neutralan__ je napisao/la:Podrav,kakvo je stanje pred utakmicu,vidim suspendovali vam 8 igraca ,mi dolazimo po pobjedu ,hocel biti Hordi,nemojte da bude da vas je vise bilo u Banovicima nego u Sarajevu
Ahahahahahahahahahaha!
Nemoj me pogresno shvatiti ali to sta ce te vi reci i pomisliti naba bas i nije
najveci problem u zivotu.
Ali originalan si,to ti priznjem
Pa nije valjda da si pomislio da dolazimo po pobjedu ,vidis li ovaj smajli u mom postu " ".Nema teoretske sanse da vas dobijemo,jer smo zaista losi,u krizi,ne znam kako ce uticati na vas ne igranje tih 8 igraca,ali ipak mislim da ste veliki favoriti,85%-15% po meni ovo je najrealnije,nemamo cemu da se nadamo jer kad nismo dobili ove ekipe iz donjeg dijela tabele...
Saurman je napisao/la:Kakva je to uprava koja suspenduje 8 igrača iz razloga što ti igrači traže svoje pare a klub želi da reprogramira taj dug prema igračima da bi dobili licencu od Uefa-e...
Odlična uprava ! Šta misliš kako su Sarajevo i svi ostali klubovi sa dugovima prethodnih godina dobijali licencu ?
Tako što su svi potražioci potpisali papir u kojem se navodi da pristaju na odgađanje isplate. Tako je bilo svih prethodnih godina, jedino se ovi prave englezi i ne žele da potpišu, jer žele da dobiju papire na arbitraži i da se fataju noge !
Bio sam na danasnjem treningu igralo se na dva gola, od suspendovanih nema Baneta , Vucine , Jahovica, Hamzagica i Gutica dok su Lede , Torlak , Kojasevic igrali sa ovim sto vjerovatno znaci da su pristali potpisati papir koji nam je bitan da dobijemo licencu.
Na kompletnoj tekmi mali Nihic dominirao stvarno treba dobiti priliku sad kad nema Ihtijarevica on je najbolje rjesenja. Haris Handzic vjerujte mi ljudi nasao se 5 puta na 3 metra od gola i svih 5 puta je promasio okvir gola
@Saurman
Svaki klub iz nase lige ce se naci na ovom ispitu, pogotovo klubovi koji duguju novac bivsim igracima, ili ce ga morati isplatiti ili se izboriti za potpis sto vjerujem nece biti lahko
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."
molotovljev je napisao/la:cccc..Jahovic,Hamzagic..ne mogu iz postovanja prema bordo dresu..kakav smo kiks napravili..
Vala iskreno i bolje sto nisu potpisali ova dva baletana, ko bi ih gledao u narednim utakmicama kako se vuku po terenu
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."
Dirk je napisao/la:Bio sam na danasnjem treningu igralo se na dva gola, od suspendovanih nema Baneta , Vucine , Jahovica, Hamzagica i Gutica dok su Lede , Torlak , Kojasevic igrali sa ovim sto vjerovatno znaci da su pristali potpisati papir koji nam je bitan da dobijemo licencu.
Na kompletnoj tekmi mali Nihic dominirao stvarno treba dobiti priliku sad kad nema Ihtijarevica on je najbolje rjesenja. Haris Handzic vjerujte mi ljudi nasao se 5 puta na 3 metra od gola i svih 5 puta je promasio okvir gola
@Saurman
Svaki klub iz nase lige ce se naci na ovom ispitu, pogotovo klubovi koji duguju novac bivsim igracima, ili ce ga morati isplatiti ili se izboriti za potpis sto vjerujem nece biti lahko
Jahovica i Hamzagica mi nije zao...ebat ih
Ali Gutica,Baneta i Vucine mi je "zao"(pogotovo zadnje dvojice) .Nadam se da ce se situacija rjesit do subote i da ce ta trojica uz Ledeta,Torlaka i Kojasevica zaigrati u subotu. Hamzagica komotno moze zamjenit Nuhic.U sredini je jos i Keno.U napadu Obuca i Amel a Pixi i Pehlic po stranama...
