FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DamirT
Postovi: 31099
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 sep 2024, 13:51

Cim je to pomjerilo skupstinu za 7 dana, znas da je neka prevara u zraku.

Jbt, covjek koji je zamalo ugasio Celik bude u opticaju i bas njega dovedu idioti :rol: :rol:

Lik marke nema, kakav crni investitor?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Mortus
Postovi: 1820
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 25 sep 2024, 14:10

Aristotel555 je napisao/la:
25 sep 2024, 12:56
Opet nas nosati konobar pravoslavne vjeroispovijesti vuce za nos.. opet manjina pobjedjuje većinu.. opet se navijači nista ne pitaju..nas Bosnjacki mentalitet je tacno za izučavanje, sta sve mi možemo istrpiti to je strasno..gaze nas vijekovima sve pod idejom multikulturalnosti a mi opet u fazonu dobro je, neka ne puca..uzas
kakve veze ima religija sa ovim što on radi, otkud znaš da je čovjek religiozan, možda je ateista ili agnostik, ime ne čini čovjekovo opredjeljenje, već djela ?
bile su i vehabije igrači pa smo trpili i to. trpit ćemo i ovo i šta sad ?
hoće li to donijeti nešto dobro klubu i da se on zove Muhamed a radi ovo što radi ?
Ne budi malouman ARISTOTELE, budi pametan.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
FKBilder
Postovi: 2781
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 25 sep 2024, 14:13

DamirT je napisao/la:
25 sep 2024, 13:51
Cim je to pomjerilo skupstinu za 7 dana, znas da je neka prevara u zraku.

Jbt, covjek koji je zamalo ugasio Celik bude u opticaju i bas njega dovedu idioti :rol: :rol:

Lik marke nema, kakav crni investitor?


:urnebes:

antisisoja1919
Postovi: 4629
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 25 sep 2024, 14:43

mirsonetz je napisao/la:
25 sep 2024, 13:32
Ovo je jadnije nego ekipa Smajla Karica…
A Denis Sadikovic je za ovog Guardiola
Volim tebe, više od sebe

Avatar
DamirT
Postovi: 31099
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 sep 2024, 14:44

FKBilder je napisao/la:
25 sep 2024, 14:13
DamirT je napisao/la:
25 sep 2024, 13:51
Cim je to pomjerilo skupstinu za 7 dana, znas da je neka prevara u zraku.

Jbt, covjek koji je zamalo ugasio Celik bude u opticaju i bas njega dovedu idioti :rol: :rol:

Lik marke nema, kakav crni investitor?


:urnebes:
E to, to :puke: :rol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14579
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 25 sep 2024, 14:58

Po uputama svojih nalogadavaca i FK je uspješno pretvoren u OKK, za godinu dana će na tribinama biti samo menadžeri, porodice od igrača i sendvičar sa foruma.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Hazre
Postovi: 1250
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hazre » 25 sep 2024, 15:03

baboedindzeko09 je napisao/la:
25 sep 2024, 14:58
Po uputama svojih nalogadavaca i FK je uspješno pretvoren u OKK, za godinu dana će na tribinama biti samo menadžeri, porodice od igrača i sendvičar sa foruma.
Sta fali, i to je za narod....ima gori stvari u zivotu

Avatar
FKBilder
Postovi: 2781
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 25 sep 2024, 15:09

Nije mi jasno da se toliko ljudi bore da ostanu, da oni necim upravljaju da se ko fol pitaju. Vide da klub ide nizbrdo,ali jok....Dokazali da ne mogu, da ne znaju, napravili su veci zajeb nego ono kada smo ispali 2012/2013....Ljudi moji sjeca li iko, isti scenarij.
U svemu. Nabacali i onda igraca, na polusezoni raspad, kada ne ispadosmo u kantonalnu....

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 25 sep 2024, 15:28

FKBilder je napisao/la:
25 sep 2024, 15:09
Nije mi jasno da se toliko ljudi bore da ostanu, da oni necim upravljaju da se ko fol pitaju. Vide da klub ide nizbrdo,ali jok....Dokazali da ne mogu, da ne znaju, napravili su veci zajeb nego ono kada smo ispali 2012/2013....Ljudi moji sjeca li iko, isti scenarij.
U svemu. Nabacali i onda igraca, na polusezoni raspad, kada ne ispadosmo u kantonalnu....
Imaju finansijsku korist, vrlo jednostavno. Tu su postavljeni od Elmira Secerbegovica da odradjuju za njeg, za uzvrat imaju pinku od svega toga, plus neostvarene ambicije da su neki faktor, hodaju se ekipom, jedu, piju, zabavljaju se na racun Slobode, itd.

Avatar
Beduin
Postovi: 19505
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 sep 2024, 15:38

Jel ovaj biznismen bio u opticaju i prosle godine pa oni izabrali Senada ispred njega?
Jel nam forumski Fabrizio Romano rekao da je Senad tada bio najbolja opcija?
Jel to znaci da sad moze i gora opcija od onoga kojeg su otjerali nakon pola godine?

Ima li vise te odgovornosti, ima li se i trun obraza kad ih sve zajedno sastavis?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 31099
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 sep 2024, 15:39

Ako ovog kokuza izaberu, Boga mi je Azmir jos gluplji ako bude htio ikad vise da bude predsjednik. Drugi puta ga yebu radi sumnjivih tipova, a realno mu nijedan nije do koljena.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Bosanac1997
Postovi: 277
Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosanac1997 » 25 sep 2024, 15:41

Beduin je napisao/la:
25 sep 2024, 15:38
Jel ovaj biznismen bio u opticaju i prosle godine pa oni izabrali Senada ispred njega?
Jel nam forumski Fabrizio Romano rekao da je Senad tada bio najbolja opcija?
Jel to znaci da sad moze i gora opcija od onoga kojeg su otjerali nakon pola godine?

Ima li vise te odgovornosti, ima li se i trun obraza kad ih sve zajedno sastavis?
Dobro zapazanje,ali na zalost ni na ovo pitanje,nece se dati smislen odgovor.

crvenocrnitz
Postovi: 1011
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 25 sep 2024, 15:41

Beduin je napisao/la:
25 sep 2024, 15:38
Jel ovaj biznismen bio u opticaju i prosle godine pa oni izabrali Senada ispred njega?
Jel nam forumski Fabrizio Romano rekao da je Senad tada bio najbolja opcija?
Jel to znaci da sad moze i gora opcija od onoga kojeg su otjerali nakon pola godine?

Ima li vise te odgovornosti, ima li se i trun obraza kad ih sve zajedno sastavis?
Ne pitaj džaba, NEMA! Odron do odrona
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Madal
Postovi: 6053
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 25 sep 2024, 15:45

Beduin je napisao/la:
25 sep 2024, 15:38
Jel ovaj biznismen bio u opticaju i prosle godine pa oni izabrali Senada ispred njega?
Jel nam forumski Fabrizio Romano rekao da je Senad tada bio najbolja opcija?
Jel to znaci da sad moze i gora opcija od onoga kojeg su otjerali nakon pola godine?

Ima li vise te odgovornosti, ima li se i trun obraza kad ih sve zajedno sastavis?
Sve mi je isto palo napamet i krenem pisati ali shvatim da samo u krug isto pisemo. Ali i treba, nek vide grobari da su zaista grobari kluba bez morala, obraza, dostojanatva, crnim slovima ih upisati u knjige historije kluba jer su priredili najcrnji period u historiji.
Ali dzaba sve kad su toliko glupi da ne shvataju koliki su kancer za klub. Njima smo krivi mi, trener, igraci i svi osim njih samih.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Madal
Postovi: 6053
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 25 sep 2024, 15:52

I dobar je komentar, sta bi Aleksandar Jovic uradio da sve ovo posmatra sa tribina? Govorio bi neka momaka, dobro rade? Ne, vec bi svaki dan smarao i pametovao sa fejsbuk statusima i komentarima a sad se usutio kao zadnja piqa i beskicmenjak! Mrs iz kluba grobari!
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Beduin
Postovi: 19505
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 sep 2024, 16:30

Jel' istina da je Azmiru dat uslov da u klub unese finu svotu novca (meni poznata svota, milionska) i da ce postati predsjednik i birati sebi ljude u Skupstini?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

simonknows
Postovi: 2388
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 25 sep 2024, 16:43

Eto mu prilike ako je stvarno iskren. Svakako onaj njegov plan i nije ispod par miliona. Ako mu je sad to problem, kako bi ispunio ponuđeni plan?
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

TuzlaCityfighter
Postovi: 1049
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 25 sep 2024, 16:48

Beduin je napisao/la:
25 sep 2024, 16:30
Jel' istina da je Azmiru dat uslov da u klub unese finu svotu novca (meni poznata svota, milionska) i da ce postati predsjednik i birati sebi ljude u Skupstini?
Pa mora neko poplacati ovu hrpu amatera i sranja što ostavljaju iza sebe !
Elvir Baljic

Avatar
Madal
Postovi: 6053
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 25 sep 2024, 16:50

simonknows je napisao/la:
25 sep 2024, 16:43
Eto mu prilike ako je stvarno iskren. Svakako onaj njegov plan i nije ispod par miliona. Ako mu je sad to problem, kako bi ispunio ponuđeni plan?
Sve ok. A kakve su ovi imali uslove da vode Slobodu? Kakve su uslove postavili Senadu kad su sastancili s njim?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Beduin
Postovi: 19505
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 sep 2024, 16:52

simonknows je napisao/la:
25 sep 2024, 16:43
Eto mu prilike ako je stvarno iskren. Svakako onaj njegov plan i nije ispod par miliona. Ako mu je sad to problem, kako bi ispunio ponuđeni plan?
Koliko su tvoji unijeli ulaskom u klub svojih para i koliko skup uslov im je bio?

Znao sam da ces odmah potezati ljubav, ako mu je zelja, ako ovo, ako ono. Neka, ima Vinko, a i Savez ga gotivi svakako.

Edit: A evo i Madal isto odgovori kao i ja.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []