FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- cetvrtomjesto
- Postovi: 564
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 05:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Potpisali su!
-
ventilateur
- Postovi: 112
- Pridružen/a: 24 nov 2020, 23:17
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nabbijemo te kolektivno svi
„Ne razumeš ti mene, moja Vahdo, ja volim Sarajevo više nego sebe" - Asim Ferhatovic Hase
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Rekoh da se tuspasim i ja
Kakva noc, jos uvijek se oporavljam. Gore ce nam biti puno teze, ali ja vjerujem u Zekica i ove momke.
Kakva noc, jos uvijek se oporavljam. Gore ce nam biti puno teze, ali ja vjerujem u Zekica i ove momke.
- Burberry46
- Postovi: 5065
- Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakva atmosfera sinoc.
Igrom sam zadovoljan.
Definitivno nisu svi kao sto smo mi.
Definitivno nisu svi kao sto smo mi.
1946
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Re: FK Sarajevo
Daleeeko najbolja pjema, nisam se gasio 10 minuta
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FK Sarajevo
Samo su mi se tlakovi sastavili kad mi neko na istoku rece nesto u fazonu sjedi dole sta vise stojis
-
thebain666
- Postovi: 142
- Pridružen/a: 31 jul 2023, 11:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jbg ne mora to nista znaciti, i mi smo od torpeda ispali prosle godine, prije 2 godine nismo ni igrali Evropu, a zadnje 2 utakmice smo level iznad svih ekipa iz nase lige. Sinoc smo izdominirali na terenu, mislim svjesno su se oni povukli u drugom poluvremenu i cuvali rezultat, al smo nekako fizicki dosta cvrsci od njih, sto za razliku protiv aktobea nije tako bilo. Svakako nadam se da ce ZZ napraviti dobar plan za gostujucu utakmicu, ja da se pitam uradio bih isto ono sto su i oni nama sinoc u drugom pol.
Re: FK Sarajevo
Što je najgore on konta da je zanimljiv.
Re: FK Sarajevo
I pored toga što fali kvaliteta na određenim pozicijama,i samo su tri tekme odigrane(premali uzorak),ovo je za moje oči neka druga dimenzija u odnosu na sve do sad vidjeno.Samopouzdanje,hrabrost,borbenost,jednostavnost u odigravanju,trka,pun stadion noge ne klecaju...za mene je ovo puno veće od pobjede bez gore navedenog.
Sretan sam bio i nakon titula,velikih pobjeda...ali ovo kako vidim i doživljavam,fkt je drugačije i teže od svega do sad...
Sretan sam bio i nakon titula,velikih pobjeda...ali ovo kako vidim i doživljavam,fkt je drugačije i teže od svega do sad...
- Generation74
- Postovi: 167
- Pridružen/a: 14 dec 2016, 18:53
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gladni smo i zedni. Zeljni i potrebni. No,kad bi se jednom najeli i napili,opao bi nam voljni faktor.moreno123 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 01:36Nevjerovatna atmosfera, da na drugo pretkolo kvalifikacija za jbenu ligu konferenciju dodje 27 000 ljudi i onako navija, ono nigdje u Evropi nema. Sto se tice utakmice, u prvom poluvremenu smo morali voditi minimun 1-0, nije mi jasno kako nije usla ona stativa na prazan gol pa onda onaj odbitak. Durakovic odigrao odlicnu utakmicu, Guli i Kerim su odlicni i ovaj drugi je enorman napredak ostvario u odnosu na prije samo par mjeseci gdje sam ga ja ovdje kritikovao, nije vise muha bez glave i stvarno je puno konkretniji, nevjerovatna fizicka sprema, pa kako samo sa skroz druge strane dolazi i krade lopte i vrsi pritisak na odbranu... Ali obojica imaju problema sa zavrsnicom, veliki minus kod obojice. Problem ove ekipe je takodjer sto nemamo krstenog veznjaka koji zna da podvali loptu izmedju linija, ovaj Djordjevic mi se ne svidja, spor je a Mehmedovic je los, bas je nesiguran, pravi pocetnicke greske i nijedna od njegovih lopti ne ide prema naprijed... Prijeko nam je potreban dobar veznjak.
Re: FK Sarajevo
Za koliko smo ga prodali.stokastoka23 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 15:24johntravolta123 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 15:21Moze li link ?stokastoka23 je napisao/la: ↑26 jul 2024, 14:45Turski mediji prenijeli vijest da je Buljubašić dogovorio sve uslove sa Rizespor - om. Mali nek' je sretno i hvala za sve![]()
![]()
Nadam se da nije ispod 1 mil €
Re: FK Sarajevo
Zna li se za koliko ide Buljubasic? Steta sto nece ostati jos jednu sezonu, mislim da bi bio fin par sa Bubanjom i da bi se dodatno razvio pod Zekicem, uz osvojenu titulu moglo bi Sarajevo uzeti za njega bar 500 hiljada vise.
