FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Osttribine
Postovi: 2892
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 19 jul 2024, 05:28

Besana noc, ali vrijedilo je, strasno zalaganje svih igraca, bilo bi zaista sportska nepravda da smo ne daj Boze ispali.
Samo onaj skijaš je bas onako "mlad .moderan trener sa sistemom" kad je odlucio poslati Gulijasviilija na posudbu. Mogao nam je valjati i u prethodnoj sezoni ali nejse.
Atmosfera i posjeta nisam ni sumnjao, idemo sad podici ljestvicu naredni cetvrtak na preko 25k protiv Spartaka a momci na terenu neka se potuku pa sta bude. Imat ćemo strasnu podrsku i u Trnavi, dosta raje sinoc na Istoku najavljuje da ce ici. 1946 :opaopa:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 jul 2024, 05:49

TurkishAirlines je napisao/la:
19 jul 2024, 01:40
Jel otislo ovo preko 24 milje?
21.667 zvanično
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

bordospartanac
Postovi: 616
Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordospartanac » 19 jul 2024, 06:20

Bravo momci svaka cast.
Sve ide kako treba.

Beton
Postovi: 2689
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beton » 19 jul 2024, 06:28

- Kyeremeh, Guliša, Čelik :tokralju: :tokralju:
- Rockovu svaka čast na penal seriji
- Đorđević, Jović, Đuričković i Soldo užasni, ove prve dvojice se definitivno bolje riješiti na vrijeme, a za Soldu stvarno više ne razumijem odakle toliki kredit i šta treneri vide u njemu. Sinoć im je mali Čelik održao predavanje.
- Beganović se borio, u odbrani bio odličan, ali prema naprijed užas živi, nijedan upotrebljiv centaršut i nekoliko uništenih prilika. Lik je totalno ograničen i to se najviše vidi u takvim situacijama kad treba da donese odluku šta učiniti. Od deset rješenja uvijek izabere ono najgluplje.
- Duraković i Mehmedović nakon ulaska :tokralju: , Duraković iznenadio fakat. Nekoliko dobrih prodora i svaki centaršut je bio odličan.
- Renanu hvala na golu, ali isto tako je usrao nekoliko dobrih situacija svojom sebičnosti.

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 19 jul 2024, 06:44

Guliashvili i Celik da igraju u dinamu, vec bi u redu sa 15 mil u paketu bile ekipe poput marseja, rb lajpciga, brentforda, fiorentine...

Al opet svi su dovro odigrali, koncentracija 115 od 120 minuta aktivna
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
FCUM
Postovi: 6131
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 19 jul 2024, 06:48

MortemHz je napisao/la:
19 jul 2024, 05:49
TurkishAirlines je napisao/la:
19 jul 2024, 01:40
Jel otislo ovo preko 24 milje?
21.667 zvanično
Bez ikakvog hajca napunismo ko dva golubarnika :tokralju:
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 19 jul 2024, 07:08

Ssbahhajrulah bordo nacijo🇱🇻♥️...

johntravolta123
Postovi: 1669
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 19 jul 2024, 07:25

Kako divno jutro
Odavno ekipa nije bila fizicki spremnija a covjek je tu mjesec dana

Vidim krivi se golman , ni jedan gol nije njegov
Sinoc sam i ja mislio onaj iz kornera da je pogrijesio ali igrac je pobjegao Renanu i sutirao on je dobro reagovao i odbranio ali niko nije pratio da ocisti ... Momku treba utakmica da osjeti igru i teren a vidi se da zna.

Nas najgori pojedinac je bio Djurickovic, ne pokrivanje terena,gubljenje lopti kod gola, onaj skok sa onim kepecem pa ga primismo...

Igra i zalaganje top jos koje pojacanje ala Bubanja (frajer je ko navijen u sredini )

Senner
Postovi: 635
Pridružen/a: 20 jul 2020, 19:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Senner » 19 jul 2024, 07:27

Sve što fudbal može ponuditi smo vidjeli sinoć od našeg Saraj'va. Fizička sprema me oduševila sinoć, a biće još bolje aBd.

Najviše mi je drago zbog djece i sjećanja koja će imat kada su zajedno s babom bili na ovoj utakmici. Preponosan na sve ❤️

Jedina mala zamjerka je za sjever po pitanju brojnosti i toliko forsiranje dugih pjesama. Dajte protiv Spartaka uključite istok i zapad u navijanje molim vas 🙏 Znam da znate da može bolje 😉

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 19 jul 2024, 07:49

Ljudi koji tjeraju Rockova su isti oni koji govore da naš brat Roga oca m' Alla'am :* treba braniti

KoloDD
Postovi: 313
Pridružen/a: 31 mar 2024, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KoloDD » 19 jul 2024, 07:52

ledesma je napisao/la:
19 jul 2024, 06:44
Guliashvili i Celik da igraju u dinamu, vec bi u redu sa 15 mil u paketu bile ekipe poput marseja, rb lajpciga, brentforda, fiorentine...

Al opet svi su dovro odigrali, koncentracija 115 od 120 minuta aktivna
50 mil….🤡🤡🤡🤡🤡

ventilateur
Postovi: 112
Pridružen/a: 24 nov 2020, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ventilateur » 19 jul 2024, 07:54

Senner je napisao/la:
19 jul 2024, 07:27
Sve što fudbal može ponuditi smo vidjeli sinoć od našeg Saraj'va. Fizička sprema me oduševila sinoć, a biće još bolje aBd.

Najviše mi je drago zbog djece i sjećanja koja će imat kada su zajedno s babom bili na ovoj utakmici. Preponosan na sve ❤️

Jedina mala zamjerka je za sjever po pitanju brojnosti i toliko forsiranje dugih pjesama. Dajte protiv Spartaka uključite istok i zapad u navijanje molim vas 🙏 Znam da znate da može bolje 😉


Sabahajrula raja svima i bordo vam jutro, sinoc jednostavno nismo zasluzili da ispadnemo od prvog zvizduka oa do zadnjeg momci su igrali top ja jos ne mogu da vjerujem ono prvo poluvrijeme gdje smo sigurno mogli vodit 2-0/3-0 al haj i ova pobjeda na ovaj nacin je slatka. Ne znam sad jel ovo bilo do mene ali istok i zapad jako lose ukljucivanje sa sjeverom ili se meni cinilo na sjeveru volio bi da ljudi koji su bili na tim tribinama kazu nesto vise. A da odgovorim bratu sto su duge bile pjesme jebbi ga dovela se truba i samo je na tim pjesmama je bilo razvuceno. Sretno svima koji su prva danas hehe :bih:
„Ne razumeš ti mene, moja Vahdo, ja volim Sarajevo više nego sebe" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2003
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 19 jul 2024, 07:58

Kakav smo upgradu dobili sa ZZ-om ljudi jos nisu svjesni :opaopa: :salut:

Ima li video sa higlightsima i penalima?

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1391
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 19 jul 2024, 07:59

Svaka cast za igrace, trenera, navijace

Jos jedna pohvala za veliku vecinu ljudi sa istoka, koji su usutili primitvcinu u naocalama, koji je sjedio na vrhu i na centru istoka, i psovao beganovicu apsolutno cijelu utakmicu
Svaka cast momci

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 19 jul 2024, 08:00

Ja sam rekao i da ispadnemo, nema im se šta reći, poginuli su na terenu.
I ovo što se igralo sinoć, to nismo prošle sezone niti jednom vidjeli.
Škripi tu i tamo, al nadoći će.
U četvrtak opet fešta :beba:

Zadnja izmjena: Shategabri, dana/u 19 jul 2024, 08:02, ukupno mijenjano 1 put.
Koševo Zapad

Unknown14
Postovi: 1444
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown14 » 19 jul 2024, 08:01

Zoran Zekić!!!!! :clap: :clap: :clap:

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la juka55 » 19 jul 2024, 08:04

BordoBBoja je napisao/la:
19 jul 2024, 07:59
Svaka cast za igrace, trenera, navijace

Jos jedna pohvala za veliku vecinu ljudi sa istoka, koji su usutili primitvcinu u naocalama, koji je sjedio na vrhu i na centru istoka, i psovao beganovicu apsolutno cijelu utakmicu
Svaka cast momci
Ma seljačina, te navijače bi ja doživotno izbacio sa stadiona. Zadnjih godina se konstantno raspravljam sa ljudima na tribinama, šta sam se svega naslušao, pa to nisu navijači Sarajeva, to su paraziti...
SARAJEVO SIAMO NOI <3

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1702
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 19 jul 2024, 08:07

BORDO JUTROOO FAMILIJOOOOO :opaopa: :opaopa:
Strasna tekma i za ove neutralce, a za nas standardno za srcanog. Prije same utakmice samo jedno da prokomentarisem.
Da li je moguce da se himna pušta 10 do 9 i da pjevamo a igraci nisu ni do tunela došli??
Zar nije logicno da to bude otpr 5 min do pocetka tekme i onda kad izlaze da to grmi, a ne ono pjevas himnu igraca nigdje? ...
Plakao sam kao malo dijete poslije tekme, valjda se nakupilo svega zadnjih godina zbog naseg Sarajeva.
Htio sam da idem kad je doslo do penala, previse je stresa zadnjih godina Sarajevo mi nanijelo zbo yebenih penala, ali bile su kapije zatvorene tako da ni jedan penal nisam gledao, nego lagano u nebo u raju pa pratio reakcije.

Zamislis se da li je toliko fudbal nepravedan da ih raspeš 120 minuta i da ces ispasti na penale, ali jednostavno ima i te pravde..
Zorane Zekiću svaka cast za ove dvije tekme. Za otpr mjesec dana ti si ovim deckima usadio u glavu i kada je igrac manje nema povlacenja nego jurisat naprijed samo. Nisam odavno gledao FKS da napada sa igracem manje pogotovo nekog ko je favorit protiv tebe.
Kyeremeh i Guli :bow: :bow: stvarno nemam rijeci za njih dvojicu, kakva borba, zalaganje, trcanje u 100 minuti kao da je prva, ma bravo :bow:
Njih dvojica su me podsjetili na Vinija i Rodryga. :D
Nijedan nije špic, nego krila, a odlicno se snalaze gore i ko metak su.
ALI ONO STO MISLIM DA SAM ZAPAZIO JE DA SMO IH STISLI KADA SE STADION ORIO KADA JE BILO BRUTALNO NAVIJANJE I DECKI SU NOSENI PJESMOM NAPADALI.
ZATO U CETVRTAK VAS MOLIM DA GRMIMO, DA SE ORII SVE, DA SE SLOVACIMA SLEDI KRV U ZILAMA !!!
Dijasporo, ako vam se ne svidja stajat na istoku, uvijek imate zapad i kospice, jer znamo da vas nece biti u novembru na -50 na Koševu.
Sudija sta nam je radio nemam rijeci...

25.07 SVI, AL SVI !
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 19 jul 2024, 08:11

Kakva utakmica, kakva noć, kakav karakter i kakva igra...
Dragi Bože hvala ti :bow:
Zaslužili smo ovo ako ništa mi navijači obzirom koliko smo patnje vidjeli u zadnje dvije sezone...

Umoran, nenaspavan, premuknut sa glavoboljom ali halal im sve bilo. :opaopa:

ZORAN ZEKIĆ !!! :clap:

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 19 jul 2024, 08:12

Konacno poslije duuugo vremena jedna tekma Sarajeva za pamcenje. Tekma koja je proizvela pozitivno raspolozenje.
Masa ljudi,jedinstvo,pozitivne vibracije,sve 5 !!
Ja se ne sjecam kad sam u zivotu vidio onakvo sudjenje,ono je za zatvora. Posebno mahac sa Istoka,pa ono je zlocinac. Ne moze se biti onoliko glup i nesposoban,ono se moze sam potplacivanjem opravdati. Ne vidi ruku na 10-ak metara ispred njega,nepostojeci korner je isto njegov. U produzetku,lik je u visemetarskom ofsajdu na dva metra ispred njega ,,ja sam skoro u liniji bio s njima ,ocito i preocito i nista,ne dize zastavicu. On je trebao i penal signalizirati. Svaku odluku je cekao glavnog,da on ne mora dizati nista za nas.
Nadam se da je sad forumskom puku jasno,da treneru ne treba pola godine,ne trebaju dva prelazna roka i slicne nebuloze. Trener ako ima kvaliteta i znanja,vec za 15-20 dana se vide pomaci. Igra koju sada imamo i Skijaseva igra su dva svijeta. Naravno,mi smo tek u zacetku,mora se jos puno raditi i dobro raditi ali ima ko ce raditi. Znaci,trener nam je dobar ako ne bude rezultata,nije do njega. Gazde,vlasnici,investitori qurci palci trebaju malo zavuci rukice u padze i dovesti nam bar 2-3 ciljana dobra pojacanja i onda cemo imati ozbiljan tim,s dobrim trenerom i mozemo se necemu nadati !!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []