Čemu takav pesimizam, mi smo kvalitetnija ekipa od njih definitivno, imamo bar 55% šanse da prođemo aBd.moreno123 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 01:42Od Spartaka smo bolja ekipa i Aktobe je bolja ekipa od njih ali su oni odigrali sjajno i disclipinovano na svojoj polovini, u drugom poluvremenu su se zatvorili i nisu nam dali da pridjemo golu, sve centarsuteve su ocistili i one pokusaje nase kroz sredinu do sesnaesterca do Olivere.. Bolji smo ali mislim da gore necemo proci, da ce oni iskoristi domaci teren i dobiti nas 1-0 ili 2-1 jer su namazaniji i vidi se iskusniji u tim utakmicama na jedan gol. Naravno da ih je moguce dobiti i iskreno se nadam da cemo ih proci pa da uzivamo jos u minimalno jednoj ovakvoj noci...
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
- SedrenikHz
- Postovi: 1702
- Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ljudi keni zvoni sve u ušima jel ono realno veceras?
Gledao sam ko mali navijanje ex yu klubova, ali ovo veceras je nesto sto je nevjerovatno.
Kakva noć ljudi dragi
Gledao sam ko mali navijanje ex yu klubova, ali ovo veceras je nesto sto je nevjerovatno.
Kakva noć ljudi dragi
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tek sad došao... valja u prvu ujutro al nije mi žao.
Hvala Zoranu, igračima, klubu i navijačima. Ovo se rijetko gdje može vidjeti i doživiti.
Hvala Zoranu, igračima, klubu i navijačima. Ovo se rijetko gdje može vidjeti i doživiti.
-
BordoSaga2
- Postovi: 327
- Pridružen/a: 25 jul 2022, 23:45
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Puno smo opasniji kad protivnik igra otvorenog garda kako su oni igrali prvo poluvrijeme, vidjeli moguce sranje i povukli se, ovo mi vise lici da ce pokusati chokirati u Trnavi, na neku frljoku proci. Ako odluce ne chokirati, uzimamo ih 100%.Seipronto je napisao/la: ↑26 jul 2024, 01:44Čemu takav pesimizam, mi smo kvalitetnija ekipa od njih definitivno, imamo bar 55% šanse da prođemo aBd.moreno123 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 01:42Od Spartaka smo bolja ekipa i Aktobe je bolja ekipa od njih ali su oni odigrali sjajno i disclipinovano na svojoj polovini, u drugom poluvremenu su se zatvorili i nisu nam dali da pridjemo golu, sve centarsuteve su ocistili i one pokusaje nase kroz sredinu do sesnaesterca do Olivere.. Bolji smo ali mislim da gore necemo proci, da ce oni iskoristi domaci teren i dobiti nas 1-0 ili 2-1 jer su namazaniji i vidi se iskusniji u tim utakmicama na jedan gol. Naravno da ih je moguce dobiti i iskreno se nadam da cemo ih proci pa da uzivamo jos u minimalno jednoj ovakvoj noci...
Re: FK Sarajevo
Nikad doći kući poslije tekme jbt život. Kao što reko ajdo valja ga ustati prije horoza haha.
Samo ću reći da je falio jedan pogodak u mreži Slovaka da stadion proključa. Iznenadili su me u negativnom smislu. Očekivao sam više od njih. Za naše momke samo riječi hvale, nikakvih zamjerki. Nije htjela u mrežu i džaba
Abd kad prođemo Spartak ovog njihovog čamugu treba klepiti
Samo ću reći da je falio jedan pogodak u mreži Slovaka da stadion proključa. Iznenadili su me u negativnom smislu. Očekivao sam više od njih. Za naše momke samo riječi hvale, nikakvih zamjerki. Nije htjela u mrežu i džaba
Abd kad prođemo Spartak ovog njihovog čamugu treba klepiti
® GONGASHI POWERHOUSE ®
Re: FK Sarajevo
Ma sigurno brt. Bio sam na istoku glasa nemam. Oko mene sve navija redom, od djece do najstarijih. Nepotrebno pojedinci seru sa tribinama i navijanjem.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FK Sarajevo
Mrs tamo. Da ne kupih online qrac bih opipo kartu rukom
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FK Sarajevo
Hahaha izvini ko je ovo mogao ocekivati
Imas od mene istok protiv wisle ako bog da, javi se u dm
NEMA NAZAD
Re: FK Sarajevo
Kakva noc

Re: FK Sarajevo
Ma da mi prodjemo pa i na gostujucu ako treba, pa ko ziv ko mrtav
Ps: Morto stari lisac je ocekivo. Zvacu ga Sir. Morto sad
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
26000 ljudi u jedan glas
Izdanje decenije na tribinama.Igra fenomenalna kontrolisali smo ih citavu utakmicu samo je falio taj gol kao slag na tortu.
Odmoriti nakon toga pripremiti ekipu aBd 1-2 u srijedu.Ostao sam bez glasa al yebes ga.Bravooo svima
Izdanje decenije na tribinama.Igra fenomenalna kontrolisali smo ih citavu utakmicu samo je falio taj gol kao slag na tortu.
Odmoriti nakon toga pripremiti ekipu aBd 1-2 u srijedu.Ostao sam bez glasa al yebes ga.Bravooo svima
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
0:1 u Trnavi i prolaz aBd samo ponoviti danasnju igru
Re: FK Sarajevo
zahvaljujuci esadu plavom mi zabismo u kazastanu golBosniacum Lilium je napisao/la: ↑26 jul 2024, 00:59Sve što je trebalo uraditi je izbaciti Esada Plavog iz prvih 11. To je iole pismenom treneru poput ZZ bilo jasno.
I raja je ovdje upravu. Samo još jedna dobra desetka nam treba i to je to
Re: FK Sarajevo
Tek stigao kuci, kakva noc ljudi dragi. Steta sto nije htjela u gol ali ja zadovoljan pokazanim!
Re: FK Sarajevo
Hvala Jovicu sto je garu slomio jednom od tad nije priso lopti kako treba, najopasniji im je bio dok mu jovic nije dohako
Re: FK Sarajevo
3 ujutro, a ja gledam cijelu reprizu utakmice na kojoj sam glas izgubio. Sutra lagano, dorucak, caj i psihijatrija 
Zadnja izmjena: Beli98, dana/u 26 jul 2024, 03:19, ukupno mijenjano 1 put.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FK Sarajevo
Ne mogu da nadjem nez koja je minuta, kad su trazili 2 penala je li ruka bila ?
-
bordospartanac
- Postovi: 616
- Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

