FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Shategabri
Postovi: 18992
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 01 avg 2024, 09:35

Morpheus je napisao/la:
01 avg 2024, 09:27
Shategabri je napisao/la:
01 avg 2024, 09:21
Mi ako zglajzamo i sa Zekićem, pishaj nas!
Postaviti Dženu nek vodi ekipu.
Mirvić mora znati šta raditi da ne dođe do toga. A mi smo isto bitni, podrška sa tribina ne smije izostati.
Doveo je trenera.
Nek dovede i igrače.
Mi evo tri sezone muku mučimo sa stoperima.
Koševo Zapad

Avatar
donDondon
Postovi: 4485
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 01 avg 2024, 09:38

kakav emotivni pad,ovo moze samo podstrek
pa igraci poput beganovica,durakovica,jovica,djordjevica ,mehmedovica , ako ovako nastave mogu samo sanjati da ce ikad dogurati do 2.pretkola nekog takmicenja ili da ce uopste igrati
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 01 avg 2024, 09:39

Ako nas u nedjelju ne bude 10.000+ i ne zaslužujemo ništa više od borbe za 4.mjesto

Avatar
Shategabri
Postovi: 18992
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 01 avg 2024, 09:47

6-7 k max
Dijasporu ne zanima Sloboda.
A ni Evropa-derbi navijače.
Koševo Zapad

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 01 avg 2024, 09:55

Morpheus je napisao/la:
01 avg 2024, 09:27
Shategabri je napisao/la:
01 avg 2024, 09:21
Mi ako zglajzamo i sa Zekićem, pishaj nas!
Postaviti Dženu nek vodi ekipu.
Mirvić mora znati šta raditi da ne dođe do toga. A mi smo isto bitni, podrška sa tribina ne smije izostati.
Sa Rozmanom smo i mi (navijaci) pokazali neko novo lice, da znamo istrpiti nekoga i pored nekoliko losih rezultata i losih serija. Do njega je uglavnom bilo tjeranje nakon 2 3 kiksa.
Za Zorana sam siguran da se treba istrpiti i neki los rezultat. On je nekako sve najbolje od Husrefa (autoritet i disciplina) plus sto je smeker, bolji takticar, bolji psiholog, bolja trenerska karijera itd itd.. Samo se nadam da ce ga i igraci na terenu pratiti.

Ps Kupresak sinoc kako udje sinu nam lijeve strana. On je bas upgrade u odnosu na naseg Elvira.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 3474
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 01 avg 2024, 09:58

napoleon72 je napisao/la:
01 avg 2024, 08:40
TurkishAirlines je napisao/la:
01 avg 2024, 08:32
napoleon72 je napisao/la:
01 avg 2024, 07:49

Prazan gol promasi Kane u polufinalu SPa a najbolji je spic na svijetu. Desi se, ne treba sad ni u kog prstom uperit. Tim i dobija i gubi utakmice.
Zato KANE i jes loser.

Kazem da su krivci, jer da su pola onog zabili mi bi hladno prosli.

I jbga, mozda i mi previse zelimo pa dobro padnemo
Dobro, Kane je luzer. Jesu li luzeri Robben koji je promasio mrtvi zicer u finalu SP, Messi s promasenim penalom u polufinalu LP, Shevchenko sa promasenim zicerom s pola metra plus penalom protiv Liverpula...? Ima tih primjera uvijek, ne mozes teret ispadanja stavit ni na kog. Kriv napad jer je fulao, al je kriva i odbrana jer je ispadala i primala golove.
Cinjenica je da smo mi ispali od losije ekipe i da je jos teze podnijeti poraz.

Krivi su svi, sto ne znaci da je alarmantna situacija.
Al ako cu sutiti na ovaj poraz to znaci da ne boli ovo od sinoc. A boli itekako
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Atlanta
Postovi: 360
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Atlanta » 01 avg 2024, 10:05

Trebali smo zavrsit ovo na Kosevu - nismo i kraj price.
Znali smo odavno da nam treba plejmejker i jak stoper - nismo se pojacali, uz to jos prodali najboljeg veznog igraca.

Jedini krivac je Mr. President himself, zbog uzasne transfer politike koju vodi vec godinama. Eto konacno je pogodio sa trenerom, valjda ovo sad nece zayebat.

Eto EU igraci nisu stranci po novim pravilima, mogu se iskopati 2 jaka igraca, pitanje je hoce li on to. Nije da nemamo para
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 01 avg 2024, 10:12

900k€ od Kove 1,5m€ od Muhameda,plus jos posudbe one dvojice fino placene pa i pare od pretkola,a kvalitetnih pojacanja 0,jedini krivac je debeli i kraj price
PS Jesu li od danas ulaznice u prodaji za Slobodu

Avatar
FCUM
Postovi: 6131
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 01 avg 2024, 10:15

dok god dovodimo igrace tipa Bubanja ,Đordevic , Jovic nikad od nas ozbiljnog kluba nece biti
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

johntravolta123
Postovi: 1666
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 01 avg 2024, 10:26

FCUM je napisao/la:
01 avg 2024, 10:15
dok god dovodimo igrace tipa Bubanja ,Đordevic , Jovic nikad od nas ozbiljnog kluba nece biti
Sta si se vise naklatio na Bubanju ?
Momak je odigrao sve utakmice dobro osim sinoc gdje je igrao silom prilika na stoperu ...

Seipronto
Postovi: 450
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 01 avg 2024, 10:26

FCUM je napisao/la:
01 avg 2024, 10:15
dok god dovodimo igrace tipa Bubanja ,Đordevic , Jovic nikad od nas ozbiljnog kluba nece biti
Šta fali Bubanji realno? Ako je valjao Lokomotivi u HNLu onda i nama mora valjati, nije čovjek bezveze 1,2 mil € na Transfermarktu, nama odbrana škripi, tu se treba pojačati...

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 01 avg 2024, 10:28

Puno se sere po Joviću i Đorđeviću. Momci nisu ništa bolji ni lošiji od ostalih, sve je to u pet deka. Kuprešak je već pojačanje, vidi se odmah, kao i Bubanja na zadnjem veznom, na stoperu se nije snašao nažalost. Nadam se da će protiv Slobode Kuprešak početi, nemamo mi više razloga da trpimo 4 loše Durakovićeve partije zbog pete dobre.

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 01 avg 2024, 10:29

johntravolta123 je napisao/la:
01 avg 2024, 10:26
FCUM je napisao/la:
01 avg 2024, 10:15
dok god dovodimo igrace tipa Bubanja ,Đordevic , Jovic nikad od nas ozbiljnog kluba nece biti
Sta si se vise naklatio na Bubanju ?
Momak je odigrao sve utakmice dobro osim sinoc gdje je igrao silom prilika na stoperu ...
Ma pustite ovog, pa fraer ima bipolarni poremecaj. Za 2 sata ce napisati da je Bubanja najvece pojacanje iza rata.

Avatar
XRP
Postovi: 35
Pridružen/a: 04 avg 2023, 10:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la XRP » 01 avg 2024, 10:50

TurkishAirlines je napisao/la:
01 avg 2024, 07:38
luckystrike je napisao/la:
31 jul 2024, 13:52
sinoć pred spavanje dovim Gospodaru za Palestinu i za FK Sarajevo. kad sam ustao jutros vidim vođa Hamasa ubijen.
E i jesi ga druze dovio. Izginuli i mi
Hahahaha kazem ja odmah

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 01 avg 2024, 10:55

Jel' ovo ultra mega giga trener Dudic ode u Mornare...
Auu Fele, nisi los cojk, los si trener, ali se brzo uzkurcis jel te malo prosere...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
FCUM
Postovi: 6131
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 01 avg 2024, 11:07

Seipronto je napisao/la:
01 avg 2024, 10:26
FCUM je napisao/la:
01 avg 2024, 10:15
dok god dovodimo igrace tipa Bubanja ,Đordevic , Jovic nikad od nas ozbiljnog kluba nece biti
Šta fali Bubanji realno? Ako je valjao Lokomotivi u HNLu onda i nama mora valjati, nije čovjek bezveze 1,2 mil € na Transfermarktu, nama odbrana škripi, tu se treba pojačati...
kakve veze ima sto vrijedi 1,2. Pa i Peneranda je vrijedio 15 mil pa eno ga
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 01 avg 2024, 11:11

Devedesetka je napisao/la:
01 avg 2024, 06:27
Lecler je napisao/la:
01 avg 2024, 05:31
Ja što nas ohladiše
valja na pos'o vakav
Fk rasulo
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 01 avg 2024, 11:13

NazorUso je napisao/la:
01 avg 2024, 10:55
Jel' ovo ultra mega giga trener Dudic ode u Mornare...
Auu Fele, nisi los cojk, los si trener, ali se brzo uzkurcis jel te malo prosere...
Ima ovdje pacijenata što još uvijek misle da bi danas igrali grupe da su Feđi ostavili Mujakića i da se protiv Simin Hana igralo na Koševu a ne u Zenici. :roll:

Rožman je za njega Klopp.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 15721
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 01 avg 2024, 11:13

Jedina po meni onako ozbiljnija greška Zekića u ovom dvomeču je bila to što je Mehmedović startao ispred Julardžije sinoć gdje se znalo da smo defanzivno osakaćeni i pored Đorđevića koji ni sam nije defanzivno orijentisan veznjak morao je igrati Julardžija radi trke, odgovornosti i defanzivne kompaktnosti. Mehmedović nije smio početi u ovakvim okolnostima ni pod razno. Čudna odluka skroz Zorana, al vjerovatno je imao neke svoje razloge, jbga tako je kako je.

Anđušića i Matanovića se treba riješiti, to su višak igrači koji ne nude apsolutno ništa.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 01 avg 2024, 11:26

hazarder je napisao/la:
01 avg 2024, 11:13
NazorUso je napisao/la:
01 avg 2024, 10:55
Jel' ovo ultra mega giga trener Dudic ode u Mornare...
Auu Fele, nisi los cojk, los si trener, ali se brzo uzkurcis jel te malo prosere...
Ima ovdje pacijenata što još uvijek misle da bi danas igrali grupe da su Feđi ostavili Mujakića i da se protiv Simin Hana igralo na Koševu a ne u Zenici. :roll:

Rožman je za njega Klopp.
Fedja je Sarajevu halalio sto mu nikad niko nece od uposlenika halaliti.Oderali su nas i Musemic i Rozman i Mirza.
Dudic je za sve njih Sarajevo.-
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee i 31 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []