Samo nek ne otvara Bosniak10. Ode Esmir za SAD igrati onda
Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Zvanicno je, Esmir ce objaviti uskoro
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
-
19vendetta87
- Postovi: 10279
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Seferovic ja mislim.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Mislim da se seferovic ne bi trebo krivit jer se odlucio za svicarce, jer pored dzeke i ibisevica tesko bi se naigrao kod nas tad. Ali ima ovih ostalih gowana poput tanksona i halilovica koje je kasnije stigla kosmicka pravda upravo jer su nevidjena gowna
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Seferović za nas nije zaigrao prvenstveno radi teleće glave na klupi, koja je smatrala da mu pored Džeke i Ibiševića treći napadač ne treba, kao da će njih dvojica igrati zauvijek ili da se nikad neće povrijediti. Debil u šuškavcu je razlog zašto brojne igrače u tom periodu nismo pridobili da igraju za nas, kako bi on mogao gurati Vršajevića, Hadžića i nećaka. Ovom mu prilikom opet yebem najmilije.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Vjerujem da je njegov odnos u određenoj mjeri uticao na Harisov izbor, ali nekako vise vjerujem da je porodica Seferovic uvidjela da će mu za karijeru Švicarska mnogo vise pomoći i gdje ce bar igrati. Svi smo mišljenja da se tih godina zasigurno ne bi naigrao pored Dzeke i Ibisevica. Vise puta je to ispricana priča.
Ali uz ozbiljan razgovor i stavljanje do znanja da se na njega ozbiljno računa i da će dobijati priliku, vremenom naslijediti Ibisevica, moglo se drugačije završiti.
"Hvala" Papetu na tome, kao i na mnogo čemu drugom, počevši od SAD-a na Koševu, preko Egipta, sapunice u vezi s TSS-om i Zukanovicem, a sve je to kulminiralo protiv Nigerije. Epilog je ispadanje iz grupe na SP te poraz protiv Kipra u Zenici uz komentar i bahatost da nema potrebe da gleda Kipar prije utakmice. Sam pao, sam se ubio. Trebalo ga je ranije "ubiti". Medjutim, forsiranje jugonostalgicara u i oko reprezentacije nam je dohakalo.
Vjerujem da je ovo sada novi početak i da ćemobogo ljepših trenutaka doživjeti u narednih 10 godina nego u prethodnih 10 (računajući i SP2014).
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
-
19vendetta87
- Postovi: 10279
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Realno, Seferovic se 1% nije zayebao sto je zaigrao za SvicarskuHoroz je napisao/la: ↑25 jun 2024, 14:29Sušić direktni krivac za neigranje Seferovića, dečko je dao sve potrebne signale i učinio koliko je mogao da zaigra za nas. Sušić je išao logikom - poslje mene potop. Da on sebe i svoju familiju obezbijedi, Seferović mu nije trebao, a šta će biti kad ode koga briga,
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Ne kaže niko to, nego ovo pašče švedsko i ostali degenerici pišu ovdje kako Seferović nije htio igrati za nas, što je apsolutno besmisleno.19vendetta87 je napisao/la: ↑25 jun 2024, 14:47Realno, Seferovic se 1% nije zayebao sto je zaigrao za SvicarskuHoroz je napisao/la: ↑25 jun 2024, 14:29Sušić direktni krivac za neigranje Seferovića, dečko je dao sve potrebne signale i učinio koliko je mogao da zaigra za nas. Sušić je išao logikom - poslje mene potop. Da on sebe i svoju familiju obezbijedi, Seferović mu nije trebao, a šta će biti kad ode koga briga,
-
19vendetta87
- Postovi: 10279
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Tu se nema sta diskutovati, sam Haris je rekao da nije do njega sto nije igrao za nas. Poziv nikad nije dobio, valjda ovi nasi zvali samo na rucak nekiMoodyHank je napisao/la: ↑25 jun 2024, 14:56Ne kaže niko to, nego ovo pašče švedsko i ostali degenerici pišu ovdje kako Seferović nije htio igrati za nas, što je apsolutno besmisleno.19vendetta87 je napisao/la: ↑25 jun 2024, 14:47Realno, Seferovic se 1% nije zayebao sto je zaigrao za SvicarskuHoroz je napisao/la: ↑25 jun 2024, 14:29Sušić direktni krivac za neigranje Seferovića, dečko je dao sve potrebne signale i učinio koliko je mogao da zaigra za nas. Sušić je išao logikom - poslje mene potop. Da on sebe i svoju familiju obezbijedi, Seferović mu nije trebao, a šta će biti kad ode koga briga,
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Problem je što je morao imati naš pasoš u martu, kada je odigrao zadnju takmičarsku tekmu za U21 Danske, jer je tada već imao 21 godinu. Ako tada nije imao naš pasoš, nema pravo igrati za nas.
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Pa jesu li ga pokusali kontaktirat ovi nasi uopste? Ja mislim da bi decko prihvatio poziv jer trenutno nije ni blizu A reprezentacije Danske. Cak koliko vidim ni u u21 reprezentaciji nije toliko bitan faktor. Kod nas bi objektivno vec bio jako blizu prve postave, frajer je beton od igraca. Prava danska glavurda
-
19vendetta87
- Postovi: 10279
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH
Nije ga sigurno imao. Ovi nasi Bosanci po dijaspori morali vaditi pasose, a da ga je ovaj Danac imao...sumnjam da je ikad i bio u BosniHoroz je napisao/la: ↑25 jun 2024, 16:48Nije nas Bierth ****, nikada nije kontaktiran u kontekstu A selekcije. Tada je bio u šemama njihove U21, ali ga nije bilo među njima u junu. Od seniora Danske je daleko.
Problem je što je morao imati naš pasoš u martu, kada je odigrao zadnju takmičarsku tekmu za U21 Danske, jer je tada već imao 21 godinu. Ako tada nije imao naš pasoš, nema pravo igrati za nas.
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, adrenaline323, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, antetokounmpo, ArtemisFowl, Brazzzoo123, damir_82, dariolovrinovic00, DeeWa, denza, DjaniTarik, farenhajt, Fudo, Goalgetter, haklamas, HariTz, harko35, InatSilniBosanski, JayCatwright, JimmyPage, kovac, Lynx, Majstorinho, Makanaky, Maverick, MokraKifla, Napapijri, omanovski, prisonbreak, rossonero85, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, torbica, tutankamon1905, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 382 gosta.





