FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 02 sep 2024, 13:34

Kol'ko li nas je Simon klapio po ušima pa da može odbijat' ponude iz HNL-a... :crazy:

thebain666
Postovi: 142
Pridružen/a: 31 jul 2023, 11:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thebain666 » 02 sep 2024, 13:46

juka55 je napisao/la:
02 sep 2024, 13:12
thebain666 je napisao/la:
02 sep 2024, 12:56
Vanja8 je napisao/la:
01 sep 2024, 21:06


Dobro si Bodi, nahvali ga lik, ja mu onda replicirah kako ocekujem PSG, Manchester C i Liverpool, da dodju po njega... :rol: :rol: :rol:
Ja sam to pisao, i mene je Unusic iznenadio do tada sam ga gledao samo protiv slobode kad je igrao na stoperu i zamijenjen je na poluvremenu. A daleko i od toga da je Odinaka los igrac. A nesto se ne sjecam da si replicirao to a i svejedno ne znam jel pokusavas ispasti smijesan sa ovim ili ?
Pa to i jeste problem što pola vas daje komentare na osnovu ničega... niko momka nije gledao kako igra i opet ljudi kažu ma ne valja ovaj

Nije “pola nas”, pogledaj moje postove i neces naci da sam igdje ijednog igraca ispljuvao ili komentarisao na osnovu nicega. Samo sam tad za napisao za Odinaku da mislim da je bolji od Unusica, u cemu me je on demantovao. A ovdje ova 2 pokusavaju izvrnuti pricu i ispasti fol smijesni. Papci klasicni

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 02 sep 2024, 13:54

hazarder je napisao/la:
02 sep 2024, 13:34
Kol'ko li nas je Simon klapio po ušima pa da može odbijat' ponude iz HNL-a... :crazy:
Smiješna cifra i od toga je naviše otišlo na njegove pomočnike.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

pitara
Postovi: 1481
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 02 sep 2024, 13:56

bvsic je napisao/la:
02 sep 2024, 12:56
pitara je napisao/la:
02 sep 2024, 12:46
kempes je napisao/la:
02 sep 2024, 09:56
Neko je vec pisao, tamo na onoj temi.

Mislim da ce Vico zbog B komponente pustiti ovu sezonu da se odigra posteno. Borac je ostvario uspjeh i zaradit ce nesto para od evrope.

Ne kazem da cemo biti pogurani, ali situacija se itekako poklopila da osvojimo titulu ukoliko budemo pruzali dobre partije.
Komplet B komponenta se kupi za 50 milja maraka, prvak uzme blizu 10M, boli B komponentu kita za kluboce, i ćefine babine bi prodali
Nabiit na k sve komponente, hocemo ljude koji su prosli kroz fudbal i hoce dobro drzavi i sportu u drzavi. Takvih ima koliko hoces, majke im politicke yebem
Problem je što se B komponentom smatra svako ko je za BiH, ne može više S komponenta biti Srbin koji radi za dobro drzave i njenog sporta, sad se podrazumjeva da moras biti četnik ili ustaša da bi bio u S ili H komponenti

Avatar
donDondon
Postovi: 4485
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 02 sep 2024, 13:56

thebain666 je napisao/la:
02 sep 2024, 13:46
juka55 je napisao/la:
02 sep 2024, 13:12
thebain666 je napisao/la:
02 sep 2024, 12:56


Ja sam to pisao, i mene je Unusic iznenadio do tada sam ga gledao samo protiv slobode kad je igrao na stoperu i zamijenjen je na poluvremenu. A daleko i od toga da je Odinaka los igrac. A nesto se ne sjecam da si replicirao to a i svejedno ne znam jel pokusavas ispasti smijesan sa ovim ili ?
Pa to i jeste problem što pola vas daje komentare na osnovu ničega... niko momka nije gledao kako igra i opet ljudi kažu ma ne valja ovaj

Nije “pola nas”, pogledaj moje postove i neces naci da sam igdje ijednog igraca ispljuvao ili komentarisao na osnovu nicega. Samo sam tad za napisao za Odinaku da mislim da je bolji od Unusica, u cemu me je on demantovao. A ovdje ova 2 pokusavaju izvrnuti pricu i ispasti fol smijesni. Papci klasicni
ma i da jesi nidje veze,bezeveze je i sad govoriti da je neko pojacanje a 4 utakmice iza nas
na kraju tabela kad se svede vidjet cemo ko je pojacanje a ko ne,ako ne osvojimo sto se mene tice mogu svi nazad odakle su dosli :kafa:
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
hurem
Postovi: 10144
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hurem » 02 sep 2024, 14:33

Unusic je bio standardni prvotimac u Osjeckom s 21 god.
Zrinski Osjecko je ostao bez HNL-a u zadnjem kolu protiv Šibenika u jednoj "vicino-borcevskoj" utakmici, krajnje kontroverznoj.

Ono što je zanimljivo jeste da je ta ekipa ostala maltene bez svih igrača iz prošle sezone a veliki broj ih je došao u PLBIH (Radnik, Široki x2, GOSK x2, Sarajevo) i imaju značajnu ulogu na početku sezone u svojim klubovima...a većinu ih veze Cibalia prije toga.

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 02 sep 2024, 14:40

hazarder je napisao/la:
02 sep 2024, 13:34
Kol'ko li nas je Simon klapio po ušima pa da može odbijat' ponude iz HNL-a... :crazy:
Inače, te cifre je sam sebi stavljao, a naši prihvatili, nisu imali izbora. Njegove su pare i neka je uzeo. Ma da je 50 miliona, neka je, šta je problem?

I nema kluba koji kad tad ne baci veće pare na trenera ili igrača. Nekad dobiješ, nekad izgubiš.

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 02 sep 2024, 14:42

Bruno je do sada imao sporedne uloge,ulazio je uglavnom kad je protivnik morao izaći visoko te je imao slobodu stranu.
Vidjet ćemo kako će to izgledati kad bude igrao 90 min.
Ja ga još ne bih okarakterisao kao pojačanje kao ni Kuprešaka.

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 02 sep 2024, 14:43

Zasto mediji ne pisu o sinocnjem prekidu?
Da smo mi u pitanju,bilo bi milion clanaka,zakoni, moguće suspenzije itd ...

ubipara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 02 sep 2024, 14:44

Morpheus je napisao/la:
02 sep 2024, 14:40
hazarder je napisao/la:
02 sep 2024, 13:34
Kol'ko li nas je Simon klapio po ušima pa da može odbijat' ponude iz HNL-a... :crazy:
Inače, te cifre je sam sebi stavljao, a naši prihvatili, nisu imali izbora. Njegove su pare i neka je uzeo. Ma da je 50 miliona, neka je, šta je problem?

I nema kluba koji kad tad ne baci veće pare na trenera ili igrača. Nekad dobiješ, nekad izgubiš.
Nasi su htjeli nastaviti sa njim ali je ugovor raskinut na njegovu inicijativu. Nemojte pisati gluposti kad nemate pojma

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 02 sep 2024, 14:47

VolimoSarajevo je napisao/la:
02 sep 2024, 14:43
Zasto mediji ne pisu o sinocnjem prekidu?
Da smo mi u pitanju,bilo bi milion clanaka,zakoni, moguće suspenzije itd ...
Zato što članci o Sarajevu donose klikove i pare, a članci o Vasi Miskinom ne. :kafa:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
kempes
Postovi: 2364
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 02 sep 2024, 14:51

Sama cinjenica da ubacaj igraca ide precizno, brzo i leti inverzno prema napadacu ga vec cini pojacanjem.

A to nije vise slucajnost jer za ovo nesto sitno minuta sto je skupio je pokazao da je u pitanju vjestina.

Samo da ga neka kabadahija seljacka ne povrijedi, kao i Turkesa.

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 02 sep 2024, 15:03

Koja zajebancija s ovim ubacivanjem Unusica,ZZ ga ubaci kad ono kao odluci rijesiti tekmu,ono u stilu dosta je peglanja,sad ide prodor,centarsut i gool. :urnebes: :urnebes:

Daj nek‘ neko od ovih momaka koji to znaju naprave isjecke asistencija Unusica.

Lik od centra haman gurne loptu i trci za njom,uspori,centrira i egzekucija

:rol: :rol: :rol:
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 02 sep 2024, 15:41

ubipara je napisao/la:
02 sep 2024, 14:44
Morpheus je napisao/la:
02 sep 2024, 14:40
hazarder je napisao/la:
02 sep 2024, 13:34
Kol'ko li nas je Simon klapio po ušima pa da može odbijat' ponude iz HNL-a... :crazy:
Inače, te cifre je sam sebi stavljao, a naši prihvatili, nisu imali izbora. Njegove su pare i neka je uzeo. Ma da je 50 miliona, neka je, šta je problem?

I nema kluba koji kad tad ne baci veće pare na trenera ili igrača. Nekad dobiješ, nekad izgubiš.
Nasi su htjeli nastaviti sa njim ali je ugovor raskinut na njegovu inicijativu. Nemojte pisati gluposti kad nemate pojma
To je nešto drugo i ja za to ne govorim, niti govorim da bilo šta znam oko njega. Otišao frajer, pokupio pare, svoje pare i nema problema.

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 02 sep 2024, 16:10

Morpheus je napisao/la:
02 sep 2024, 15:41
ubipara je napisao/la:
02 sep 2024, 14:44
Morpheus je napisao/la:
02 sep 2024, 14:40

Inače, te cifre je sam sebi stavljao, a naši prihvatili, nisu imali izbora. Njegove su pare i neka je uzeo. Ma da je 50 miliona, neka je, šta je problem?

I nema kluba koji kad tad ne baci veće pare na trenera ili igrača. Nekad dobiješ, nekad izgubiš.
Nasi su htjeli nastaviti sa njim ali je ugovor raskinut na njegovu inicijativu. Nemojte pisati gluposti kad nemate pojma
To je nešto drugo i ja za to ne govorim, niti govorim da bilo šta znam oko njega. Otišao frajer, pokupio pare, svoje pare i nema problema.
Ako je on dao otkaz a ne bio otpusten, onda je uzeo platu i to je to. Nikakve otpremnine itd.
Mada se slazem i s tobom da smo bacili pare na njega. Ali i na jos neke 100%
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 sep 2024, 16:29

Mozel neko postavit sanse koje smo stvorili u prvenstvu odkad je Zekic tu kao i sanse koje su nama stvorili protivnici

Koliko mene sjecanje sluzi samo dvije 60% sanse su bile onaj suc jagodin i sad ono od crnca kad je precku pogodio

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 sep 2024, 16:49

VolimoSarajevo je napisao/la:
02 sep 2024, 14:43
Zasto mediji ne pisu o sinocnjem prekidu?
Da smo mi u pitanju,bilo bi milion clanaka,zakoni, moguće suspenzije itd ...
Nije bilo incidenta ,kaze htjeli selfi s Grabežom.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 02 sep 2024, 16:52

VolimoSarajevo je napisao/la:
02 sep 2024, 14:43
Zasto mediji ne pisu o sinocnjem prekidu?
Da smo mi u pitanju,bilo bi milion clanaka,zakoni, moguće suspenzije itd ...
Yebo medije, mene zanima kad zasjeda disciplinska komisija?

Avatar
Vanja8
Postovi: 14089
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 02 sep 2024, 17:04

thebain666 je napisao/la:
02 sep 2024, 13:46
juka55 je napisao/la:
02 sep 2024, 13:12
thebain666 je napisao/la:
02 sep 2024, 12:56


Ja sam to pisao, i mene je Unusic iznenadio do tada sam ga gledao samo protiv slobode kad je igrao na stoperu i zamijenjen je na poluvremenu. A daleko i od toga da je Odinaka los igrac. A nesto se ne sjecam da si replicirao to a i svejedno ne znam jel pokusavas ispasti smijesan sa ovim ili ?
Pa to i jeste problem što pola vas daje komentare na osnovu ničega... niko momka nije gledao kako igra i opet ljudi kažu ma ne valja ovaj

Nije “pola nas”, pogledaj moje postove i neces naci da sam igdje ijednog igraca ispljuvao ili komentarisao na osnovu nicega. Samo sam tad za napisao za Odinaku da mislim da je bolji od Unusica, u cemu me je on demantovao. A ovdje ova 2 pokusavaju izvrnuti pricu i ispasti fol smijesni. Papci klasicni
Prvo tupane, ako hoces nekog da vrijedjas na osnovu tvog prosipanja po forumu , onda sacekaj da te neko imenuje...
Nisi ti jedini pisao kako je Odinaka, fudbaler za lige pet, vec je bilo i drugih koju su tako pisali...
Cak mislim i da je GIS isto ga hvalio na sva usta...

Znaci, ako te neko imenuje i u pri tome te vrijedja, onda uzvrati, a ako te niko i ne pomene, a ti ko biva pametnjakovic i nazivao bi nekog papcim, onda nazovi tako onog ko te pravio, a ako sumnjas da je jedan od nas to uradio onda imas pravo, slazem se

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11459
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 02 sep 2024, 17:19

Vanja8 je napisao/la:
02 sep 2024, 17:04
thebain666 je napisao/la:
02 sep 2024, 13:46
juka55 je napisao/la:
02 sep 2024, 13:12


Pa to i jeste problem što pola vas daje komentare na osnovu ničega... niko momka nije gledao kako igra i opet ljudi kažu ma ne valja ovaj

Nije “pola nas”, pogledaj moje postove i neces naci da sam igdje ijednog igraca ispljuvao ili komentarisao na osnovu nicega. Samo sam tad za napisao za Odinaku da mislim da je bolji od Unusica, u cemu me je on demantovao. A ovdje ova 2 pokusavaju izvrnuti pricu i ispasti fol smijesni. Papci klasicni
Prvo tupane, ako hoces nekog da vrijedjas na osnovu tvog prosipanja po forumu , onda sacekaj da te neko imenuje...
Nisi ti jedini pisao kako je Odinaka, fudbaler za lige pet, vec je bilo i drugih koju su tako pisali...
Cak mislim i da je GIS isto ga hvalio na sva usta...

Znaci, ako te neko imenuje i u pri tome te vrijedja, onda uzvrati, a ako te niko i ne pomene, a ti ko biva pametnjakovic i nazivao bi nekog papcim, onda nazovi tako onog ko te pravio, a ako sumnjas da je jedan od nas to uradio onda imas pravo, slazem se
Nisam siguran da sam ga ikad na forumu komentarisao, ali u svakom slučaju je dobro odigrao onih par mečeva što sam Stupčanice odgledao. Jedino mi je upitnik bio kakav je defanzivno i tehničko-taktički( ono najbitnije), a dio odgovora mi je dao sinoćnji meč.
Svakako da ne bi bilo svrhe dovoditi ga jer je stranac, a pored Beganovića se sigurno ne bi naigrao. Ovako imamo top rezervnog beka( bar po trenutnoj formi ), a još i nije stranac.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: haklamas i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []