Edit:
A i Benkovic stoper...
Hajde Ibrakadabra, sta cekas
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
To je to što se tiče roka. Ko god dođe mora čekati zimaki rok da se registruje i igra. Ako sam pogriješio ispravite me.
1000% najbolji bh sudija samo kad želi da sudi i kad nema instrukcije da utakmica završi nekim rezultatom. Meni bi on svaki derbi sudio a platio bih ga privatno po 5k mi i kone da pošteno sudi. Fkt bi bilo lijepo poslije tekme pričati o fudbalu a ne o sudijama.ajdohordas je napisao/la: ↑22 sep 2024, 23:39Nema boljeg sudije od Gigovića kad hoće i kad nije po zadatku.
Derbi koji smo dobili 3:0 odsudio je perfektno bez greške a danima se pisalo koga će zakinuti i zašto.
Čak i manijaci bili oduševljeni sudjenjem iako su zijanili 3:0
Fenomenalno je sudio taj derbi.Dobio aplauz citavog istoka na kraju a to ne pamtim da je ikad ijedan sudijaajdohordas je napisao/la: ↑22 sep 2024, 23:39Nema boljeg sudije od Gigovića kad hoće i kad nije po zadatku.
Derbi koji smo dobili 3:0 odsudio je perfektno bez greške a danima se pisalo koga će zakinuti i zašto.
Čak i manijaci bili oduševljeni sudjenjem iako su zijanili 3:0
Japan ti tek na petom mjestuPitar6785 je napisao/la: ↑22 sep 2024, 22:50Gigara je postao bogati za 10 tisuca eurica, tacnije sutra ce to sve fino leci. I eto Gigxsa na kosevo da podjeli pravdu..
3puta smo pusili u derbijima kad bi bili u ovakvoj situaci, cisto sto igrace ponese pobjeda (kao juce) i misle da su minimum Bayern M a ojebine useru gace da nebi bilo 8:0 zapnu sto bi reko mulalic poginu za bod.. E sad nadam se da je Zz pregledao 6-7 derbija zadnjih i da je uvidio ovo ocemu govorim
Teska je floskula derbi je derbi, prvo derbi nije derbi jer zeljo se biri za opstanak zadnjih 14 godina a mi za titulu kup evropu itd..Samo primjer (bez podcjenjivanha cak ovo ide u prilog ovim iz polu istocnog sarajeva) mi vise trosimo na akademiju nego oni na prvi tim medju omjeri u pet deka.
Problem derbija je pun stadion i ne svakidasnja situacija da inas 2-3 k ljudi na svom stadionu koji su protiv tebe, uz to imas jos 14-15 k ljudi (sto takodje nije normalna pojava) koji su uz tebe sudar tih glasina remeti igrace kao sto su ovi seljaci tipa djordjevic jovic began itd i onda trose se vise i psihicki i fizicki dok recimo u zelje je kontra oni imaju skoro svaku domacu utakmicu pun golubarnik njima se to pricinjava da je tu 20 k ljudi a ne kontaju da je 7000 na gravici 85% stadion pun itd.. trebine su im fakticki u stadionu i imaju oni tu prednost. Takodje znaju oni u posvjesti da igracki kadar im nije ni blizu naseg al to im je isto prednost jer oni to i svjesno i NESVJESNO pokusavaju nadomjestit zarom zeljom maksimalnom davanjem, dok u nas dolazi vec do kalkulacija tipa jacismo (odma manja motivacija) igramo kuci jos manja pobjedili birac jos malo zeljo zijanio jos manji taj pritisak
Pogledajte utakmicu juce koliko se trcalo pogledajte to protiv posusja nije bila ni 70% ista energija (mozda orvih 25 min)
Nadam se da ce to Zekic skontat pogledajte zrinjski zadnjih 10 utakmica na polu istocnom sarajevu 10 pobjeda
Ljudinih tretiraju kao i sb posusje igman nista vise nimalo nisu impresirani poblikom poske tekme kazu vao bilo dobro igrat pred 7000 ljudi (sjever prima vise publike id kompetnog njihovog stadiona)
Takodje gledao sam zeljo je svaku utakmicu izgubio koju je igra posle nase utakmice, to govori nesto da se trose 10x vise i takve ekipe tesko dobit..
