Hary samo da znaš koliko si mi falio ,samo kad bi se pojavio ponekad u ono naše gluho doba da koju bacimo haxa,dok nas Madrac ne nauči igrati kantera
ma možeš samo klikni hoću isplatu ,pusti njega šta on zna
PS :dobar ti tiket imam tri para ista ,samo što je Inter u hendikepu




