Da to mogu, ne bi kod nas radili nego bi se svi svjetski klubovi potukli za takve stručnjake, jer to niko u svijetu ne može.
Rožman je ostavio itekako spremnu ekipu Zekiću, kao i formaciju koja je i kod njega koliko - toliko funkcionisala.
Prije nego me citirate, ne, ne umanjujem Zekićevo znanje ni njegov uticaj na trenutnu igru, ali ne možete pisati gluposti bez ikakve osnove.
Danima se već priča o Francisu na špicu i kako je Simon glup jer ga je na beku igrao, a vješto se izbjegava reći da mu je on tu poziciju pronašao, a sad je samo nastavljeno sa istom formacijom.
Imao je i Simon grešaka, i to podosta, ali isto tako je ostavio igrače 100% profesionalce, pa zato Zorana nisu dočekali razni dizelaši ko Simona nakon Mirze.
Simon je upgrade u odnosu na Mirzu, isto tako je i Zekić update u odnosu na Simona. Idući trener kad dođe mora biti upgrade u odnosu na Zekića, i tako jedino možemo napredovati.







