Premijer liga BiH - aktuelno

1921ljoze
Postovi: 624
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921ljoze » 22 maj 2024, 22:29

upohaluhizugnimda je napisao/la:
22 maj 2024, 22:03
bagniadiluca je napisao/la:
22 maj 2024, 21:39
1921ljoze je napisao/la:
22 maj 2024, 20:58
Kao sto sam rekao prije godinu i godinu opet unazad.
Borac je Dodikova igracka u koju svako ljeto ubaci milion maraka pomoci iz RS da plate igrace (te pare opet idu menadzerima vici bratu i ostalima) jasan je cilj bio ove godine samo TITULA jer imas sanse uci u grupe i uzeti 5 miliona samo za ulazak.....a ako ne uspije sta ga briga dao je narodne pare....sama posjeta govori sta ljudi misle u banja luci o borcu....od stadiona im nema nista nece se to gradit u klubu sve politika ....kad vico ode ili cak prije ako dodik digne sidro ceka ih pad iz kojeg se tesko vracaju.....sto je najgore to i oni znaju ali sute jer **** takvi su....
:bih: :bih:
Samo Borac u evropi neka Srpskom odzvanja !
:urnebes:

Neka kurcinom odzvanja, a i to je upitno i zavisi od najezde skakavaca. Mrs budalo jedna.
Nece tad skakavci a nema tad kosarke (beogradske brace ) a i fudbal zvezda partizan tek kasnije pocinju pa ce eto biti to puno.....poslije realnost
Tjeraju se ljudi sa istoka na zapad da se popuni tribina hahahahahaha

bagniadiluca
Postovi: 772
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 22 maj 2024, 22:33

1921ljoze je napisao/la:
22 maj 2024, 22:29
upohaluhizugnimda je napisao/la:
22 maj 2024, 22:03
bagniadiluca je napisao/la:
22 maj 2024, 21:39

Samo Borac u evropi neka Srpskom odzvanja !
:urnebes:

Neka kurcinom odzvanja, a i to je upitno i zavisi od najezde skakavaca. Mrs budalo jedna.
Nece tad skakavci a nema tad kosarke (beogradske brace ) a i fudbal zvezda partizan tek kasnije pocinju pa ce eto biti to puno.....poslije realnost
Tjeraju se ljudi sa istoka na zapad da se popuni tribina hahahahahaha
Čuj ti ispranog mozga, tjeraju ljude sa istoka na zapad da se popuni tribina, a fino poslali ljude na natkrivenu tribinu da ne kisnu bezveze..... :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
LETS GO FIGHTER

Licniznanstvenik
Postovi: 1256
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Licniznanstvenik » 22 maj 2024, 22:41

klub koji je razbio FKS birvaktile 0:8 blizu osvajanja Europske lige, još soli na ranu za tim vječnim BORD legende...
je li tako šefe? tako je Miki!

upohaluhizugnimda
Postovi: 595
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 22 maj 2024, 22:44

slika
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

1921ljoze
Postovi: 624
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921ljoze » 22 maj 2024, 22:45

bagniadiluca je napisao/la:
22 maj 2024, 22:33
1921ljoze je napisao/la:
22 maj 2024, 22:29
upohaluhizugnimda je napisao/la:
22 maj 2024, 22:03


:urnebes:

Neka kurcinom odzvanja, a i to je upitno i zavisi od najezde skakavaca. Mrs budalo jedna.
Nece tad skakavci a nema tad kosarke (beogradske brace ) a i fudbal zvezda partizan tek kasnije pocinju pa ce eto biti to puno.....poslije realnost
Tjeraju se ljudi sa istoka na zapad da se popuni tribina hahahahahaha
Čuj ti ispranog mozga, tjeraju ljude sa istoka na zapad da se popuni tribina, a fino poslali ljude na natkrivenu tribinu da ne kisnu bezveze..... :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
A ljudi se bunili htjeli ostati jel stalno dolaze na istok na kraju otisli kuci 🤣 al haj
Aj borac banjalucki :bow:
Eno na objavi Borac sampion od juce imate cca 160 lajkova hahahaha
Vise ima klub iz prve lige fbih

bagniadiluca
Postovi: 772
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 22 maj 2024, 22:49

1921ljoze je napisao/la:
22 maj 2024, 22:45
bagniadiluca je napisao/la:
22 maj 2024, 22:33
1921ljoze je napisao/la:
22 maj 2024, 22:29

Nece tad skakavci a nema tad kosarke (beogradske brace ) a i fudbal zvezda partizan tek kasnije pocinju pa ce eto biti to puno.....poslije realnost
Tjeraju se ljudi sa istoka na zapad da se popuni tribina hahahahahaha
Čuj ti ispranog mozga, tjeraju ljude sa istoka na zapad da se popuni tribina, a fino poslali ljude na natkrivenu tribinu da ne kisnu bezveze..... :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
A ljudi se bunili htjeli ostati jel stalno dolaze na istok na kraju otisli kuci 🤣 al haj
Aj borac banjalucki :bow:
Eno na objavi Borac sampion od juce imate cca 160 lajkova hahahaha
Vise ima klub iz prve lige fbih
Koliko ste jadni sa ovakvim komentarima, pa bolje vam je da ne trigerujete.....šta kaže isprani mozak 160 cca :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: 3244
Zadnja izmjena: bagniadiluca, dana/u 23 maj 2024, 07:42, ukupno mijenjano 1 put.
LETS GO FIGHTER

1921ljoze
Postovi: 624
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921ljoze » 22 maj 2024, 22:56

Sampioneeee sampiooooneeeeee ole ole ole ole

NoDi80
Postovi: 4927
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 23 maj 2024, 00:27

Pitarsam je napisao/la:
22 maj 2024, 21:22
NoDi80 je napisao/la:
22 maj 2024, 19:15
Prvo nastali se ste fuzijom Slobode i Udarnika ni jedni ni drugi s Koseva nisu
Drugo da smo i iz Ilijasa, nije ni bitno
Zeljo je trpo Slobodu, Udarnika, Torpedo i Sarajevo hahaha
Nodi,grom te ne ubio,pametniji si kad šutiš.
Al izgleda upalo ti nešto smiješno 🍆pa ti nije lako!
Izdrži,ne daj se.I dudlanje je za ljude hahaha🙄

Sezona 1945/1946 Zeljeznicar pobjedom protiv Borca u Banja Luci osvojio Republicku ligu BiH i kvalifikovao se za prvu sezonu lige SFRJ Jugoslavije koja pocinje 1946/1947
U toku te sezone dok je Zeljeznicar igrao sa Partizanom, Dinamom, Zvezdom, Hajdukom i ostalim prvoligasima
U tad vec drugoj ligi nastao je Torpedo fuzijom dva drugoligasa Sloboda i Udarnik
Torpedo je preuzeo bodove i prvo mjesto na tabeli od Udarnika koji je bio prvi
Igraci Zeljeznicara koji su igrali prvu ligu morali su preci u drugoligasa Torpedo i na kraju opet Velez vas pretekao i prvi zavrsio
Ostaje misterija kako se sezonu 1947/1948 Torpedo tad novimeno SDM Sarajevo kvalifikovalo u prvu ligu Jugoslavije kad je Velez prvi zavrsio sezonu prije u Republickoj Ligi BiH
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 23 maj 2024, 00:41

NoDi80 je napisao/la:
23 maj 2024, 00:27
Ostaje misterija kako se sezonu 1947/1948 Torpedo tad novimeno SDM Sarajevo kvalifikovalo u prvu ligu Jugoslavije kad je Velez prvi zavrsio sezonu prije u Republickoj Ligi BiH
Nema tu nikakve misterije kad su politički projekti u pitanju. Kad su trebali ispasti 1991. godine, proširila se liga i brojala 19 klubova. Toliko.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Miljacka
Postovi: 4042
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Miljacka » 23 maj 2024, 00:55

upohaluhizugnimda je napisao/la:
22 maj 2024, 22:44
slika
OK
slika

slika

slika

slika

slika
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Avatar
H8Z7
Postovi: 4701
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la H8Z7 » 23 maj 2024, 01:59

Kakvi su radovi na Tušnju? Ima li neko nešto više da zna?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Shategabri
Postovi: 14995
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 23 maj 2024, 07:57

Virtu4l je napisao/la:
23 maj 2024, 00:41
NoDi80 je napisao/la:
23 maj 2024, 00:27
Ostaje misterija kako se sezonu 1947/1948 Torpedo tad novimeno SDM Sarajevo kvalifikovalo u prvu ligu Jugoslavije kad je Velez prvi zavrsio sezonu prije u Republickoj Ligi BiH
Nema tu nikakve misterije kad su politički projekti u pitanju. Kad su trebali ispasti 1991. godine, proširila se liga i brojala 19 klubova. Toliko.
Tako je:

https://pressmediabih.com/vijesti/2022/ ... ti-vjecno/

https://interview.ba/2023/07/03/faul-u- ... ljeznicar/

I kad nam daju, ne daju nam jednako ;)

https://vlada.ks.gov.ba/aktuelnosti/nov ... e-stadiona

A ono, kad se treba graditi, to je za dobrobit svih građana, jel tako?

https://****.ba/sport/nogomet/ ... lji/477134

I niste vi politički projekt, nego eto onako tražite od FBiH, jel tako?

Treba imati obraza kad se ovakve stvari pišu. Znaš, neko je politički projekat, a neko radnička klasa, a milioni se od institucija slijevaju u klub.
Jel tako?

Šta ja imam tebi pisati, ti ćeš opet nešto spinovati ili se praviti lud.
Koševo Zapad

Addo1922
Postovi: 571
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 23 maj 2024, 08:08

H8Z7 je napisao/la:
23 maj 2024, 01:59
Kakvi su radovi na Tušnju? Ima li neko nešto više da zna?
I mene zanima.

Nije se moglo naci rjesenje pa goste smjestiti na drugu tribinu/sektor? Domacih bude izmedju 70 i 150 ima mjesta za sve jbm.

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la admin » 23 maj 2024, 08:28

Jučer sam izbrisao temu Baždara jer je svega bilo osim sporta. Vas ću još jednom zamoliti da se držite samo sporta da ne bih morao i ovu temu ukloniti. Takodjer, postavljanje linkova za stream je strogo zabranjeno. Neću više upozoravati jer tri mjeseca sam se trudio, ali nisam dobio pozitivan odgovor od vas. Jos jednom molim, samo sport, sve ostalo ćemo strogo kažnjavati. Hvala.

Avatar
nokee
Postovi: 2334
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 23 maj 2024, 09:16

bagniadiluca je napisao/la:
22 maj 2024, 17:31
nokee je napisao/la:
21 maj 2024, 08:16
bagniadiluca je napisao/la:
20 maj 2024, 21:54

Upravo, svi vi ovdje na forumu se ibretite na navijače Borca, na igrače Borca, na sve koji vole Borac a svi navedeni su najmanje tj niti malo krivi za ovo što se dešava....Krivi su nalogodavci ovoga a Vico nije sam u savezu, i sve vi to vrlo dobro znate ali i dalje svoju nemoć, frustracije i bijes iskaljujete na one koje nisu krivi...Psujete, bacate kletve, proklinjete, sladite se naslovima koji su click bait na portalima koji zarađuju od vašeg psovanja, a niste u stanju da se organizujete i odete ispred zgrade saveza kako bi to u lice rekli svojim sugrađanima koji su krivi za ovo ! Pored svega togam licemjerstvo vam je jača strana, jer se ne smijete grohotom kada vama sudija ne dosudi ofsajd ili dosudi penal, nego to karakterišete kao sudijsku grešku i lafo osuđujete a ustvari se sladite (korona titula i komentari + đenaza Želje)....I da, sramota nas je lakrdija, naravno da jeste i sramota je da se ovako igraju sa fudbalom i ljudima koji vole fudbal, a da volimo Borac to nikada neće da prestane !
Vi ste sinoc pokazali sta mislite o svemu ovome, svojom posjetom. Vise je ljudi Stupcanicu pratilo kroz sezonu nego naseg vrlog saMpiona. Ali eto ima 2 milje SNSD glasaca koje dolaze na utakmice Borca, dokle je to doslo kod vas nebi me cudilo da vam pocnu organizovati autobuse da dolaze na utakmice Borca iz citave RS.
Sine ti si ili dijete ili si izgubio kompas. Vi nemate veze sa ovim, jok ima moja nana veze. Ko je dozvolio da vam politika udje u klub, gdje to jos ima? U koje klubu? Jednostavno moras priznati sebi da ste postali politicna organizacija a ne fudbalski klub.

A posjeta je rekla svoje. Nekad se Borac gledao, cak i kad se za opstanak borio..
Majstore, ja nisam rekao da mi nemamo veze sa ovim nego da nismo krivi, a tu mislim na navijače....Što se tiče posjete u po u 17:00h u BL gradu i po kiši, ja prezadovoljan, a gdje si ti gledao prije Borac ja ne znam, il si izgubio kompas ili pojma nemaš, jer na gradskom se uvijek znalo kad je posjeta dobra, a to je dobar prozivnik ili evropa....za kraj jedna za @Suvorov

slika
Prvo sto se tice posjete, nije bitna samo utakmica gdje uzimas titulu ( i dodje ti, koliko? 3000) nego prosjek kroz sezonu. Jadno i bijedno da neko Posusje ( uz duzno postovanje) gradic od par hiljada stanovnika ima prosjecno vecu posjetu. Naravno da ste time sve rekli. Uzmi u obzir vasu posjetu kad ste prvu titulu uzeli na prosjek, euforiju itd. Neuporedivo. Izgleda da ti nisi upoznat.

Drugo, cuj nismo mi navijaci krivi. Pa nesto nisam vidio ni da se bunite sto vam je SNSD postao klub. Stvano ste jedinstven slucaj. Sta kaze Tegeltija? Vise je odluka sudaca na stetu Borca islo nego u korist. Pa covjece, koji level mitomanije i iskrivljivanja istine, nevjerovatno. Stvarno prekucavate.

Addo1922
Postovi: 571
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 23 maj 2024, 09:21

nokee je napisao/la:
23 maj 2024, 09:16
bagniadiluca je napisao/la:
22 maj 2024, 17:31
nokee je napisao/la:
21 maj 2024, 08:16


Vi ste sinoc pokazali sta mislite o svemu ovome, svojom posjetom. Vise je ljudi Stupcanicu pratilo kroz sezonu nego naseg vrlog saMpiona. Ali eto ima 2 milje SNSD glasaca koje dolaze na utakmice Borca, dokle je to doslo kod vas nebi me cudilo da vam pocnu organizovati autobuse da dolaze na utakmice Borca iz citave RS.
Sine ti si ili dijete ili si izgubio kompas. Vi nemate veze sa ovim, jok ima moja nana veze. Ko je dozvolio da vam politika udje u klub, gdje to jos ima? U koje klubu? Jednostavno moras priznati sebi da ste postali politicna organizacija a ne fudbalski klub.

A posjeta je rekla svoje. Nekad se Borac gledao, cak i kad se za opstanak borio..
Majstore, ja nisam rekao da mi nemamo veze sa ovim nego da nismo krivi, a tu mislim na navijače....Što se tiče posjete u po u 17:00h u BL gradu i po kiši, ja prezadovoljan, a gdje si ti gledao prije Borac ja ne znam, il si izgubio kompas ili pojma nemaš, jer na gradskom se uvijek znalo kad je posjeta dobra, a to je dobar prozivnik ili evropa....za kraj jedna za @Suvorov

slika
Prvo sto se tice posjete, nije bitna samo utakmica gdje uzimas titulu ( i dodje ti, koliko? 3000) nego prosjek kroz sezonu. Jadno i bijedno da neko Posusje ( uz duzno postovanje) gradic od par hiljada stanovnika ima prosjecno vecu posjetu. Naravno da ste time sve rekli. Uzmi u obzir vasu posjetu kad ste prvu titulu uzeli na prosjek, euforiju itd. Neuporedivo. Izgleda da ti nisi upoznat.

Drugo, cuj nismo mi navijaci krivi. Pa nesto nisam vidio ni da se bunite sto vam je SNSD postao klub. Stvano ste jedinstven slucaj. Sta kaze Tegeltija? Vise je odluka sudaca na stetu Borca islo nego u korist. Pa covjece, koji level mitomanije i iskrivljivanja istine, nevjerovatno. Stvarno prekucavate.
Tegeltija potkovani je na drogama
https://sportsport.ba/fudbal/fk-borac-m ... nje/455902

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 23 maj 2024, 09:28

Shategabri je napisao/la:
23 maj 2024, 07:57
I kad nam daju, ne daju nam jednako ;)
Kriminal je i to što vam uopšte daju. FK Sarajevo je privatni klub i kao takav ne može dobijati novac iz budžeta. :stop: :wave:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Shategabri
Postovi: 14995
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 23 maj 2024, 09:46

Virtu4l je napisao/la:
23 maj 2024, 09:28
Shategabri je napisao/la:
23 maj 2024, 07:57
I kad nam daju, ne daju nam jednako ;)
Kriminal je i to što vam uopšte daju. FK Sarajevo je privatni klub i kao takav ne može dobijati novac iz budžeta. :stop: :wave:
Oba kluba su registrovana kao udruženja građana ;)

Nego, reci mi jel sve po zakonu?
Nije opravdano davati iz budžeta grant za izmirivanje duga za porez. Ali, ta mogućnost izmirenja duga je stvorena odlukom Vlade FBiH. A meni je Zakonom o izvršenju budžeta koji je izglasala Skupština naloženo da to moram uraditi. To nisam ja predložio. Ja sam bio zastupnik u Skupštini i imenovan sam za ministra sedam dana prije glasanja o budžetu – pojašnjava Magoda.
Koševo Zapad

Avatar
DamirT
Postovi: 15144
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 23 maj 2024, 09:55

Addo1922 je napisao/la:
23 maj 2024, 09:21
nokee je napisao/la:
23 maj 2024, 09:16
bagniadiluca je napisao/la:
22 maj 2024, 17:31

Majstore, ja nisam rekao da mi nemamo veze sa ovim nego da nismo krivi, a tu mislim na navijače....Što se tiče posjete u po u 17:00h u BL gradu i po kiši, ja prezadovoljan, a gdje si ti gledao prije Borac ja ne znam, il si izgubio kompas ili pojma nemaš, jer na gradskom se uvijek znalo kad je posjeta dobra, a to je dobar prozivnik ili evropa....za kraj jedna za @Suvorov

slika
Prvo sto se tice posjete, nije bitna samo utakmica gdje uzimas titulu ( i dodje ti, koliko? 3000) nego prosjek kroz sezonu. Jadno i bijedno da neko Posusje ( uz duzno postovanje) gradic od par hiljada stanovnika ima prosjecno vecu posjetu. Naravno da ste time sve rekli. Uzmi u obzir vasu posjetu kad ste prvu titulu uzeli na prosjek, euforiju itd. Neuporedivo. Izgleda da ti nisi upoznat.

Drugo, cuj nismo mi navijaci krivi. Pa nesto nisam vidio ni da se bunite sto vam je SNSD postao klub. Stvano ste jedinstven slucaj. Sta kaze Tegeltija? Vise je odluka sudaca na stetu Borca islo nego u korist. Pa covjece, koji level mitomanije i iskrivljivanja istine, nevjerovatno. Stvarno prekucavate.
Tegeltija potkovani je na drogama
https://sportsport.ba/fudbal/fk-borac-m ... nje/455902
Kakav kreten :urnebes:
Vrati konju glavu Milane.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Kmenkake
Postovi: 516
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kmenkake » 23 maj 2024, 10:02

Ja bih da organizuje tuča forumaša ne gdje na livadi.
Hvala!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.