Kladionica: Prijedlozi, sugestije... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,bodi123,Puma

Avatar
Citizen-X
Postovi: 5305
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Citizen-X » 05 apr 2011, 23:15

VolimLiverpool je napisao/la:Igoudala ide under,to mi je tip večeri. :lol:
Iskreno,boli me ona stvar za ovim tiketom za NBA.Znam da neću proći,jer kada ne ide,onda ne ide.
Svaka čast @Juventinu,za mene je bio šok pobjeda Schalkea sa 5 datih golova.
Ali da si napisao prije tekme x2 da imaš info,bilo bi dobro. :lol:
e ybo ti sebe treb'o je cojk nacrtat mona lizu u X2 formi :mrgreen:
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

ever
Postovi: 881
Pridružen/a: 13 jan 2011, 08:45
Lokacija: ovejaraS
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ever » 05 apr 2011, 23:16

Info o Ligi Prvaka..Dalje ne treba..Dabogda on isao under,ja to zelim,ali ti ne shvatas sarkazam..Nisam nista pisao,a necu nista ni pisati na temi kladionice..Kad dobijem listic stavim,onako reda radi,a da nesto analiziram i vuchem nekoga,pogotovo na iznenadjenja,NE HVALA..Ja znam sta sam igrao,samo steta (sreca) sto igram na manje pare,a vise parova ;) Bio bih veceras ko kuca dobar,ali nisam kockar..Dosta zachatavanja..A svi maloljetnici trebaju da se okrenu skoli,a kladionicu po strani ;)

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 2852
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la VolimLiverpool » 05 apr 2011, 23:18

Citizen-X je napisao/la:
VolimLiverpool je napisao/la:Igoudala ide under,to mi je tip večeri. :lol:
Iskreno,boli me ona stvar za ovim tiketom za NBA.Znam da neću proći,jer kada ne ide,onda ne ide.
Svaka čast @Juventinu,za mene je bio šok pobjeda Schalkea sa 5 datih golova.
Ali da si napisao prije tekme x2 da imaš info,bilo bi dobro. :lol:
e ybo ti sebe treb'o je cojk nacrtat mona lizu u X2 formi :mrgreen:
:lol: :lol:
Ma ne,samo mi glupo bilo.Ma sve mi smeta u zadnje vrijeme;danas zamal s' curom nisam prekinuo. :lol: :lol:

Jaruga,ti samo kupiš pare i šutiš :cry:
Imal' šta,ha ?
You'll never walk alone.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 17001
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Monolog » 05 apr 2011, 23:19

@Ever,

Je l' pijemo u četvrtak? Prošli put smo izradili jedan drugog, a ne'a smisla da to i sad uradimo. :(

@Juventino, dobro si izanalizir'o Leonarda, samo nije baš bio under, već debeli over na golove. :( Ja pao Inter hendikep (dobre pare u pitanju), a na drugom Eto'o daje gol (65 KM). :D Sutra novi dan, nova madafaka. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Citizen-X
Postovi: 5305
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Citizen-X » 05 apr 2011, 23:20

VolimLiverpool je napisao/la:
Citizen-X je napisao/la:
VolimLiverpool je napisao/la:Igoudala ide under,to mi je tip večeri. :lol:
Iskreno,boli me ona stvar za ovim tiketom za NBA.Znam da neću proći,jer kada ne ide,onda ne ide.
Svaka čast @Juventinu,za mene je bio šok pobjeda Schalkea sa 5 datih golova.
Ali da si napisao prije tekme x2 da imaš info,bilo bi dobro. :lol:
e ybo ti sebe treb'o je cojk nacrtat mona lizu u X2 formi :mrgreen:
:lol: :lol:
Ma ne,samo mi glupo bilo.Ma sve mi smeta u zadnje vrijeme;danas zamal s' curom nisam prekinuo. :lol: :lol:

Jaruga,ti samo kupiš pare i šutiš :cry:
Imal' šta,ha ?
kaki stari tankosava :lol: :mrgreen:
ohani malo ybla te kladusa - cuj s curom prekin'o - ja sam curi prokocko 150 eura u januaru i reko sam si da sam podobr'o puk'o :mrgreen:
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

ever
Postovi: 881
Pridružen/a: 13 jan 2011, 08:45
Lokacija: ovejaraS
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ever » 05 apr 2011, 23:21

Monoložeeeee,pa ja sam bio tamo,ali ne mogu te poznati nikako..Jedino da obuces neku majicu u gay bojama,ako pristajes ? HAHAH Od sutra sam u Mostaru nazalost..2 dana,idem sa drugom malo da se opijam..Dosta mi Sarajeva i sponzorusa :) Vidimo se onaj tamo cetvrtak..Ocekujem te u majici duginih boja :lol:

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4556
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Emir_ZENICA » 05 apr 2011, 23:22

Novi dan nova madafaka :D :D

Olimpic-Celik X :D a ipak mislim da ce doci 1 i to 2:1,al navijacki igram 2 haha :mrgreen: :mrgreen:

Daj nek neko sta posalje na pp ,za sutra :D
A C A B !

Avatar
Citizen-X
Postovi: 5305
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Citizen-X » 05 apr 2011, 23:25

ever je napisao/la:Monoložeeeee,pa ja sam bio tamo,ali ne mogu te poznati nikako..Jedino da obuces neku majicu u gay bojama,ako pristajes ? HAHAH Od sutra sam u Mostaru nazalost..2 dana,idem sa drugom malo da se opijam..Dosta mi Sarajeva i sponzorusa :) Vidimo se onaj tamo cetvrtak..Ocekujem te u majici duginih boja :lol:
vas dvojica na PP pa si razmjenjujte njeznosti i pozive na njeznost :mrgreen: sramota naroda :mrgreen:
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

ever
Postovi: 881
Pridružen/a: 13 jan 2011, 08:45
Lokacija: ovejaraS
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ever » 05 apr 2011, 23:27

Hahahahahah,haj' i ti jaruga da se diramo :lol:

Avatar
hodža
Postovi: 8627
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la hodža » 05 apr 2011, 23:28

evo jedna igrica, da smirite strasti :D

izbaci uljeza :

Dinamo 1,25
Barsa 1,20
Seltik 1,25


ko bude uspiješan ima vopi od mene ;) :mrgreen:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 17001
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Monolog » 05 apr 2011, 23:31

ever je napisao/la:Hahahahahah,haj' i ti jaruga da se diramo :lol:
A @hodža će nas šerijatski vjenčat. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 7414
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 05 apr 2011, 23:33

Citizen-X je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Inter - Schalke 1
Real M - Tottenham X/2

Do stoje pa nek je*e rak raka. :lol:
samo jaruga da si obratno ...... :roll: :shock: :(
Ihhhh jaruga, u buduce mi vi kontrirajte. Ne mogu sam protiv sebe. :lol:

ever
Postovi: 881
Pridružen/a: 13 jan 2011, 08:45
Lokacija: ovejaraS
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la ever » 05 apr 2011, 23:34

Hhahahaahah,ode tema u sto.....persuna ... :lol: :lol: :lol: Celtic uljez btw :D

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 17001
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Monolog » 05 apr 2011, 23:37

ever je napisao/la:Hhahahaahah,ode tema u sto.....persuna ... :lol: :lol: :lol: Celtic uljez btw :D
Moramo se malo ispuhati, ipak je većina nas pala na nečemu, pa je ovo dobar ispušni ventil (bolje od psovanja, ha ya). Sutra ću to obrisati kad budem biJo na poslu, sada mi je mrsko disat', a kamoli šta drugo. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 7414
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 05 apr 2011, 23:38

Veceras na obje utakmice puno golova. Obicno sutradan bude manje, to cu probati. :)

Avatar
Citizen-X
Postovi: 5305
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Citizen-X » 05 apr 2011, 23:55

ja mislim da je kvota na onakav šahtar 11 smiješna.... manja je kvota bila na Kazan iz Rubina kad je igr'o sa Barsom.
licno osjecam da Barselona ima lagani pad forme i cini mi se prisutno je zasicenje uz zagoreni Šahtar nije dobra kombinacija.....
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

Avatar
Juventino
Postovi: 502
Pridružen/a: 10 jul 2008, 15:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Juventino » 06 apr 2011, 00:16

Citizen-X je napisao/la:
Citizen-X je napisao/la:
Juventino je napisao/la:Ne znam sto trpate na taj Inter toliko. Po meni je to greska, nije ovo vise Mourinhov Inter. Leonardo se nije pokazao kao trener koji moze izmjenama odluciti utakmicu, a Schalke ipak u napadu ima igrace poput Raula i Farfana. Sta ako povedu? Obzirom da je prva utakmica, ispod 2.5 gola je dobra opklada.
nema dugmeta da lajkam analizu 8-)

alal vera šinko 8-)
Hvala, samo sam se posluzio logikom jbg. Svi smo vidjeli utakmice protiv Bayerna, odnosno bez onog drugog poluvremena na Allianz Areni ali to se desava jednom u 100 godina, i kad imate Eto'oa u napadu. Dalje, Milan ih je prije 4 dana rastavio na proste faktore, takav poraz ima veliki uticaj na psihu igraca. Odlaskom Mourinha pljuste golovi u Cesarovoj mrezi, pogotovo kad Lucio i Samuel nisu fit.

A za under, nisam ga ni ja igrao kad sam vidio da je stoperski par Chivu-Ranocchia. Tesko je igrati na golove u Ligi Prvaka, jer to je kako je Schalke veceras 5x dokazao, veoma nepredvidljivo takmicenje. Nisam ocekivao da budu tako nemilosrdni, ali rano vodstvo Intera je promjenilo utakmicu.
Evo sad komentator rece da je Inter tim koji je primio najvise golova od ovih koji su se plasirali u cetvrt finale (14). :D

U uzvratu treba probati Inter dupla sansa 2. :D
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO!

I’d like to remind Mr Materazzi that nobody uses wigs anymore. You can have a hair transplant now, but, unfortunately for him, brain transplants still don’t exist - Antonio Conte, May 2002.

Avatar
legenda reala
Postovi: 32105
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la legenda reala » 06 apr 2011, 00:40

slika
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Mulder
Postovi: 675
Pridružen/a: 12 mar 2011, 01:04
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Mulder » 06 apr 2011, 00:59

Cekam Boston- Philadelphia 1 za 60! Vrijeme bi bilo da dobijem!
''I fell in love with football as I would later fall in love with women: suddenly, uncritically, giving no thought to the pain it would bring.''
- Nick Hornby


Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []