FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 19 jul 2024, 10:59

Hajdeee je napisao/la:
19 jul 2024, 10:15
Trnava je u rangu sa Aktobeom. Sto znaci da su svi rezultati u igri. Niti su jaci, ni slabiji. Tu je to negdje.
Pah sad usudio bih se reci da je Aktobe po imenima jaca ekipa od Trnave. Trnava ima dva igraca koji vrijede na TM preko milke ovo ostalo onako, dok Aktobe pored Samorodova ima 5 do 6 ovih gadnih stranaca kao sto je onaj Kiki sto je igrao za Sheriff.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Imajednabrigada
Postovi: 2225
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imajednabrigada » 19 jul 2024, 11:01

Kako god treba kritikovat tako treba i pohvalit kada se igra dobro.

Sarajevo napokon izgleda kao ozbiljna ekipa koliko toliko, igra lici necemu i lijepo ih je gledati na terenu.

Iskrene cestitke..
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 jul 2024, 11:04

Hajdeee je napisao/la:
19 jul 2024, 10:15
Trnava je u rangu sa Aktobeom. Sto znaci da su svi rezultati u igri. Niti su jaci, ni slabiji. Tu je to negdje.
Svi smo tu negdje. Sanse bi nam svakako porasle da imamo Mudraziju, Kupresaka i prvog jevrejskog patrijarha.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
betrezengorbachev
Postovi: 672
Pridružen/a: 23 jul 2016, 17:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la betrezengorbachev » 19 jul 2024, 11:06

Mi smo bolja ekipa od Trnave, ali treba se pripremati kao da smo losiji, sa puno opreza, nesto slicno kao sa Aktobeom. Da ne bi slucajno poletili.

Guliashvili :bow: Kyeremeh :bow: Čelik!!! :bow:
Djecak koji raste zavolio te tad! ⭐⭐⭐⭐⭐

Lucas
Postovi: 4860
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 19 jul 2024, 11:06

Aduka87 je napisao/la:
19 jul 2024, 10:59
Hajdeee je napisao/la:
19 jul 2024, 10:15
Trnava je u rangu sa Aktobeom. Sto znaci da su svi rezultati u igri. Niti su jaci, ni slabiji. Tu je to negdje.
Pah sad usudio bih se reci da je Aktobe po imenima jaca ekipa od Trnave. Trnava ima dva igraca koji vrijede na TM preko milke ovo ostalo onako, dok Aktobe pored Samorodova ima 5 do 6 ovih gadnih stranaca kao sto je onaj Kiki sto je igrao za Sheriff.
Zanimljivo, Roman Prohaska iz Trnave treci put u karijeri igra protiv nas.Prvi put 2009, u prvom mandatu u Trnavi, pa 2012 sa Levskim.Oba puta je ispadao :D

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 19 jul 2024, 11:11

Igraju sa Villom prijateljsku danas.

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 19 jul 2024, 11:11

ajdohordas je napisao/la:
19 jul 2024, 10:55
Spartaka je u pripremnim dobijala slovenska buranija, Maribor i Bravo. Od 10 tekmi zadnjih ukljucujuci i pripremne imaju 7 poraza, dvije pobjede i remi.

Nije to neko mjerilo ali je neki mali pokazatelj svakako. Očekujem da budemo egal sa njima u najmanju ruku. :opaopa:
Prijateljska utakmica bracika :crazy:

Prosle godine ljudi igrali grupe. Sve mozemo samo podcjeniti ove nikako. Sto rece @Hajdeee ovi su rang Aktobea ni manje ni vise. Sto ce reci da su favoriti za prolazak. Mozda smo mi u blagoj prednosti prvu utakmicu domaci teren ali generalno mislim da je 45-55% sansa u njihovu korist pred ovaj dvomec.

bosnas_
Postovi: 4455
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 19 jul 2024, 11:12

muhamedhulk je napisao/la:
19 jul 2024, 08:16
Trnava je jaca od Aktobea, trebaju nam sad ona pojacanja: Kupresak, Crni iz Slo i Mudrazija.
Slazem se. Sa najavljenim pojacanjima imamo realne sanse protiv Trnave.
Steta je neiskoristiti ovu euforiju...

Avatar
Atlanta
Postovi: 367
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Atlanta » 19 jul 2024, 11:12

Nadam se da cemo zavrsiti potpise ova 2-3 igraca koja se dovode u vezu sa nama, kad istice rok za prijavu igraca ?
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6657
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 19 jul 2024, 11:12

Spartak igra na plasticnoj travi?

sa drugog foruma slovak
"jedan cekam da dodjete, drzim van fige kako Sam Zeljovca. Stadion Trnave, SE nalazi u sklopu Trznog centra City Arena, imaju plasticnu travu, uvijek je nizka, da bi proton I igra bila brza. Stadion vam je desetak minuta laganog hoda od Zeljeznicke stanice. Ima bruka Srba I Trnavi, budite na oprezu, spremni su na neke ispade. Lijepa je grad Trnava, standard gotovo nisi nego kod Nas."
Zadnja izmjena: JavierBosnia, dana/u 19 jul 2024, 11:14, ukupno mijenjano 1 put.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 19 jul 2024, 11:13

Kakva utakimca, trka, mentalna snaga, atmosfera. 😍😍😍

Eh sad nama treba štoper umjesto Đuričkovića, pokretniji uz njega Čelik i Soldo bi bili izuzetno dobri, svima je drag Đuričković ali on ne može biti prva postava u ovim utakmicama, ako se igra protiv Goška, Radnika, Igmana, Posušja znači gdje nemaju hibridi može ali ovdje ne.

Od pojačanja jedino Rockov i Bubanja su ok, u ostalim ne vidim pojačanja nego samo popunjavanja prostora (od ovih koji su igrali). Đorđević za dvije utakmice ne znam da li je izveo centaršut da valja, baš loše izvodi prekide i ne bi smio više to raditi.

Druga stvar, svakako protiv Aktobea teško šta bi mogli iz skok igre u napadu, ljudi nemaju štopera nižeg od 190 cm, izuzetno su jaki u tom segmentu.

Što se penala tiče, prije nego su krenuli pucati kontam u sebi eh da je Iliev ovdje, ali ispade i bolje.
Posebno mi je drago zbog Mehmedovića i Durakovića.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 19 jul 2024, 11:16

Lucas je napisao/la:
19 jul 2024, 11:06
Aduka87 je napisao/la:
19 jul 2024, 10:59
Hajdeee je napisao/la:
19 jul 2024, 10:15
Trnava je u rangu sa Aktobeom. Sto znaci da su svi rezultati u igri. Niti su jaci, ni slabiji. Tu je to negdje.
Pah sad usudio bih se reci da je Aktobe po imenima jaca ekipa od Trnave. Trnava ima dva igraca koji vrijede na TM preko milke ovo ostalo onako, dok Aktobe pored Samorodova ima 5 do 6 ovih gadnih stranaca kao sto je onaj Kiki sto je igrao za Sheriff.
Zanimljivo, Roman Prohaska iz Trnave treci put u karijeri igra protiv nas.Prvi put 2009, u prvom mandatu u Trnavi, pa 2012 sa Levskim.Oba puta je ispadao :D
Ide i treci put :pray:
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

insimadop
Postovi: 389
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 19 jul 2024, 11:23

Aduka87 je napisao/la:
19 jul 2024, 11:16
Lucas je napisao/la:
19 jul 2024, 11:06
Aduka87 je napisao/la:
19 jul 2024, 10:59


Pah sad usudio bih se reci da je Aktobe po imenima jaca ekipa od Trnave. Trnava ima dva igraca koji vrijede na TM preko milke ovo ostalo onako, dok Aktobe pored Samorodova ima 5 do 6 ovih gadnih stranaca kao sto je onaj Kiki sto je igrao za Sheriff.
Zanimljivo, Roman Prohaska iz Trnave treci put u karijeri igra protiv nas.Prvi put 2009, u prvom mandatu u Trnavi, pa 2012 sa Levskim.Oba puta je ispadao :D
Ide i treci put :pray:
Samo da mu ne bude treća sreća k'o i nama sinoć :urnebes: :opaopa:

Ljudi moji ja još ne mogu da vjerujem kakvu smo mi sinoć utakmicu odigrali, raznijeli smo Aktobe, da smo ih dobili 2-3 razlike ne bi bilo nezasluženo.. bilo kako bilo, ne dizati euforiju, Spartak je favorit, idemo se potući i izbaciti ih :opaopa: :opaopa: :opaopa:

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 19 jul 2024, 11:24

nokee je napisao/la:
19 jul 2024, 11:11
ajdohordas je napisao/la:
19 jul 2024, 10:55
Spartaka je u pripremnim dobijala slovenska buranija, Maribor i Bravo. Od 10 tekmi zadnjih ukljucujuci i pripremne imaju 7 poraza, dvije pobjede i remi.

Nije to neko mjerilo ali je neki mali pokazatelj svakako. Očekujem da budemo egal sa njima u najmanju ruku. :opaopa:
Prijateljska utakmica bracika :crazy:

Prosle godine ljudi igrali grupe. Sve mozemo samo podcjeniti ove nikako. Sto rece @Hajdeee ovi su rang Aktobea ni manje ni vise. Sto ce reci da su favoriti za prolazak. Mozda smo mi u blagoj prednosti prvu utakmicu domaci teren ali generalno mislim da je 45-55% sansa u njihovu korist pred ovaj dvomec.
Pa čitaš li mi post bracika ? :wtf:
Kao što rekoh, nije neko mjerilo ali je svakako mali pokazatelj da nisu bauk.

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 19 jul 2024, 11:25

Djurickovic je borac pravi takvih nam treba u ekipi ali lik je defanzivni vezni zato se nekad pogubi u odbrani..

Kakvo jutro 😍

Ajmo sad pojacanja

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 19 jul 2024, 11:26

Gdje su sada fekalije istinasamo,samokažem, Sanchez i drugi u usta im se ponjamke

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 19 jul 2024, 11:30

ajdohordas je napisao/la:
19 jul 2024, 11:24
nokee je napisao/la:
19 jul 2024, 11:11
ajdohordas je napisao/la:
19 jul 2024, 10:55
Spartaka je u pripremnim dobijala slovenska buranija, Maribor i Bravo. Od 10 tekmi zadnjih ukljucujuci i pripremne imaju 7 poraza, dvije pobjede i remi.

Nije to neko mjerilo ali je neki mali pokazatelj svakako. Očekujem da budemo egal sa njima u najmanju ruku. :opaopa:
Prijateljska utakmica bracika :crazy:

Prosle godine ljudi igrali grupe. Sve mozemo samo podcjeniti ove nikako. Sto rece @Hajdeee ovi su rang Aktobea ni manje ni vise. Sto ce reci da su favoriti za prolazak. Mozda smo mi u blagoj prednosti prvu utakmicu domaci teren ali generalno mislim da je 45-55% sansa u njihovu korist pred ovaj dvomec.
Pa čitaš li mi post bracika ? :wtf:
Kao što rekoh, nije neko mjerilo ali je svakako mali pokazatelj da nisu bauk.
Nije neko mjerilo ali je pokazatelj? Kako to? :D

Ma mi se trebamo drzati njihove prosle sezone u evropi gdje su radili sve sto mi sanjamo i tjt. Ove prijateljske ne treba ni uzimati u razmatranje.
Helem vidim da su im 4 igraca povrijedjena, od toga jedno fino krilo nece igrati..
Bauk nisu definitivno, samo jako ko i sa Aktobeom pa sta bude..

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1635
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 19 jul 2024, 11:31

:cool:
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11459
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 19 jul 2024, 11:34

Osttribine je napisao/la:
19 jul 2024, 05:28
Besana noc, ali vrijedilo je, strasno zalaganje svih igraca, bilo bi zaista sportska nepravda da smo ne daj Boze ispali.
Samo onaj skijaš je bas onako "mlad .moderan trener sa sistemom" kad je odlucio poslati Gulijasviilija na posudbu. Mogao nam je valjati i u prethodnoj sezoni ali nejse.
Atmosfera i posjeta nisam ni sumnjao, idemo sad podici ljestvicu naredni cetvrtak na preko 25k protiv Spartaka a momci na terenu neka se potuku pa sta bude. Imat ćemo strasnu podrsku i u Trnavi, dosta raje sinoc na Istoku najavljuje da ce ici. 1946 :opaopa:
Nije tačno da je Simon poslao Gulasha na posudbu. Prije nego je Simon došao, odnosno zadnji trenutci Mirze na klupi FKS je Giorgi otišao na posudbu.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 19 jul 2024, 11:35

f0rest1946 je napisao/la:
19 jul 2024, 11:25
Djurickovic je borac pravi takvih nam treba u ekipi ali lik je defanzivni vezni zato se nekad pogubi u odbrani..

Kakvo jutro 😍

Ajmo sad pojacanja
Ako mu je primarna zasnji vezni, nek okači kopačke o klin.
Pogledaj bubanju i kretanje i pasove i djurickovica... Ni u putu se sreli nisu
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Seipronto i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []