FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
69
34%
Ne
136
66%
 
Ukupno glasova: 205

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 17 maj 2024, 20:24

Ibricicu seres puno na instagramu. Nek mu neko prenese.
NEMA NAZAD

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54757
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 maj 2024, 20:25

Maroon1946 je napisao/la:
17 maj 2024, 20:14
PeppermintSA je napisao/la:
17 maj 2024, 19:20
slika

Good news su?
Dobre vijesti



:lolno:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Surreal
Postovi: 7730
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 17 maj 2024, 20:38

Joj Senijad k'o kakav influencer.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
H8Z7
Postovi: 4480
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 17 maj 2024, 20:40

Nije mi drago zbog Ibričića ali eto, ovakvo ponašanje nije dolazilo pozicije na kojoj je.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2076
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 17 maj 2024, 20:58

TurkishAirlines je napisao/la:
17 maj 2024, 10:45
BegovicRamiz je napisao/la:
16 maj 2024, 23:50
hoce li biti kakvih izlaznih transfera
nemoj kad portali objave da bude znao sam ja
Sta radis zenama, Ramize

Vodimo ljubav, a ne rat

slika
Imam 30 i kusur a i dalje me zele

Avatar
tabba77
Postovi: 2388
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 17 maj 2024, 20:59

H8Z7 je napisao/la:
17 maj 2024, 18:11
AVNOJ je napisao/la:
17 maj 2024, 18:05
H8Z7 je napisao/la:
17 maj 2024, 16:19

Ti baš pratiš ove nogometne tokove nema šta, svaka čast.
De mi reci jel ona sportki direktor Hajduka što je bio onaj litvanac jel negdje našao neki klub.
Dobar bi nam bio sa SD-a.

To mi je buduća profesije ako Bog da. :)
Ugovor mu ističe 30.6. i neće ga produžiti, Fabrizio Romano piše da ima ponude iz Engleske, Njemačke i Italije. Pa kakva je šansa, iskreno nikakva ako mene pitaš.
Još kad se doda da je u Hajduku imao 20K eura mjesečno. :think:

P.S. ne znam autora ali svaka mu čast ovo je prejako. :urnebes:
:wave:
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti


Avatar
FCUM
Postovi: 7160
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 17 maj 2024, 21:55

PeppermintSA je napisao/la:
17 maj 2024, 20:22
ili ostaje ili su dogovorili pozamašnu svotu za raskid
Prije ovo drugo :D
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

ŠTA_JE
Postovi: 1066
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 17 maj 2024, 21:56

BegovicRamiz je napisao/la:
17 maj 2024, 20:58
TurkishAirlines je napisao/la:
17 maj 2024, 10:45
BegovicRamiz je napisao/la:
16 maj 2024, 23:50
hoce li biti kakvih izlaznih transfera
nemoj kad portali objave da bude znao sam ja
Sta radis zenama, Ramize

Vodimo ljubav, a ne rat

slika
Imam 30 i kusur a i dalje me zele
Ramiz aka Kahveni mlin! :clap:

DzemoSmjecanin
Postovi: 9
Pridružen/a: 05 mar 2024, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DzemoSmjecanin » 17 maj 2024, 22:10

FCUM je napisao/la:
17 maj 2024, 21:55
PeppermintSA je napisao/la:
17 maj 2024, 20:22
ili ostaje ili su dogovorili pozamašnu svotu za raskid
Prije ovo drugo :D
Vjerovatno, još ako ide Jular, sigurno ih i tu ima.

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 504
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 17 maj 2024, 22:16

Ako Rozman ostane, ovi zabrinuti navijaci na aparatima ce biti :tralala:
1946

Morpheus
Postovi: 1393
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 17 maj 2024, 22:20

DzemoSmjecanin je napisao/la:
17 maj 2024, 22:10
FCUM je napisao/la:
17 maj 2024, 21:55
PeppermintSA je napisao/la:
17 maj 2024, 20:22
ili ostaje ili su dogovorili pozamašnu svotu za raskid
Prije ovo drugo :D
Vjerovatno, još ako ide Jular, sigurno ih i tu ima.
:rol: :rol: :rol:

Bože sačuvaj

Avatar
skullcrusher
Postovi: 974
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 17 maj 2024, 22:26



Nesto mi naumpade ova tekma huhhh
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

James1987
Postovi: 200
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 17 maj 2024, 22:47

Ako stavrno Rozman ostaje to je konačno dobar potez Mirvic

bordobijeli
Postovi: 14290
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 17 maj 2024, 23:05

skullcrusher je napisao/la:
17 maj 2024, 22:26


Nesto mi naumpade ova tekma huhhh
Kako je sjever tu utakmicu grmio, strahota.

Avatar
PikachuSA
Postovi: 524
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PikachuSA » 17 maj 2024, 23:24

skullcrusher je napisao/la:
17 maj 2024, 22:26


Nesto mi naumpade ova tekma huhhh
Prva tekma koja mi padne na pamet pri pomenu Haskićevog mandata u našem klubu.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Avatar
avalkaB
Postovi: 85
Pridružen/a: 12 apr 2024, 06:30
Lokacija: Sarajevo, 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la avalkaB » 17 maj 2024, 23:39

Jel se ide na derbi omladinaca? :opaopa:
Season 2022/2023 goals:
https://www.youtube.com/watch?v=abztBASD7qo&t

Season 2023/2024 goals:
https://www.youtube.com/watch?v=ssV5io6Bmx4

𝒔𝒊𝒏𝒄𝒆 1946

Amcho1
Postovi: 829
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 17 maj 2024, 23:41

Osttribine je napisao/la:
17 maj 2024, 06:19
Amcho1 je napisao/la:
17 maj 2024, 00:36
Osttribine je napisao/la:
16 maj 2024, 17:17


Ali ovo je fascinantno, cijelu sezonu ih nazivaju bijedom, prosjacima, kanticarima, a onda povjeruju da smo mi sa finansijama tu negdje u istom rangu. Tesko prihvatiti cinjenicu da se na rezultatskom planu lose radi, o cemu nas nekoliko pisemo povremeno (bar ja, ima ih/vas koji svakodnevno o tome pisu istina), da Sarajevo nikad nakon rata nije svezalo tri sezone u kojima je na cetvrtom mjestu zavrsavalo. Da od te tri sezone dva puta u Evropu izlazis jer ti je neko drugi omogucio da te i cetvrta pozicija vodi u Evropu, a jednu sezonu si ostao bez iste.

S obzirom kolika se sredstva ulazu u igracki kadar mogli smo i morali vise, ok, ne bi smo bili prvaci i da smo imali perfektnu sezonu, ali ne mozes pravdati ni ove tri u kojima za prvacima drzave si sakupio ukupni zaostatak od 100 i kusur bodova. Shvatite "pozitivci" da ne mozemo svi imati isto misljenje i zabiti glavu u pijesak i mitomaniju siriti kako su nam svi drugi krivi za lose rezultate. Ako vam se ne citaju postovi ljudi koji drugacije misle, a nemate argumentovan odgovor sem ove suplje floskule "idite na svoje teme, zeljovci, husrefovci, mahalasi itd" onda jednostavno iskoristite tu opciju blokiranja odredjenog forumasa i zavrsite pricu. Zivite onda u uvjerenju da smo mi najbolja ekipa ali eto neko nam ne da, da bar budemo drugi ili treci na tabeli za promjenu. Forum i jeste da se razmijenjuju misljenja, koja bi fora bila sada da svi pisemo isto pa nebitno bilo ono pozitivno ili negativno, zato i ne stavljam nikoga na listu "gnjavatora" jer zelim vidjeti kakvo je generalno misljenje navijaca Sarajeva, ali dobro.
Suštinski problem jeste upravo u javnom spinovanju putem medija , a zašto?

Svi žele instant rezultat, a pored instant rezultata žele konstantne promjene. Svi bi da se pitaju i odlučuju šta je dobro za klub, a šta ne i kako klub treba da funkcioniše. Šta sa novcem i sa koliko novca treba da radi, ko da bude direktor, ko da bude trener, ko treba da igra i sve dok je takva situacija ispunjavanja želja navijačima, nama nema napretka, zapamtite to.

Onog trenutka kada klub čvrsto stane i kaže "u politiku kluba i u ciljeve kluba se može samo i isključivo miješati klub, za sve radnje i odluke se pita i odlučuje isključivo klub" tog trenutka ćemo krenuti naprijed. Dizanje kluba na veći nivo je isključivo zadatak kluba i uposlenih ljudi u istom. Zadatak navijača je sve ali nikako ne može da bude miješanje u politiku kluba.

U demokratskom društvu priznajem i prihvatam da je dozvoljeno pohvaliti ali i uputiti kritiku, ipak ukoliko je ta kritika ili pohvala po svaku cijenu forsirana više puta svakodnevno onda niti je to pohvala niti je to kritika, već se radi o nekoj čudnoj namjeri ili interesu.

Lijep pozdrav
Isto se moze reci onda da je u necijem interesu da spinuje svakodnevno na ovom forumu da su ovi rezultati dobri i da su nam svi drugi krivi sto ne mozemo bolje ostvariti. Ne znam o kakvom instant rezultatu govoris, nama su tri sezone zaredom katastrofa, a ne vidimo neke pomake da se nesto konkretno radi da bi smo se poboljsali sem eto sto nam je dosadilo mijenjati pa eto trpili bi smo Rozmana koji je napravio rezultat koji bi mogao i svaki domaci trener da se ne lazemo.
O tome koliko se navijaci pitaju i uplicu ti je pokazano potezom MIrvica imenovanjem Varesanovica za trenera i ako su mu noc prije Horde zla javno najavile da ce klub izgubiti podrsku najvatrenijih navijaca na domacim utakmicama ukoliko se taj njegov naum ostvari. Znamo dalje svi sta je bilo i da smo ostali bez Hz na domacim tekmama, tako da ta prica da smo mi navijaci nekoga otjerali je potpuno suplja. Mi mozemo iskazati nezadovoljstvo ili na tribinama ili na forumima ali ne pije to puno vode. A rezultati naseg kluba jesu za iskazivanje nezadovoljstva to je cinjenica, niti jedan navijac Sarajeva sa ovim ne smije biti zadovoljan, da uz ovolika novcana ulaganja postajes prosjek nase lige gdje te razvaljuju neke Sloge, Zvijezde, SB itd, i da se zadovoljajemo porazom od Zrinjskog golom razlike. Jednostavno hocemo bolje rezultate,

LP i tebi.
Skoro pa niko ne spinuje da su rezultati uredu, čak i ne vidim da je neko pretjerano zadovoljan jer i nema nekog razloga da budemo zadovoljni ali konstantni medijski presing nama ne donosi ništa dobro. Zašto da taj medijski presing i spinovanje bude poguran i ohrabren od strane naših navijača? Kažeš navijači nisu nikoga otjerali, a surova istina je da su navijači otjerali koga zu poželjeli da otjeraju od trenera do igrača. Tačno je da su određena tjeranja bila u podjeljenom aspektu shvatanja istok/sjever/ostali, ali svakako su bila produktivna tjeranja. Jedan ogromni problem je upravo to što su naši navijači podjeljeni i svako fura svoju furku, jednostavno nismo složni i to je surova istina. Ponekad imam osjećaj da recimo sjever, a gdje sam također nekada bio odnosi se prema ostalim navijačima FKS kao prema navijačima drugog kluba? Dok istok fura svoju furku, ne ebe živu silu i nerijetko pretjeruje sa psovkama i uvredama igracima. Članstvo u FKS je za sve navijače jedinstveno i ne vidim zašto bi bilo koja skupina navijača bila priviligovana i zašto bi bilo koja skupina trebala da ima veće pravo glasa. Modul gdje ćeš svakom ugoditi ne postoji po principu "nije se rodio ko je narodu ugodio", tako da je najpoštenije i jedini ispravan put da se nikome ne ugađa. Nek svako radi svoj posao, struka svoj, a navijači svoj. Naš mentalitet je poznat po tome da nismo spremni čekati, to ti pokazuje mnogo primjera u životu gdje bi ljudi lovu preko noći, bez rada, truda i zalaganja. U 90% slučajeva tu nema uspjeha i nastavlja se život u mašti i kokuzluku jer jednostavno proces se preskače. To je i kod nas u klubu slučaj, nema truda, rada i zalaganja u kontinuitetu vremenskom po istom procesu, jednostavno nema čekanja, a rezultat svega toga je to što sada imamo. Lijep pozdrav
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
nokee
Postovi: 2303
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 18 maj 2024, 08:53

DzemoSmjecanin je napisao/la:
17 maj 2024, 22:10
FCUM je napisao/la:
17 maj 2024, 21:55
PeppermintSA je napisao/la:
17 maj 2024, 20:22
ili ostaje ili su dogovorili pozamašnu svotu za raskid
Prije ovo drugo :D
Vjerovatno, još ako ide Jular, sigurno ih i tu ima.
Joj pitarluka :urnebes:

Riki10HZ
Postovi: 311
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 18 maj 2024, 09:12

Posto su dusmani uspjeli opet unijeti nemir medju navijace a evo opet se ispostavilo da sko nasjeli jer Rozman ostaje ali su uspjeli ljudi da sada nametnu presing na ekipu opet. Ako se kojim slucajem ispadne Evropa ili bude gubilo na Kosevu od nekog prorivnika ide zvizdanje indijanaca kao proriv Zvijezde i pjevanje odlazi Simone. Jer to je i bio cilj da ae uradi. Ako ne tad na pocetku sezone prvi primljeni gol kuco ide zvizdanje i tako dok se ne otjera... Tuzno kakve navijace imamo cast izuzecima koji su ovdje zajedno sa mnom ikazivali da je ovo samo medijska hajka i slicno ali nemos ti mahalasima objasnit nista. Daj samo da se mahala i da se nesto desava... Fuj

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dariovfc, perodeformero i 74 gosta.