FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 15 maj 2024, 18:51

Tek objavljeno da je doso a već svi imaju info zbog cega je tu i sta ce se radit.

Pa sto niko nije znao da će doc.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 15 maj 2024, 18:54

MortemHz je napisao/la:
15 maj 2024, 18:11
tabba77 je napisao/la:
15 maj 2024, 17:57
mosarajvosa83 je napisao/la:
15 maj 2024, 17:41
Imajul sta botine protiv kralja Malezije?
Čekaj da malo proguglaju, da probaju naći nešto negativno za njega. Javit će se oni već sutra.
Vidjet ćeš ti kad mu nađu da je dobio tricu na testu iz geografije prije 47 godina.
:rol: :rol: :rol: :rol:
Nikad poraz, samo lekcija.

Kmenkake
Postovi: 913
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 15 maj 2024, 19:00


Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 15 maj 2024, 19:00

pitartz je napisao/la:
15 maj 2024, 18:47
Šta li se to dešava :hmmmmm: :D
:zviz:
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 15 maj 2024, 19:01

MortemHz je napisao/la:
15 maj 2024, 18:32
SamoDaKazeem je napisao/la:
13 maj 2024, 14:16
E da čujemo sada one što su govorili da nam je budzet tu negdje sa Zrinjskim i Borcem :kafa:
HŠK Zrinjski - 13,68M
FK Sarajevo - 11,05M
FK Borac - 8,33M

Šta treba? :kafa:
A ona stavka rezerve 22 M si zaobišao :think:
Nepokriveni višak rashoda 33 M .
Zadnja izmjena: SamoDaKazeem, dana/u 15 maj 2024, 19:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 15 maj 2024, 19:02

Ovi što pišu što su čuli ovo je gore nego kad smo nas par pričali o onoj Tuzlanki :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Riki10HZ
Postovi: 368
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 15 maj 2024, 19:11

Morpheus je napisao/la:
15 maj 2024, 18:38
MortemHz je napisao/la:
15 maj 2024, 18:32
SamoDaKazeem je napisao/la:
13 maj 2024, 14:16
E da čujemo sada one što su govorili da nam je budzet tu negdje sa Zrinjskim i Borcem :kafa:
HŠK Zrinjski - 13,68M
FK Sarajevo - 11,05M
FK Borac - 8,33M

Šta treba? :kafa:
Je li ovo fakat ovako? Pa čemu onda priča kako mi trebamo sve gaziti kao da su HNK Neum? Nije loš budžet ni od Borca.
Ima li ko da nam ovako poreda budjete za ovu godinu pa da fino malo raju informisemo cisto da znaju levati kako stoje stvari a i dusmani da se uznemire... A sto se tixe Tana i Mirvica nadamo se da ce se uspjeti sve dogocoroto sa ovim milionerom te da cemo konacno poceti sa ozbiljnom gradnjom svega sto treba ali ne treba najavljivat nista jer nasi mediji jedva cekaju prvi kiks da nas razapnu a znas nas... A sto se tixe ovi sto pljuju nas klub i tana i mirvica kao turkih ajde Admine banuj ovog mitomana!

Avatar
nokee
Postovi: 3509
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 15 maj 2024, 19:11

Joj jest nas tesko nahajcati :D

Hajde nadam se na hajr..

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3490
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 15 maj 2024, 19:12

H8Z7 je napisao/la:
15 maj 2024, 19:02
Ovi što pišu što su čuli ovo je gore nego kad smo nas par pričali o onoj Tuzlanki :mrgreen:
Prije tri dana sam znao da dolazi

Avatar
Lakoste
Postovi: 7398
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 15 maj 2024, 19:14

Nece biti nista…

guadalupe
Postovi: 1714
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 15 maj 2024, 19:14

skullcrusher je napisao/la:
15 maj 2024, 18:50
Hehe moze li bar neko maaalo reci sta se to sprema
Mirvic se malo naljutio, te je upregao sa svih strana, ovaj prelazni ce biti pornic, a i nesta bi kao gradili :D
Zadnja izmjena: guadalupe, dana/u 15 maj 2024, 19:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 15 maj 2024, 19:16

nokee je napisao/la:
15 maj 2024, 19:11
Joj jest nas tesko nahajcati :D

Hajde nadam se na hajr..
Nije ovaj lik sa Tanom mala riba, ima razloga. :opaopa:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1192
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 15 maj 2024, 19:21

guadalupe je napisao/la:
15 maj 2024, 19:14
skullcrusher je napisao/la:
15 maj 2024, 18:50
Hehe moze li bar neko maaalo reci sta se to sprema
Mirvic se malo naljutio, te je upregao sa svih strana, ovaj prelazni ce biti pornic, a i nesta bi kao gradili :D
Hajmo sad makete Butmira, Otoke, Koseva svi hahahaha, salim se drago mi je pa sta god bilo bolje nego da nam je dosadno.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 15 maj 2024, 19:31

PeppermintSA je napisao/la:
15 maj 2024, 19:12
H8Z7 je napisao/la:
15 maj 2024, 19:02
Ovi što pišu što su čuli ovo je gore nego kad smo nas par pričali o onoj Tuzlanki :mrgreen:
Prije tri dana sam znao da dolazi
Jest dobro j.bavati, pričao mi jaran on gledao kako neki lik j.be. Ovako nekako to izgleda. 🤣

Lavcina
Postovi: 1741
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 15 maj 2024, 20:21

Doveo amidza i sultana, da vidi, da nismo gdje ograjisali ili smo samo toliko smotani

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 15 maj 2024, 20:21

Ovakvi ljudi ne dolaze nikad đaba, il je došo da uzme sta god ili da upumpa neke cifre

Povedi nas Abdulaše zajedno s Tanom i Mirvicem

Ayla potrbusi se, to bar umijes, baci cini oko Sultana
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Lik
Postovi: 5589
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 15 maj 2024, 20:23

Nicemu se ne nadam od Tana i ovog sultana. I kad bi nesto htjeli ovi nasi klocevi bi to sjebali. Bezveze se lozi raja, a ovi neki ih jos hajcaju.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
kempes
Postovi: 2364
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 15 maj 2024, 20:48

Ne dolazi se bezveze, nešto se sprema, golemo.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 15 maj 2024, 20:55

Nemam neke informacije( da me ne napadne samoisticanja :urnebes: ) osim što se jučer već pričalo da će neki milijarder doći sa Tanom. Ali na stranu to, nije sigurno došao bezveze, u nešto planira ulagati, a u šta konkretno vidjet ćemo.
Nadam se da će čika Abdullah ima želju da se malo igra football managera u Bosni, pa da jedno 10 miliona eura uloži u prvi tim i akademiju, i malo nam stadion renovira( ništa previše, jedna Bordo Arena, ne tražimo puno :mrgreen: ).
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 maj 2024, 20:58

mosarajvosa83 je napisao/la:
15 maj 2024, 17:41
Imajul sta botine protiv kralja Malezije?
Ima samo jednu zenu,a nekakav kao kralj, ma bjezi ba sta ce nam ta sirotinja :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ronaldo99 i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []