FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

FoSte95
Postovi: 12881
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 25 maj 2024, 14:03

Maroon1946 je napisao/la:
25 maj 2024, 13:05
Pod Musemićevim vodstvom, FK Sarajevo je ostvario značajne uspjehe, uključujući osvajanje titule Premijer lige Bosne i Hercegovine. Njegovo iskustvo u vođenju tima kroz izazovne sezone i uspješna implementacija taktičkih planova pokazuju njegovu sposobnost da vodi ekipu do vrha. Musemić je trener koji zna kako izvući najbolje iz svojih igrača i postići rezultate.

Jedan od najvažnijih aspekata svakog uspješnog trenera je razumijevanje klupske kulture i vrijednosti. Musemić je dio historije FK Sarajeva i razumije vrijednosti i očekivanja navijača i uprave. Ova sinergija između trenera i kluba osigurava skladnu saradnju i zajednički rad prema postizanju ciljeva.

Musemić je poznat po svojoj sposobnosti da uspostavi disciplinu unutar tima. Njegov trenerski stil se odlikuje jasnim pravilima i visokim standardima profesionalizma. Ova disciplina je ključna za stabilnost tima i postizanje konzistentnih rezultata. Pod njegovim vodstvom, igrači znaju što se očekuje od njih i pružaju svoj maksimum.

Jedan od najvećih izazova za svaki klub je razvoj mladih talenata. Musemić je pokazao sposobnost da prepozna i razvije mlade igrače, pružajući im priliku da se dokažu i napreduju. Njegovo iskustvo i mentorski pristup pomažu mladim igračima da ostvare svoj potencijal i doprinesu uspjehu kluba.

Musemićev autoritet dolazi iz njegovog bogatog iskustva i postignuća. Igrači ga poštuju zbog njegovog znanja i prošlih uspjeha. Ovaj autoritet je ključan za održavanje reda i motivacije unutar tima. Musemić zna kako da inspiriše svoje igrače i vodi ih kroz teške trenutke.

Husref Musemić može. Pokazao je i dokazao da može. Više nego bilo ko drugi. I to je činjenica. Mnogi su pokušavali na Koševu, ali većina nije mogla izdržati pritisak i visoka očekivanja. Odlazili su pognute glave. Musemić je uvijek odlazio i dolazio uzdignute glave, uz pjesme onih koji za Sarajevo izdvajaju “zadnju marku”, kisnu, smrzavaju se, prelaze stotine i hiljade kilometara, crtaju koreografije i parole, skupljaju kazne i prekršajne prijave. Njima nije bitno je li protivnik Borussia Monchengladbach ili GOŠK iz Gabele. Njihovo mišljenje se računa. Sve ostalo je nevažno.

“On voli Sarajevo, pravi je hordaš, Husref Musemić, jedan je od nas”, već godinama odjekuje sa sjeverne tribine našeg najvećeg stadiona.

I zaista, Husref Musemić voli Sarajevo. On je više od šefa, trenera, legende. Husref Musemić je Sarajevo.
Da tako što yebe mater igračima kada orva kriza rezultata krene
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1239
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 25 maj 2024, 14:04

OldTownDistrict je napisao/la:
25 maj 2024, 13:39
BordoBBoja je napisao/la:
25 maj 2024, 13:26
Pa radije bih doveo amara osima, nego placljivog taldziju
Ajd ti nama lutvo kazi sta je konkretno talio Husref pa da svi znamo zasto ispadas ovakav pas?
Zna se ko ti je pas

FoSte95
Postovi: 12881
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 25 maj 2024, 14:08

Maroon1946 je napisao/la:
25 maj 2024, 10:01
slika


Nakon Husrefa jedino je Marinovic pokazao da ima kvalitet da vodi FK Sarajevo doduse imao je veliki doprinos u prokockanoj tituli iz 2021.

Poslije toga dolazi Sablić koji je moderan trener sa novim idejama. Realnost da smo se branili protiv sve i jedne ekipe i igrali toliko negledljiv fudbal da je stadion cesto bio prazan.

Vasoski dolazi i preporodio nas je u smislu da konacno igramo fudbal napadacki i onako kako treba. Meni licno najdrazi od svih koji su bili nakon Marinovica medjutim ide nakon remija sto mi i dan danas nije jasno. Da je ostao mozda bi uspio napraviti jos bolji tim i igru. Uvijek se sjetim pobjede od 6-0 protiv Posusja a mi dobili crveni na pocetku tekme. :clap:

Dolazi Dudić koji dobro poznaje nasu ligu i spreman je da osvoji sve zivo. Krecemo odlicno pa onda nevidjen krah. Ja sam bio za njegov ostanak medjutim nakon poraza od Celika se vise nije mogao braniti.

I konacno Simon. Nikad nikom navijaci nisu pruzili podrsku. Pa mislim da je dosta ljudi zaboravilo da mi nismo pobjedu imali na pocetku sezone toliko dugo. Krenemo igrat pobjedjujemo pa onda prokockamo trece mjesto, odnosno ova ekipa pada onda kad zagusti. Tako i pod velikim pritiskom ne moze Zelju da dobije ni sa 2 igraca vise. Sve na stranu, jedna velika vecina hoce da ostane ali on navodno hoce da ide pod svaku cijenu.

Izmedju su bili i vatrogasci - Uscuplic, Obuca, Varesanovic.

Sta je suma sumarum - imali smo toliko trenera iz razlicitih mjesta te Hrvatska te Makedonija te Slovenija pa onda i gradsku djecu na klupi. Sa svim mogucim se probalo a mi na kraju četvrti! Meni je vise dodijalo da su na klupi ljudi koje niko nije znao do jucer kad su preuzeli FKS. Dosta mi je tih likova jer ne znaju gdje su dosli. Ovaj klub zasluzuje da vode ljudi samo koji znaju da vode najveci Bosanski klub a pritom i da imaju iskustvo sa osvajanjem trofeja. Ako je tako onda je sasvim logican potez Mirvića da dovede Musemića. Ako ne moze on onda dabogda doveo nekog koji zna kako osvojit nasu ligu. Da ostane Rozman necu se ljutiti ali ocigledno nema nista od toga, ali i ako ovako pada pod pritiskom mi onda nemamo sta da trazimo protiv Borca i Zrinjskog.
Kakvog je doprinosa Vinko imao svega ti
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Istinasamo123
Postovi: 857
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 25 maj 2024, 14:22

FoSte95 je napisao/la:
25 maj 2024, 14:08
Maroon1946 je napisao/la:
25 maj 2024, 10:01
slika


Nakon Husrefa jedino je Marinovic pokazao da ima kvalitet da vodi FK Sarajevo doduse imao je veliki doprinos u prokockanoj tituli iz 2021.

Poslije toga dolazi Sablić koji je moderan trener sa novim idejama. Realnost da smo se branili protiv sve i jedne ekipe i igrali toliko negledljiv fudbal da je stadion cesto bio prazan.

Vasoski dolazi i preporodio nas je u smislu da konacno igramo fudbal napadacki i onako kako treba. Meni licno najdrazi od svih koji su bili nakon Marinovica medjutim ide nakon remija sto mi i dan danas nije jasno. Da je ostao mozda bi uspio napraviti jos bolji tim i igru. Uvijek se sjetim pobjede od 6-0 protiv Posusja a mi dobili crveni na pocetku tekme. :clap:

Dolazi Dudić koji dobro poznaje nasu ligu i spreman je da osvoji sve zivo. Krecemo odlicno pa onda nevidjen krah. Ja sam bio za njegov ostanak medjutim nakon poraza od Celika se vise nije mogao braniti.

I konacno Simon. Nikad nikom navijaci nisu pruzili podrsku. Pa mislim da je dosta ljudi zaboravilo da mi nismo pobjedu imali na pocetku sezone toliko dugo. Krenemo igrat pobjedjujemo pa onda prokockamo trece mjesto, odnosno ova ekipa pada onda kad zagusti. Tako i pod velikim pritiskom ne moze Zelju da dobije ni sa 2 igraca vise. Sve na stranu, jedna velika vecina hoce da ostane ali on navodno hoce da ide pod svaku cijenu.

