Joj jedan lik na C5 je meljo nije se gasio, ne zna Kyeremeh trcat, nista mu ne valja hahahaha.hordasDoboj je napisao/la: ↑26 jul 2024, 17:30Ako je tamo izmedju C5 i C6 onda su nas isti nervirali![]()
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
Re: FK Sarajevo
Ja sam ga "branio" samo iz jednog razloga.Velika većina forumasa,navijača,simpatizera je bila mišljenja da je vrijeme da se trener istrpi,da dobije prelazne rokove kako bi poslužio ekipu.Vjerujem da je i tebi kao svima nama dopizdilo da svako nekoliko mjeseci mijenjamo trenera...Kao primjer "istrpiti" nam je bio Jakir (mada on i Rozman...uzalud trošiti riječi).Navijao sam za kontinuitet trenera na klupi FK Sarajevo...i da je neko drugi bio na mjestu Rozmana "branio" bih ga iz istih razloga...osim zna se koga (cickovo ulje kosica)
Re: FK Sarajevo
I za koliko ode Buljubasic? Bas za male pare pustamo dobre igrace
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Against Modern Football !
This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !
Re: FK Sarajevo
Zašto mi nismo Ljajica uzeli u razmatranje?
Re: FK Sarajevo
I ja sam na stadionu mislio da je dobro odbranio ali sad na pregledu baš je loše šutao Guliashvili.
Kyeremeh prazan gol fuli i onda Catakovic po sredini slabo. Valjda će biti bolje u revanšu.
Mirviću odriješi kesu, fali ovoj ekipi vrhunski vezni.
Re: FK Sarajevo
Što se mene tiče, dovoljno je jer se rodio u istom mjestu kao Ziljkić
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: FK Sarajevo
Vala ako je to jedini razlog...Lik je najvece ime koje ce igrati u ligi, u Pazaru solidno igrao, sigurno bi i nama dobro dosao.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Planule sve karte 1388
Svi na trening!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- Generation74
- Postovi: 167
- Pridružen/a: 14 dec 2016, 18:53
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Desni klik, otvori sliku u novoj kartici, spasi i eto je za wallpapera.
Imam neki osjećaj da se svi klubovi sakupe zajedno, ovo ne mogu dostići.
Re: FK Sarajevo
100% zaslužili su momci da bude dosta raje, lijepa noc 19:00 sta fali prosetat do stadiona i bit sat vremena, cisto nek igraci vide da smo uz njih!
12. igrač kluba iz Titove 38b
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Mislim da ce samo sjever biti otvoren.
Uz poziv HZ I kluba ,I malo vise hajca siguran sam da bi se Zekic ponovo odusevio.
Re: FK Sarajevo
Jašta bi,da sje.be i iole profesionalizma koji se pokušava uspostaviti .Nabio bi ga Zekic drugi dan s noge na nogu ko i Penerandu što je,to su te glave u 5 deka.
Prije nešto manje od 3 mjeseca
Adem Ljajić napravio skandal u hotelu, pijan prijetio i policiji: "Sve ću vas pobiti kao paščad"!
Prema njihovim informacijama on je sa još jednim NN licem ušao u hotel u vidno alkoholisanom stanju. Oni su htjeli da uđu u bar, recepcionar im je rekao da ne radi i onda je Adem ušao u šank, vrijeđao ga, prijetio, uhvatio za revere, a isto je činilo i NN lice.
"Odbio je policiji da preda ličnu kartu na uvid, vrijeđao je i prijetio policijskim službenicima iz kog razloga je odveden u stanicu. Za vrijeme dovođenja patroli je prijetio da ih je vidio, da će ga zapamtiti, a po dolasku u policijsku stanicu prijetio je riječima 'Sve ću vas pobiti kao paščad'", navodi se u tekstu. On je smješten u hotel sa igračima i rukovodstvom Novog Pazara pred meč sa Železničarom.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
Devedesetka
- Postovi: 1100
- Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Lecler je napisao/la: ↑26 jul 2024, 11:09Možete ga samo dojit sjeveruamypitar je napisao/la: ↑26 jul 2024, 10:25iSjever nije ni sjenka nekadasnjeg sjevere,I sve dok sami udaraju glavom od zid ovako ce biti.Pa kad je zapad zagrnio stara garda nekadasnjeg sjevera sve im je trebalo biti jasno.SamoDaKazeem je napisao/la: ↑26 jul 2024, 10:11Sve je bilo perfektno,nedostajalo malo sportske sreće ali i kvalitetniji vezni koji će kreirati više šansi ne samo iz dubine dugim loptama.
Sjever opet najlošija tribina i mislim da je vrijeme da se @torino i njemu slični zapitaju zašto je tako.
I šta je poenta navijanja dok traje himna?
Himna svugdje u svijetu se isprati kakva god da je oni tano nesto svoje.
Najlosija tribina sinoc.
Pitarčine
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Je li neki trener nekad svom nasljedniku ostavio fizicki spremniju ekipu, i cistiju od mahalasa i rekreativaca?
Jedan od profesionalnijih trenera koji nas je vodio. Hvala mu i sretno. O bivsima sve najbolje, nemoj biti takav.
-
thebain666
- Postovi: 142
- Pridružen/a: 31 jul 2023, 11:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I po meni Rozman je ok trener, kod nas se nije snasao i to je to, ali daleko od toga da je neznalica ili bilo sta slicno.OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑26 jul 2024, 18:58Je li neki trener nekad svom nasljedniku ostavio fizicki spremniju ekipu, i cistiju od mahalasa i rekreativaca?
Jedan od profesionalnijih trenera koji nas je vodio. Hvala mu i sretno. O bivsima sve najbolje, nemoj biti takav.
Re: FK Sarajevo
Eto prilike, sve što vam smeta imate mogućnost da se žalite pa izvolite.
P.S. Pošto sam ja zaboravio, nemojte vi da zaboravite da se žalite da se ne ide u Zenicu u slučaju prolaska u 3. pretkolo već da se izborimo da dobijem cat 4 kad je Zrinjski mogao možemo i mi, i da se ubace ljudi u savez.
P.S. Pošto sam ja zaboravio, nemojte vi da zaboravite da se žalite da se ne ide u Zenicu u slučaju prolaska u 3. pretkolo već da se izborimo da dobijem cat 4 kad je Zrinjski mogao možemo i mi, i da se ubace ljudi u savez.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Devedesetka
- Postovi: 1100
- Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sve je ovo i dalje naš evropski san, vidjecemo u ligi kakva im je sprema.OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑26 jul 2024, 18:58Je li neki trener nekad svom nasljedniku ostavio fizicki spremniju ekipu, i cistiju od mahalasa i rekreativaca?
Jedan od profesionalnijih trenera koji nas je vodio. Hvala mu i sretno. O bivsima sve najbolje, nemoj biti takav.
- thenaturalone
- Postovi: 388
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 09:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tako je. Kakav motiv ima fudbaler koji je igrao za Romu, Inter, Besiktas... kad dodje u Premijer ligu BiH?miky_hz je napisao/la: ↑26 jul 2024, 18:51Jašta bi,da sje.be i iole profesionalizma koji se pokušava uspostaviti .Nabio bi ga Zekic drugi dan s noge na nogu ko i Penerandu što je,to su te glave u 5 deka.
Prije nešto manje od 3 mjeseca
Adem Ljajić napravio skandal u hotelu, pijan prijetio i policiji: "Sve ću vas pobiti kao paščad"!
Prema njihovim informacijama on je sa još jednim NN licem ušao u hotel u vidno alkoholisanom stanju. Oni su htjeli da uđu u bar, recepcionar im je rekao da ne radi i onda je Adem ušao u šank, vrijeđao ga, prijetio, uhvatio za revere, a isto je činilo i NN lice.
"Odbio je policiji da preda ličnu kartu na uvid, vrijeđao je i prijetio policijskim službenicima iz kog razloga je odveden u stanicu. Za vrijeme dovođenja patroli je prijetio da ih je vidio, da će ga zapamtiti, a po dolasku u policijsku stanicu prijetio je riječima 'Sve ću vas pobiti kao paščad'", navodi se u tekstu. On je smješten u hotel sa igračima i rukovodstvom Novog Pazara pred meč sa Železničarom.
Vise volim talentovanog igraca koji zna da moze vise, pa se i trudi, dokazuje, daje 200% sebe.
To ti je isto kao da radis za platu od 50 000 KM i dodjes u drugu firmu raditi za 2 000 KM, kakav imas motiv, nikakav. Dodjes na posao i samo ga odradjujes, ono sto moras.
Ok, ako im dodje Ljaljic to ce njima biti samo loziona, isto kao sto se mi lozili na Penerandu, pratili mu let do SA... na kraju se ispostavi kao totalni promasaj.
ALi razumijem Zelju, njima treba neki hype, nesto sto ce ih razdrmati, sto ce nafurati raju i tim, ali da oni nesto mogu ozbiljno uraditi sa Ljaljicem, ne mogu!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


