FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 26 jul 2024, 17:33

hordasDoboj je napisao/la:
26 jul 2024, 17:30
masterfan je napisao/la:
26 jul 2024, 16:29
Samo su mi se tlakovi sastavili kad mi neko na istoku rece nesto u fazonu sjedi dole sta vise stojis
Ako je tamo izmedju C5 i C6 onda su nas isti nervirali :mrgreen:
Joj jedan lik na C5 je meljo nije se gasio, ne zna Kyeremeh trcat, nista mu ne valja hahahaha.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Kmenkake
Postovi: 913
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 26 jul 2024, 17:34

JVVVST je napisao/la:
26 jul 2024, 17:23
Kad se sjetim prica kad je slovenska konjina dosla... Neka ga treba vrrmena da ss vidi potpis treba 1 2 3 prelazna roka...

Jel sramota ove sto su ga branili do zadnjeg trena?
Ja sam ga "branio" samo iz jednog razloga.Velika većina forumasa,navijača,simpatizera je bila mišljenja da je vrijeme da se trener istrpi,da dobije prelazne rokove kako bi poslužio ekipu.Vjerujem da je i tebi kao svima nama dopizdilo da svako nekoliko mjeseci mijenjamo trenera...Kao primjer "istrpiti" nam je bio Jakir (mada on i Rozman...uzalud trošiti riječi).Navijao sam za kontinuitet trenera na klupi FK Sarajevo...i da je neko drugi bio na mjestu Rozmana "branio" bih ga iz istih razloga...osim zna se koga (cickovo ulje kosica)

Avatar
FCUM
Postovi: 6131
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 26 jul 2024, 17:40

I za koliko ode Buljubasic? Bas za male pare pustamo dobre igrace
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Arhitekt
Postovi: 858
Pridružen/a: 20 jan 2013, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Arhitekt » 26 jul 2024, 17:40

Zašto mi nismo Ljajica uzeli u razmatranje?

Avatar
Madafaka
Postovi: 3329
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 26 jul 2024, 17:42

Senner je napisao/la:
26 jul 2024, 00:38
I dalje ne vjerujem da je Guliši onaj levat ono odbranio, baš šteta prilika da nismo ni jednu zabili.
I ja sam na stadionu mislio da je dobro odbranio ali sad na pregledu baš je loše šutao Guliashvili.

Kyeremeh prazan gol fuli i onda Catakovic po sredini slabo. Valjda će biti bolje u revanšu.

Mirviću odriješi kesu, fali ovoj ekipi vrhunski vezni.

Avatar
mnon46
Postovi: 5191
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 26 jul 2024, 17:43

Arhitekt je napisao/la:
26 jul 2024, 17:40
Zašto mi nismo Ljajica uzeli u razmatranje?
Što se mene tiče, dovoljno je jer se rodio u istom mjestu kao Ziljkić
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Arhitekt
Postovi: 858
Pridružen/a: 20 jan 2013, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Arhitekt » 26 jul 2024, 17:44

mnon46 je napisao/la:
26 jul 2024, 17:43
Arhitekt je napisao/la:
26 jul 2024, 17:40
Zašto mi nismo Ljajica uzeli u razmatranje?
Što se mene tiče, dovoljno je jer se rodio u istom mjestu kao Ziljkić
Vala ako je to jedini razlog...Lik je najvece ime koje ce igrati u ligi, u Pazaru solidno igrao, sigurno bi i nama dobro dosao.

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 26 jul 2024, 17:45

Hajdeee je napisao/la:
26 jul 2024, 17:31
Ponedjeljak, Kosevo. 19h

Planule sve karte 1388 :mrgreen: :mrgreen:

Svi na trening!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 jul 2024, 17:46

Hajdeee je napisao/la:
26 jul 2024, 17:31
Ponedjeljak, Kosevo. 19h

Svi na istok. :urnebes:
Treba fakat otici sto vise raje I ponovo reprizu napraviti.

Avatar
Generation74
Postovi: 167
Pridružen/a: 14 dec 2016, 18:53
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Generation74 » 26 jul 2024, 17:50

bosvastarigrad je napisao/la:
26 jul 2024, 17:23
au brate :tokralju:
Desni klik, otvori sliku u novoj kartici, spasi i eto je za wallpapera.

Imam neki osjećaj da se svi klubovi sakupe zajedno, ovo ne mogu dostići.

Avatar
Hztesanj
Postovi: 1297
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hztesanj » 26 jul 2024, 17:54

amypitar je napisao/la:
26 jul 2024, 17:46
Hajdeee je napisao/la:
26 jul 2024, 17:31
Ponedjeljak, Kosevo. 19h

Svi na istok. :urnebes:
Treba fakat otici sto vise raje I ponovo reprizu napraviti.
100% zaslužili su momci da bude dosta raje, lijepa noc 19:00 sta fali prosetat do stadiona i bit sat vremena, cisto nek igraci vide da smo uz njih!
12. igrač kluba iz Titove 38b

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 26 jul 2024, 17:57

Hztesanj je napisao/la:
26 jul 2024, 17:54
amypitar je napisao/la:
26 jul 2024, 17:46
Hajdeee je napisao/la:
26 jul 2024, 17:31
Ponedjeljak, Kosevo. 19h

Svi na istok. :urnebes:
Treba fakat otici sto vise raje I ponovo reprizu napraviti.
100% zaslužili su momci da bude dosta raje, lijepa noc 19:00 sta fali prosetat do stadiona i bit sat vremena, cisto nek igraci vide da smo uz njih!
:thumbup: :thumbup:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 jul 2024, 17:58

Hztesanj je napisao/la:
26 jul 2024, 17:54
amypitar je napisao/la:
26 jul 2024, 17:46
Hajdeee je napisao/la:
26 jul 2024, 17:31
Ponedjeljak, Kosevo. 19h

Svi na istok. :urnebes:
Treba fakat otici sto vise raje I ponovo reprizu napraviti.
100% zaslužili su momci da bude dosta raje, lijepa noc 19:00 sta fali prosetat do stadiona i bit sat vremena, cisto nek igraci vide da smo uz njih!
Mislim da ce samo sjever biti otvoren.
Uz poziv HZ I kluba ,I malo vise hajca siguran sam da bi se Zekic ponovo odusevio. :urnebes:

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 26 jul 2024, 18:51

Arhitekt je napisao/la:
26 jul 2024, 17:44
mnon46 je napisao/la:
26 jul 2024, 17:43
Arhitekt je napisao/la:
26 jul 2024, 17:40
Zašto mi nismo Ljajica uzeli u razmatranje?
Što se mene tiče, dovoljno je jer se rodio u istom mjestu kao Ziljkić
Vala ako je to jedini razlog...Lik je najvece ime koje ce igrati u ligi, u Pazaru solidno igrao, sigurno bi i nama dobro dosao.
Jašta bi,da sje.be i iole profesionalizma koji se pokušava uspostaviti .Nabio bi ga Zekic drugi dan s noge na nogu ko i Penerandu što je,to su te glave u 5 deka.

Prije nešto manje od 3 mjeseca
Adem Ljajić napravio skandal u hotelu, pijan prijetio i policiji: "Sve ću vas pobiti kao paščad"!

Prema njihovim informacijama on je sa još jednim NN licem ušao u hotel u vidno alkoholisanom stanju. Oni su htjeli da uđu u bar, recepcionar im je rekao da ne radi i onda je Adem ušao u šank, vrijeđao ga, prijetio, uhvatio za revere, a isto je činilo i NN lice.

"Odbio je policiji da preda ličnu kartu na uvid, vrijeđao je i prijetio policijskim službenicima iz kog razloga je odveden u stanicu. Za vrijeme dovođenja patroli je prijetio da ih je vidio, da će ga zapamtiti, a po dolasku u policijsku stanicu prijetio je riječima 'Sve ću vas pobiti kao paščad'", navodi se u tekstu. On je smješten u hotel sa igračima i rukovodstvom Novog Pazara pred meč sa Železničarom.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Devedesetka
Postovi: 1100
Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Devedesetka » 26 jul 2024, 18:54

Lecler je napisao/la:
26 jul 2024, 11:09
amypitar je napisao/la:
26 jul 2024, 10:25
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 jul 2024, 10:11
Sve je bilo perfektno,nedostajalo malo sportske sreće ali i kvalitetniji vezni koji će kreirati više šansi ne samo iz dubine dugim loptama.
Sjever opet najlošija tribina i mislim da je vrijeme da se @torino i njemu slični zapitaju zašto je tako.
I šta je poenta navijanja dok traje himna?
iSjever nije ni sjenka nekadasnjeg sjevere,I sve dok sami udaraju glavom od zid ovako ce biti.Pa kad je zapad zagrnio stara garda nekadasnjeg sjevera sve im je trebalo biti jasno.
Himna svugdje u svijetu se isprati kakva god da je oni tano nesto svoje.
Najlosija tribina sinoc.
Možete ga samo dojit sjeveru
Pitarčine
:rol:

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 26 jul 2024, 18:58

JVVVST je napisao/la:
26 jul 2024, 17:23
Kad se sjetim prica kad je slovenska konjina dosla... Neka ga treba vrrmena da ss vidi potpis treba 1 2 3 prelazna roka...

Jel sramota ove sto su ga branili do zadnjeg trena?
Je li neki trener nekad svom nasljedniku ostavio fizicki spremniju ekipu, i cistiju od mahalasa i rekreativaca?

Jedan od profesionalnijih trenera koji nas je vodio. Hvala mu i sretno. O bivsima sve najbolje, nemoj biti takav.

thebain666
Postovi: 142
Pridružen/a: 31 jul 2023, 11:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thebain666 » 26 jul 2024, 19:10

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
26 jul 2024, 18:58
JVVVST je napisao/la:
26 jul 2024, 17:23
Kad se sjetim prica kad je slovenska konjina dosla... Neka ga treba vrrmena da ss vidi potpis treba 1 2 3 prelazna roka...

Jel sramota ove sto su ga branili do zadnjeg trena?
Je li neki trener nekad svom nasljedniku ostavio fizicki spremniju ekipu, i cistiju od mahalasa i rekreativaca?

Jedan od profesionalnijih trenera koji nas je vodio. Hvala mu i sretno. O bivsima sve najbolje, nemoj biti takav.
I po meni Rozman je ok trener, kod nas se nije snasao i to je to, ali daleko od toga da je neznalica ili bilo sta slicno.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7194
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 26 jul 2024, 19:11

Eto prilike, sve što vam smeta imate mogućnost da se žalite pa izvolite.
P.S. Pošto sam ja zaboravio, nemojte vi da zaboravite da se žalite da se ne ide u Zenicu u slučaju prolaska u 3. pretkolo već da se izborimo da dobijem cat 4 kad je Zrinjski mogao možemo i mi, i da se ubace ljudi u savez.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Devedesetka
Postovi: 1100
Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Devedesetka » 26 jul 2024, 19:16

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
26 jul 2024, 18:58
JVVVST je napisao/la:
26 jul 2024, 17:23
Kad se sjetim prica kad je slovenska konjina dosla... Neka ga treba vrrmena da ss vidi potpis treba 1 2 3 prelazna roka...

Jel sramota ove sto su ga branili do zadnjeg trena?
Je li neki trener nekad svom nasljedniku ostavio fizicki spremniju ekipu, i cistiju od mahalasa i rekreativaca?

Jedan od profesionalnijih trenera koji nas je vodio. Hvala mu i sretno. O bivsima sve najbolje, nemoj biti takav.
Sve je ovo i dalje naš evropski san, vidjecemo u ligi kakva im je sprema.

Avatar
thenaturalone
Postovi: 388
Pridružen/a: 14 nov 2010, 09:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thenaturalone » 26 jul 2024, 19:23

miky_hz je napisao/la:
26 jul 2024, 18:51
Arhitekt je napisao/la:
26 jul 2024, 17:44
mnon46 je napisao/la:
26 jul 2024, 17:43


Što se mene tiče, dovoljno je jer se rodio u istom mjestu kao Ziljkić
Vala ako je to jedini razlog...Lik je najvece ime koje ce igrati u ligi, u Pazaru solidno igrao, sigurno bi i nama dobro dosao.
Jašta bi,da sje.be i iole profesionalizma koji se pokušava uspostaviti .Nabio bi ga Zekic drugi dan s noge na nogu ko i Penerandu što je,to su te glave u 5 deka.

Prije nešto manje od 3 mjeseca
Adem Ljajić napravio skandal u hotelu, pijan prijetio i policiji: "Sve ću vas pobiti kao paščad"!

Prema njihovim informacijama on je sa još jednim NN licem ušao u hotel u vidno alkoholisanom stanju. Oni su htjeli da uđu u bar, recepcionar im je rekao da ne radi i onda je Adem ušao u šank, vrijeđao ga, prijetio, uhvatio za revere, a isto je činilo i NN lice.

"Odbio je policiji da preda ličnu kartu na uvid, vrijeđao je i prijetio policijskim službenicima iz kog razloga je odveden u stanicu. Za vrijeme dovođenja patroli je prijetio da ih je vidio, da će ga zapamtiti, a po dolasku u policijsku stanicu prijetio je riječima 'Sve ću vas pobiti kao paščad'", navodi se u tekstu. On je smješten u hotel sa igračima i rukovodstvom Novog Pazara pred meč sa Železničarom.
Tako je. Kakav motiv ima fudbaler koji je igrao za Romu, Inter, Besiktas... kad dodje u Premijer ligu BiH?

Vise volim talentovanog igraca koji zna da moze vise, pa se i trudi, dokazuje, daje 200% sebe.
To ti je isto kao da radis za platu od 50 000 KM i dodjes u drugu firmu raditi za 2 000 KM, kakav imas motiv, nikakav. Dodjes na posao i samo ga odradjujes, ono sto moras.

Ok, ako im dodje Ljaljic to ce njima biti samo loziona, isto kao sto se mi lozili na Penerandu, pratili mu let do SA... na kraju se ispostavi kao totalni promasaj.
ALi razumijem Zelju, njima treba neki hype, nesto sto ce ih razdrmati, sto ce nafurati raju i tim, ali da oni nesto mogu ozbiljno uraditi sa Ljaljicem, ne mogu!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []