FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Strašne teme unazad par stranica, igramo dobro pa ni sami od muke ne znamo po čemu bi više srali. Vjerovatno natkrivena tribina, naša standardna joker tema.
Ne skontah Zekića na pressu, je l' Mustafić full spreman? Ako jest, volio bih da počne umjesto Lije. Ako ne onda nek Julardžija bude taj vezni uz Bubanju i Đorđevića.
Baš me zanima da li ćemo ikada pokušati sa klasičnom 4 3 3. ZZ je često govorio kako mu je to najdraža formacija ali je rijetko imao igrače za nju pa se krpio s raznim varijantama.
Ne skontah Zekića na pressu, je l' Mustafić full spreman? Ako jest, volio bih da počne umjesto Lije. Ako ne onda nek Julardžija bude taj vezni uz Bubanju i Đorđevića.
Baš me zanima da li ćemo ikada pokušati sa klasičnom 4 3 3. ZZ je često govorio kako mu je to najdraža formacija ali je rijetko imao igrače za nju pa se krpio s raznim varijantama.
Re: FK Sarajevo
Danas bih Beganovića malo odmorio, mislim da je ovo prilika da Unušić dobije minute.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: H8Z7
Od cega bi ti beganovica odmorio Bgti ? Haha
Re: FK Sarajevo
Bolje da nisam nista napisao, yebat ga ako bude sta bude nece nas u crno zavesti.kempes je napisao/la: ↑19 avg 2024, 12:43Strancima je uvijek biti ili ne biti, ovako su ljudi i Gruzijca ismijavali i govorili da ga se skine. Mozda od Mamadua nema nista ali smijesno je otpisivati igraca nakon jedne utakmice.pjankesarajevo je napisao/la: ↑19 avg 2024, 12:40A tebe, pa kod nas daj sve i odmah. Ocekuju titule i maksimum zalaganje, a sjede na kafama igraju kladionicu i kur cem nece da maknu za sebe.
Ali od drugih su najveca ocekivanja.
Sta bi bilo od naseg drustva da imaju ista ocekivanja za sebe. Bili bismo Njemacka.
Okrenimo se utakmici veceras
Re: H8Z7
A zašto ga ne odmoriti? Beganović je neko ko zadnjih godinu dana igra po 90 minuta svaku utakmicu... utakmice protiv ovih ekipa su prilike za ostale igrače da pokažu šta mogu. Jedan od njih je i Unušić. Pa moramo vidjeti kako momak igra...
SARAJEVO SIAMO NOI <3
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Poderat ćemo ih 1:0 u 90 minuti autogol.
Re: FK Sarajevo
E cuj pjanketa filozofa, izazov
Izazov jekada pravis nesto a imas uslove, al kad ne mozes raditi jer nemas radnu vizu, to se zove rad na crno.
Da ne nastavite lagati i petljati, bio je Matteo tada nekad krajem ljeta na sastanku s mirvicem i onsj iz kine je po misljenju Mirvica bolji strucnjak od Mattea.
A on se uhvatio u koštac s problemima, npr da nema bojlera i da se djeca tusiraju hladnom, pa izgubimo zbog toga Tarika Banjića, Terzića i sl.
Ne kontam cemu braniti neobranjive stvari...
Ps. Kako mi info kaze, ovaj švicarac na treninzima buši na sve strane


Izazov jekada pravis nesto a imas uslove, al kad ne mozes raditi jer nemas radnu vizu, to se zove rad na crno.
Da ne nastavite lagati i petljati, bio je Matteo tada nekad krajem ljeta na sastanku s mirvicem i onsj iz kine je po misljenju Mirvica bolji strucnjak od Mattea.
A on se uhvatio u koštac s problemima, npr da nema bojlera i da se djeca tusiraju hladnom, pa izgubimo zbog toga Tarika Banjića, Terzića i sl.
Ne kontam cemu braniti neobranjive stvari...
Ps. Kako mi info kaze, ovaj švicarac na treninzima buši na sve strane
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Pantelija je napisao/la: ↑19 avg 2024, 13:08E cuj pjanketa filozofa, izazov![]()
Izazov jekada pravis nesto a imas uslove, al kad ne mozes raditi jer nemas radnu vizu, to se zove rad na crno.
Da ne nastavite lagati i petljati, bio je Matteo tada nekad krajem ljeta na sastanku s mirvicem i onsj iz kine je po misljenju Mirvica bolji strucnjak od Mattea.
A on se uhvatio u koštac s problemima, npr da nema bojlera i da se djeca tusiraju hladnom, pa izgubimo zbog toga Tarika Banjića, Terzića i sl.
Ne kontam cemu braniti neobranjive stvari...
Ps. Kako mi info kaze, ovaj švicarac na treninzima buši na sve strane![]()
Jedva cekam da krene igrati, ceka nas klasa velika.
- hordasDoboj
- Postovi: 1962
- Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Brate ako nije imao u Osijeku igrače za ovu formaciju neće sad imati nakon što su mu doveli jednog igrača po volji, moždahazarder je napisao/la: ↑19 avg 2024, 12:44Strašne teme unazad par stranica, igramo dobro pa ni sami od muke ne znamo po čemu bi više srali. Vjerovatno natkrivena tribina, naša standardna joker tema.
Ne skontah Zekića na pressu, je l' Mustafić full spreman? Ako jest, volio bih da počne umjesto Lije. Ako ne onda nek Julardžija bude taj vezni uz Bubanju i Đorđevića.
Baš me zanima da li ćemo ikada pokušati sa klasičnom 4 3 3. ZZ je često govorio kako mu je to najdraža formacija ali je rijetko imao igrače za nju pa se krpio s raznim varijantama.
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.
Re: FK Sarajevo
Koji svicarac?
Re: FK Sarajevo
A znam brate al' maštam hebeš ga. Mislim da nama ne treba puno da pokušamo 4 3 3 protiv nekog lakšeg protivnika pa makar poluvrijeme. Fali nam taj jedan vezni ubica o kojem oprasmo evo ima godina.hordasDoboj je napisao/la: ↑19 avg 2024, 13:15Brate ako nije imao u Osijeku igrače za ovu formaciju neće sad imati nakon što su mu doveli jednog igrača po volji, moždahazarder je napisao/la: ↑19 avg 2024, 12:44Strašne teme unazad par stranica, igramo dobro pa ni sami od muke ne znamo po čemu bi više srali. Vjerovatno natkrivena tribina, naša standardna joker tema.
Ne skontah Zekića na pressu, je l' Mustafić full spreman? Ako jest, volio bih da počne umjesto Lije. Ako ne onda nek Julardžija bude taj vezni uz Bubanju i Đorđevića.
Baš me zanima da li ćemo ikada pokušati sa klasičnom 4 3 3. ZZ je često govorio kako mu je to najdraža formacija ali je rijetko imao igrače za nju pa se krpio s raznim varijantama.![]()
Osijek je bio 50% Mierez, 40% ZZ i 10% sve ostalo. Evo ih sad mušterija za ispast. Preloša sportska politika, kod nas bi mrtva glava pala da nešto slično urade.
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
hordasDoboj je napisao/la: ↑19 avg 2024, 13:15Brate ako nije imao u Osijeku igrače za ovu formaciju neće sad imati nakon što su mu doveli jednog igrača po volji, moždahazarder je napisao/la: ↑19 avg 2024, 12:44Strašne teme unazad par stranica, igramo dobro pa ni sami od muke ne znamo po čemu bi više srali. Vjerovatno natkrivena tribina, naša standardna joker tema.
Ne skontah Zekića na pressu, je l' Mustafić full spreman? Ako jest, volio bih da počne umjesto Lije. Ako ne onda nek Julardžija bude taj vezni uz Bubanju i Đorđevića.
Baš me zanima da li ćemo ikada pokušati sa klasičnom 4 3 3. ZZ je često govorio kako mu je to najdraža formacija ali je rijetko imao igrače za nju pa se krpio s raznim varijantama.![]()

Koševo Zapad
Re: FK Sarajevo
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: H8Z7
+100
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nisi ti mene skonto. I pvo ce biti moj zadnji reply na tu temu:Pantelija je napisao/la: ↑19 avg 2024, 13:08E cuj pjanketa filozofa, izazov![]()
Izazov jekada pravis nesto a imas uslove, al kad ne mozes raditi jer nemas radnu vizu, to se zove rad na crno.
Da ne nastavite lagati i petljati, bio je Matteo tada nekad krajem ljeta na sastanku s mirvicem i onsj iz kine je po misljenju Mirvica bolji strucnjak od Mattea.
A on se uhvatio u koštac s problemima, npr da nema bojlera i da se djeca tusiraju hladnom, pa izgubimo zbog toga Tarika Banjića, Terzića i sl.
Ne kontam cemu braniti neobranjive stvari...
Ps. Kako mi info kaze, ovaj švicarac na treninzima buši na sve strane![]()
Profesionalac, menadzer ne dolazi tamo gdje nema tople vode. Sve se to fino raspita prije nego sto se dodje. A ti valjda navikao na Njemacku, pa kontas sve rijeseno vazda.
Ako je tacno za Turkesa, imas pivu kad budes u Becu
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
- hordasDoboj
- Postovi: 1962
- Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo je izvuceno vise iz onog podcasta gdje je bio sa Jakirovicem (to je bilo prije njegovog ponovnog dolaska u Osijek) pa je on rekao nesto u fazonu tesko je ovdje imati igrace i ekipu za to jer je najzahtjevnija formacija sa najvise odgovornosti. Vjerovatno i on ide da to igra gdje moze ali nije 'perfektno' kako je on to zamislio.Shategabri je napisao/la: ↑19 avg 2024, 13:24hordasDoboj je napisao/la: ↑19 avg 2024, 13:15Brate ako nije imao u Osijeku igrače za ovu formaciju neće sad imati nakon što su mu doveli jednog igrača po volji, moždahazarder je napisao/la: ↑19 avg 2024, 12:44Strašne teme unazad par stranica, igramo dobro pa ni sami od muke ne znamo po čemu bi više srali. Vjerovatno natkrivena tribina, naša standardna joker tema.
Ne skontah Zekića na pressu, je l' Mustafić full spreman? Ako jest, volio bih da počne umjesto Lije. Ako ne onda nek Julardžija bude taj vezni uz Bubanju i Đorđevića.
Baš me zanima da li ćemo ikada pokušati sa klasičnom 4 3 3. ZZ je često govorio kako mu je to najdraža formacija ali je rijetko imao igrače za nju pa se krpio s raznim varijantama.![]()
![]()
Personalno, mene najmanje brine formacija sad kad je ZZ tu, vidio sam prije nego je dosao da zna u 5 razlicitih utakmica 5 razlicitih formacija poslati, jos napravi 1-2 korekcije u toku igre sto je stvarno fascinantno za fudbal koji smo mi gledali
Zadnja izmjena: hordasDoboj, dana/u 19 avg 2024, 14:34, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.
Re: FK Sarajevo
Pravi je mangup, razumije fudbal jednostavno. Bas trener za nasu liguhordasDoboj je napisao/la: ↑19 avg 2024, 14:32Ovo je izvuceno vise iz onog podcasta gdje je bio sa Jakirovicem pa je on rekao nesto u fazonu tesko je ovdje imati igrace i ekipu za to jer je najzahtjevnija formacija sa najvise odgovornosti. Vjerovatno i on ide da to igra gdje moze ali nije 'perfektno' kako je on to zamislio.
[/spoiler]
Personalno, mene najmanje brine formacija sad kad je ZZ tu, vidio sam prije nego je dosao da zna u 5 razlicitih utakmica 5 razlicitih formacija poslati, jos napravi 1-2 korekcije u toku igre sto je stvarno fascinantno za fudbal koji smo mi gledali![]()
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vrijeme je za pobjedu bez primljenog gola, ide 2:0 večeras.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Eh Morteme **** sa Rozmanom 3:0, 4:0 i 2:2 a ti nam sada nesto skroman a?
Bolje igramo nego sa Rozmanom, ocekivanja su minimum 3:0 na Kosevu.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
- SedrenikHz
- Postovi: 1702
- Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Meni dođe maloprije dres brzom poštom tek. Jeat da sam narucio trecu garnituru, a cuo sam da ce biti crni, a imam ih 2 svakako, došao mi bordo dres
Taman vrh jeee postarina 12 km mauuu im
Taman vrh jeee postarina 12 km mauuu im
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"
Online
Trenutno korisnika/ca: AuroraBorealis, NazorUso i 33 gosta.




