nicazedobagro je napisao/la: ↑19 maj 2024, 00:38
Nisu ispostovali dogovor za karte
Igrac od 19 godina psuje majku Damjanovicu
Kamenovali autobus
Danas ste pokazali da ste jedna velika rinaka, a ne neki ozbiljni klub.
Za karte ne znam kako su dogovarali, al opet nije trenutna uprava dogovarala.
Ako je bilo da idu besplatne za gostujuce u oba navrata, koliko god da ih bude, onda je supacki.
Ako je bilo pod nekim drugim uslovima, onda mozda i ima opravdanja.
Psovanje igraca je stvar kucnog odgoja, mada mislim da i toga ima skoro na svakoj utakmici, samo se ne iznosi u javnost za razliku od ovog danas.
A da je sramota da igrac od 19 godina psuje protivnickom treneru, sramota je.
Za kamenovanje autobusa po meni iskljucivi krivac je mup, koji je dozvolio da iko ima priliku da dodje u tu situaciju i da kamenuje bus.