Re: FK Sarajevo
Kad se sjetim prica kad je slovenska konjina dosla... Neka ga treba vrrmena da ss vidi potpis treba 1 2 3 prelazna roka...
Jel sramota ove sto su ga branili do zadnjeg trena?
Jel sramota ove sto su ga branili do zadnjeg trena?
Ja volim volim volim samo tebe...
BŽKŠ
BŽKŠ
-
bosvastarigrad
- Postovi: 471
- Pridružen/a: 06 apr 2021, 16:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
au brate
Re: FK Sarajevo
Nakon borbene partije naših fudbalera i gromoglasne podrške 90 minuta, u srijedu slijedi revanš utakmica u Slovačkoj. Naša sloga i pjesma je prijeko potrebna onima koji nose bordo dres. Stoga, pozivamo sve navijače Fudbalskog kluba Sarajevo da zajedno prisustvujemo treningu i damo im podršku pred utakmicu protiv Spartaka.
TRENING ĆE BITI ODRŽAN U PONEDJELJAK OD 19 SATI NA STADIONU KOŠEVO.
SVI NA TRENING,
SVI U TRNAVU!
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
ko Šoja Stojan
- hordasDoboj
- Postovi: 1962
- Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako je tamo izmedju C5 i C6 onda su nas isti nervirali
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.
Re: FK Sarajevo
Koncept fudbala nije samo sto vidimo u tih 90 minuta u vidu datih primljeni golova dobrog poteza dobrog gola do promaseni sansi za pogreskih igraca. To je samo 33% fudbala ..
Ovo vodjenje Zekica pokriva sve segmente fudnala i mogu reci da i evropi nijednoj ekipi nece bit lahko. Jer mi imamo trenera koji pored ovih 33% posto pokriva svih 100% segmenata fudbala, dok je to husref amaw vinko rozman najvise pokrivali 75%.
Sacu nabrojat jos 60% fudbala sto obicni navijaci i forumas ne razumiju nevide i neznaju da razume.
Pad igre kad smo primili 1 go 2 gi go 3 go protiv oktobea (bili smo bolji prije svakog gola) al i kad smo primili go nije se primjetio psihicki fizicki pad cak sta vise jos jace smo krenuli svaki put iako smo i prije toga bili bolji.
Takodje kod promaseni sansi tempo isti.
Ovo potvrdjuje i pored defanzivne igre u rusi gdje oktobe bio bolji koncentracija nije padala i upravo je to presudilo i pokazalo da smo kvalitetni tacnije da imamo TRENERA boljeg i taj go je plod pada jedne ili ne pada druge ekipe..
Ove dvije utakmice posle su to digle na jos jedan veci nivo..
Takodje sudiske pogreske su nas kostale 2 penala i crvenog kartona. Prigovori svadja sa sudiom je svedena na evropski nivo
Procjena trenera kad napast kad smirenijom loptom osjecaj da vidi da igrac koji nama na oko izgleda da igra dobro BUBANJA on ga zamjeni.
Poteze koje trener suparnicki nemoze zamislit da ce uradit npr; napad sa igracem manje u 115 minuti (cala nije mogo napast malsami sa igracem vise))
Takodje interview posle oktobeta kad oni debili tamo pricaju galame kad covjek isprve (kad je to neko rekao husref rozman itd) ja ovako nemogu davat interview ovo se sledeci put nesmije desit..
Sinoc je nesto reko zaboravio sam sto nikad nisam cuo od bh trenera.. ja bi sad mogao dat interview stabi husref govorio da je na mjestu zekica kao i rozman itd…. Ovo sve ulazi poso trenera i ima utjecaj na igrace.
Kao sto neko rece pitali ga sa kupresaka kaze sve uredu (izmedju redova je i rekao daje kupresak bolji ali kaze ja moram postovat momke koji su tu kupresak mora se dokazat i pokazat. Husref bi ti prico tek je doso nije fizicki spreman vidjecemo koliko cemo ga koristit i takvu glupost..
Medjutim Zekin odgovor je natjero i kupresaka al i njegovog protivnika da radi zesce i da obje strane imaju jednake sanse i da ce samo disciplina i rad odlucivat ko ce igrat
Harizna da nijedan igrac nesmije da pisne takodje znanjem ih je dodatno dotuko i ubijo zadnji atom ne sportskog amaterskog ponasanje nargila alkohol jer znaju (penetanda i murinjo u svaku ekipu kad dodje istjera najvecu zvjezdu i samim tim dokaze ko je sta je i da je on tito a oni potrosena sperma) da on moze sutra pokucat na vrate i reci hvala lijepo ovo su ti papiri kostobrane i gacice ces dobit fedexsom na adresu za oar dana kad to potura spakuje
ZNACI OVO JE nekih 95 % ima tu jos stvari ne naupadami sad
I to pravi razliku izmedju trenera tipa jakira zekica i husrefa fedje rozmana..
Da nista nije dovoljno je bilo kad je rekao ko hoce da zaradjuje ogromne novce mora da igra bez pritiska ako to nemoze lagano nek se spusti na vraca hrasnicu igman i nek igra za kilu lece i casu vode iz bunara..
Ovo vodjenje Zekica pokriva sve segmente fudnala i mogu reci da i evropi nijednoj ekipi nece bit lahko. Jer mi imamo trenera koji pored ovih 33% posto pokriva svih 100% segmenata fudbala, dok je to husref amaw vinko rozman najvise pokrivali 75%.
Sacu nabrojat jos 60% fudbala sto obicni navijaci i forumas ne razumiju nevide i neznaju da razume.
Pad igre kad smo primili 1 go 2 gi go 3 go protiv oktobea (bili smo bolji prije svakog gola) al i kad smo primili go nije se primjetio psihicki fizicki pad cak sta vise jos jace smo krenuli svaki put iako smo i prije toga bili bolji.
Takodje kod promaseni sansi tempo isti.
Ovo potvrdjuje i pored defanzivne igre u rusi gdje oktobe bio bolji koncentracija nije padala i upravo je to presudilo i pokazalo da smo kvalitetni tacnije da imamo TRENERA boljeg i taj go je plod pada jedne ili ne pada druge ekipe..
Ove dvije utakmice posle su to digle na jos jedan veci nivo..
Takodje sudiske pogreske su nas kostale 2 penala i crvenog kartona. Prigovori svadja sa sudiom je svedena na evropski nivo
Procjena trenera kad napast kad smirenijom loptom osjecaj da vidi da igrac koji nama na oko izgleda da igra dobro BUBANJA on ga zamjeni.
Poteze koje trener suparnicki nemoze zamislit da ce uradit npr; napad sa igracem manje u 115 minuti (cala nije mogo napast malsami sa igracem vise))
Takodje interview posle oktobeta kad oni debili tamo pricaju galame kad covjek isprve (kad je to neko rekao husref rozman itd) ja ovako nemogu davat interview ovo se sledeci put nesmije desit..
Sinoc je nesto reko zaboravio sam sto nikad nisam cuo od bh trenera.. ja bi sad mogao dat interview stabi husref govorio da je na mjestu zekica kao i rozman itd…. Ovo sve ulazi poso trenera i ima utjecaj na igrace.
Kao sto neko rece pitali ga sa kupresaka kaze sve uredu (izmedju redova je i rekao daje kupresak bolji ali kaze ja moram postovat momke koji su tu kupresak mora se dokazat i pokazat. Husref bi ti prico tek je doso nije fizicki spreman vidjecemo koliko cemo ga koristit i takvu glupost..
Medjutim Zekin odgovor je natjero i kupresaka al i njegovog protivnika da radi zesce i da obje strane imaju jednake sanse i da ce samo disciplina i rad odlucivat ko ce igrat
Harizna da nijedan igrac nesmije da pisne takodje znanjem ih je dodatno dotuko i ubijo zadnji atom ne sportskog amaterskog ponasanje nargila alkohol jer znaju (penetanda i murinjo u svaku ekipu kad dodje istjera najvecu zvjezdu i samim tim dokaze ko je sta je i da je on tito a oni potrosena sperma) da on moze sutra pokucat na vrate i reci hvala lijepo ovo su ti papiri kostobrane i gacice ces dobit fedexsom na adresu za oar dana kad to potura spakuje
ZNACI OVO JE nekih 95 % ima tu jos stvari ne naupadami sad
I to pravi razliku izmedju trenera tipa jakira zekica i husrefa fedje rozmana..
Da nista nije dovoljno je bilo kad je rekao ko hoce da zaradjuje ogromne novce mora da igra bez pritiska ako to nemoze lagano nek se spusti na vraca hrasnicu igman i nek igra za kilu lece i casu vode iz bunara..
Online
Trenutno korisnika/ca: belosevic23, Google [Bot], mnon46, soe i 21 gost.





