Benjamin Tahirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Benjamin Tahirović
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Niti ga ko tjera iz reprezentacije niti misli da imamo nekoga boljeg, samo da on moze i treba dosta bolje od ovoga.
-
Tekstilac1970
- Postovi: 18
- Pridružen/a: 11 okt 2020, 20:45
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Re: Benjamin Tahirović
Pa jel sad dobar ili nam je polos ali je mlad i naucit ce
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
To si u pravu, samo 26 utakmica je Tahirovic odigrao i postigao samo 2 gola i 4 asistencije na poziciji DMF, sto je bas lose i sramotno. A to od 26 utakmica tek nesto vise od 50% je kao starter. Bas lose za momka od 21 godinu i debitantakoj sezoni za neki pisljivi Ajax, pa makar i bio ocajan ove sezone.Madal je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:20Da ali Anel je igrao u klubu za razliku od Benjamina. I ovo je Benjaminu samo nastavak reprezentativnih utakmica gdje je teska ojebina.Beduin je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:12Sjetimo se i Anelovih prvih utakmica za repku gdje mi je Dennis izgledao bolje na stoperu.
Englezi igraju dosta bezo i okretno sto je problem i daleko jacim reprezentacijama. Protiv Italije bi trebali izgledati dosta bolje gdje i mi mozemo malo sakriti loptu i sa vise possova odigrati.
Za razliku od njega, Anel sa 21 godinom igrao za Hobro u strasnoj Danskoj ligi kao posudjen igrac pa se vrstio u nesto kvalitetniji Malmo.
Cuj izgovora "Anel je igrao". Kitu moju igrao, sa 26 godina tavori po pisljivom Shefildu. De makar smislite neke valjane izgovore u diskusiji ako cete nekome spocitavati igru i komparirati.
I ata kazes, Benjo ni ne igra.
075 ❤
Re: Benjamin Tahirović
Da, ne igra redovno sto je za igraca njegovih godina kljucno. Doduse ne znaci puno s obzirom da Hajradinovic igra redovno a ziva je ojebina. Ko i Benjo.Beduin je napisao/la: ↑04 jun 2024, 08:41To si u pravu, samo 26 utakmica je Tahirovic odigrao i postigao samo 2 gola i 4 asistencije na poziciji DMF, sto je bas lose i sramotno. A to od 26 utakmica tek nesto vise od 50% je kao starter. Bas lose za momka od 21 godinu i debitantakoj sezoni za neki pisljivi Ajax, pa makar i bio ocajan ove sezone.Madal je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:20Da ali Anel je igrao u klubu za razliku od Benjamina. I ovo je Benjaminu samo nastavak reprezentativnih utakmica gdje je teska ojebina.Beduin je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:12Sjetimo se i Anelovih prvih utakmica za repku gdje mi je Dennis izgledao bolje na stoperu.
Englezi igraju dosta bezo i okretno sto je problem i daleko jacim reprezentacijama. Protiv Italije bi trebali izgledati dosta bolje gdje i mi mozemo malo sakriti loptu i sa vise possova odigrati.
Za razliku od njega, Anel sa 21 godinom igrao za Hobro u strasnoj Danskoj ligi kao posudjen igrac pa se vrstio u nesto kvalitetniji Malmo.
Cuj izgovora "Anel je igrao". Kitu moju igrao, sa 26 godina tavori po pisljivom Shefildu. De makar smislite neke valjane izgovore u diskusiji ako cete nekome spocitavati igru i komparirati.
I ata kazes, Benjo ni ne igra.![]()
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
26 utakmica gdje je preko 50% kao starter je sve osim "ne igra", u jednoj od najjacih liga u Evropi.
075 ❤
Re: Benjamin Tahirović
Meni to uopste nije ok ali evo ajmo reci da igra, izvinjavam se. Igra. I go je qurac za reprezentaciju u svakoj utakmici koju igra. Mlitav, slinav, plasljiv, los.
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
To je vec druga stvar. Ali nemojmo siriti dezinformacije i neistine kako neko ne igra, a da se ne provjeri. To upucuje na neinformisanost i iskljucije sugovornika iz daljnje diskusije.
075 ❤
Re: Benjamin Tahirović
Nemojmo siriti dezinformacije i neistine da je Benjamin neki igrac trenutno, bez da se ocima pogleda njegova igra. To upucuje na neinformisanost i fudbalsko neznanje iskljucuje sugovornika iz daljnje diskusije.
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Diskusija se vodila u smjeru kako Benjo ne igra, a Anel je igrao u njegovom godinama, a sto je bila cista dezinformacija i neinformisanost tebe kao sugovornika.
Podsjecanja radi, sve je krenulo od toga da ni Anel nije u pocetku bio ono sto ocekujemo u reprezentaciji pa nam je sad jedan od najboljih, tako da i Benjo tek treba da se dokaze na klupskom i reprezentativnom nivou, tu smo svi saglasni da su njegove partije jos uvijek daleko od nekih vrsnih. Da li ce se to promijeniti vidjet cemo, ali konkurencija mu nije bajna tako da...
075 ❤
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Re: Benjamin Tahirović
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
Re: Benjamin Tahirović
Re: Benjamin Tahirović
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Benjamin Tahirović
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Benjamin Tahirović
Molim te mi reci, sta smatras da on treba raditi u ekipi i koja bi trebala bit njegova uloga? Pitanje i za tebe i za forumasa sa posta iznad
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
Re: Benjamin Tahirović
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Benjamin Tahirović
Dakle po tebi je i Busquets koji je igrao na istom nivou energetski i radijusom kretanja, ojebina?
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
Re: Benjamin Tahirović
E ovo je vrh, odigro Benjo ko Busquets!
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, D97, Daduli, DanijelTZ, denza, DzaniMehmet, Elddar, Faraon iz Visokog, feniksptica, Fudo, Goalgetter, Hajdeee, HariTz, harko35, J1897, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, komax, LenyYoro15, Micron, MundijalVibes26, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, Proximic, rossonero85, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, StevieG8, Sveti, trunks1946, Venom, visarionovich, Wisey, Wlad55 i 528 gostiju.



