FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Yebo vas Tito ćopavi, pa jeste li vi normalni ljudi? Poslije onakve utakmice sinoć, vi našli kritikovati, pisati neke eseje ko valja ko ne valja. A pogotovo pisati da Čelik ne valja. Dajte ljudi, ohanite malo, pa sam Zoran Zekić je rekao da se ima još dosta stvari za popraviti, a u dvije utakmice pod njegovim vodstvom već gledamo neko drugo Sarajevo.
Znate li vi slaviti, znate li nekad ohanuti?
Znate li vi slaviti, znate li nekad ohanuti?
Zadnja izmjena: MaroonBjelave, dana/u 19 jul 2024, 12:10, ukupno mijenjano 1 put.
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4858
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
hype za sve tribine sem sjeverne. Za nju je bitniji kvalitet nego kvantitet. Dodju na sjever i gledaju kako da izbjegavaju navijanje, gledaju kako da se sto bolje sakriju al eto oni ultra ludi ovo ono idu na Sjever itd .. jesu qarne moje, samo kvare predstavu i sliku sjevera i onih 1500 koji su uvijek tu I GRME!SarajevoNG je napisao/la: ↑19 jul 2024, 12:04Jedno pitanje, da li mozemo izgurati jos jedan hype poslije ovoga, a tice se ulaznica, fan shopa, i tih cuda?
Nadam se da se nismo istrosili previse u smislu pozivanja, prozivanja, hajcanja raje.![]()
![]()
i da, BRAVO MaroonBjelave... uzivajte pitari, barem danas. Mozemo li i to ili volimo da je sve crnjak, da hracemo i tjeramo?!!! Davno ja rekoh, mazohisti ebeni, to bi vise voljelo da je sinoc ispalo da ovdje mraci i kenja
Zadnja izmjena: Lobudaraczapamcenje, dana/u 19 jul 2024, 12:12, ukupno mijenjano 1 put.
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
Re: FK Sarajevo
Projektirao ga u startu da igra beka. Opravdanje bilo u tome - Jer ima sposobnost velikog broja ponavljanja i istrcavanja.Shategabri je napisao/la: ↑19 jul 2024, 12:05Pogledaj samo sad Kyeremeha i kod Rožmana. Nebo i zemlja.Hajdeee je napisao/la: ↑19 jul 2024, 11:57Ma Rozmana ne moze amnestira ti nista i niko, da je radio u najmanju ruku samo prosjecan posao.
Svoj "birokratski" odnos prema fudbalu i taktici je prosto unio u ekipu, i u samu atmosferu medju igracima. Anemicno, bezidejno, robotski rutinski. Blijedo.
Isti su ovo igraci, sem par pojacanja, koji sada na terenu izgledaju kao ekipa zeljna fudbala i da se fudbalski potuce sa protivnikom.
Ali **** vise i te analize. Okrenimo se buducnosti.
Znaci posmatranje fudbala kroz parametre i statistiku, dijagrame kretanja. To ne ide tako jbg.
Zekic Keremehu dao slobodu"libera" u spicu napada. Preporodila se i ekipa i on.
Itd itd.
- FKS -
Re: FK Sarajevo
Celik je dobar bio, Soldo onako ali opet bolji od Miomira, bar sinoc.Na stranu borbenost. Brate 10 ljudi oko mene na zapadu je komentarisalo bas njega ne znam sta je sporno, sinoc je los bio nek se trzne i vozdra.
-
misstianopenaldo
- Postovi: 178
- Pridružen/a: 06 jul 2024, 14:41
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bravo momci, hvala vam za sinocnju borbu.
Svaka cast na fizickoj i mentalnoj pripremi.
po meni Andjusic<Julardjija, al nisam ja ZZ.
Svaka cast na fizickoj i mentalnoj pripremi.
po meni Andjusic<Julardjija, al nisam ja ZZ.
Re: FK Sarajevo
To je to, pravi trener to mora prepoznati, mada je rozman prepoznao da se hamza i kyeremeh odlicno igraju u tandemu, tako da vec imaju neku uigranost iz prosle sezoneHajdeee je napisao/la: ↑19 jul 2024, 12:12Projektirao ga u startu da igra beka. Opravdanje bilo u tome - Jer ima sposobnost velikog broja ponavljanja i istrcavanja.Shategabri je napisao/la: ↑19 jul 2024, 12:05Pogledaj samo sad Kyeremeha i kod Rožmana. Nebo i zemlja.Hajdeee je napisao/la: ↑19 jul 2024, 11:57Ma Rozmana ne moze amnestira ti nista i niko, da je radio u najmanju ruku samo prosjecan posao.
Svoj "birokratski" odnos prema fudbalu i taktici je prosto unio u ekipu, i u samu atmosferu medju igracima. Anemicno, bezidejno, robotski rutinski. Blijedo.
Isti su ovo igraci, sem par pojacanja, koji sada na terenu izgledaju kao ekipa zeljna fudbala i da se fudbalski potuce sa protivnikom.
Ali **** vise i te analize. Okrenimo se buducnosti.
Znaci posmatranje fudbala kroz parametre i statistiku, dijagrame kretanja. To ne ide tako jbg.
Zekic Keremehu dao slobodu"libera" u spicu napada. Preporodila se i ekipa i on.
Itd itd.
- feniksptica
- Postovi: 19118
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U pobjedi se kritikuje jer mozes doc na red... u porazu nikad doc ns red bude previše ljudi.
Sto se mene tice samo je tu bisak trenutno Andjusic...cak i kao opcija s klupe. Ostali svi koliko toliko doprinose
Sto se mene tice samo je tu bisak trenutno Andjusic...cak i kao opcija s klupe. Ostali svi koliko toliko doprinose
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
-
SarajevoNG
- Postovi: 125
- Pridružen/a: 22 feb 2022, 16:29
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma realno kad sagledas, ne moze se ocekivati to da svi navijaju,dzaba sve, neces nekoga kandzijom tući da on navija.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑19 jul 2024, 12:09hype za sve tribine sem sjeverne. Za nju je bitniji kvalitet nego kvantitet. Dodju na sjever i gledaju kako da izbjegavaju navijanje, gledaju kako da se sto bolje sakriju al eto oni ultra ludi ovo ono idu na Sjever itd .. jesu qarne moje, samo kvare predstavu i sliku sjevera i onih 1500 koji su uvijek tu I GRME!SarajevoNG je napisao/la: ↑19 jul 2024, 12:04Jedno pitanje, da li mozemo izgurati jos jedan hype poslije ovoga, a tice se ulaznica, fan shopa, i tih cuda?
Nadam se da se nismo istrosili previse u smislu pozivanja, prozivanja, hajcanja raje.![]()
![]()
i da, BRAVO MaroonBjelave... uzivajte pitari, barem danas. Mozemo li i to ili volimo da je sve crnjak, da hracemo i tjeramo?!!! Davno ja rekoh, mazohisti ebeni, to bi vise voljelo da je sinoc ispalo da ovdje mraci i kenja
Ali treba hype poceti vec od danas, ponoviti ovu posjetu mozemo, a mozemo li prebaciti vidjet cemo.
-
BordoSaga2
- Postovi: 327
- Pridružen/a: 25 jul 2022, 23:45
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U Evropi ih mozes imati koliko hoces
Re: FK Sarajevo
To znam, govorim za ligu/kup. Šta ćemo za domaća takmičenja?
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11459
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa nećemo platiti igrača 200-250.000€ radi 2 utakmice i da onda neko mora na tribinu u ligi.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Evo highlights
Re: FK Sarajevo
belosevic23 je napisao/la: ↑19 jul 2024, 12:04kakav Čelik, ja ne znam šta su ljudi gledali sinoć. Prvo spor je sa loptom u nogama, ne zna lijevom nogom odigrati pas, nabio je 50 dugih lopti a njih 90% smo izgubili, samo jedna prosla prema Kyeremehu...naš je, mlad je i sve to stoji...ali kad vidim mlade stopere iz regiona on je realno dosta tanak.betrezengorbachev je napisao/la: ↑19 jul 2024, 11:06Mi smo bolja ekipa od Trnave, ali treba se pripremati kao da smo losiji, sa puno opreza, nesto slicno kao sa Aktobeom. Da ne bi slucajno poletili.
GuliashviliKyeremeh
Čelik!!!
![]()
Treba nam ozbiljan stoper pod hitno..nesto kao njihova 2 sinoc
I ja kazem Celik sinoc katastrofa, isprepadan bas kiks. Guli i Kye najjaci igraci. Hamza me razocarao skroz, ali znam da ce isplivati. Imamo dobrog golmana konacno
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11459
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Porediti Čelika i Đuričkovića je kriminalno.
Jedan ima 26-27 god i pravi onakve greške, a dečko kojeg kritikujete je prekjučer napunio 18 godina i imao daleko bolju partiju nego ostali stoperi.
Jedan ima 26-27 god i pravi onakve greške, a dečko kojeg kritikujete je prekjučer napunio 18 godina i imao daleko bolju partiju nego ostali stoperi.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Aktobe puno jači od ovih levata, odbrana im šuplja ko švicarski sir
Re: FK Sarajevo
A sto se tice sjevera sinoc, u naletima jako dobar u nekim trenutcima los. Ali bio je neki naboj osjetio se, zagrmili su kad je trebalo, pogotovo u produzetcima i sto mi je najvise drago, i kad smo gubili pjesma nije stajala. Savrsena noc. Ocekujem u cetvrtak 25+ jer ce jos dijaspore doci
Re: FK Sarajevo
Najjači ste Gospodara mi, 2 utakmice sa novim trenerom i novim sistemom, a vi svi pametni
... Nidal mali neki dan punoljetan postao, a ovi ga kritikuju ko da ima utakmica kao Chiellini...
SARAJEVO SIAMO NOI <3
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

