Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Brkooo
Postovi: 2297
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 14 maj 2024, 14:56

Volio bih kad bi mogli da dovedemo ovog Pantelica iz TC. Lik je brz, prodoran i zna zabiti gol. Zabio je 11 golova ove sezone, a nasa krila ukupno 1 i taj gol je zabio Boljevic. Amoah i Drljo nisu gola zabili citavu sezonu. :puke:
Ljudi se onda cude sto smo ubjedljivo najmanje golova zabili u citavoj ligi..

Iz TC bih jos doveo onog mladog Vedada Garcevica..

Bio sam i za dovodjenje Mehanovica, ali sam onda vidio koliko je nervozan, koliko mlati rukama i koliko se svadja sa saigracima u toku utakmice, tako da ga ja ne bih dovodio.

Mislim da rjesenje nasih krilnih problema i ove agonije, nije u dovodjenju Salimana i Vadzea, oni imaju brzinu i to je sve. Na igru na kontre to bas dolazi do izrazaja i to je to. Prije bih pokusao vratiti Santosa. Uz Santosa, Pantelica, Boljevica i jos jedno kvalitetno krilo, imali bi napokon 4 kvalitetna krilna igraca i sirinu na tim pozicijama. Uz dovodjenje i 2 kvalitetna napadaca (a Krpic da bude treci napadac) nasa krvna slika u ofanzivnom dijelu ekipe, drasticno bi se popravila..

Avatar
braco
Postovi: 8754
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 15 maj 2024, 08:18

Brkooo je napisao/la:
14 maj 2024, 14:56
Volio bih kad bi mogli da dovedemo ovog Pantelica iz TC. Lik je brz, prodoran i zna zabiti gol. Zabio je 11 golova ove sezone, a nasa krila ukupno 1 i taj gol je zabio Boljevic. Amoah i Drljo nisu gola zabili citavu sezonu. :puke:
Ljudi se onda cude sto smo ubjedljivo najmanje golova zabili u citavoj ligi..

Iz TC bih jos doveo onog mladog Vedada Garcevica..

Bio sam i za dovodjenje Mehanovica, ali sam onda vidio koliko je nervozan, koliko mlati rukama i koliko se svadja sa saigracima u toku utakmice, tako da ga ja ne bih dovodio.

Mislim da rjesenje nasih krilnih problema i ove agonije, nije u dovodjenju Salimana i Vadzea, oni imaju brzinu i to je sve. Na igru na kontre to bas dolazi do izrazaja i to je to. Prije bih pokusao vratiti Santosa. Uz Santosa, Pantelica, Boljevica i jos jedno kvalitetno krilo, imali bi napokon 4 kvalitetna krilna igraca i sirinu na tim pozicijama. Uz dovodjenje i 2 kvalitetna napadaca (a Krpic da bude treci napadac) nasa krvna slika u ofanzivnom dijelu ekipe, drasticno bi se popravila..
Evo i highlightsi Vadzea i Salimana iz ove sezone, kad si ih već spomenuo, da i njihove postavimo. Doduše Saliman je ubacio i neke inserte iz prošle sezone dok je za Zlatibor igrao da bude bolji klip. :mrgreen:

Oba klipa doduše obuhvataju samo prvu polusezonu




Ejnur
Postovi: 257
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 15 maj 2024, 23:51

braco je napisao/la:
14 maj 2024, 13:59
Ejnur je napisao/la:
14 maj 2024, 13:17
braco je napisao/la:
14 maj 2024, 13:00


Evo higlightsi iz ove sezone 23/24 od Pantelića (11 golova i 3 asistencije) i Mehanovića (7 golova i 10 asistencija)



Mehanovic je ekstra igra,al treba prvo provjeriti u kojem smjeru ide prica sa Hirosom(ako i ima takve price uopste)oko eventualnog produzenja ugovora jer njeg ugovor veze do kraja ove godine.
Ako on zeli da produzi ugovor na dodatnih godinu npr,onda se postavlja pitanje jel nam potreban Mehanovic obzirom da sigurno nije jeftin a isti tip igraca je kao Hiros i igraju istu poziciju,s tim sto Hiros moze odigrati i krilo al obzirom kako se pokazalo protiv Igmana dok je u prvom poluvremenu bio na krilu,cini mi se da mu dosta bolje lezi u sredini dok igra...
Koliko se sjećam Mehanović se povezivao s nama prije nekih godinu i po-dvije kad je Mulalić bio trener. Mehanović je veliki majstor, samo što kod njega kao i kod Štilića ne treba imati neka očekivanja u fizičkom smislu, jer nit je brz nit će trčat previše.

Pantelić s druge strane je znao često i špica igrati ove sezone, naprimjer Slogi je zabio hattrick kao špic, u tranziciji protiv jačih ekipa kao napadač zbog brzine može biti koristan. Isto tako igrao je i na oba krila ove sezone.
Majstori su i Stila i Mehanovic sa loptom,al mislim da Mehanovic dosta vise trci od Stile,nije on sad neki aman trkac al mislim da vise trci u poredjenju sa Stilom.

Avatar
braco
Postovi: 8754
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 17 maj 2024, 11:16

Šteta što je Skorup pod ugovorom i za sljedeću sezonu sa GOŠK-om, dobar igrač, valjao bi nam nakon eventualnog odlaska Mekića s obzirom da igra centralnog veznog.

https://sportsport.ba/fudbal/dino-skoru ... ela/474630
Skorup ima važeći ugovor i za novu sezonu, no kako saznajemo, ima i nekoliko ponuda. Tu su ponude iz naše lige, ali i iz inostranstva, no sve će biti jasnije kada se odigraju posljednje dvije utakmice. Iz izvora bliskih nogometašu saznajemo da je transfer itekako moguć, ali uz dogovor sa NK GOŠK.
Skorup ima 7 golova i 5 asistencija ove sezone.

Ovo su njegovi higlightsi iz prve polusezone 2023/2024


Avatar
braco
Postovi: 8754
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 20 maj 2024, 08:38

Izašli highlightsi Mehanovića i iz druge polusezone, majstor je stvarno


GIBRA
Postovi: 2752
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 26 maj 2024, 20:53

Najveća pojačanja za iduću sezonu će biti ako Cavnić, Boljevic, Hiroš i AlJaber ostanu u klubu i prodju kvalitetne pripreme zajedno.

Nadam se da će se ovaj put biti pametan u transfer roku i ovaj put gledati da se dovedu KVALITETNA 3-4 igrača a ne 10 polovnjaka.
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

ManIng
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 feb 2023, 11:11
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la ManIng » 27 maj 2024, 00:49

Volio bih vidjeti Elvira Koljica u nasem dresu, momak je za nasu ligu idealan visok, cvrst i zna zabiti. Ugovor mu u Rumuniji istice sljedece godine, a licno znam da je veliki Zeljovac.

NoDi80
Postovi: 4496
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 27 maj 2024, 01:50

Mehanovic 31
Koljic 28
Civic 27
Cavar 26
Loncar 26
Erick 26
Cubrilo 26
Nukic 26
Karjasevic 26
Pantelic 24
Skorup 24
Kregar 23
Stuparevic 23
Pisek 22
Belcar 22
Hasukic 22
Pisek 22
Vandze 22
Maric 22
Radonja 22
Sosic 21
Saliman 21
Sukilovic 21
Suta 21
El Jemili 21
Kahvic 21
Popara 21
Djapo 21
Hazrollaj 20
Capan 20
Mujkic 20
Mesic 20
Jaganjac 19
Matic 19
Gluscevic 19
Sakota 19
Adzic 18
Matkovic 18
Garcevic 18
Puce 18
Jakupovic 17


Adzic 18 godina dvaki komentar suvisan




Ovaj mali 20 godina ima
U 58 utakmica dao 35 golova i 17 asistencija
Drugi strijelac lige Kosova





To su najbolje opcije vjerujte nodiju
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3727
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la tutankamon1905 » 27 maj 2024, 06:58

Brate NoDi, Adzica trazi pola europe, nemoj sta zamjerit :mrgreen: :urnebes:

Pablo11
Postovi: 1303
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 28 maj 2024, 04:01

tutankamon1905 je napisao/la:
27 maj 2024, 06:58
Brate NoDi, Adzica trazi pola europe, nemoj sta zamjerit :mrgreen: :urnebes:
Mozda Ahmedhodzica dovesti,ispao je u drugu englesku :kralj:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.