Premijer liga BiH - aktuelno

erititerum
Postovi: 34
Pridružen/a: 09 apr 2024, 10:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la erititerum » 21 maj 2024, 01:06

Addo1922 je napisao/la:
21 maj 2024, 00:21
slika

:puke:
Isti "vajb" 😁


slika

Avatar
stojko
Postovi: 1745
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuel

Post Postao/la stojko » 21 maj 2024, 01:19

Bistriksg je napisao/la:
20 maj 2024, 23:59
Devedesetka je napisao/la:
20 maj 2024, 23:53
Bistriksg je napisao/la:
20 maj 2024, 23:39


Gledaj ovo pasce pitarsko iskompleksirano
Al' ništa ne spominješ meraku? :urnebes:
Budi realan i procitaj opet sta je napisao
Nista lose nije napisao. Onom je svaki post isti.

19vendetta87
Postovi: 4931
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 maj 2024, 01:20

Zasto se ignorise povratak RA na tribinu prvi put bez trasnova?
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3747
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 21 maj 2024, 01:22

19vendetta87 je napisao/la:
21 maj 2024, 01:20
Zasto se ignorise povratak RA na tribinu prvi put bez trasnova?
RA?

LaHaineLaHaine
Postovi: 545
Pridružen/a: 02 nov 2022, 16:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LaHaineLaHaine » 21 maj 2024, 01:22

Dobro vas je, ne placite vise jeebo vas Borac. Prvaci smo i to je to. Strpite se jos neko vrijeme, otice Vico, otice Borac u prvu RS, doce neki novi Vico pa cete dzigere svoje jesti opet svakako. Uzivajte u momentu

Avatar
stojko
Postovi: 1745
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 21 maj 2024, 01:27

19vendetta87 je napisao/la:
21 maj 2024, 01:20
Zasto se ignorise povratak RA na tribinu prvi put bez trasnova?
Kakav kurrcev ra, sta ti je to?

Ako mislis na vRAbcicku magaRAd, UGASENI SU!

gegenpress
Postovi: 36
Pridružen/a: 17 avg 2023, 12:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la gegenpress » 21 maj 2024, 05:48

Dobro haj, šta ste stali tu sad kukat, bilo je jasno da će uzet titulu, još tamo na početku sezone kada je tadašnji presjednik Milan Tegeltija izjavio da uzimaju titulu, nego evo još jedno kolo je ostalo, hoće li sad premijerligaši sjest sa Mirvićem?

Što se tiče "mojih" plavih, nadam se da će pristati, nije to samo za FKS već za sve, jučer Igman, sutra Željo, Sarajevo, Velež....razgovarajte.

:bih:

Mostarac1974
Postovi: 478
Pridružen/a: 05 nov 2019, 22:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarac1974 » 21 maj 2024, 07:13

Dovoljno je 4 kluba da se dogovere na prvu krađu da neće igrati ligu dok se NESMJENI SUDSKA ORGANIZACIJA i UEFI zajedoička izjava sa argumentima o kriminalu u SAVEZU.Vidio bi svak da ima rezultata.Ko će nastavit ligu bez 4 kluba a da se neskrene pažnja javnosti i UEFE.Tajni dogovor i pit će vode sigurno! :salut:

mosarajvosa83
Postovi: 5432
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 21 maj 2024, 07:40

Kakvi bolesnici jbte dan i hebaci na baterije

Tempero
Postovi: 608
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 21 maj 2024, 07:48

Razlog zasto ljudi ne dolaze na utakmice u BL je jucerasnja utakmica. To cak i oni pisu po forumu. Realni ljudi naravno.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2535
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 21 maj 2024, 07:50

Kako nam je Jovo jutros, da li ga grudi jos uvijek bole od ovog horor prekrsaja?

slika
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61847
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 21 maj 2024, 07:50

gegenpress je napisao/la:
21 maj 2024, 05:48
nego evo još jedno kolo je ostalo, hoće li sad premijerligaši sjest sa Mirvićem?
To ti je završena priča, Mirvić je dogovorio sve što je trebao dogovoriti za sljedeću sezonu. Sa Vicom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zeko87
Postovi: 2279
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 21 maj 2024, 07:55

TheNoblesMo je napisao/la:
20 maj 2024, 21:05
KONTRASVIH je napisao/la:
20 maj 2024, 20:40
Mozes li napisati imena tih sudija koji su sudili u korist Zelje? Hvala
Ne mogu, ne sjećam se. Ostalo mi je u sjećanju da su nekoliko kola za redom bili suspendirani suci. Ako griješim, ispričavam se, ima sigurno tu forumaša koji se sjećaju bolje od mene ili im se da tražit po internetu. Ali nisi shvatio poantu, nije mi bio cilj prozivati Želju. Pomagalo se i Zrinjskom, i Želji, i Sarajevu, ali nikome se nije ovoliko pomagalo. Mogu ti reći primjer kad se puno više pomoglo Zrinjskom nego u Bijeljini. Zrinjski protiv Goška igrao, završilo 3-2, ne znam koja sezona ali bio je Feđa Dudić trener Goška. Sudac 2 penala poklonio Zrinjskom, tribine u Mostaru počele zviždati kad je drugi dosuđen. Mene bilo sramota te pobjede. Ali to je bila jedna utakmica, imao je svatko takvih utakmica, ali nitko nikada nije imao cijelu sezonu takvu, sve do sada.
Ovo je sva poenta ove farse. Bravo za komentar! Kako jadnog prvaka imamo da mu se morala 32 kola vršiti protekcija da bi osvojio titulu. Nekad si imao većinu prvenstva ok, pa povremeno budu neke situacije, ovo je prešlo sve granice bahatosti. Jedino pohvalno što su to i normalna raja iz Banjaluke skontala pa nisu ni htjeli da učestvuju u toj sramoti.. Ono što je gore od ove lakrdije je šutnja medija, klubova, sportista, bivših, sadašnjih i td.

Eto gospodo, završila se liga, hajte pokrenite taj sastanak koji bi vodio ka udruženju klubova, isprsite se i pokrenite priču da klubovi organizuju takmičenje isl.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

zrinjamo
Postovi: 226
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zrinjamo » 21 maj 2024, 08:05

Ono što je nestvarno je, ako sam u pravu, a mislim da jesam, Komitet za suđenje, niti itko iz Saveza, u ovoj sezoni nije objavio koju su suci kažnjeni, ako jesu kako, koliko i zbog kojih grešaka.
Kao Sjeverna Koreja, ustvari i gore.

Avatar
nokee
Postovi: 2303
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 21 maj 2024, 08:09

Mostarac1974 je napisao/la:
21 maj 2024, 07:13
Dovoljno je 4 kluba da se dogovere na prvu krađu da neće igrati ligu dok se NESMJENI SUDSKA ORGANIZACIJA i UEFI zajedoička izjava sa argumentima o kriminalu u SAVEZU.Vidio bi svak da ima rezultata.Ko će nastavit ligu bez 4 kluba a da se neskrene pažnja javnosti i UEFE.Tajni dogovor i pit će vode sigurno! :salut:
Ma zavrsena je to prica. Jel vidis da se niko ni iz Igmana ne buni ni na jednu odluku? Mislis da ce oni pristati na sastanak a znaju da su ranije dogovorili opstanak u ligi.
Zrinjski-suti. Najvise je izgubio u ovoj situaciji gdje da je normalno Zrinjski bi bio prvak Borac bi se sa Velezom i Sar borio za ta mjesta koja vode u Evropu. I zasto ona nasi popularni plemici sute, sta vi mislite? Nikad se pobunili nisu a i oni su osteceni indirektno i direktno..?

I nemojte se nervirati bezveze, sve je namjesteno. Da je kojim slucajem Igman otkinuo bod ili tri, ima sljedeca utakmica, nas Zeljko, davno dogovorio sve, tu au ako zatreba. Njima opstanak. Na sta je taj klub spao. Najnize grane od nastanka.
Sljedece sezone nova ravaku ulazi u PLBiH zvana Radnik iz Bijeljine, kako ce tek oni da igraju po pravilima.. Cirkus se nastavlja..

Addo1922
Postovi: 544
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 21 maj 2024, 08:10

U Sjevernoj Koreji je dosta toga posteno, ovdje gotovo nista nije posteno

Kamaga11
Postovi: 1779
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 21 maj 2024, 08:13

Direktorcic je napisao/la:
20 maj 2024, 22:51
Virtu4l je napisao/la:
20 maj 2024, 22:49
Direktorcic je napisao/la:
20 maj 2024, 22:38
Oglasi se na temu oko zena molim te,fudbal nas ne zanima
Ne znam ti ja buraz više kakve su, ja sam svoju karijeru (uspješno) završio.

Jedino što primjećujem da je sad nemoguće procijeniti koliko imaju godina. Neke ovako kad vidiš na ulici, mogu imati 17 i 25, tako brzo napreduju.

A što se tiče "nafuranosti", ma to je svugdje isto. Po meni, najveći problem je što se uglavnom forcaju između sebe, jedna drugu hvale, jesi dobra, mačko, goriš, 'vako 'nako i onda pomisle da su baš toliko dobre.

Druga su vremena, sve se brzo mijenja, sve je dostupno, brže se sazrijeva i dobijemo to što danas imamo. Mada, ako si mangup, džaba joj sva nafuranost. Kad tad će pasti.
Ako si ovako filozofski sa njima vodio razgovore,nije ti karijera nesto uspjesna bila :urnebes:

Ali sve su drustvene mreze syebale danas,i prije su se kar.ale curice tamo na bali sijena a sad u audiju,nidje veze
Ti bi i sad da kar.as na bali sijena ili :rol: :rol:
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
nokee
Postovi: 2303
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 21 maj 2024, 08:16

bagniadiluca je napisao/la:
20 maj 2024, 21:54
nokee je napisao/la:
20 maj 2024, 21:34
Ma ovo sve treba rijesavati u institucijama saveza, ne znam sta se ljutite.
Samo u nasoj lijepoj drzavi je moguce da neko ovako bezobrazno grabi i krade a da niko ne reaguje ni na koji nacin.
I krasti ce se, naredne sezone manje, bice var, krupne greske ako budu htjeli ispraviti ce ali.. Ovaj je titula bila bitna pa da im u drugoj treba malo laksi vjetar u ledja da uzimaju i dalje..

Al neka, bosnjo je najgori u svemu ovome..
Upravo, svi vi ovdje na forumu se ibretite na navijače Borca, na igrače Borca, na sve koji vole Borac a svi navedeni su najmanje tj niti malo krivi za ovo što se dešava....Krivi su nalogodavci ovoga a Vico nije sam u savezu, i sve vi to vrlo dobro znate ali i dalje svoju nemoć, frustracije i bijes iskaljujete na one koje nisu krivi...Psujete, bacate kletve, proklinjete, sladite se naslovima koji su click bait na portalima koji zarađuju od vašeg psovanja, a niste u stanju da se organizujete i odete ispred zgrade saveza kako bi to u lice rekli svojim sugrađanima koji su krivi za ovo ! Pored svega togam licemjerstvo vam je jača strana, jer se ne smijete grohotom kada vama sudija ne dosudi ofsajd ili dosudi penal, nego to karakterišete kao sudijsku grešku i lafo osuđujete a ustvari se sladite (korona titula i komentari + đenaza Želje)....I da, sramota nas je lakrdija, naravno da jeste i sramota je da se ovako igraju sa fudbalom i ljudima koji vole fudbal, a da volimo Borac to nikada neće da prestane !
Vi ste sinoc pokazali sta mislite o svemu ovome, svojom posjetom. Vise je ljudi Stupcanicu pratilo kroz sezonu nego naseg vrlog saMpiona. Ali eto ima 2 milje SNSD glasaca koje dolaze na utakmice Borca, dokle je to doslo kod vas nebi me cudilo da vam pocnu organizovati autobuse da dolaze na utakmice Borca iz citave RS.
Sine ti si ili dijete ili si izgubio kompas. Vi nemate veze sa ovim, jok ima moja nana veze. Ko je dozvolio da vam politika udje u klub, gdje to jos ima? U koje klubu? Jednostavno moras priznati sebi da ste postali politicna organizacija a ne fudbalski klub.

A posjeta je rekla svoje. Nekad se Borac gledao, cak i kad se za opstanak borio..

Avatar
luckystrike
Postovi: 923
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la luckystrike » 21 maj 2024, 08:20

luckystrike je napisao/la:
20 maj 2024, 18:17
7ebem te borac!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54762
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MortemHz » 21 maj 2024, 08:27

Mostarac1974 je napisao/la:
21 maj 2024, 07:13
Dovoljno je 4 kluba da se dogovere na prvu krađu da neće igrati ligu dok se NESMJENI SUDSKA ORGANIZACIJA i UEFI zajedoička izjava sa argumentima o kriminalu u SAVEZU.Vidio bi svak da ima rezultata.Ko će nastavit ligu bez 4 kluba a da se neskrene pažnja javnosti i UEFE.Tajni dogovor i pit će vode sigurno! :salut:
5 klubova
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22 i 19 gostiju.