Ti ikujes bas. Jer si dobio otkaz i otjeran si ko ker.Pantelija je napisao/la: ↑30 sep 2024, 19:58I jel bio gol za siroki? Hahahaha
Turkes u ofside bio
Gol sirokog nisu priznali jer savez nema gol kamere.
Posto linijski nije signalizirao gol, var je morao imati snimak gdje se vidi gol bez aumnje a ne moze imati bez gol kamere...iako je i busali jasno da je lopta bila u golu![]()
Sve vise mi je jasno zasto su te smatrali kerom. I jedna od rijetkih odluka te postave u klubu koji podrzavam je sto su te otjerali.
Keru!



