FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Treba nam večeras pobjeda Veleža
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Oni ako bod izvuku trebaju se nogom u zicugu udarati.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Po meni je Music odsudio odličan derbi iako sam bio skeptik. Pustio igru, što je omogućilo da tempo bude dobar kakav jest. Odsjeko je prigovore prilično kad je Krpicu dao karton nakon 3. put što mu je prišao. Penal nije bio ni po meni, nema šta.
Jedino je usro sa nadoknadom, da je pustio jos 1.5min niko mu ništa ne bi rekao.
Jedino je usro sa nadoknadom, da je pustio jos 1.5min niko mu ništa ne bi rekao.
Samo naprijed Saraj'vo!
- Generation74
- Postovi: 167
- Pridružen/a: 14 dec 2016, 18:53
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Capsule Parfums, exkluzivna parfemska kuća...sitnica, 145 USD


Re: FK Sarajevo
Visoke note dimastih karakteristika baklje.Generation74 je napisao/la: ↑28 sep 2024, 10:54Capsule Parfums, exkluzivna parfemska kuća...sitnica, 145 USD
![]()
Re: FK Sarajevo
Ko radi taj i griješijuka55 je napisao/la: ↑28 sep 2024, 07:24ja kako vidim ovaj Grenoble je prvi, tako da znaju lopte hahaha... a što se njega ko njega tiče, šta ja znam, da li se isplati ova investicijaH8Z7 je napisao/la: ↑27 sep 2024, 15:43Gledam sad 2. ligu Francuske i za oko mi je zapao ovaj stoper
https://www.transfermarkt.com/mamadou-d ... ler/456467
Sljedece godine istice mu ugovor, igra nogom mu je izuzetno jaka, skok igra slabija strana. Mislim da bi se uklopio sa Celikom pravo. Evo mali dio njegove statistike, ako koga zanima detaljnije neka mi se javi u pp rado cu mu proslijediti link da vidi detaljniju statistiku igraca. Momak igra za klub iz srednjeg dijela 2. lige Francuske.
Zadnja izmjena: H8Z7, dana/u 28 sep 2024, 11:55, ukupno mijenjano 1 put.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Ova saopstenja iz kluba su korisna kao i Renan na terenu.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koliko god Renan nije u formi opet je donio dosta dobrog kada je ušao u derbyu ,s njim smo dobili dubinu u napadu gdje je zadržao neke lopte ,recimo u prvom poluvremenu sve te lopte su uzimali stoperi željezničara.
Re: FK Sarajevo
Koje konkretno?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
H8Z7 je napisao/la: ↑28 sep 2024, 11:23Pogledaj malo bolje tabelujuka55 je napisao/la: ↑28 sep 2024, 07:24ja kako vidim ovaj Grenoble je prvi, tako da znaju lopte hahaha... a što se njega ko njega tiče, šta ja znam, da li se isplati ova investicijaH8Z7 je napisao/la: ↑27 sep 2024, 15:43Gledam sad 2. ligu Francuske i za oko mi je zapao ovaj stoper
https://www.transfermarkt.com/mamadou-d ... ler/456467
Sljedece godine istice mu ugovor, igra nogom mu je izuzetno jaka, skok igra slabija strana. Mislim da bi se uklopio sa Celikom pravo. Evo mali dio njegove statistike, ako koga zanima detaljnije neka mi se javi u pp rado cu mu proslijediti link da vidi detaljniju statistiku igraca. Momak igra za klub iz srednjeg dijela 2. lige Francuske.![]()

SARAJEVO SIAMO NOI <3
Re: FK Sarajevo
teško da bi rekao da je Đuri loš i nikakav... radi fin posao uz par sitnih grešaka, po meni se vraća na staro... nemojte se sikiratitrening0000 je napisao/la: ↑28 sep 2024, 12:04Ne sumnjam u kvalitete gore navedenog ali tesko da mi mozemo dovesti igraca iz prvoplasirane ekipe Lige B Francuske.
Kada smo kod stopera, nas najveci problem je Djurickovic ! Los i nikakav.
Soldo, Celik , +novi bi bilo top, do tada i Jovic moze sasvim ok igrac !
SARAJEVO SIAMO NOI <3
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kad se igra zaostala utakmica protiv zrinjskog ??
-
Devedesetka
- Postovi: 1100
- Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo da se borimo za titulu i ja zadovoljan..
Re: FK Sarajevo
Ovo sam i ja isto pitao neki dan - nisam dobio odgovor. Valjda se ne zna još uvijek?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Mislio sam na zadnji par godina gdje su oko 10 do 8 mjesta 2. Francuske. Možda ove godine izbore promociju.
Ko radi taj i griješi nisam se dobro izrazio.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nisam vidio ovu raspravu, ali moram replicirati.izdzezveubrazil je napisao/la: ↑27 sep 2024, 21:40Nemoj stavljati ovu ruku protiv Zeljeznicara, kad ovo nigdje nije penal. Lopta je promijenila smjer od drugog igraca, ne moze biti penal.
Ako je isla lopta prema golu, penal je.
Prosle sezone ovakva situacija protiv nas je dosuđen penal.
Re: FK Sarajevo
Cuj nije penal hahahahahahahahahahaha
Ja debila i sudijskih poznavaoca
Pa svim klubovima protiv nas bi ovo bilo svirano, nedo Bog da je nekog naseg ovako pogodila
Al suti i trpi, yebem li im najroðenije sto imaju, pocevsi od gicka, bošnja i uzpovaca
Ja debila i sudijskih poznavaoca
Pa svim klubovima protiv nas bi ovo bilo svirano, nedo Bog da je nekog naseg ovako pogodila
Al suti i trpi, yebem li im najroðenije sto imaju, pocevsi od gicka, bošnja i uzpovaca
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Re: FK Sarajevo
Da li je ili nije stvarno ne znam. Ima mi smisla i ono sto je Kaljanac govorio. Ali, cinjenica je da bi bilo svirano protiv nas, apsolutno.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 9 gostiju.