Izmedju su bili i vatrogasci - Uscuplic, Obuca, Varesanovic.

Sta je suma sumarum - imali smo toliko trenera iz razlicitih mjesta te Hrvatska te Makedonija te Slovenija pa onda i gradsku djecu na klupi. Sa svim mogucim se probalo a mi na kraju četvrti! Meni je vise dodijalo da su na klupi ljudi koje niko nije znao do jucer kad su preuzeli FKS. Dosta mi je tih likova jer ne znaju gdje su dosli. Ovaj klub zasluzuje da vode ljudi samo koji znaju da vode najveci Bosanski klub a pritom i da imaju iskustvo sa osvajanjem trofeja. Ako je tako onda je sasvim logican potez Mirvića da dovede Musemića. Ako ne moze on onda dabogda doveo nekog koji zna kako osvojit nasu ligu. Da ostane Rozman necu se ljutiti ali ocigledno nema nista od toga, ali i ako ovako pada pod pritiskom mi onda nemamo sta da trazimo protiv Borca i Zrinjskog.
Kakvog je doprinosa Vinko imao svega ti
Godinu dana nije imao poraza u ligi sa nasim klubom, ono sto ova slovenska bitanga ne moze ni sanjati.
Za njega je licno klop koliko mi god mrzak bio

Avatar
FCUM
Postovi: 7188
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 25 maj 2024, 14:51

Sve mogu razumjeti i Husref da dodje ali da neko Vinka smatra trenerom :bow:
Da si bracu sa vrbanjuse stavio ne bi prokockao 13 bodova
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
JajanizPjedoja
Postovi: 31
Pridružen/a: 18 maj 2024, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JajanizPjedoja » 25 maj 2024, 14:53

Pozdjav hojdama i pitajima na fojumu. Husjef će biti novi tjenej sajajva. Ja čvjsto sumjam.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 350
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 25 maj 2024, 14:54

Gdje nema doprinos, prokockat 13 bodova je najveci poraz koji je ovaj klub dozivio. Nije se frajer jednom sjetio reci da unutar kluba ima problema da se pokusaju rijesit kako tako. E kad je bilo 5 do 12 onda se sjetio da prica i pravda se. A svaka mu cast na sve sto je ostvario prije ovog golemog neuspjeha.

NajvecaRadosti
Postovi: 6546
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 25 maj 2024, 15:11

Koliko god ne volim Vinka jer je ove sezone pokazao svoje pravo lice,nema smisla kriviti njega za onu polusezonu jer nije ni 2% kriv.

-Prodali mu 2 najbolja igraca a doveli kao zamjene poluinvalida Cmiljanica i Mesanovica poluspremnog 7 dana pred nastavak prvenstva.
-Plate kasnile po par mjeseci
-Bojkot i namjerno gubljenje utakmica od strane pojedini igraca zbog nezadovoljstva oko plata.
-Nas svaku utakmicu sudije kasapile a Borac gurale.

Sjecam se u Vrapcicima da smo pokradeni u 95oj minuti za penal nad Milicevicem i negdje u prvom poluvremenu crveni karton,Mesanovic ide sam na gol zadnji igrac ovaj ga vuce sa ledja.U zapadnom Mostaru ista stvar,zestoko pokradeni.U Tuzli direktan crveni za Oremusa start koji nije ni najobicniji faul.Bukvalno dotako ga nije.Gdje god su mogli tu polusezonu pokrali su nas.A sve je to otislo u zaborav i niko danas ne prica o tim utakmicama i kradjama.

Eh jedino mu mozda ide na dusu poraz od Borca na Kosevu 0-2 gdje smo imali dobro sudjenje ali pogledaj sastav samo...
Dupovac,Haris Handzic,Dusan Hodzic,Tino Susic,Jukic...
A sa klupe ulaze Hebibovic,Milanovic i Velkoski da cupaju rezultat.Jos par dana pred utakmicu povrijedi nam se Fanimo jedini covjek uz Vladana i Milicevica koji je na nesto licio tu polusezonu

Bila jedna utakmica prethodne polusezone protiv Radnika na Kosevu.Nismo imali za tu utakmicu ni Rahmanovica ni Tatara i vidjelo se na sta licimo.Od ekipe koja zabija 3 gola po poluvremenu mrtvom Radniku nismo stvorili jedne ozbiljnije sanse na Kosevu i na kraju indiviudalnim kvalitetom i ludom srecom iscupali pobjedu u zadnjim sekundama.Tu se vidjelo da su nam oni 80% ekipe i da bez njih ne moze.
Da smo u ne znam ti kakvim dugovima bili oni su se MORALI ostaviti jer je bilo jasno da para za adekvatne zamjene nemamo.Ne bi propali radi pisljivi 300k od smrdljivi turaka i to na rate.Ne bi se ugasili.

Uvijek mislim da trener treba odgovarati za rezultate i svoju ekipu i uvijek mi je trener bio prvi na udaru ali u ovoj situaciji fkt covjek nista ama bas nista nije mogao uraditi da izbjegne pusionu titule.Da nam je Anceloti bio na klupi ista stvar bi bila
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 25 maj 2024, 15:21, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Lecler
Postovi: 2473
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 25 maj 2024, 15:20

Riki10HZ je napisao/la:
25 maj 2024, 12:40
Ovdje se raspravlja ko je trener i koga dovest a mi nismo u stabju skupiti ni 7 hikjada navijaca hahaha kakavi smo cirkusanti postali majko draga poput ovih podkast majstora sto sve znaju i sve pljuju.... Fuj fuj fuj
Joj jesi dosadan
ISTINA ZA VEDRANA!

Istinasamo123
Postovi: 857
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 25 maj 2024, 15:28

Lecler je napisao/la:
25 maj 2024, 15:20
Riki10HZ je napisao/la:
25 maj 2024, 12:40
Ovdje se raspravlja ko je trener i koga dovest a mi nismo u stabju skupiti ni 7 hikjada navijaca hahaha kakavi smo cirkusanti postali majko draga poput ovih podkast majstora sto sve znaju i sve pljuju.... Fuj fuj fuj
Joj jesi dosadan
Uradio zadacu, sad slobodan pa zanovijeta :mrgreen:

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2078
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 25 maj 2024, 15:30

JajanizPjedoja je napisao/la:
25 maj 2024, 14:53
Pozdjav hojdama i pitajima na fojumu. Husjef će biti novi tjenej sajajva. Ja čvjsto sumjam.
jajane cime mazes kosu

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 585
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 25 maj 2024, 15:32

BordoBBoja je napisao/la:
25 maj 2024, 14:04
OldTownDistrict je napisao/la:
25 maj 2024, 13:39
BordoBBoja je napisao/la:
25 maj 2024, 13:26
Pa radije bih doveo amara osima, nego placljivog taldziju
Ajd ti nama lutvo kazi sta je konkretno talio Husref pa da svi znamo zasto ispadas ovakav pas?
Zna se ko ti je pas
Logicno da tvoj lutvo intelekt ne poznaje dalju pricu od lajanja.
....sve drugo će proći!

Avatar
Lecler
Postovi: 2473
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 25 maj 2024, 15:32

Istinasamo123 je napisao/la:
25 maj 2024, 15:28
Lecler je napisao/la:
25 maj 2024, 15:20
Riki10HZ je napisao/la:
25 maj 2024, 12:40
Ovdje se raspravlja ko je trener i koga dovest a mi nismo u stabju skupiti ni 7 hikjada navijaca hahaha kakavi smo cirkusanti postali majko draga poput ovih podkast majstora sto sve znaju i sve pljuju.... Fuj fuj fuj
Joj jesi dosadan
Uradio zadacu, sad slobodan pa zanovijeta :mrgreen:
Satra lik
ISTINA ZA VEDRANA!

morensa
Postovi: 144
Pridružen/a: 12 dec 2022, 21:44

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la morensa » 25 maj 2024, 15:34

FoSte95 je napisao/la:
25 maj 2024, 14:03
Maroon1946 je napisao/la:
25 maj 2024, 13:05
Pod Musemićevim vodstvom, FK Sarajevo je ostvario značajne uspjehe, uključujući osvajanje titule Premijer lige Bosne i Hercegovine. Njegovo iskustvo u vođenju tima kroz izazovne sezone i uspješna implementacija taktičkih planova pokazuju njegovu sposobnost da vodi ekipu do vrha. Musemić je trener koji zna kako izvući najbolje iz svojih igrača i postići rezultate.

Jedan od najvažnijih aspekata svakog uspješnog trenera je razumijevanje klupske kulture i vrijednosti. Musemić je dio historije FK Sarajeva i razumije vrijednosti i očekivanja navijača i uprave. Ova sinergija između trenera i kluba osigurava skladnu saradnju i zajednički rad prema postizanju ciljeva.

Musemić je poznat po svojoj sposobnosti da uspostavi disciplinu unutar tima. Njegov trenerski stil se odlikuje jasnim pravilima i visokim standardima profesionalizma. Ova disciplina je ključna za stabilnost tima i postizanje konzistentnih rezultata. Pod njegovim vodstvom, igrači znaju što se očekuje od njih i pružaju svoj maksimum.

Jedan od najvećih izazova za svaki klub je razvoj mladih talenata. Musemić je pokazao sposobnost da prepozna i razvije mlade igrače, pružajući im priliku da se dokažu i napreduju. Njegovo iskustvo i mentorski pristup pomažu mladim igračima da ostvare svoj potencijal i doprinesu uspjehu kluba.

Musemićev autoritet dolazi iz njegovog bogatog iskustva i postignuća. Igrači ga poštuju zbog njegovog znanja i prošlih uspjeha. Ovaj autoritet je ključan za održavanje reda i motivacije unutar tima. Musemić zna kako da inspiriše svoje igrače i vodi ih kroz teške trenutke.

Husref Musemić može. Pokazao je i dokazao da može. Više nego bilo ko drugi. I to je činjenica. Mnogi su pokušavali na Koševu, ali većina nije mogla izdržati pritisak i visoka očekivanja. Odlazili su pognute glave. Musemić je uvijek odlazio i dolazio uzdignute glave, uz pjesme onih koji za Sarajevo izdvajaju “zadnju marku”, kisnu, smrzavaju se, prelaze stotine i hiljade kilometara, crtaju koreografije i parole, skupljaju kazne i prekršajne prijave. Njima nije bitno je li protivnik Borussia Monchengladbach ili GOŠK iz Gabele. Njihovo mišljenje se računa. Sve ostalo je nevažno.

“On voli Sarajevo, pravi je hordaš, Husref Musemić, jedan je od nas”, već godinama odjekuje sa sjeverne tribine našeg najvećeg stadiona.

I zaista, Husref Musemić voli Sarajevo. On je više od šefa, trenera, legende. Husref Musemić je Sarajevo.
Da tako što yebe mater igračima kada orva kriza rezultata krene
I da je sve kao što si napisao… reći da Musemić zna sa mladim
Igračima je nigdje veze. Sve zna ali sa mladim igračima veze nema, niti je kakav pedagog niti mentor. Niko od mladih njemu ne bi igrao dok ga muka ne natjera tj. ostali ne mogu igrati.

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1103
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 25 maj 2024, 15:46

morensa je napisao/la:
25 maj 2024, 15:34
FoSte95 je napisao/la:
25 maj 2024, 14:03
Maroon1946 je napisao/la:
25 maj 2024, 13:05
Pod Musemićevim vodstvom, FK Sarajevo je ostvario značajne uspjehe, uključujući osvajanje titule Premijer lige Bosne i Hercegovine. Njegovo iskustvo u vođenju tima kroz izazovne sezone i uspješna implementacija taktičkih planova pokazuju njegovu sposobnost da vodi ekipu do vrha. Musemić je trener koji zna kako izvući najbolje iz svojih igrača i postići rezultate.

Jedan od najvažnijih aspekata svakog uspješnog trenera je razumijevanje klupske kulture i vrijednosti. Musemić je dio historije FK Sarajeva i razumije vrijednosti i očekivanja navijača i uprave. Ova sinergija između trenera i kluba osigurava skladnu saradnju i zajednički rad prema postizanju ciljeva.

Musemić je poznat po svojoj sposobnosti da uspostavi disciplinu unutar tima. Njegov trenerski stil se odlikuje jasnim pravilima i visokim standardima profesionalizma. Ova disciplina je ključna za stabilnost tima i postizanje konzistentnih rezultata. Pod njegovim vodstvom, igrači znaju što se očekuje od njih i pružaju svoj maksimum.

Jedan od najvećih izazova za svaki klub je razvoj mladih talenata. Musemić je pokazao sposobnost da prepozna i razvije mlade igrače, pružajući im priliku da se dokažu i napreduju. Njegovo iskustvo i mentorski pristup pomažu mladim igračima da ostvare svoj potencijal i doprinesu uspjehu kluba.

Musemićev autoritet dolazi iz njegovog bogatog iskustva i postignuća. Igrači ga poštuju zbog njegovog znanja i prošlih uspjeha. Ovaj autoritet je ključan za održavanje reda i motivacije unutar tima. Musemić zna kako da inspiriše svoje igrače i vodi ih kroz teške trenutke.

Husref Musemić može. Pokazao je i dokazao da može. Više nego bilo ko drugi. I to je činjenica. Mnogi su pokušavali na Koševu, ali većina nije mogla izdržati pritisak i visoka očekivanja. Odlazili su pognute glave. Musemić je uvijek odlazio i dolazio uzdignute glave, uz pjesme onih koji za Sarajevo izdvajaju “zadnju marku”, kisnu, smrzavaju se, prelaze stotine i hiljade kilometara, crtaju koreografije i parole, skupljaju kazne i prekršajne prijave. Njima nije bitno je li protivnik Borussia Monchengladbach ili GOŠK iz Gabele. Njihovo mišljenje se računa. Sve ostalo je nevažno.

“On voli Sarajevo, pravi je hordaš, Husref Musemić, jedan je od nas”, već godinama odjekuje sa sjeverne tribine našeg najvećeg stadiona.

I zaista, Husref Musemić voli Sarajevo. On je više od šefa, trenera, legende. Husref Musemić je Sarajevo.
Da tako što yebe mater igračima kada orva kriza rezultata krene
I da je sve kao što si napisao… reći da Musemić zna sa mladim
Igračima je nigdje veze. Sve zna ali sa mladim igračima veze nema, niti je kakav pedagog niti mentor. Niko od mladih njemu ne bi igrao dok ga muka ne natjera tj. ostali ne mogu igrati.
Covjek je "bacio u vatru" Kovacevica, Sabanovica, Pidru, Mujakica, Salcina,Mustafica, Djokana,Kurdica. Itekako zna raditi sa mladim igracima. Rozmanu je toliko dugo trebalo da izbaci Anicica a ubaci Celika.
€2.000.000

Sanchez87hz
Postovi: 720
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 25 maj 2024, 15:49

OldTownDistrict je napisao/la:
25 maj 2024, 15:32
BordoBBoja je napisao/la:
25 maj 2024, 14:04
OldTownDistrict je napisao/la:
25 maj 2024, 13:39


Ajd ti nama lutvo kazi sta je konkretno talio Husref pa da svi znamo zasto ispadas ovakav pas?
Zna se ko ti je pas
Logicno da tvoj lutvo intelekt ne poznaje dalju pricu od lajanja.
Ne raspravljaj se sa ovom budalom,vidis da brani samo one od kojih ima koristi,onda sam mozes skontati zasto i ne voli najtrofejnijeg trenera kluba za koji "navija" kakav on i njegovo da voli i navija za klub,daj samo neku korist ako ima yebes rezultate i sve.
Treba nam kaze neko moderan pa da opet bude borba sa Slogom i Posusjem jasta et :rol: :bih:

Sanchez87hz
Postovi: 720
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 25 maj 2024, 15:52

Maroon1946 je napisao/la:
25 maj 2024, 13:05
Pod Musemićevim vodstvom, FK Sarajevo je ostvario značajne uspjehe, uključujući osvajanje titule Premijer lige Bosne i Hercegovine. Njegovo iskustvo u vođenju tima kroz izazovne sezone i uspješna implementacija taktičkih planova pokazuju njegovu sposobnost da vodi ekipu do vrha. Musemić je trener koji zna kako izvući najbolje iz svojih igrača i postići rezultate.

Jedan od najvažnijih aspekata svakog uspješnog trenera je razumijevanje klupske kulture i vrijednosti. Musemić je dio historije FK Sarajeva i razumije vrijednosti i očekivanja navijača i uprave. Ova sinergija između trenera i kluba osigurava skladnu saradnju i zajednički rad prema postizanju ciljeva.

Musemić je poznat po svojoj sposobnosti da uspostavi disciplinu unutar tima. Njegov trenerski stil se odlikuje jasnim pravilima i visokim standardima profesionalizma. Ova disciplina je ključna za stabilnost tima i postizanje konzistentnih rezultata. Pod njegovim vodstvom, igrači znaju što se očekuje od njih i pružaju svoj maksimum.

Jedan od najvećih izazova za svaki klub je razvoj mladih talenata. Musemić je pokazao sposobnost da prepozna i razvije mlade igrače, pružajući im priliku da se dokažu i napreduju. Njegovo iskustvo i mentorski pristup pomažu mladim igračima da ostvare svoj potencijal i doprinesu uspjehu kluba.

Musemićev autoritet dolazi iz njegovog bogatog iskustva i postignuća. Igrači ga poštuju zbog njegovog znanja i prošlih uspjeha. Ovaj autoritet je ključan za održavanje reda i motivacije unutar tima. Musemić zna kako da inspiriše svoje igrače i vodi ih kroz teške trenutke.

Husref Musemić može. Pokazao je i dokazao da može. Više nego bilo ko drugi. I to je činjenica. Mnogi su pokušavali na Koševu, ali većina nije mogla izdržati pritisak i visoka očekivanja. Odlazili su pognute glave. Musemić je uvijek odlazio i dolazio uzdignute glave, uz pjesme onih koji za Sarajevo izdvajaju “zadnju marku”, kisnu, smrzavaju se, prelaze stotine i hiljade kilometara, crtaju koreografije i parole, skupljaju kazne i prekršajne prijave. Njima nije bitno je li protivnik Borussia Monchengladbach ili GOŠK iz Gabele. Njihovo mišljenje se računa. Sve ostalo je nevažno.

“On voli Sarajevo, pravi je hordaš, Husref Musemić, jedan je od nas”, već godinama odjekuje sa sjeverne tribine našeg najvećeg stadiona.

I zaista, Husref Musemić voli Sarajevo. On je više od šefa, trenera, legende. Husref Musemić je Sarajevo.
:bow: :bih:

morensa
Postovi: 144
Pridružen/a: 12 dec 2022, 21:44

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la morensa » 25 maj 2024, 15:55

Bosniak10 je napisao/la:
25 maj 2024, 15:46
morensa je napisao/la:
25 maj 2024, 15:34
FoSte95 je napisao/la:
25 maj 2024, 14:03


Da tako što yebe mater igračima kada orva kriza rezultata krene
I da je sve kao što si napisao… reći da Musemić zna sa mladim
Igračima je nigdje veze. Sve zna ali sa mladim igračima veze nema, niti je kakav pedagog niti mentor. Niko od mladih njemu ne bi igrao dok ga muka ne natjera tj. ostali ne mogu igrati.
Covjek je "bacio u vatru" Kovacevica, Sabanovica, Pidru, Mujakica, Salcina,Mustafica, Djokana,Kurdica. Itekako zna raditi sa mladim igracima. Rozmanu je toliko dugo trebalo da izbaci Anicica a ubaci Celika.
Kovačevića zato što se Pavlović posvađao sa navijačima i sve ostale jer ga je muka navela jer nije imao starije zamjene. Neko čija metode nabrojati sve najmilije sigurno nije trener za mlade. Sve se može reći ali da je dobar za mlade nigdje veze. Za tvoj info mi smo trenutno ako ne najmlađa onda druga ekipa u ligi.

Benkara21
Postovi: 3601
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 25 maj 2024, 16:06

Napravili wc od teme.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 511
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 25 maj 2024, 16:09

Prica o treneru, a nista se ne desava. Mi da ne postojimo, nas treba izmisliti :bow:
1946

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 46 gostiju.