FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli izvući u 1. pretkolu ECL?

FC Torpedo (BLR)
0
Nema glasova.
FC Aktobe (KAZ)
2
25%
Marsaxlokk FC (MLT)
0
Nema glasova.
FK Mornar (MNE)
6
75%
JK Tallinna Kalev (EST)
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 8

Avatar
Evander
Postovi: 14610
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 26 maj 2024, 21:30

Cenu zamaranje pricom i posjetom?
Posjeta ce biti bolja kad uslovi na stadionu budu bolji. Oni dolaze vise i dolazit ce, prije svega jer imaju bolje uslove. Nisu morali razmisljati da li ce danas padati ili ne. Onda, imaju stadion koji je fudbalski, gdje imas direktan kontakt sa terenom. Kome se ide na ovakvo Kosevo?
Navijacima moras ponuditi nesto, a sta se nama nudi? Katastrofalni uslovi, katastrofalan stadion i jos gora predstava na terenu.
Kad sam imao 17-18 godina, sjecam se kup utakmice protiv Gradine, vjerujem da je bilo -10 vani, snijeg. Na stadionu nas je bilo tamam toliko da se svi povucemo i stanemo pod strehu pocasne loze. Tih godina sam kisnuo milion puta. Tad mi je to bilo normalno i nisam razumio one koji traze vise. Danas, ne pada mi na pamet.

Avatar
luckystrike
Postovi: 966
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 26 maj 2024, 21:31

ado-hz je napisao/la:
26 maj 2024, 21:21
Adana ispala iz lige eto nazad Djokanovica i Mujakica
Nije Adana već Ankaraguću, a što se tiče navedenih, mislim da bi nam Mujakić valjao samo tako!

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4523
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 26 maj 2024, 21:31

E baš me zaboli rinaka ko ostaje, a ko odlazi u sezoni za zaborav. Mrs svi iz kluba, od prasca influensera do čistačice.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Chony533
Postovi: 1448
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 26 maj 2024, 21:38


:salut: :clap: :clap:
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2064
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 26 maj 2024, 21:39

jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2024, 20:25
AVNOJ je napisao/la:
26 maj 2024, 20:12
jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2024, 17:30
Jel moguce da o Rozmanu se pise a mozda smo imali 5 zicera I imamo ovog panja Đurickovica koji je najgori stoper koji je iza rata igrao u ovom klubu
Ne znam iz kojeg si razloga ovo napisao ako već toliko tvrdiš da pratiš Klub.
Đuričković je defanzivni vezni i to mu je primarna pozicija a s obzirom da posjeduje određen nivo individulane kvalitete činio se kao dobro riješenje na stopreskoj poziciji naročito u odnosu na naše ostale stopere koje imamo.
A zašto ljudi ne bi posali o Rozmanu pa zar nije trenerov osnovni zadatak da postavi igrače na terenu i da im da pozicije gdje će biti najproduktivniji ovaj naš je fulio sve do jednog. Keremh, Đuričković, Anđušić, Hasić, Mustafić, Buljubašić, Julardžija.

Đurickovic je prije svega los igrac pa sve ostalo.
Znam ja jako dobro da je u Buducnosti igrao od beka do stopera preko defanizvnog veznog cak sam ga I uzivo u druge svrhe gledao dva tri puta.

A sto se Rozmana tice I on je katastrofalan.

Ja fkt ne znam kako ljudima da objasnim Rozman je nebitan sutra ce to biti drugi Rozman. Ne interesuje me hoce li ga otjerat ili ostavit. Bio je Dudic gori rezultati bio je Varesanovic gori rezultati ppm. Sad ce biti Husref peti desiti bice isto. I ako sta nabodemo bice kratkog daha.

Evo hajd da se sad dogovorimo kad zamjene Rozmana da slijedeceg trenera ne tjeramo kad opet ne budemo prvaci. Ja sam za da bacimo jos godinu al da to bude onda ta godina kad ce novi trener imati 3 prelazna roka I ljetne pripreme. Moze li tako ? Mozemo li ikom dat sansu 2 sezone da nas vodi. Evo da pocnemo s tim kad otjeramo Rozmana ja sam za ?

Sve ostalo je ista prica godinama.
Znači fulili su sve igrače koje su doveli, što implicira da su pogriješili i kod ovih što su otjerali. Znači za jednu sezoni 10 igrača i to bez uspjeha, prijatelju moraš se složiti ali treba se potruditi pa to uspjeti.

Ne znam zašto se to forsira "istrpiti" bez obzira na sve, šta sad bacimo jednu godinu niz vodu pa trebamo i drugu samo zato da dokažemo da nešto možemo istrpiti pa makar bilo i loše.
Očekivali smo mnogo, trener i sd su obečavali mnogo kako riječima tako i na papiru nije se ostvarilo tj pokazalo se kao potpuni promašaj i šta sad??? Idemo dalje zašto bi gurali nešto što očigledno ne ide, ne razumijem.
Ja ne znam niti jedan segment njihovog djelovanja koji je bio dobar pa da kažemo eto dobro je držimo se toga i u tom.pravcu trebamo ići ali ka nigdje to ne mogu pronaći čak šta više sa ovim trenerom smo doživljeli takva poniženja kao ni sa jednim drugim i to mu je oprošteno zarad boljeg sutra a tog sutra na ovaj naćin ja ne vidim nije nam ni blizu ustvari sve smo dalje a SD šta reći, ispunjavao želje trenera sa tuđim novcem, polupismen što je i sam priznao a izjavama dokazao praveći toliku sprdnju od Kluba i uz to sve deklarisani zeljevac koji u startu nije imao šta tražiti u našem klubu al et zbog tog očekivanja profesionalizma od tog dvojca progledano mu je kroz prste no očigledno uzalud.
Klub treba da riješi poziciju sportskog direktora pa onda sve ostalo.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

fks74
Postovi: 9504
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 26 maj 2024, 21:39

MaroonBjelave je napisao/la:
26 maj 2024, 21:31
E baš me zaboli rinaka ko ostaje, a ko odlazi u sezoni za zaborav. Mrs svi iz kluba, od prasca influensera do čistačice.
Svaka će ti sezona biti ista, dok ti politika kroji tabele i vlada sportom. Vidjet ćeš tek iduću sezonu a nadam se i ja. :D

Avatar
kempes
Postovi: 579
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 26 maj 2024, 21:44

Ne bi trebalo biti gice i mafije u evropi, pa cemo vidjeti kako ce strucnjak to posloziti.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9728
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 26 maj 2024, 21:44

Krenuo da napišem kako je jedna od dvije utakmice otišla u našu korist - da je Craiova pobjedila. Zabili za 1:0 u 120’, 2:0 u 124’( zabio Koljić ali im poništili ) i sad 1:1 u 128’ :crazy:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

jurisicduska
Postovi: 4697
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 26 maj 2024, 21:51

Avnoj

Forsira se istrpiti bez obzira jer ces dobit ako nista homogenu ekipu bez puno promjena koja je duze na okupu. (Da ne objasnjavam pametan si momak novi trener novih 10 igraca odmah po automatizmu moraju se pare uzet to je postalo normalno u Sarajevu)

Forsira se jer ces poslati poruku nekom ozbiljnom treneru da si klub koji stoji iza trenera I projekta I pusti projekat da se razvija ili ne razvija pa ce ti poslije Rozmana Simundza reci da a ne reci izvinite ali vidim da necu imati vremena da napravim ista ozbiljno jer mi treba 2 godine da uspostavim red u potpunom amaterizmu

Forsira se jer ces jednom u zivotu zdravorazumno donijeti odluku. Imas bezbroj primjrra po svijetu kad druga cak I treca sezona donose od time najbolje.

Forsira se jer za pare na raskid ugovora trenera mozes dovest 5 top igraca. I nemamo carobni bunar para nego moramo I na to malo mislit.

Od Artete Xabia Murinja Jakira svega kontinuitet je dao rezultat. Neko je vrhubnki strucnjak neko naslijedi top ekipu pa proigra odmah. Fudbal nije trka na sto metara nego maraton.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5321
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 26 maj 2024, 21:52

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
26 maj 2024, 21:44
Krenuo da napišem kako je jedna od dvije utakmice otišla u našu korist - da je Craiova pobjedila. Zabili za 1:0 u 120’, 2:0 u 124’( zabio Koljić ali im poništili ) i sad 1:1 u 128’ :crazy:


Evo penali

Ps: uzela krakovija
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9728
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 26 maj 2024, 22:02

Rule_hz je napisao/la:
26 maj 2024, 21:52
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
26 maj 2024, 21:44
Krenuo da napišem kako je jedna od dvije utakmice otišla u našu korist - da je Craiova pobjedila. Zabili za 1:0 u 120’, 2:0 u 124’( zabio Koljić ali im poništili ) i sad 1:1 u 128’ :crazy:


Evo penali

Ps: uzela krakovija
Do mene je. Trebala nam je pobjeda Cluja, yebo me svak glupi :rol:
Ja se obradovao, napeti penali bili do pickhe materine, ovi pobjediše reko top. Kad ono prc, Cluja smo čekali :urnebes:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
bibula
Postovi: 356
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 26 maj 2024, 22:04

Moze li neko realno napisati kako smo igrali? Bio sam na putu.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2627
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 26 maj 2024, 22:09

IsmirMirvic je napisao/la:
24 maj 2024, 23:47
Odjavljujem se sa ovom porukom.

slika
Pitari, nemojte se sikirati.
Kuca se ne moze izgraditi za 3 godine :kafa:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54796
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 26 maj 2024, 22:10

bibula je napisao/la:
26 maj 2024, 22:04
Moze li neko realno napisati kako smo igrali? Bio sam na putu.
Ne treba ti to, fino se naspavaj i odmori.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5928
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 26 maj 2024, 22:12

Ljudi ni u klubu ni oko kluba nemogu da svate 3 cinjenice..


FK SARAJEVO nije klub koji je napravljen da od njeg moze da zivi 50-60 famelija koje zive u nekom blizem okruzenju stadiona. FK SARAJEVO mora stavit rampu tim ljudima famelijama tacnije moraim promjenit svjest da oni nemogu bit dio kluba ako nemaju najveci kvaliter koji klub moze priustit.

Nema veze sto se prezivas Musemic Janjos Sljivo Ferhatovic Fazlagic Te famelije gledaju u FK SARAJEVO kao dobru privatnu firmu koja bolje placa od 90% drzavni firmi. I sad kad neko dodje koje bolji od njih prave se klanovi prave se nezadovoljstva pocnu javni istupi u vidu turkivica fazlagica varesanovica avdica torlaka..

Dali je iko od ovih gore prozvao za sramotu repuha obuce nije..

DA SE RAZUMIJEMO SVA PREZIMENA KOJA SAM NAVEO I NISU JEDINA POSTUJEM VOLIM ZELIO BI DA BUDU U LOZI DA IMAJU STATUS LEGENDI NA NACIN KAKO TO KLUBOVI KAO REAL BARCELONA ITD RADE.

Ali ti ljudi odnisno njihovi sinovi unuci zetovisu u 99% prevazidjeni, u kontekstu trenera sd gd itd..


Nemoze doc sad Rozman koji je ima sa 40 godina oko 400 utakmica kao trener u ligama koje su jace od nad i da mu zeka turkovic sa 50 godina i 0 utakmica kao trener seniorskog tima objasnjava i daje savjete a da nekazem da se koriste metode ZILJKIC nekazem da je neko to uradio al nebi me cudilo jer cisto sumnjam da bi Ziljkic bez logistike u vidu Vice ili ti nasih 50 famelija..


Drugo, navijaci simpatizeri moraju svatit da baklje topovski udari itd nisu nesto sto he dozvoljeno i da moraju nac novi nacin koji bi bio dozvoljen a nadomirio pirotehniku

Takodje ako se UZADJE prije nego sezona pocne i kaze sta je cilj nemoze se u sred ili na pri kraju sezone mjenjat cilj i trazit nesto vise..

Takodje navijaci sumpatizeri trebaju radit na tine da se smjene ljudi ko vico i sudiski odbor i sudije u vidu muse gigsa onoliko koliko mogu..i vrse ci pritisak na presjednika kluba na premijera drzave federacije na sud trazenje advokata uefa fifa cak i rusenje utakmica reprezentacija i GENERALNOG SPONZORA I TELEVIZIJA KOJE TO PRENOSE, i koje nisu za fer play odnosno govore da je sudjenje kad djeto od 7 mjeswcu vidi sve


Klub sd gd presjednik moraju imat plan za ovo gore sve ali isto MORAJU IMAT PLAN KRATKOROCNI STEDNJO ROCNI I DUGOROCNI..


Pilav
Vico
Beus

Gigx
Musa

I jos 3-4 sudije moraju bit ispusani od sipe fife uefe

Avatar
Surreal
Postovi: 8031
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 26 maj 2024, 22:14



Evo naše :D
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

James1987
Postovi: 220
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 26 maj 2024, 22:18

Ljudi nemojte se sekirati sad ce novi trener koji ce rijesiti sve nase probleme bit ce najbolji dva mjeseca ide remont ekipe i mi smo prvaci. Nista novo za nas bar smo na to navikli i da na pripremama cemo sve razvaliti i odma cemo zakazivati titovu.
Pozzz

Avatar
GangEvil
Postovi: 944
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 26 maj 2024, 22:24

jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2024, 20:25
AVNOJ je napisao/la:
26 maj 2024, 20:12
jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2024, 17:30
Jel moguce da o Rozmanu se pise a mozda smo imali 5 zicera I imamo ovog panja Đurickovica koji je najgori stoper koji je iza rata igrao u ovom klubu
Ne znam iz kojeg si razloga ovo napisao ako već toliko tvrdiš da pratiš Klub.
Đuričković je defanzivni vezni i to mu je primarna pozicija a s obzirom da posjeduje određen nivo individulane kvalitete činio se kao dobro riješenje na stopreskoj poziciji naročito u odnosu na naše ostale stopere koje imamo.
A zašto ljudi ne bi posali o Rozmanu pa zar nije trenerov osnovni zadatak da postavi igrače na terenu i da im da pozicije gdje će biti najproduktivniji ovaj naš je fulio sve do jednog. Keremh, Đuričković, Anđušić, Hasić, Mustafić, Buljubašić, Julardžija.

Đurickovic je prije svega los igrac pa sve ostalo.
Znam ja jako dobro da je u Buducnosti igrao od beka do stopera preko defanizvnog veznog cak sam ga I uzivo u druge svrhe gledao dva tri puta.

A sto se Rozmana tice I on je katastrofalan.

Ja fkt ne znam kako ljudima da objasnim Rozman je nebitan sutra ce to biti drugi Rozman. Ne interesuje me hoce li ga otjerat ili ostavit. Bio je Dudic gori rezultati bio je Varesanovic gori rezultati ppm. Sad ce biti Husref peti desiti bice isto. I ako sta nabodemo bice kratkog daha.

Evo hajd da se sad dogovorimo kad zamjene Rozmana da slijedeceg trenera ne tjeramo kad opet ne budemo prvaci. Ja sam za da bacimo jos godinu al da to bude onda ta godina kad ce novi trener imati 3 prelazna roka I ljetne pripreme. Moze li tako ? Mozemo li ikom dat sansu 2 sezone da nas vodi. Evo da pocnemo s tim kad otjeramo Rozmana ja sam za ?

Sve ostalo je ista prica godinama.
Ovaj nije zasluzio 3 prelazna roka jer ovo sto je doveo i "uigrao" za godinu dana nije ni za qratz.

Simone, vi ste najslabija karika! Zbogom!

bordobijeli
Postovi: 14306
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 26 maj 2024, 22:43

Tanka sezona u svakom pogledu, posjeta je najmanji problem taj segment sasvim ok obzirom kako igramo i kakvi su rezultati.

Avatar
bibula
Postovi: 356
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 26 maj 2024, 22:45

MortemHz je napisao/la:
26 maj 2024, 22:10
bibula je napisao/la:
26 maj 2024, 22:04
Moze li neko realno napisati kako smo igrali? Bio sam na putu.
Ne treba ti to, fino se naspavaj i odmori.
Dobro pa sam pitao. Imao sam nijet vratiti tekmu na moju tv pa pogledati ali nista od toga.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Burberry46, donDondon, fks74, James1987, ledesma, mnon46, RajvoSA03 i 56 gostiju.