
Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
92:48 - La Decima
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Mozda je radio poziv Spahe, ne vidim sta drugo moze biti.
P.S. dobio je poziv za prijateljsku utakmicu olimpijske repke Amerike protiv Japana sad u Junu, ali nije igrao. Mozda je to dodatno prelomilo jer je moguce da nece dobit poziv za Olimpijske, a navodno je planirao odigrat to cisto radi dodatne afirmacije pa doc kod nas. Ili, mozda slijedi neki transfer u Evropu pa da budemo apsolutno sigurni hahaha
Ruku na srce, nekih 5 puta otprilike sam radi njega cekao 1:30 da gledan yebeni MLS i da vidim kako ga oni zovu tog "Milwaukee Messija" i moram priznat da sam bas prijatno iznenadjen prije svega kako je skolovan igrac a onda i fizickom spremom sa 19 godina. Igracima sa 19 godina u nasoj ligi treba infuzija nakon 45 minuta ili ih treneri vade jer nisu 3 lopte primili
Zadnja izmjena: fanatik19, dana/u 19 jun 2024, 23:08, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Ma on je jedini od ovih sto ih ima, a da nisu pozvani, koji bi nam mogao unaprijediti igru i to bas mnogo, ne zato sto je on Messi, nego sto zna biti opasan na protivnickoj polovici terena, a mi takvih u sredini nemamo. 
Evo ga i brat Osman dao znak na twiteru.
Evo ga i brat Osman dao znak na twiteru.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Evo i BH Super sport objavio da se odlucio za nas.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Hajde imat cemo konacno i 1 krilo na spisku, dosad smo se uglavnom oslanjali na brata Hamulu koji ce nadamo se konacno nac normalan klub i vratit bar 50% forme iz Poljske lige. Jednostavno danasnji fudbal ne moze bez krila i to je tako i nadam se da cemo nac jos 1 2 dobra krilna igraca
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
92:48 - La Decima
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Bog Bosna i Bošnjaci
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Jel fkt Bajraktarević naš??
Da zalijemo odmah...
Da zalijemo odmah...
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Ocito da jeste
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Bez otvaranja tema molim.
Pogotovo neki, prepoznaće se
Pogotovo neki, prepoznaće se
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Ovaj momak je primjer kad je neko kvalitet da ce dobit poziv u reprezentaciju bilo da ima 16 18 19 godina sasvim nebitno. Dok igraci u nasoj ligi s 22 godine idu na posudbe po 1. Ligama federacije i rs-a uz pricu mlad je treba mu minuta.
Esmire, evropa te ceka. Iskreno bih najvise volio da dodje u holandiju, belgiju ili njemacku kao 1. Korak jer smatram da su te lige najbolje za razvoj mladog igraca i da ce tu najprije dobit sansu
Esmire, evropa te ceka. Iskreno bih najvise volio da dodje u holandiju, belgiju ili njemacku kao 1. Korak jer smatram da su te lige najbolje za razvoj mladog igraca i da ce tu najprije dobit sansu
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Ma igrali su divlje, kako samo oni i znaju.
Ko muhe bez glave.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Manaj se potuce sa Gvardiolom i Sutalom, a iz Sivasspora..nije da nesto gotivim Tursku ligu, ali nije toliko ni lose ako se znaju iskoristit, pogotovo ako je igrac jos mladji i dodje mu kao odskocna daska.
A za Jasica je pogotovo dobro samo da ode od onih ucjenjivaca tamo..jer lici na pravo zahvalnog igraca za kojeg nece biti zime u buducnosti.
Gledam agenta od Esmira, drzi tipicno to neko Britansko trziste, da se hoce sto prije ispalit negdje tamo,tipa Celtic-Rangers-Championship
to bi mu nekako bas leglo jer izgleda nekako mekano jos,a taj tip fudbala mu bas treba da mu neko par puta noge polomi.
A za Jasica je pogotovo dobro samo da ode od onih ucjenjivaca tamo..jer lici na pravo zahvalnog igraca za kojeg nece biti zime u buducnosti.
Gledam agenta od Esmira, drzi tipicno to neko Britansko trziste, da se hoce sto prije ispalit negdje tamo,tipa Celtic-Rangers-Championship
BašČelik!🖤❤️
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Nije nikad ni bio problem u turskoj Superligi nego u neznanju i neposvecenosti selektora koje smo imali! Samo zbog toga nismo vidjeli bar jos 2 velika turnira u posljednjih 10 godina.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
problem je sto danas nemas mladih igraca koji bas odstupaju kvalitetom. U puno jacem Zelji nego sto je ovaj sada igrao je Amir Hadziahmetovic sa 17 godina i svojim lucidnim potezima izbacio Ferencvaros. Malo je falilo i da Standard Lijez padne. Ali eto nazalost nije bilo srece. Amar Drina je bas forsiran bio, ali momak jednostavno samo stagnira.fanatik19 je napisao/la: ↑20 jun 2024, 09:34Ovaj momak je primjer kad je neko kvalitet da ce dobit poziv u reprezentaciju bilo da ima 16 18 19 godina sasvim nebitno. Dok igraci u nasoj ligi s 22 godine idu na posudbe po 1. Ligama federacije i rs-a uz pricu mlad je treba mu minuta.
Esmire, evropa te ceka. Iskreno bih najvise volio da dodje u holandiju, belgiju ili njemacku kao 1. Korak jer smatram da su te lige najbolje za razvoj mladog igraca i da ce tu najprije dobit sansu
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Pa s obzirom da je ogromna većina naših igrača u Turskoj proizvod BHPL, a igrači naše lige su podjednako propali i u HNL, i u Austriji, Belgiji i gdje god su otišli kao i u Turskoj, treba računati da je i do nas sigurno u velikoj mjeri.
Sad istina je da je turska liga loša, da slabi svake godine, da je misterija u mnogo čemu, ali isto tako ta liga proizvede savake godine barem nekoliko kvalitetnih igrača, reprezentativci boljih reprezentacija od naše igraju tamo.
Sad istina je da je turska liga loša, da slabi svake godine, da je misterija u mnogo čemu, ali isto tako ta liga proizvede savake godine barem nekoliko kvalitetnih igrača, reprezentativci boljih reprezentacija od naše igraju tamo.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Daj ga u Rangerse, sjeo bi ko budali samar. Ko Šargi motka.mrAdislic je napisao/la: ↑20 jun 2024, 09:42Manaj se potuce sa Gvardiolom i Sutalom, a iz Sivasspora..nije da nesto gotivim Tursku ligu, ali nije toliko ni lose ako se znaju iskoristit, pogotovo ako je igrac jos mladji i dodje mu kao odskocna daska.
A za Jasica je pogotovo dobro samo da ode od onih ucjenjivaca tamo..jer lici na pravo zahvalnog igraca za kojeg nece biti zime u buducnosti.
Gledam agenta od Esmira, drzi tipicno to neko Britansko trziste, da se hoce sto prije ispalit negdje tamo,tipa Celtic-Rangers-Championshipto bi mu nekako bas leglo jer izgleda nekako mekano jos,a taj tip fudbala mu bas treba da mu neko par puta noge polomi.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Mi (PLBiH) mozemo igraca izbaciti samo ako se na vrijeme dijete evakuise iz ovog cirkusa. Tipa Prevljak je mlad otisao iz Igmana cini mi se. Koliko god da je neko talenat, ako se ceka da ustali u prvih 11 i dokaze igracu je vec 20-21god minimalno i kad predje vani u ozbiljniju ligu ljudi se sjebaju koliko nasi igraci veze nemaju s osnovama fudbala i taktike, vjerujem da svi navijaci klubova PLBiH dodju do tih informacija preko svih igraca koje smo poslali vani a oni propali.Horoz je napisao/la: ↑20 jun 2024, 13:52Pa s obzirom da je ogromna većina naših igrača u Turskoj proizvod BHPL, a igrači naše lige su podjednako propali i u HNL, i u Austriji, Belgiji i gdje god su otišli kao i u Turskoj, treba računati da je i do nas sigurno u velikoj mjeri.
Sad istina je da je turska liga loša, da slabi svake godine, da je misterija u mnogo čemu, ali isto tako ta liga proizvede savake godine barem nekoliko kvalitetnih igrača, reprezentativci boljih reprezentacija od naše igraju tamo.
Na to dodaj mentalitet koji nam ide u korist da propadnemo cim se para dokopamo.
Naravno uvijek ima izuzetaka od igraca koji nisu pravilo. Ovo igraca sto bude to je cisti talenat a ne produkt omladinskih skola.
Na to dodaj lose agente jer smo supak Europe u fudbalu, pa kad dodje ponuda nema tu biranja da li igracu odgovara liga, sredina, trener, stil igre tog kluba vec ispali se gdje god pa sta bude.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Online
Trenutno korisnika/ca: 231983, Beduin, bh22, Cautinho, HariTz, InatSilniBosanski, izdzezveubrazil, James1987, random11, Sveti, TMovac, tuzlanskinacin, Wolffire i 126 gostiju.