Igrat smireno ako krenu sa aldjaberon hirosem umrtvit igru igrat cvrsto ici jace u duele nedat im da stvaraju sanse ako nesto ispadne zabit ako ne ok. Cekat 65-70 minutu
Kad ove ojebine udju i onda samo ubacit 4-5 igraca svjezi i pregazit. Primjenit usti taktiku ko zrinjski..jer zeljo sa postavom iz drugog pol od juce nije sao nijedan go nit osvoio ijedan bod. Samo sto coric igra nekad prvo nekad drugo polivrijeme sa aldzaberom hirosem romom
Sloboda
Sloga
Gosk
Radnik
Posusje(2 penala nisu dosudjena car ni war se nije gledo)
Borac
Samo da turim kvakicu
Drazen Maric , cini mi se, ali mislim da lik nikad nije sudio jace tekme, bilo bi riskantno njega uvaliti na derbinedimmmm1337 je napisao/la: ↑22 sep 2024, 23:21Glavni sudija iz prošlog kola Radnik Igman , možda njemu dat šansu na derbiju nije se loše tamo pokazao pušta i malo grublju igru ...
Bespotreban komentar i vrijedanje nasih igraca koji su odigrali odlicno pred 22k i 27k ljudi gdje ti se noge na tribinama odsjeku a ne na terenu.Pitar6785 je napisao/la: ↑22 sep 2024, 22:50Problem derbija je pun stadion i ne svakidasnja situacija da inas 2-3 k ljudi na svom stadionu koji su protiv tebe, uz to imas jos 14-15 k ljudi (sto takodje nije normalna pojava) koji su uz tebe sudar tih glasina remeti igrace kao sto su ovi seljaci tipa djordjevic jovic began itd i onda trose se vise i psihicki i fizicki dok recimo u zelje je kontra oni imaju skoro svaku domacu utakmicu pun golubarnik njima se to pricinjava da je tu 20 k ljudi
Mora imati slobodne papire prije kraja prelaznog roka kod nas. Koliko vidim, kod nas je prelazni rok trajao do 6. septembra. Znači svi slobodni igrači, koji su papire dobili tj postali slobodni do tog datuma, mogu potpisati i biti registrovani ove polusezone.
Najbolje onda da ne dolazimobvsic je napisao/la: ↑23 sep 2024, 00:12Bespotreban komentar i vrijedanje nasih igraca koji su odigrali odlicno pred 22k i 27k ljudi gdje ti se noge na tribinama odsjeku a ne na terenu.Pitar6785 je napisao/la: ↑22 sep 2024, 22:50Problem derbija je pun stadion i ne svakidasnja situacija da inas 2-3 k ljudi na svom stadionu koji su protiv tebe, uz to imas jos 14-15 k ljudi (sto takodje nije normalna pojava) koji su uz tebe sudar tih glasina remeti igrace kao sto su ovi seljaci tipa djordjevic jovic began itd i onda trose se vise i psihicki i fizicki dok recimo u zelje je kontra oni imaju skoro svaku domacu utakmicu pun golubarnik njima se to pricinjava da je tu 20 k ljudi
Momci su do sada dokazali da su pojacanja i da ginu na terenu, polovnjaci iz srbije su nam jedni od boljih na svojim pozicijama (Rockov manje vise iako se nadam da ce nastaviti kao protiv borca).
To vrijedanje je debilizam nad debilizmima. Imamo 5 od 6 pobjeda tako da puno serete, vec put pod noge kartu kupite i podrzimo momke !
Ovo ce mu bit treci derbi.Prvi zavrsio 1:1 na Kosevu drugi 0:0 u onom trening centru.Po meni jako los izbor
bvsic je napisao/la: ↑23 sep 2024, 00:12Bespotreban komentar i vrijedanje nasih igraca koji su odigrali odlicno pred 22k i 27k ljudi gdje ti se noge na tribinama odsjeku a ne na terenu.Pitar6785 je napisao/la: ↑22 sep 2024, 22:50Problem derbija je pun stadion i ne svakidasnja situacija da inas 2-3 k ljudi na svom stadionu koji su protiv tebe, uz to imas jos 14-15 k ljudi (sto takodje nije normalna pojava) koji su uz tebe sudar tih glasina remeti igrace kao sto su ovi seljaci tipa djordjevic jovic began itd i onda trose se vise i psihicki i fizicki dok recimo u zelje je kontra oni imaju skoro svaku domacu utakmicu pun golubarnik njima se to pricinjava da je tu 20 k ljudi
Momci su do sada dokazali da su pojacanja i da ginu na terenu, polovnjaci iz srbije su nam jedni od boljih na svojim pozicijama (Rockov manje vise iako se nadam da ce nastaviti kao protiv borca).
To vrijedanje je debilizam nad debilizmima. Imamo 5 od 6 pobjeda tako da puno serete, vec put pod noge kartu kupite i podrzimo momke !
Do sad sto je sudio,bilo je lose, jos jedan u nizu Vicinih podanika, bit ce 48 faula, po 24 na obje strane
Trenutno korisnika/ca: bordobijeli, nedimmmm1337 i 15 gostiju.