Post
Postao/la bhsport » 09 avg 2024, 15:18
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la: ↑09 avg 2024, 10:49
bhsport je napisao/la: ↑09 avg 2024, 10:39
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la: ↑09 avg 2024, 10:08
Zanima me koje sad misljenje o upravi vlada? Il cete opet hrakat ko binde?
Ne nego ce se slijepo vjerovati svakoj glasini koju uprava plasira u medije.
Kani se uprave, uprava je servis za zeleni teren a tu je cilj plasman u evropu.
Navijaci uprave borave u Rajlovcu, ovdje su navijači Zeljeznicara.
Ko je bio uprava u polufinalu kupa uefa? Pamti li ko?
Ili se sjecaju Svabe, Zvake, Meše, Gute, Škrbe?
Druze boli mene **** za imena u upravi, ja sam vidio osvjezenje nakon svih Hasanbegovica, Kovacevica, Uzunovicki, Karavdica i slicnih.. mozda i prvi put u ne znam koliko godina da u upravi sjede ljudi koji zele boljitak Želji. Ne bi ni ja pricao o upravi da im se nisu naklatili na kosti i njima i Coricu i Rahimicu. Imamo glavu i rep, imamo pare, sponzora, 10000+ svaku utakmicu i ako se ostvare svi transferi top ekipu. Ako se jedna stvar zajebe, zajebat ce se svaka. Izgleda da vam to nije jasno.
Ma ne boli tebe cim ih spominjes. Da su osvjezenje jesu, ali moraju shvatiti da su servis da oni nisu u fokusu.
Coricu se papci takare zbog Dine kao otjeran je i bla bla.
Znalo se da je Dino kratkoročno rjesenje, vojnik kluba i moramo mu biti zahvalni.
A upravu cemo vidjeti, do sada su se pokazali, za moj pojam bi bilo veliko osposobljavanje poslovnih prostora na istoku.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921