Jbt, covjek koji je zamalo ugasio Celik bude u opticaju i bas njega dovedu idioti
Lik marke nema, kakav crni investitor?
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
kakve veze ima religija sa ovim što on radi, otkud znaš da je čovjek religiozan, možda je ateista ili agnostik, ime ne čini čovjekovo opredjeljenje, već djela ?Aristotel555 je napisao/la: ↑25 sep 2024, 12:56Opet nas nosati konobar pravoslavne vjeroispovijesti vuce za nos.. opet manjina pobjedjuje većinu.. opet se navijači nista ne pitaju..nas Bosnjacki mentalitet je tacno za izučavanje, sta sve mi možemo istrpiti to je strasno..gaze nas vijekovima sve pod idejom multikulturalnosti a mi opet u fazonu dobro je, neka ne puca..uzas
E to, to
Sta fali, i to je za narod....ima gori stvari u zivotubaboedindzeko09 je napisao/la: ↑25 sep 2024, 14:58Po uputama svojih nalogadavaca i FK je uspješno pretvoren u OKK, za godinu dana će na tribinama biti samo menadžeri, porodice od igrača i sendvičar sa foruma.
Imaju finansijsku korist, vrlo jednostavno. Tu su postavljeni od Elmira Secerbegovica da odradjuju za njeg, za uzvrat imaju pinku od svega toga, plus neostvarene ambicije da su neki faktor, hodaju se ekipom, jedu, piju, zabavljaju se na racun Slobode, itd.FKBilder je napisao/la: ↑25 sep 2024, 15:09Nije mi jasno da se toliko ljudi bore da ostanu, da oni necim upravljaju da se ko fol pitaju. Vide da klub ide nizbrdo,ali jok....Dokazali da ne mogu, da ne znaju, napravili su veci zajeb nego ono kada smo ispali 2012/2013....Ljudi moji sjeca li iko, isti scenarij.
U svemu. Nabacali i onda igraca, na polusezoni raspad, kada ne ispadosmo u kantonalnu....
Dobro zapazanje,ali na zalost ni na ovo pitanje,nece se dati smislen odgovor.Beduin je napisao/la: ↑25 sep 2024, 15:38Jel ovaj biznismen bio u opticaju i prosle godine pa oni izabrali Senada ispred njega?
Jel nam forumski Fabrizio Romano rekao da je Senad tada bio najbolja opcija?
Jel to znaci da sad moze i gora opcija od onoga kojeg su otjerali nakon pola godine?
Ima li vise te odgovornosti, ima li se i trun obraza kad ih sve zajedno sastavis?
Ne pitaj džaba, NEMA! Odron do odronaBeduin je napisao/la: ↑25 sep 2024, 15:38Jel ovaj biznismen bio u opticaju i prosle godine pa oni izabrali Senada ispred njega?
Jel nam forumski Fabrizio Romano rekao da je Senad tada bio najbolja opcija?
Jel to znaci da sad moze i gora opcija od onoga kojeg su otjerali nakon pola godine?
Ima li vise te odgovornosti, ima li se i trun obraza kad ih sve zajedno sastavis?
Sve mi je isto palo napamet i krenem pisati ali shvatim da samo u krug isto pisemo. Ali i treba, nek vide grobari da su zaista grobari kluba bez morala, obraza, dostojanatva, crnim slovima ih upisati u knjige historije kluba jer su priredili najcrnji period u historiji.Beduin je napisao/la: ↑25 sep 2024, 15:38Jel ovaj biznismen bio u opticaju i prosle godine pa oni izabrali Senada ispred njega?
Jel nam forumski Fabrizio Romano rekao da je Senad tada bio najbolja opcija?
Jel to znaci da sad moze i gora opcija od onoga kojeg su otjerali nakon pola godine?
Ima li vise te odgovornosti, ima li se i trun obraza kad ih sve zajedno sastavis?
Pa mora neko poplacati ovu hrpu amatera i sranja što ostavljaju iza sebe !
Sve ok. A kakve su ovi imali uslove da vode Slobodu? Kakve su uslove postavili Senadu kad su sastancili s njim?simonknows je napisao/la: ↑25 sep 2024, 16:43Eto mu prilike ako je stvarno iskren. Svakako onaj njegov plan i nije ispod par miliona. Ako mu je sad to problem, kako bi ispunio ponuđeni plan?
Koliko su tvoji unijeli ulaskom u klub svojih para i koliko skup uslov im je bio?simonknows je napisao/la: ↑25 sep 2024, 16:43Eto mu prilike ako je stvarno iskren. Svakako onaj njegov plan i nije ispod par miliona. Ako mu je sad to problem, kako bi ispunio ponuđeni plan?
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.