FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 27 jul 2024, 13:27

nedimmmm1337 je napisao/la:
27 jul 2024, 13:26
Prije svega , sretano svim momcima koji putuju u Tranavu pa da se ako Bog da svi veselimo prolasku .
Imam pitanje , ovaj trening sto je najavljen da li je na Koševu na stadionu ili na pomocnom dole ?
trening je na glavnom terenu
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Nirton
Postovi: 7527
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 27 jul 2024, 13:29

H8Z7 je napisao/la:
27 jul 2024, 12:43
Pena je napisao/la:
27 jul 2024, 11:51
Na stadionu sam bio do juga na zapadu i izgledali su mi dosta opasnije nego sada kada sam pogledao snimak, na snimku su mi izgledali bezopasni, dosta smo bolja ekipa i fizicki spremnija, proci cemo dalje aBd, mora jedna uci
Ide pobjeda ako Bog da. Gore će oni igrati otvoreno, Kyeremeh i Guliashvilia pokazati će više nego ovdje, na snimku u jednom momentu vidio sam kao da su stajali 541, tačnije jedan napadač se spušta u vezni red. Hajde ti to prođi, pa ni Atletico ni Mourinho im nisu bili ravni, branili se samo tako.
Imam neki osjećaj da će gore biti 0:2. :opaopa:
Šta će nam 0:2, 0-1 i ja zadovoljan. :mrgreen:
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 27 jul 2024, 13:29

benko21 je napisao/la:
27 jul 2024, 13:27
nedimmmm1337 je napisao/la:
27 jul 2024, 13:26
Prije svega , sretano svim momcima koji putuju u Tranavu pa da se ako Bog da svi veselimo prolasku .
Imam pitanje , ovaj trening sto je najavljen da li je na Koševu na stadionu ili na pomocnom dole ?
trening je na glavnom terenu
Hvala brate :D
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

spezial
Postovi: 3908
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 27 jul 2024, 13:31

E cuj rozman za nesto zasluzan :rol:

Pena
Postovi: 587
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 27 jul 2024, 13:36

A sta je trebo ostavit fizicki losu ekipu, pa za sta je primo platu, mlada ekipa vec dugo na okupu svi ispod 28 godina

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2817
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 27 jul 2024, 13:44

Jeste li vi idioti ili se pravite budale? Nije Rožman zaslužan za prolazak protiv Aktobea, za dobru igru protiv Spartaka itd. Čovjek je doprinio da imaš dobru bazu što se tiče fizičke spreme, tačnije postavio je temelje, koje je Zekić nadogradio zajedno s svojim pomoćnikom Matijevićem. Šta vam nije jasno?
Pitao bih vas ja što bi mogli trčati 120 minuta protiv Aktobea da je Zekić došao nakon zalizanog žvalje, čija je ekipa mogla trčati punih 30 minuta. Kako bi se dobro spremili auu, uzeći u obzir da je Zekić imao samo tri sedmice za pripreme, što je premalo.

Tako da ne budite futavi, ne pravite se pametni bespotrebno i ne tjerate neku kontrašku priču svaki put kad neko nešto konstantuje. Kakvi li ste u svakodnevnom životu kad ste ovako peglativni na forumu sunce ti poljubim žarko..

"A sta je trebo ostavit fizicki losu ekipu, pa za sta je primo platu, mlada ekipa vec dugo na okupu svi ispod 28 godina" :rol:
Bošnjo logika.. Primali su i mnogi drugi, pa su bili haos. Kakve veze ima plata, a tek kakve veze ima starost igrača s fizičkom pripremom.. :crazy:
Tito te ebo, ne znam ni što čitam ovo, lijepi Telegram.

thebain666
Postovi: 142
Pridružen/a: 31 jul 2023, 11:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thebain666 » 27 jul 2024, 13:55

GalileoGalilei je napisao/la:
27 jul 2024, 13:44
Jeste li vi idioti ili se pravite budale? Nije Rožman zaslužan za prolazak protiv Aktobea, za dobru igru protiv Spartaka itd. Čovjek je doprinio da imaš dobru bazu što se tiče fizičke spreme, tačnije postavio je temelje, koje je Zekić nadogradio zajedno s svojim pomoćnikom Matijevićem. Šta vam nije jasno?
Pitao bih vas ja što bi mogli trčati 120 minuta protiv Aktobea da je Zekić došao nakon zalizanog žvalje, čija je ekipa mogla trčati punih 30 minuta. Kako bi se dobro spremili auu, uzeći u obzir da je Zekić imao samo tri sedmice za pripreme, što je premalo.

