Jeste.
Karte puštene u prodaju.
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Jeste.

Kakav god da je uradit ce vise nego mandic sigurnoUvijeknapravojstrani je napisao/la: ↑03 okt 2024, 16:28
Nije da nam nisu i ranije obećavali ali ovdje se vidi razlika u namjeri. Ne kažem da ce uspjeti ali mislim da ce mu to biti prioritet. Uz ove vijećnike pitare koji su ratovali sa Mandicem mogli bi konačno imati našeg načelnika i vijeće koje bi zajedno radilo na izgradnji AFH.
Pored izbora u kantonalnim savezima koji idu ubrzo isto tako i ovaj događaj moze znatno uticati na budućnost našeg kluba.
Ja sam pisao prije sedmicu, i uporedio sam BRUNU PETKOVICA SA GULASHVILIJEM..GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑03 okt 2024, 15:37Realno sve ispod 2 miliona eura je bruka. A i to nije neka cifra za takvog igrača.
Treba dizati standarde, tražiti 3 miliona eura.
Investiraj trećinu tog novca u dovođenje 2-3 igrača koja bi mogli biti otkrića ala Gulash.
Ne budi naivanBegovicRamiz je napisao/la: ↑03 okt 2024, 16:35ako slucajno suspenduju židove danas
hocel nasi juniori direktno proci u sljedecu rundu
bvsic je napisao/la: ↑03 okt 2024, 16:31Kakav god da je uradit ce vise nego mandic sigurnoUvijeknapravojstrani je napisao/la: ↑03 okt 2024, 16:28
Nije da nam nisu i ranije obećavali ali ovdje se vidi razlika u namjeri. Ne kažem da ce uspjeti ali mislim da ce mu to biti prioritet. Uz ove vijećnike pitare koji su ratovali sa Mandicem mogli bi konačno imati našeg načelnika i vijeće koje bi zajedno radilo na izgradnji AFH.
Pored izbora u kantonalnim savezima koji idu ubrzo isto tako i ovaj događaj moze znatno uticati na budućnost našeg kluba.
Lazljivi Mandic je zamalo zalozio stadion za neke druge ciljeve i gotovo da bi otjerao Sarajevo. Ono je lazljivac i poltron samo takav.Pitar6785 je napisao/la: ↑03 okt 2024, 17:32bvsic je napisao/la: ↑03 okt 2024, 16:31Kakav god da je uradit ce vise nego mandic sigurnoUvijeknapravojstrani je napisao/la: ↑03 okt 2024, 16:28
Nije da nam nisu i ranije obećavali ali ovdje se vidi razlika u namjeri. Ne kažem da ce uspjeti ali mislim da ce mu to biti prioritet. Uz ove vijećnike pitare koji su ratovali sa Mandicem mogli bi konačno imati našeg načelnika i vijeće koje bi zajedno radilo na izgradnji AFH.
Pored izbora u kantonalnim savezima koji idu ubrzo isto tako i ovaj događaj moze znatno uticati na budućnost našeg kluba.
Lazni general sa raspalom sda je zamalo vise uradio od ojebine mandica
Vidi Muhameda, kako nam je lijep bez obzira sto se sad Denis zoveUvijeknapravojstrani je napisao/la: ↑03 okt 2024, 16:28
Nije da nam nisu i ranije obećavali ali ovdje se vidi razlika u namjeri. Ne kažem da ce uspjeti ali mislim da ce mu to biti prioritet. Uz ove vijećnike pitare koji su ratovali sa Mandicem mogli bi konačno imati našeg načelnika i vijeće koje bi zajedno radilo na izgradnji AFH.
Pored izbora u kantonalnim savezima koji idu ubrzo isto tako i ovaj događaj moze znatno uticati na budućnost našeg kluba.
Pa da nema nas gore, stadion bi propao u roku od godinu dana.
Potpisujem.
ako on nastavi ovako, do kraja sezone ce zabiti 25 golova. A reprezentativac vrlo dobre reprezentacije. Ako na ljeto prodjemo u Evropi par kola ili udjemo u grupe, ne smije ici ispod 4 miliona eura.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑03 okt 2024, 18:06Guliashvili ne smije otici centa ispod 2 miliona eura taman ostao u ovoj ligi jos 5 godina!!
Sretno mu zasluzio je ovaj poziv.Ne treba mu praviti problem,pustit ga da ide.Roknut u ponedeljak Turkes-Kyeremeh pa sta bude
Možeš ti tražiti i 10, ali ako nema ko da ponudi toliko, nećeš ga prodati za tu svotu.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑03 okt 2024, 15:37Realno sve ispod 2 miliona eura je bruka. A i to nije neka cifra za takvog igrača.
Treba dizati standarde, tražiti 3 miliona eura.
Investiraj trećinu tog novca u dovođenje 2-3 igrača koja bi mogli biti otkrića ala Gulash.
Pa ako ovako nastavi, neće biti čudo ako ode za 2-2.5 miliona eura.Mokes je napisao/la: ↑03 okt 2024, 18:08Možeš ti tražiti i 10, ali ako nema ko da ponudi toliko, nećeš ga prodati za tu svotu.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑03 okt 2024, 15:37Realno sve ispod 2 miliona eura je bruka. A i to nije neka cifra za takvog igrača.
Treba dizati standarde, tražiti 3 miliona eura.
Investiraj trećinu tog novca u dovođenje 2-3 igrača koja bi mogli biti otkrića ala Gulash.![]()
Išao je i Renan za par miliona, pa se sad ne može sastaviti.
Igraci jedva cekaju prvu ponudu samo da odu iz ove lige iste sekunde.
Trenutno korisnika/ca: perodeformero i 27 gostiju.