PES 6 liga chat

Moderator/ica: Padovan

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 24784
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Donnie Darko » 30 mar 2011, 16:02

majestic24 je napisao/la:Ja odustajem od lige. Hebo vas pravljenje laga. Igram protiv jasko_juve citav dan nikad mi ni malo ne stopa.Cim trebam igrati s nekim ligaski mec odmah mi laga. Yebite se i vi vase pravljenje laga.Ako vam je tako zanimljivo pobjedjivati,ja ovo necu ni igrati onda.
a sad ozbiljno, jel nastavljas ili ne?

Avatar
majestic24
Postovi: 11045
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la majestic24 » 30 mar 2011, 16:11

Donnie Darko je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:Ja odustajem od lige. Hebo vas pravljenje laga. Igram protiv jasko_juve citav dan nikad mi ni malo ne stopa.Cim trebam igrati s nekim ligaski mec odmah mi laga. Yebite se i vi vase pravljenje laga.Ako vam je tako zanimljivo pobjedjivati,ja ovo necu ni igrati onda.
a sad ozbiljno, jel nastavljas ili ne?
Ako ce se zayebavati sa lagom necu.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Unforgotten
Postovi: 559
Pridružen/a: 09 avg 2010, 15:16
Lokacija: Rotterdam
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Unforgotten » 30 mar 2011, 16:15

silenT. je napisao/la:Unforgetten kad budeš tu javi da odigramo 4-to kolo..
Tu sam sva tri dana (srijeda, četvrtak, petak) od pet do 23, a najviše bi mi odgovaralo večeras oko osmice, al' nije problem ako ne budeš tu. ;)
Prvak prve sezone PES6 sportsport.ba lige.

Kurt Cobain: "I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not."

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 472
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la DaRtAnJaN » 30 mar 2011, 17:51

S-Y-L-A-R je napisao/la:Imal ovog rusa da odigramo utakmicu sad dok mogu :D :D
jesi tu da odigramo?
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

Avatar
Funjai
Postovi: 281
Pridružen/a: 22 mar 2011, 20:44
Lokacija: bijatch
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Funjai » 30 mar 2011, 17:55

Funjai je napisao/la:dr. van nostrand posalji mi msdz kad ti odgovara da odigramo 4. kolo
pozz

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 7450
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 30 mar 2011, 18:09

DaRtAnJaN je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Imal ovog rusa da odigramo utakmicu sad dok mogu :D :D
jesi tu da odigramo?
Jesam ajde pravi ;)
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 8181
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la dr.van nostrand » 30 mar 2011, 18:10

Funjai je napisao/la:
Funjai je napisao/la:dr. van nostrand posalji mi msdz kad ti odgovara da odigramo 4. kolo
pozz
Jel sad odmah da igramo ..
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
Funjai
Postovi: 281
Pridružen/a: 22 mar 2011, 20:44
Lokacija: bijatch
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Funjai » 30 mar 2011, 18:11

dr.van nostrand je napisao/la:
Funjai je napisao/la:
Funjai je napisao/la:dr. van nostrand posalji mi msdz kad ti odgovara da odigramo 4. kolo
pozz
Jel sad odmah da igramo ..
aha, hajd pravi sobu, ti si domacin

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 8181
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la dr.van nostrand » 30 mar 2011, 18:12

eu2
showbreaker
hbk
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 472
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la DaRtAnJaN » 30 mar 2011, 18:15

S-Y-L-A-R je napisao/la:
DaRtAnJaN je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Imal ovog rusa da odigramo utakmicu sad dok mogu :D :D
jesi tu da odigramo?
Jesam ajde pravi ;)
eu2, russia, pw 123, potvrdi svoju igru :lol:
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

jasko_juve
Postovi: 3445
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la jasko_juve » 30 mar 2011, 18:17

hocel ko
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 7450
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 30 mar 2011, 18:17

Ajde dart napravi :D
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 472
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la DaRtAnJaN » 30 mar 2011, 18:18

S-Y-L-A-R je napisao/la:Ajde dart napravi :D
molim te izadji sa foruma, fejsbuka, skype, msn, torrenta i ostalih djidja, ako bude lag, donji si :)
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la LBJ MVP » 30 mar 2011, 18:19

jasko_juve je napisao/la:hocel ko
Napravi da vidim jesam li se popravio :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

jasko_juve
Postovi: 3445
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la jasko_juve » 30 mar 2011, 18:20

LBJ MVP je napisao/la:
jasko_juve je napisao/la:hocel ko
Napravi da vidim jesam li se popravio :mrgreen:
eu2..jasko_juve..1234
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 472
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la DaRtAnJaN » 30 mar 2011, 18:38

ovim putem bi htio da se zavalim savezu (tacnije goalgetteru) jer mi je izvukao zenit :lol: stvara se jedna historija :lol: :D
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

Avatar
Stipe
Postovi: 414
Pridružen/a: 25 avg 2009, 10:02
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Stipe » 30 mar 2011, 18:40

imal ko voljan za koju partiju
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić VI STE PONOS NASE DRZAVE!!!!

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la LBJ MVP » 30 mar 2011, 18:40

DaRtAnJaN je napisao/la:ovim putem bi htio da se zavalim savezu (tacnije goalgetteru) jer mi je izvukao zenit :lol: stvara se jedna historija :lol: :D
Ja mu pustio jednu tekmu i odmah misli da će tako biti i u playoffu :lol: :P
Emir Moskva kada ćemo igrat?
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 472
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la DaRtAnJaN » 30 mar 2011, 18:41

LBJ MVP je napisao/la:
DaRtAnJaN je napisao/la:ovim putem bi htio da se zavalim savezu (tacnije goalgetteru) jer mi je izvukao zenit :lol: stvara se jedna historija :lol: :D
Ja mu pustio jednu tekmu i odmah misli da će tako biti i u playoffu :lol: :P
Emir Moskva kada ćemo igrat?
burazeru 5 in a row :D
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la LBJ MVP » 30 mar 2011, 18:43

DaRtAnJaN je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:
DaRtAnJaN je napisao/la:ovim putem bi htio da se zavalim savezu (tacnije goalgetteru) jer mi je izvukao zenit :lol: stvara se jedna historija :lol: :D
Ja mu pustio jednu tekmu i odmah misli da će tako biti i u playoffu :lol: :P
Emir Moskva kada ćemo igrat?
burazeru 5 in a row :D
Evo i ja sam zaredao par pobjeda :mrgreen: Ali mi je najbitnije to što na penale uvijek pobjeđujem
Očekujem te da mi budeš protivnik u finalu lige :lol: :P
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Odgovori

Natrag na “Fantasy ss.ba PES6 liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []