FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tek objavljeno da je doso a već svi imaju info zbog cega je tu i sta ce se radit.
Pa sto niko nije znao da će doc.
Pa sto niko nije znao da će doc.
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: FK Sarajevo
Nikad poraz, samo lekcija.
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A ona stavka rezerve 22 M si zaobišaoMortemHz je napisao/la: ↑15 maj 2024, 18:32HŠK Zrinjski - 13,68MSamoDaKazeem je napisao/la: ↑13 maj 2024, 14:16E da čujemo sada one što su govorili da nam je budzet tu negdje sa Zrinjskim i Borcem![]()
FK Sarajevo - 11,05M
FK Borac - 8,33M
Šta treba?![]()
Nepokriveni višak rashoda 33 M .
Zadnja izmjena: SamoDaKazeem, dana/u 15 maj 2024, 19:12, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Ovi što pišu što su čuli ovo je gore nego kad smo nas par pričali o onoj Tuzlanki 
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Ima li ko da nam ovako poreda budjete za ovu godinu pa da fino malo raju informisemo cisto da znaju levati kako stoje stvari a i dusmani da se uznemire... A sto se tixe Tana i Mirvica nadamo se da ce se uspjeti sve dogocoroto sa ovim milionerom te da cemo konacno poceti sa ozbiljnom gradnjom svega sto treba ali ne treba najavljivat nista jer nasi mediji jedva cekaju prvi kiks da nas razapnu a znas nas... A sto se tixe ovi sto pljuju nas klub i tana i mirvica kao turkih ajde Admine banuj ovog mitomana!Morpheus je napisao/la: ↑15 maj 2024, 18:38Je li ovo fakat ovako? Pa čemu onda priča kako mi trebamo sve gaziti kao da su HNK Neum? Nije loš budžet ni od Borca.MortemHz je napisao/la: ↑15 maj 2024, 18:32HŠK Zrinjski - 13,68MSamoDaKazeem je napisao/la: ↑13 maj 2024, 14:16E da čujemo sada one što su govorili da nam je budzet tu negdje sa Zrinjskim i Borcem![]()
FK Sarajevo - 11,05M
FK Borac - 8,33M
Šta treba?![]()
Re: FK Sarajevo
Joj jest nas tesko nahajcati 
Hajde nadam se na hajr..
Hajde nadam se na hajr..
- PeppermintSA
- Postovi: 3489
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nece biti nista…
Re: FK Sarajevo
Mirvic se malo naljutio, te je upregao sa svih strana, ovaj prelazni ce biti pornic, a i nesta bi kao gradili
Zadnja izmjena: guadalupe, dana/u 15 maj 2024, 19:18, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Nije ovaj lik sa Tanom mala riba, ima razloga.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- skullcrusher
- Postovi: 1192
- Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hajmo sad makete Butmira, Otoke, Koseva svi hahahaha, salim se drago mi je pa sta god bilo bolje nego da nam je dosadno.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...
Sarajevo ljubavi moja...
Re: FK Sarajevo
Jest dobro j.bavati, pričao mi jaran on gledao kako neki lik j.be. Ovako nekako to izgleda.
Re: FK Sarajevo
Doveo amidza i sultana, da vidi, da nismo gdje ograjisali ili smo samo toliko smotani
Re: FK Sarajevo
Ovakvi ljudi ne dolaze nikad đaba, il je došo da uzme sta god ili da upumpa neke cifre
Povedi nas Abdulaše zajedno s Tanom i Mirvicem
Ayla potrbusi se, to bar umijes, baci cini oko Sultana
Povedi nas Abdulaše zajedno s Tanom i Mirvicem
Ayla potrbusi se, to bar umijes, baci cini oko Sultana
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Re: FK Sarajevo
Nicemu se ne nadam od Tana i ovog sultana. I kad bi nesto htjeli ovi nasi klocevi bi to sjebali. Bezveze se lozi raja, a ovi neki ih jos hajcaju.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
Re: FK Sarajevo
Ne dolazi se bezveze, nešto se sprema, golemo.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nemam neke informacije( da me ne napadne samoisticanja
) osim što se jučer već pričalo da će neki milijarder doći sa Tanom. Ali na stranu to, nije sigurno došao bezveze, u nešto planira ulagati, a u šta konkretno vidjet ćemo.
Nadam se da će čika Abdullah ima želju da se malo igra football managera u Bosni, pa da jedno 10 miliona eura uloži u prvi tim i akademiju, i malo nam stadion renovira( ništa previše, jedna Bordo Arena, ne tražimo puno
).
Nadam se da će čika Abdullah ima želju da se malo igra football managera u Bosni, pa da jedno 10 miliona eura uloži u prvi tim i akademiju, i malo nam stadion renovira( ništa previše, jedna Bordo Arena, ne tražimo puno
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Ima samo jednu zenu,a nekakav kao kralj, ma bjezi ba sta ce nam ta sirotinja
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.