Sto se ove dvojice tice dabogda sad otisli iz Sarajeva i nikad se ne vratili!!!
pardon je napisao/la:Dirkic ti imas problem u glavi izgleda...??? Reci mi ti sta si majketi gledo dok tako lazes o Handzicu,gledao sam i ja trening i cista je laz to sto pricas o momku...Providan si i glup a poserem se i tebi i tom sto te hajka na handzica u usta lazljiva....Do kad vise laganja i lajanja na momke koje vole klub,vole SARAJEVO vise nego ti debilu jedan!!!Ohladi malo klocko....
i Haris je ponovo dobio svojih 5 minuta slave
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Dobar je ba Hare, za virslu boya izmislio fudbal.
Jos nase dijete
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
Da Bog da ne docekao sutra ako lazem ... a najveca scena je bila prolazi Kojasevic po strani ubacuje a ovaj prazan gol sa dva metra prebacuje...
I jos neko kaze voli FKS, naslusao sam se ja ovih sto vole nas klub , a prvom prilikom se ispale kao da klub nije ni postojao i kada nemaju gdje vrate se i pricaju ja bi dao zivot za Sarajevo
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."
Evo jedna za mustuluka izgleda da je pripremljen otkaz zalizanom
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
dzenan01 je napisao/la:Ovo je za nepovjerovati kako se odnose prema legendi kluba Mirzi Varešanoviću, koji je ovaj klub zadužio i kao igrač, sportski direktor i trener
dzenan01 je napisao/la:Ovo je za nepovjerovati kako se odnose prema legendi kluba Mirzi Varešanoviću, koji je ovaj klub zadužio i kao igrač, sportski direktor i trener
nadam se da se salis
Dzeno stari ironicar
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
dzenan01 je napisao/la:Ovo je za nepovjerovati kako se odnose prema legendi kluba Mirzi Varešanoviću, koji je ovaj klub zadužio i kao igrač, sportski direktor i trener
nadam se da se salis
Dzeno stari ironicar
Kome je do šale u ovako veselim trenucima
P.S. Bojim se da je ovo patka 99 %
Na TV-u je receno da se spremaju "ostre" sankcije najvecim krivcima za ovo stanje,te da ce se preispitati strucni stab i kazniti krivci.Kako drugo nego otkazima
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
Možda kazna za Mirzu bude šišanje naćelavo (kako bi ti jako izgledalo) ili smanjena količina gela. U tom slučaju on bi sam napustio klub i spojili bi ugodno s korisnim !
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin
Dirk je napisao/la:Da Bog da ne docekao sutra ako lazem ... a najveca scena je bila prolazi Kojasevic po strani ubacuje a ovaj prazan gol sa dva metra prebacuje...
I jos neko kaze voli FKS, naslusao sam se ja ovih sto vole nas klub , a prvom prilikom se ispale kao da klub nije ni postojao i kada nemaju gdje vrate se i pricaju ja bi dao zivot za Sarajevo
@Dirk
Momka J*** već godinu dana, MV mu NEDA da igra, pa onda lafo povrijeđen i ti sad od njega očekuješ da je Mesi. Paša moj on i jeste Mesi za ovih pola što sad igraju i što hoće pare ni za što. On će uvijek biti igrač FKS koji je sa Alenom Škorom kao najmlađi nastupio za tim i A reprezentaciju, a imao je samo 17 godina.
Čitam komentare gdje pišete da ne zna, smotan, debel....... ma vi veze nemate. Pogledajte naše " žigošanih 11 " koji sad igraju i uporedite ih sa njim i još najmanje petorice ( Čampara, Čomor, Nuhić, Suljić... ), pogledajte koju utakmicu i koji trening i sve će vam biti jasno.