Tako da ne budite futavi, ne pravite se pametni bespotrebno i ne tjerate neku kontrašku priču svaki put kad neko nešto konstantuje. Kakvi li ste u svakodnevnom životu kad ste ovako peglativni na forumu sunce ti poljubim žarko..

"A sta je trebo ostavit fizicki losu ekipu, pa za sta je primo platu, mlada ekipa vec dugo na okupu svi ispod 28 godina" :rol:
Bošnjo logika.. Primali su i mnogi drugi, pa su bili haos. Kakve veze ima plata, a tek kakve veze ima starost igrača s fizičkom pripremom.. :crazy:
Tito te ebo, ne znam ni što čitam ovo, lijepi Telegram.
Upravo tako od a do ž. Fizicka sprema nije nesto sto steknes za 15-30 dana kako napisa onaj strucnjak jucer, vec je to proces koji traje 3 mjeseca minimalno, za 15 dana se mozes vratiti u top formu ako imas odradjenu bazu, pa si npr bio bolestan ili povrijedjen, ali se spremiti za 15 dana da trcis 120 minuta ne mozes ni dopingovan. Tako da Rozmanu svaka cast za temelje i odradjenu bazu, ali covjek svojim karakterom i stilom nije za Sarajevo. ZZ je susta suprotnost od njega i to je ono sto nam treba i napokon smo nakon dugo vremena uboli sa trenerom.

Avatar
pierce
Postovi: 92
Pridružen/a: 03 sep 2018, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pierce » 27 jul 2024, 13:55

rožman i za guliašvilijevu formu zaslužan
doktor

Pena
Postovi: 587
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 27 jul 2024, 13:57

GalileoGalilei je napisao/la:
27 jul 2024, 13:44
Jeste li vi idioti ili se pravite budale? Nije Rožman zaslužan za prolazak protiv Aktobea, za dobru igru protiv Spartaka itd. Čovjek je doprinio da imaš dobru bazu što se tiče fizičke spreme, tačnije postavio je temelje, koje je Zekić nadogradio zajedno s svojim pomoćnikom Matijevićem. Šta vam nije jasno?
Pitao bih vas ja što bi mogli trčati 120 minuta protiv Aktobea da je Zekić došao nakon zalizanog žvalje, čija je ekipa mogla trčati punih 30 minuta. Kako bi se dobro spremili auu, uzeći u obzir da je Zekić imao samo tri sedmice za pripreme, što je premalo.

Tako da ne budite futavi, ne pravite se pametni bespotrebno i ne tjerate neku kontrašku priču svaki put kad neko nešto konstantuje. Kakvi li ste u svakodnevnom životu kad ste ovako peglativni na forumu sunce ti poljubim žarko..

"A sta je trebo ostavit fizicki losu ekipu, pa za sta je primo platu, mlada ekipa vec dugo na okupu svi ispod 28 godina" :rol:
Bošnjo logika.. Primali su i mnogi drugi, pa su bili haos. Kakve veze ima plata, a tek kakve veze ima starost igrača s fizičkom pripremom.. :crazy:
Tito te ebo, ne znam ni što čitam ovo, lijepi Telegram.
Bas je dobro pripremio Gulia, Jovica i Dzordjevica

Avatar
Atlanta
Postovi: 345
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Atlanta » 27 jul 2024, 13:58

Zar neko tog covjeka moze uzeti za ozbiljno nakon one predstave na Grbavici?

O cemu mi pricamo ba...
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 27 jul 2024, 14:01

pierce je napisao/la:
27 jul 2024, 13:55
rožman i za guliašvilijevu formu zaslužan
Dokaz kakva je to kur.cina od trenera. Ne trebamo dalje ići. Većeg demagoga i neznalice naša liga nije vidjela.

To isto ko da ja budem zaslužan za uspjeh svoje firme jer sam upalio laptop i instalirao SPSS, a poslije toga kolega dodje i odradi kompletnu analizu podataka. Ali eto na kraju, da mene nije bilo da upalim laptop, ništa od svega poslije toga.

Činjenica je da ga je Zalizani popisao na pripremama, a 95% nas će se složiti da ni on nije kalibar i nivo trenera za FKS

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11449
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 27 jul 2024, 14:02

Jel se 100 puta mora objašnjavati da nije Rožman poslao Gulasha na posudbu nego Mirza. Što se pravite ludi?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 27 jul 2024, 14:06

Pravo idilicna atmosfera.

Sreca ne izgubismo kad smo u remiju ovakvi..

Rozman je uveo profesionalizam u odnosu na svog predhodnika.
Konacno pronasao poziciju Franciscu te Zekicu ostavio te dvije stvari i to je to.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

thebain666
Postovi: 142
Pridružen/a: 31 jul 2023, 11:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thebain666 » 27 jul 2024, 14:07

I Rozman nije poslao Guliashvilija na posudbu, on je bio na posudbi da bi ljubimci foruma hasic i prevaranda igrali, jer se ocekivalo da ce ovaj prvi smetljar potpisati ugovor, a drugi praviti dar mar u ligi. Na kraju krajeva yebo ga Rozman, da nam je odgovarao bio bi i sad tu, nek mu je sretno dalje i tjt.

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 27 jul 2024, 14:09

Rožman je imao iste rezultate kao i nasih prethodnih 6 trenera od Vinka,dakle 4 mjesto plus je dosao u po frke i imao manje budzete nego svi oni izuzev mozda Sablica,sta kaze covijek Mirza ga oderao na pripremama :bow: ,nego znal ste sta o pojacanjima?Imal ista od Andrića?

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 27 jul 2024, 14:13

strahmeipomisliti je napisao/la:
27 jul 2024, 14:09
Rožman je imao iste rezultate kao i nasih prethodnih 6 trenera od Vinka,dakle 4 mjesto plus je dosao u po frke i imao manje budzete nego svi oni izuzev mozda Sablica,sta kaze covijek Mirza ga oderao na pripremama :bow: ,nego znal ste sta o pojacanjima?Imal ista od Andrića?
Mirhvah je pisao na pl forumu, pregovara se sa 6 igraca cini mi se

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 27 jul 2024, 14:14

Rozman otjerao Gulija jer je crnac.

Btw, liga nije ni pocela, ide sprdacina, vlahadija vec odgodila 2 utakmice !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 jul 2024, 14:15

hurem je napisao/la:
27 jul 2024, 10:00
Ništa Rozman nije unaprijedio, ni na taktičkom planu niti fizičkom.
Neko sebe pokušava uvjeriti u takvo nesto i samo sebe laže.
Čovjek je bio promašaj i ostao.
+1000

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 27 jul 2024, 14:19

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
27 jul 2024, 14:02
Jel se 100 puta mora objašnjavati da nije Rožman poslao Gulasha na posudbu nego Mirza. Što se pravite ludi?
Naravno da nije. Ali ga je mogao vratiti na zimu.
Ne radi se ovdje o Simonu Rozmanu Skijasu ( uvijek me podsjeti na Franc Rozman Stane :mrgreen: najkontraverzniji partizanski komandant ),nego se ovdje radi o egoizmu. Ljudima je ego visok do neba. Branili su ,neodbranjivo mjesecima. Zivotom su stali iza jednog nesposobnog debila. Pa sad nemaju snage da kazu : Jbg ,pogrijesili smo. Nego do besvijesti tjeraju svoje ,ne bi bar malo svog visemjesecnog besmislenog guslanja opravdali.

No,Skijas je srecom proslost. Okrenuti se novom treneru. Mozda malo smanjiti euforisanje. Ako dozivimo poraz u Trnavi,za euforisanje sigurno nema ni mjesta,ni razloga. Ako ne prodjemo Trnavu,krivica je 100 % na Zekicu. On iz samo njemu znanog razloga umjesto vrhunskog napadaca Renana ,daje prednost jednonogom panju Catakovicu. Ta njegova odluka nas je kostala pobjede na Kosevu.
A u ponedeljak je Sloboda ,tad se igra zaprave. Nema druge utakmice,nema produzetaka,nema penala. Ako se ne pobijedi 2-3 razlike,treba se dobro zamisliti i prokontati,sta i kako dalje.

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 27 jul 2024, 14:23

NazorUso je napisao/la:
27 jul 2024, 14:14
Rozman otjerao Gulija jer je crnac.

Btw, liga nije ni pocela, ide sprdacina, vlahadija vec odgodila 2 utakmice !
Pokazati da smo bolja ekipa i da mozemo igrati svaka 3 4 dana.Bez odgadjanja sa nase strane nadam se.
Slobodu pred 10k mozemo mlatnuti sa kombinovanim timom.
Ne ostavljati za poslije kad bude kup,vanredna kola i svasta nesta pa da dodjemo u situaciju da moramo igrati 5 utakmica u 14 dana
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: trunks1946 i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []