostaje na ovom forumu.

Ali konkretno da neko odgovori na gore postavljeno, naravno da ne ocekujem.

ŠTA_JE
Postovi: 1061
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 13 maj 2024, 21:04

Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 20:42
Pitaristok je napisao/la:
13 maj 2024, 20:27
Ulaze covjek svoje pare da klub ziv i onda ti dođes da palamudis na sta je potrosio 5 miliona.
Jel te on guzi pa poslije sexa ga pitas, ko zena mu, sto bolan trosis pare od sarajva.
Najveca ublehaska prica da on trosi neke svoje pare.
Na koji to nacin on moze ubaciti svoje privatne pare u klub? Pojasni mi.
Istina, ima nekih placanja plata preko Amerike i firki tamo, ali ni to nisu nuegove pare sigurno.
Gdje su na izvjestaju ta ubacena sredstva? Svaki prihod mora biti naznacen.

Potrosile su se pare od prodaje Dala i ostal8h prodaja i procenata, koje su za nase prilike bile odlicne pare.

Starletan-papak je samo marioneta Tana.
Ko bi ti volio da nam bude Predsjednik, i članovi UO? Meni je vala pun k. onog sufliranja sa strane raznih Vukičevića, Fazlagić Muhameda, Hadžibegića, kao I svih onih "legendi" koji, dobro namireni, šute. I još nešto sve iz marketing službe treba otpustiti. Ako marketing služba ne može namaknuti milion maraka mjesečno od svih sponzora onda ne znam šta ta naša služba radi. Ovoliki grad, kanton i ne mozes naći 500 firmi pp 2000 maraka mjesecno da daju?

Avatar
H8Z7
Postovi: 4320
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 13 maj 2024, 21:13

Ovako zamišljam @Evandera & co. da ulaze na forumu kad vide nešto što im ne paše pa se spremaju da napišu post. :mrgreen:
slika
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

pjankesarajevo
Postovi: 548
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 13 maj 2024, 21:26

H8Z7 je napisao/la:
13 maj 2024, 21:13
Ovako zamišljam @Evandera & co. da ulaze na forumu kad vide nešto što im ne paše pa se spremaju da napišu post. :mrgreen:
slika
Hahahaah bas tako. Cuj ti njega, kaze nema tih para na bilansu hahahahaha. Ja strucnjaka majko moja jel ovo moguce, citirsjte ga molim vas taman sam ga ukinuo…
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

bvsic
Postovi: 48
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 13 maj 2024, 21:27

H8Z7 je napisao/la:
13 maj 2024, 21:13
Ovako zamišljam @Evandera & co. da ulaze na forumu kad vide nešto što im ne paše pa se spremaju da napišu post. :mrgreen:
slika
:plac: :plac: :plac:

FoSte95
Postovi: 12810
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 13 maj 2024, 21:28

Ako je istina za Rožmana ( s sve su prilike da jeste ) a da su glavni pretedenti Kodro i Petev onda mi stvarno ništa nema smisla......
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

bvsic
Postovi: 48
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 13 maj 2024, 21:30

FoSte95 je napisao/la:
13 maj 2024, 21:28
Ako je istina za Rožmana ( s sve su prilike da jeste ) a da su glavni pretedenti Kodro i Petev onda mi stvarno ništa nema smisla......
ja sam cuo petev i misimovic :problem:

Lucas
Postovi: 3263
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 13 maj 2024, 21:33

FoSte95 je napisao/la:
13 maj 2024, 21:28
Ako je istina za Rožmana ( s sve su prilike da jeste ) a da su glavni pretedenti Kodro i Petev onda mi stvarno ništa nema smisla......
Kodro je uništio sve što je dotakao u trenerskoj karijeri. Nadam se da se Mirvic nece igrati po tom pitanju.

Avatar
Surreal
Postovi: 7594
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 13 maj 2024, 21:34

Na Kodru se svršavalo, sad ne valja :bow:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1986
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 13 maj 2024, 21:39

Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 21:02
AVNOJ je napisao/la:
13 maj 2024, 21:00
Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 20:42


Najveca ublehaska prica da on trosi neke svoje pare.
Na koji to nacin on moze ubaciti svoje privatne pare u klub? Pojasni mi.
Istina, ima nekih placanja plata preko Amerike i firki tamo, ali ni to nisu nuegove pare sigurno.
Gdje su na izvjestaju ta ubacena sredstva? Svaki prihod mora biti naznacen.

Potrosile su se pare od prodaje Dala i ostal8h prodaja i procenata, koje su za nase prilike bile odlicne pare.

Starletan-papak je samo marioneta Tana.
Iako mnogi brzo zaboravljaju ja bi ipak da ti čestitam i da ti se zahvalim na onoj uspješnoj akciji za reciklažu što si organizovao između Kluba i JKP Rad. Dokaz da se sve može i da ljubav prema klubu prevazilazi sve razlike i animozitet koji imaš prema određenim personama.
Čestitke još jednom.
Gluposcu na nivou sedmogodisnjeg djeteta, intresantan mozes biti samo balavurdiji i glupanima, kakvih istina ne nedostaje na ovom forumu.

Ali konkretno da neko odgovori na gore postavljeno, naravno da ne ocekujem.
Zašto bi tebi, meni i hrpi anonimusa ovde bilo ko odgavarao na bilo kakva pitanja i to takođe anonimno.
Koji je tvoj doprinos klubu, naravno osim te reciklaže, da bi ti dao odgovor na bilo kakvo pitanje. Osim toga imaš i službeni email kluba pa pošalji upit ako te već intersuju neki odgovori i ako sebe smatraš toliko relavantnim da zaslužuješ neke odgovore ovako tražeči oste na ovom forumu gdje kažeš da je pun balavurdije i glupana samo potvrđuješ da se poistovječuješ sa istim.
Ako već razmišljaš u tom pravcu netransparentnog trošenja novca i gomilanju dugova onda sigurno imaš i neko mišljenje i stav kako do toga dolazi na osnovu čega si sve to zaključio da bi došao do tih pitanja.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

pjankesarajevo
Postovi: 548
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 13 maj 2024, 21:52

FoSte95 je napisao/la:
13 maj 2024, 21:28
Ako je istina za Rožmana ( s sve su prilike da jeste ) a da su glavni pretedenti Kodro i Petev onda mi stvarno ništa nema smisla......
Ja se sve nadam da nije istina, tako su potvrdili i ljudi iz strucnog staba.
U svakom slucaju, klub se mora i oko glasina oglasiti. Kao sto je Dinamo uradio! Pa ako ne znaju sami, sto ne prepisu hebemu mater vise!
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
hz033
Postovi: 2803
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 13 maj 2024, 21:53

Pola ih nije pogledalo stavke sa izvjestaja, ali imaju da kazu jel neko ubacio ili nije svoje pare :kafa:
Milion je nacina da se ubace pare, od raznih vrsta investicija pa dalje. Da ste procitali stavke, malo razmislili vidjeli bi da su stavke uopstene, kako i zapravoi ide na jednom javnom izvjestaju.
Bas ce Mirvic polagati nekome racune kako su pare usle ili izasle iz kluba.
Ovde izgleda imamo strucnjake na svakom polju, trenere, finansijske menadzere, sportske menadzere, skauting, nema sta.nema. Mirvic samo nek cita forum i to je to, ne treba mu niti jedan zaposleni :urnebes:
U novi boj ...

Tatamata1946
Postovi: 1697
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 13 maj 2024, 22:07

Ja ne znam sta se vi zamarate s tim finansijskim izvjestajem. Eto kazu plate su kao i kod ostalih u ligi. Jedino ti ostali troskovi malo zezaju. Bilo je previse tih raskida i obestecenja ali platit ce to Mirvic. Samo me zanima koliko je otislo para na kazne za pirotehniku i pogrdne parole a koliko za ispade s istoka?!

Mene licno najvise muci u koliko ce biti utakmica protiv Posusja i hocu li stici od posla. Drugo sto me muci hoce li biti kisa jer nemamo natkrivene tribine.
A ti finansijski izvjestaji me ne muce dok god imamo Mirvica

Istinasamo123
Postovi: 723
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 13 maj 2024, 22:19

plisek je napisao/la:
13 maj 2024, 20:08
Istinasamo123 je napisao/la:
13 maj 2024, 18:22
plisek je napisao/la:
13 maj 2024, 16:38
Najjaci su mi ovi strucnjaci sto ne znaju ni procitat ovaj izvjestaj, pa pocnu pametovat oko ovih 5 mil u ostalim troskovima. Sta god da je unutra, imaju ljudi koji znaju sta rade, nista ilegalno se ne desava to je sigurno, davno bi nas chetalji povalili, jedva bi docekali. Mirvic je tezak preko 80 miliona po procjenama dostupnim na netu, minus od 3 miliona je smijesan za njega i dio plana koji ima. Serite, pricajte sta hocete, za mene ce covjek koji je upumpao preko 15 miliona u moj voljenu klub, a NIJE MORAO, vjecna legenda. Da ne zna sta radi ne bi imao toliki kes, ko sam ja da mu palamudim sa svojom miljom mjesecno? Ismire, vjecni smo ti duznici, radi kako znas i umijes, jednog dana ce se sve vratiti!
I onaj iz celzija je milijarde upumpao i napravio od kluba skupinu karinasa kao sto smo i mi.
Dzaba mu sve pare svijeta kad se ne razumijr u tekmatiku zvanu fudbal.
a ti se razumijes? sto nemas svoje milione? svoj klub? svoje ljude? sjedis ovdje na forumu i palamudis covjeku koji je nesto napravio od svog zivota, eto sad svi odjednom finansijski savjetnici, sve vas treba zaposlit u klubu da govorite Mirvicu kako da trosi kes
Ne pricamo o meni,nisam ja tema,nego o covjeku koji je predsjednik kluba, kluba za kojeg mi zivimo a ne mirvic.
Ako nesto ne ide i ne radi se kako treba jednostavno treba kritikovati, ako se tebi svidja ovo Sarajevo koje nije konkurentno u ovoj ligi onda svaka cast.
Tranafer politika koju radi je katastrofalna i da je bilo ko drugi u pitanju odavno bi se majke yebavale.
A sto se tice para mozda su u pitanju Tanove kao i uvijek do sad sto su bile...
Opet se pojedinac dize iznad kluba a da se ne lazemo od kad je tu nemamo nekih uspjeha na zelenom terenu i razloga za veselje mozda neki koje je zaposlio na sisu od kluba da imaju....

Senner
Postovi: 568
Pridružen/a: 20 jul 2020, 19:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Senner » 13 maj 2024, 22:31

Volio bih da nije tačno, ali aktivno se spominje sljedeća opcija:

-trener Husref,
-pomoćnici: Velkovski, Trivunović i Ahmetović
-sportski direktor Alen Avdić 🤪.

Ne znam, po meni nidje veze vraćati Husrefa, volio bih da se varam, ali moje mišljenje je da nekog napretka s Huserfom na duže staze nećemo vidjeti.

Čekamo rasplet, a trener će vjerovatno biti neko koga ovdje nismo spomenuli.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa i 5 gostiju.