FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1702
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 26 jul 2024, 10:21

Meni jos zvoni u ušima..

Šta je ba ono sinoc bilo ???
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 26 jul 2024, 10:23

SVI U TRNAVU!

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 jul 2024, 10:25

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 jul 2024, 10:11
Sve je bilo perfektno,nedostajalo malo sportske sreće ali i kvalitetniji vezni koji će kreirati više šansi ne samo iz dubine dugim loptama.
Sjever opet najlošija tribina i mislim da je vrijeme da se @torino i njemu slični zapitaju zašto je tako.
I šta je poenta navijanja dok traje himna?
iSjever nije ni sjenka nekadasnjeg sjevere,I sve dok sami udaraju glavom od zid ovako ce biti.Pa kad je zapad zagrnio stara garda nekadasnjeg sjevera sve im je trebalo biti jasno.
Himna svugdje u svijetu se isprati kakva god da je oni tano nesto svoje.
Najlosija tribina sinoc.

Pena
Postovi: 587
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 26 jul 2024, 10:28

Meni djeluje da je bilo vise ljudi sinoc nego protiv Borusije, samo sto je vjerovatno dosta raje uslo bez ulaznice (moglo se s online ulaznicama uci kako si htio)

leo1946
Postovi: 3815
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 26 jul 2024, 10:30



ajdeee

Lavcina
Postovi: 1747
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 26 jul 2024, 10:31

Zekic je trenercina to se vec vidi. Nije kao neki sto pričaju u prazno i treba im 10 prelaznih rokova, da se vidi njihov rukopis.
Ako se po jutru dan poznaje imamo se čemu nadati ovu sezonu.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6355
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 26 jul 2024, 10:39

Hajde, nastavite srati i dijeliti navijace po tribinama.
Poslije sinocnje sinergije i zajednistva, i tribina i igraca, dajte neki crv svadje i prepirke.

I pustite pricu ovaj je prvi poceo. Ko god da je to. Djecijii folovi. Prvi stanite u toj raspravi. To je poenta. Ali svi.
- FKS -

guadalupe
Postovi: 1714
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 26 jul 2024, 10:50





Hajmo bracoo svi u Trnavu !

Stroj1946
Postovi: 8516
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 26 jul 2024, 10:56

Haj da malo prokenjam o tekmi. Drama!! :salut: O igri nema puno sta pisati, steta, steta i opet skoda! Onakve sanse da se nisu iskoristili bas maleri teski.
Igra u kompletu je nesto sto nije dosad bila vidljiva ovako od rata na ovamo. Brzina, tranzicija, kontre, sprema (jos su igrali 120 minuta prosle sedmice, i to nasi igraci iz lige) pa onako trce 90+ minuta, strasno, treba imati na umu da jos nisu uigrani. Zekic je mangup na kvadrat, vidi se da covjek zna znanje i sta hoce, to je najbitnije i to sto nam je falilo, nema izvlakusa nikakvih, kaze kako jeste. Postovanje golemo
Igraci Spartaka se usrali, pogubili se u nekoliko navrata nisu znali gdje gone. Tamo ce biti pravo tesko, jer je domaci teren i oni ce krenuti, ali i tu sanse za nas na kontre. Sanse imamo, imamo kvalitet, samo Gilisa i Kyeremeh su masine svega mi, Catakovic ogromno razocarenje, i onaj Djordjevic se skrivao od lopte, po meni sto sam vidio dosad jako tanak iskreno, Jovic je bio dobar ovaj put, dohavizao se malo. Odbrana je bas bila na nivou.

Avatar
Nirton
Postovi: 7529
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 26 jul 2024, 10:59

Od koje pjesme Emine Jahovic je ,,Kad sa sjevera pjesmu cujes ti"? :D
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
Objektivac1946
Postovi: 1112
Pridružen/a: 24 avg 2021, 11:55
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Objektivac1946 » 26 jul 2024, 11:01

Nirton je napisao/la:
26 jul 2024, 10:59
Od koje pjesme Emine Jahovic je ,,Kad sa sjevera pjesmu cujes ti"? :D
Sarajevo će biti, sve drugo će proći!

BrazzoBavarac
Postovi: 68
Pridružen/a: 27 maj 2020, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BrazzoBavarac » 26 jul 2024, 11:01

Nirton je napisao/la:
26 jul 2024, 10:59
Od koje pjesme Emine Jahovic je ,,Kad sa sjevera pjesmu cujes ti"? :D

keli
Postovi: 3604
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 26 jul 2024, 11:03

Sta kazu oni nije zvanicna dzaba stavila story da se sjever haman rasprodo. Bitno je da su se ko copor upalili.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!

Avatar
Nirton
Postovi: 7529
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 26 jul 2024, 11:05

Objektivac1946 je napisao/la:
26 jul 2024, 11:01
Nirton je napisao/la:
26 jul 2024, 10:59
Od koje pjesme Emine Jahovic je ,,Kad sa sjevera pjesmu cujes ti"? :D
Nije joj losa ova numera :mrgreen:
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 26 jul 2024, 11:09

amypitar je napisao/la:
26 jul 2024, 10:25
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 jul 2024, 10:11
Sve je bilo perfektno,nedostajalo malo sportske sreće ali i kvalitetniji vezni koji će kreirati više šansi ne samo iz dubine dugim loptama.
Sjever opet najlošija tribina i mislim da je vrijeme da se @torino i njemu slični zapitaju zašto je tako.
I šta je poenta navijanja dok traje himna?
iSjever nije ni sjenka nekadasnjeg sjevere,I sve dok sami udaraju glavom od zid ovako ce biti.Pa kad je zapad zagrnio stara garda nekadasnjeg sjevera sve im je trebalo biti jasno.
Himna svugdje u svijetu se isprati kakva god da je oni tano nesto svoje.
Najlosija tribina sinoc.
Možete ga samo dojit sjeveru
Pitarčine
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Shategabri
Postovi: 18980
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 26 jul 2024, 11:15

Lecler je napisao/la:
26 jul 2024, 11:09
amypitar je napisao/la:
26 jul 2024, 10:25
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 jul 2024, 10:11
Sve je bilo perfektno,nedostajalo malo sportske sreće ali i kvalitetniji vezni koji će kreirati više šansi ne samo iz dubine dugim loptama.
Sjever opet najlošija tribina i mislim da je vrijeme da se @torino i njemu slični zapitaju zašto je tako.
I šta je poenta navijanja dok traje himna?
iSjever nije ni sjenka nekadasnjeg sjevere,I sve dok sami udaraju glavom od zid ovako ce biti.Pa kad je zapad zagrnio stara garda nekadasnjeg sjevera sve im je trebalo biti jasno.
Himna svugdje u svijetu se isprati kakva god da je oni tano nesto svoje.
Najlosija tribina sinoc.
Možete ga samo dojit sjeveru
Pitarčine
Ne kontam što vam ovo treba.
Koševo Zapad

ubipara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 26 jul 2024, 11:21

Glupa vam prica da je sjever los bio sinoc, sta nemate nista reci za ono na terenu pa fol govorite da je sjever zakazao 🤣😂

Sjever je maticna tribina svima nama ili barem vecini, ima dosts momaka sto se jos uvijek trude da izguraju omladince i buduce nosioce hz. Vecina raje je napustila sjeber radi razno raznih razloga ali ono sinoc jedinstvo svih tribina i pjesma u jedan glas je za najeziti se i trebalo je ono itekako doziviti. Ko nije bio zayebo se je dobro, kakvo ludils i kakva atmosfera :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Hvala ti boze sto sam navijac FKS!

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 26 jul 2024, 11:22

mosarajvosa83 je napisao/la:
26 jul 2024, 09:42
ado-hz je napisao/la:
26 jul 2024, 08:06
Ova ekipa uz Gojaka i Mudraziju bi bila top topova.
Eh da li ce doci takav kvalitetan igrac vidjet cemo.
Cak bi halalio i da ne dovedu stopera koliko nam treba u veznoj liniji 2 top igrac.
Hajde Mirvicu odrijesi kesu i kad vec imamo pravog trenera daj mu dovedi sta mu treba!!!
Nije samo odrijesi kesu ima i drugih faktora,hebe nas Vico sa pravilom 3 stranca,ogranicen si,dodaj da ovu ligu nece da igraju mnogi upravo zbog politike. Kakva atmosfera juce,kako se juce masa iskontrolisala i navijalo vudo jedno
Ti u svakom postu o Vici. Ja kad sam prosle godine pisao da ovo pravilo o strancima moze bit samo prednost, coporativno ste napadali i pljuvali odluku, radi dovodjenja dvije juznoamericke ublehe. Kao, ne da nam Vico da napredujemo. A sad u rosteru imas tri prava stranca i svi su dobra prevaga na terenu, i 7-8 odlicnih igraca koji bi ti po starom pravilu bili stranci. Rockov, Soldo, Djurickovic i Bubanja kao trenutno udarne opcije, plus Rogic, Jovic, Djordjevic, Unusic kao rotacije. Plus imas trenera Hrvata od kojeg mozes ocekivat da ce dovodit ovih Hrvata kao Mudrazija. Znaci po starom pravilu imali bismo 11 stranaca u rosteru. Samo treba znat iskoristit to, umjesto kupovine nekih kolumbijaca koji ne znaju ni gdje dolaze, dovedes pet Mudrazija i Bubanja koji ce se igrat po terenu.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

johntravolta123
Postovi: 1665
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 26 jul 2024, 11:22

Opet pojedinci po Sjeveru
Jeste sinoc manja brojka bila na toj tribini ali to je tribina za navijanje i ULTRA fazon
Da li se zapitamo koliko je omladine otislo van drzave ?
Bolje da su samo ti momci tu na tribini koji daju 100% u navijanju a ne da se napuni sa ljudima koji nisu u tom fazonu(telefoni,gledanje tekme itd)
Ko nije u tom fazonu i ne konta neke stvari ( da se odma ogradim ja sam na istoku ali znam sve te momke i imaju moju punu podrsku, sto nisam sa njima iz privatnih razloga koji se vezu opet za taj navijacki zivot )...

Nakon sinocnje tekme i odlicne atmosfere ubacivati crva na forumu je suludo i mogu to samo raditi ljudi koji ne vole ovaj klub i ovo sto se desava ovaj mjesec dana .
aBd ovo zajednistvo ce da traje i da dajemo podrsku ekipi i u ligi.

Svi ste smijali sjever proslu Europu i bojkot i kakva je atmosfera bila ?
Svi ce te izvadit telefon i uslikat neku koreografiju,bakljadu itd ...

Ne pljujte momke , ako mozete pomozite im ako ne nemojte ni podapinjat !

Avatar
Shategabri
Postovi: 18980
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 26 jul 2024, 11:29

johntravolta123 je napisao/la:
26 jul 2024, 11:22
Opet pojedinci po Sjeveru
Jeste sinoc manja brojka bila na toj tribini ali to je tribina za navijanje i ULTRA fazon
Da li se zapitamo koliko je omladine otislo van drzave ?
Bolje da su samo ti momci tu na tribini koji daju 100% u navijanju a ne da se napuni sa ljudima koji nisu u tom fazonu(telefoni,gledanje tekme itd)
Ko nije u tom fazonu i ne konta neke stvari ( da se odma ogradim ja sam na istoku ali znam sve te momke i imaju moju punu podrsku, sto nisam sa njima iz privatnih razloga koji se vezu opet za taj navijacki zivot )...

Nakon sinocnje tekme i odlicne atmosfere ubacivati crva na forumu je suludo i mogu to samo raditi ljudi koji ne vole ovaj klub i ovo sto se desava ovaj mjesec dana .
aBd ovo zajednistvo ce da traje i da dajemo podrsku ekipi i u ligi.

Svi ste smijali sjever proslu Europu i bojkot i kakva je atmosfera bila ?
Svi ce te izvadit telefon i uslikat neku koreografiju,bakljadu itd ...

Ne pljujte momke , ako mozete pomozite im ako ne nemojte ni podapinjat !
Kako majku mu svi vide da se napada sjever, a niko ne vidi kad ekipa koja ide na sjever pisha po ostalim tribinama, bahati se prema ostalim navijačima?
Jel to neki kredit na ultra furku, pa ono može im se?!
Ako je tako, to samo potvrđuje da je navijačka grupa svrha samoj sebi i da se postavlja u ulogu bitniju od kluba.

Hvalite zapad za navijanje sinoć, pa odlično, hajmo raditi i da sjever hvalimo, da bude dupke puna tribina, a ne da radimo na tome da bude sve manje raje na toj tribini.
A vjeruj tim nekakvim bahatim pristupom će biti.
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []