FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la juka55 » 04 okt 2024, 12:35

slika
SARAJEVO SIAMO NOI <3

Pitaristok
Postovi: 2150
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 04 okt 2024, 13:01

Odgodit ce se ovo kolo nakon poplava, sigurno. Ako se ne odgodi onda ce bit ponedeljak, jer nema sanse da ti velez suyra dođe po ovome

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 04 okt 2024, 13:39

Pitaristok je napisao/la:
04 okt 2024, 13:01
Odgodit ce se ovo kolo nakon poplava, sigurno. Ako se ne odgodi onda ce bit ponedeljak, jer nema sanse da ti velez suyra dođe po ovome
Ma nategnuto je da je sve u redu a kamoli sto im sada treba umjesto 2 sata, 5 sati da se klackaju kroz naka sela i puteve dabogsacuva.
Trebaju doci barem 1 dan ranije na tekmu, nece isti dan doci, tako da se odgadja ovo sigurno.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 04 okt 2024, 13:45

pjankesarajevo je napisao/la:
04 okt 2024, 13:39
Pitaristok je napisao/la:
04 okt 2024, 13:01
Odgodit ce se ovo kolo nakon poplava, sigurno. Ako se ne odgodi onda ce bit ponedeljak, jer nema sanse da ti velez suyra dođe po ovome
Ma nategnuto je da je sve u redu a kamoli sto im sada treba umjesto 2 sata, 5 sati da se klackaju kroz naka sela i puteve dabogsacuva.
Trebaju doci barem 1 dan ranije na tekmu, nece isti dan doci, tako da se odgadja ovo sigurno.
Mislim da sad, u ovim trenucima, nikome nije do lopte.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 04 okt 2024, 13:51

.
Koševo Zapad

Avatar
H8Z7
Postovi: 7200
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 04 okt 2024, 14:05

Kako nezvanično saznaje **** utakmice 10. kola Premijer lige BiH biće odigrane samo u Banjaluci i Bijeljini.

Ono što je u ovom trenutku skoro pa sigurno igraće se samo dueli Borca i Željezničara, te Radnika i Sloge Meridian.

Ostali mečevi 10. kola Premijer lige BiH bi trebalo da budu odgođeni zbog katastrofalnih poplava koje su zadesile nekoliko gradova u Federaciji BiH.

Naime, nekoliko klubova je već zatražilo odgađanje utakmica 10. kola, a kako nam je nezvanično rečeno u N/FS BiH će donijeti odluku da se utakmice igraju u gradovima koji nisu pogođeni ovom katastrofom.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

BigZlatan
Postovi: 1138
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 04 okt 2024, 14:21

Nekadašnji legendarni francuski nogometaš koji je uspješno predvodio Gruziju do osmine finala na proteklom Euru smatra da je Guliashvili veoma zanimljiv igrač, a objasnio je i zašto ga nije pozvao za Evropsko prvenstvo.

"Guliashvili je zanimljiv igrač i drugačija vrsta napadača. Mislio sam da je prerano da ga pozivam za Evropsko prvenstvo, a sada je odlično počeo sezonu u klubu i zaslužio je da bude pozvan. Kao i Nonikashvili i Goglichidze, on je igrač koji zaslužuje da bude ovdje da nam pokaže svoje sposobnosti", rekao je Sagnol.

Avatar
DurmitorskiJablan
Postovi: 250
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DurmitorskiJablan » 04 okt 2024, 15:05

BigZlatan je napisao/la:
04 okt 2024, 14:21
Nekadašnji legendarni francuski nogometaš koji je uspješno predvodio Gruziju do osmine finala na proteklom Euru smatra da je Guliashvili veoma zanimljiv igrač, a objasnio je i zašto ga nije pozvao za Evropsko prvenstvo.

"Guliashvili je zanimljiv igrač i drugačija vrsta napadača. Mislio sam da je prerano da ga pozivam za Evropsko prvenstvo, a sada je odlično počeo sezonu u klubu i zaslužio je da bude pozvan. Kao i Nonikashvili i Goglichidze, on je igrač koji zaslužuje da bude ovdje da nam pokaže svoje sposobnosti", rekao je Sagnol.
super
Jaber plus 500k :kafa: :?

Avatar
sonpenn
Postovi: 3516
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 04 okt 2024, 19:50

:salut: :salut:
slika
Sarajevo ljubavi moja.

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 04 okt 2024, 19:50

Nije ovaj neki šklj izgleda dobro prica, mozda ce se i biti od njega nesto

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 04 okt 2024, 19:54

sonpenn je napisao/la:
04 okt 2024, 19:50
:salut: :salut:
slika
:salut: :salut:
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Beli98
Postovi: 3272
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 04 okt 2024, 19:59

@Nirton

Bruda kakav si? Kakvo je stanje u Konjicu? Kod nas je haos...
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
H8Z7
Postovi: 7200
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 04 okt 2024, 20:32

Beli98 je napisao/la:
04 okt 2024, 19:59
@Nirton

Bruda kakav si? Kakvo je stanje u Konjicu? Kod nas je haos...
Ti si ono iz Jablanice? Kakvo je stanje sada?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 04 okt 2024, 21:20

Braćo iz Jablanice držite se

Avatar
Beli98
Postovi: 3272
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 04 okt 2024, 21:24

H8Z7 je napisao/la:
04 okt 2024, 20:32
Beli98 je napisao/la:
04 okt 2024, 19:59
@Nirton

Bruda kakav si? Kakvo je stanje u Konjicu? Kod nas je haos...
Ti si ono iz Jablanice? Kakvo je stanje sada?
Jesam bruda. Ne znam sta da ti kazem. Grad je bez vode, ali srecom telefonsku komunikaciju napokon imamo. Stigli su nam momci iz GSS Ilidza, Novi Grad, Konjic i Prozor popodne pa je dosta lakse pokriti teren.

Grad kao grad nije puno pogodjen, vecinom nekakva manja klizista koja smo sanirali jutros. Ostala mjesta i sela u nasoj opcini su u haosu. U Donjoj Jab jos uvijek pronalaze mrtve... Dosta sela je potpuno odsjeceno od grada. Ma haos...
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
H8Z7
Postovi: 7200
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 04 okt 2024, 21:33

Beli98 je napisao/la:
04 okt 2024, 21:24
H8Z7 je napisao/la:
04 okt 2024, 20:32
Beli98 je napisao/la:
04 okt 2024, 19:59
@Nirton

Bruda kakav si? Kakvo je stanje u Konjicu? Kod nas je haos...
Ti si ono iz Jablanice? Kakvo je stanje sada?
Jesam bruda. Ne znam sta da ti kazem. Grad je bez vode, ali srecom telefonsku komunikaciju napokon imamo. Stigli su nam momci iz GSS Ilidza, Novi Grad, Konjic i Prozor popodne pa je dosta lakse pokriti teren.

Grad kao grad nije puno pogodjen, vecinom nekakva manja klizista koja smo sanirali jutros. Ostala mjesta i sela u nasoj opcini su u haosu. U Donjoj Jab jos uvijek pronalaze mrtve... Dosta sela je potpuno odsjeceno od grada. Ma haos...
Čuvajte se ljudi, nema se šta drugo reći. Ogromna tragedija, pazite se i vode kad dođe, prokuhavajte je kad dođe.

P.S.
Veliko hvala FK Sarajevu, ljudima iz uprave kluba, gospodinu Tariku Trbicu koji su potreseni slikama koje su vidjeli odlučili donirati 4.000,00 KM za pomoć koja je potrebna zbog nevremena koje je pogodilo nas grad i nas klub! Nadamo se skorijem prijateljskom druženju sa našim sportskim prijateljima iz FK Sarajeva! Veliko hvala!!! 🔵⚪️ Također hvala i našim prijateljima NK Podgrmec koji su ponudili pomoć odmah po saznanju nepogoda koje su pogodile Kiseljak! Sport spaja! Hvala 🔵⚪️
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Nirton
Postovi: 7532
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 04 okt 2024, 21:38

Beli98 je napisao/la:
04 okt 2024, 21:24
H8Z7 je napisao/la:
04 okt 2024, 20:32
Beli98 je napisao/la:
04 okt 2024, 19:59
@Nirton

Bruda kakav si? Kakvo je stanje u Konjicu? Kod nas je haos...
Ti si ono iz Jablanice? Kakvo je stanje sada?
Jesam bruda. Ne znam sta da ti kazem. Grad je bez vode, ali srecom telefonsku komunikaciju napokon imamo. Stigli su nam momci iz GSS Ilidza, Novi Grad, Konjic i Prozor popodne pa je dosta lakse pokriti teren.

Grad kao grad nije puno pogodjen, vecinom nekakva manja klizista koja smo sanirali jutros. Ostala mjesta i sela u nasoj opcini su u haosu. U Donjoj Jab jos uvijek pronalaze mrtve... Dosta sela je potpuno odsjeceno od grada. Ma haos...
U Konjicu je takodjer stabilno u gradu, kao i cijel dan jer uredno rade i telefoni, voda je cista i ostalo. U Klisu je katastrofa, vjerovatno dvocifren broj mrtvih, unisteni putevi, kuce...
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
svabonja
Postovi: 137
Pridružen/a: 13 avg 2024, 19:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la svabonja » 04 okt 2024, 21:49

Uz vas smo braćo :salut:
MNON

Amcho1
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 05 okt 2024, 00:12

bvsic je napisao/la:
03 okt 2024, 18:15
Amcho1 je napisao/la:
03 okt 2024, 18:03
Ako se iz glave ne izbije mentalni sklop da se prodaju najbolji igrači iz ekipe čim neko mahne sa ponudom mi nikad nećemo napraviti iskorak.
Igraci jedva cekaju prvu ponudu samo da odu iz ove lige iste sekunde.
Iako se slazem, produzit mu ugovor na zimu odma, ali mislim da ga poslije europe bi trebalo prodati pod uslovom da se sada traze vec alternative i radi skauting.
Nek ga zaobidju povrede dobit ce opet pozive za repku, ispod 3mil eura ja ne bi pricao ni s kim
Sve to stoji ali ko je bio i gdje Guli dok ga Sarajevo nije bukvalno pronašlo, dovuklo vamo i afirmiralo u dobrog igrača.? Postoji i nekakav fer odnos. Ponavljao sam više puta da je nama Europa za iskorak možda i jedini mogući put jer u našoj ligi to ide jako teško. Nadam se da taj EU put neće ići na teži način ali kako sada stvari stoje vrlo je moguće da hoće. Put u EU možemo gaziti samo sa dobrim i kvalitetnim igračima, a pogotovo teži put zvani "pretkola", a to svakako ne možemo ukoliko iste olako prodajemo. Igrači kao Hasić na posudbi isto su loša opcija za nas, a posebno ukoliko je taj igrač jedan od nosioca igre. Ljudi kažu nađeš zamjenu ali svi znamo da to ide jako teško i nerijetko sa mnogo flopova završimo. Zamjena se mora afirmisati dok je još igrač u aktivnoj igri pa tek onda razmišljati o prodaji. To ti je isto kada mijenjaš auto i fali ti para pa prodaš svoje primarno te počneš aktivno tražiti vozilo dok tabanaš i na kraju kupiš bilo što ili nešto o čemu nisi ni razmišljao. Pozdrav

PS: Bravo za HZ još jednom su pokazali snagu i konkretnost i sve ostale dobre ljude koje pružaju pomoć unesrećenim u ovim teškim trenucima.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 05 okt 2024, 00:34

H8Z7 je napisao/la:
04 okt 2024, 21:33
Beli98 je napisao/la:
04 okt 2024, 21:24
H8Z7 je napisao/la:
04 okt 2024, 20:32


Ti si ono iz Jablanice? Kakvo je stanje sada?
Jesam bruda. Ne znam sta da ti kazem. Grad je bez vode, ali srecom telefonsku komunikaciju napokon imamo. Stigli su nam momci iz GSS Ilidza, Novi Grad, Konjic i Prozor popodne pa je dosta lakse pokriti teren.

Grad kao grad nije puno pogodjen, vecinom nekakva manja klizista koja smo sanirali jutros. Ostala mjesta i sela u nasoj opcini su u haosu. U Donjoj Jab jos uvijek pronalaze mrtve... Dosta sela je potpuno odsjeceno od grada. Ma haos...
Čuvajte se ljudi, nema se šta drugo reći. Ogromna tragedija, pazite se i vode kad dođe, prokuhavajte je kad dođe.

P.S.
Veliko hvala FK Sarajevu, ljudima iz uprave kluba, gospodinu Tariku Trbicu koji su potreseni slikama koje su vidjeli odlučili donirati 4.000,00 KM za pomoć koja je potrebna zbog nevremena koje je pogodilo nas grad i nas klub! Nadamo se skorijem prijateljskom druženju sa našim sportskim prijateljima iz FK Sarajeva! Veliko hvala!!! 🔵⚪️ Također hvala i našim prijateljima NK Podgrmec koji su ponudili pomoć odmah po saznanju nepogoda koje su pogodile Kiseljak! Sport spaja! Hvala 🔵⚪️
Neka su i Kiseljaku pomogli u haosu je velikom i stadion i okolina
Danas sam bio, ljudima u kucama je bilo po 20-30cm vode

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Arma00, PingoFTW i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []